Skocz do zawartości

Opowieść wakacyjna Gringe - czyli gdzie można znaleźć czerwone stringi Micka Jaggera :)


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Gringe napisał:

Angielska szubienica, Francuzka gilotyna, amerykańskie elektryczne krzesło czy japońskie ścięcie głowy samurajskim mieczem.

Wszystko to rozgrywało się w starych drewnianych pudłach, gdzie w środku marionetki poruszane magicznym mechanizmem poruszały się i odgrywały wybraną scenkę. 

 

o matko! to dla dzieci? :szok:

Relacja super :ok:

  • Lubię to! 3
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
17 minut temu, Emeryta napisał:

 

o matko! to dla dzieci? :szok:

Relacja super :ok:

Nom. Nie było ograniczeń wiekowych - wszystko w zależności od rodzica. Nie uruchamialiśmy wszystkich „egzekucji”, a wręcz przez przypadek siostra włączyła chińską. Ponieważ mój 5 letni siostrzeniec ma bzika na punkcie Chin, to niczego nie podejrzewając siostra wrzuciła monetkę a tam szach-prach odsłonia się czerwona kurtyna i wyjeżdżają na scenę kukiełki. Jedna ponosi miecz nad drugą pochyloną i głowa odpada. 
I siostra i siostrzeniec stali przez chwilę w lekkim szoku - No całe szczęście nie było większej traumy. 
Juz nie sprawdzaliśmy jak wygląda reszta - w tym amerykańskie krzesło elektryczne :obled:

 

Edytowane przez Gringe
  • Dobre! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

9 godzin temu, Gringe napisał:

obecny baron trzyma w swoim sejfie czerwone stringi Micka Jaggera który zostawił je w jednym z łóżek mieszczących się w Knebworth House. 

Po co trzymać takie skarby w sejfie! Ciekawe czy czasem próbuje je sobie przymierzyć :D

 

Kornwalia zawsze kojarzyła mi się z klifami, długimi plażami i pięknymi widokami, teraz będą to... czerwone stringi Micka Jaggera :smieszne:

 

Myślę, że nie były jego, lecz jego jakieś dziewczyny. W każdym razie śmiesznie to zabrzmiało ;)

 

Ciekawe co dzieciakom podobało się najbardziej i czy było to właśnie miasteczko czarownic. Gdyby Twój synek dowiedział się co robisz po godzinach to... :biggrin:

:kanon::bejsbol:

Edytowane przez Artanis
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
19 godzin temu, Artanis napisał:

Ciekawe co dzieciakom podobało się najbardziej i czy było to właśnie miasteczko czarownic. Gdyby Twój synek dowiedział się co robisz po godzinach to... :biggrin:

Dzieciom najbardziej podobały się…bouncy castles :) Gdyby przedstawić to z ich perspektywy to zdecydowanie wspomniany soft play pierwszego dnia, drugiego dnia dmuchane zamki przy plaży, trzeciego dnia duży drewniany płac zabaw w ogrodzie botanicznym a czwartego, w drodze na plażę…kolejny soft play :napalony: 

Na ostatni dzień był kolejny plac zabaw - i kolejne skakanie po olbrzymiej, plażowej piłce( no ten akurat teren wywarł na nas największe wrażenie bo były jazdy na kucyku i żywe zwierzęta i jazda na samochodzikach, pływanie łódką po stawie…i już nie liczę huśtawek, drabinek, zjeżdżalni- zdecydowanie warte ceny biletu). 
Żeby było śmieszniej, morze zobaczyliśmy dopiero na 3 dzień naszego pobytu - Drugiego dnia byłyśmy prawie, prawie na plaży ale utknęliśmy na dmuchanych zamkach i nawet nic nie było widać spoza wału przeciw powodziowego. 
Być tak blisko a tak daleko…

 

@Artanis - co masz na myśli „po godzinach”? 

  • Dobre! 1
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gringe napisał:

@Artanis - co masz na myśli „po godzinach”? 

 

Chodziło mi, że poza zwykłymi zajęciami (dom, opieka nad synkiem, praca) zajmujesz się przecież ezoteryką :)

Edytowane przez Artanis
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
4 godziny temu, Artanis napisał:

 

Chodziło mi, że poza zwykłymi zajęciami (dom, opieka nad synkiem, praca) zajmujesz się przecież ezoteryką :)

O matko. Zabrzmiało to co najmniej jakbym doprawiała czarne msze w przerwach w prowadzeniu domu :sark:

Nie, moje dziecko jest bardziej ezoteryczne ode mnie więc myślę, że mu to nie przeszkadza ;) 

Edytowane przez Gringe
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...