Skocz do zawartości

Pierwsza połowa września ZWERYFIKOWANE


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to zawsze bywa położyłam karty na pierwszą połowę września. Jestem singielką, która szuka tej drugiej osoby, ale z marnym skutkiem, mająca w miarę stabilną pracę, która nie do końca daje satysfakcję

 

Aura
10 mieczy + paź denarów + król denarów

To okresie gdzie poddałam się i straciłam wiarę pojawi się jakiś pomysł na dodatkowy zarobek, naukę czegoś nowego. Będę mogła się tutaj wykazać swoim doświadczeniem lub jakiś stateczny mężczyzna mi w tym wszystkim pomoże.

 

Praca
as mieczy + umiarkowanie + wisielec

Widać tutaj nerwową atmosferę, która później się uspokoi, ale będę się czuła niedoceniana i praca nie będzie mi dawać satysfakcji.

 

Uczucia
rydwan + 5 pucharów + paź pucharów

Coś nagle się wydarzy co spowoduje, że będę odczuwa smutek, pustkę. Powinien pojawić się ktoś, ale tutaj bardziej rozmowy przez internet niż spotkania na żywo

 

Najważniejsze wydarzenie
król buław + 6 mieczy + as pucharów

I tutaj nie wiem jak to ugryźć Czyżby jakiś Pan z którym będzie dzielić mnie odległość spowoduje, że obdarzę go jakąś sympatią, uczuciem

 

Rada
mag + 4 puchary + Koło fortuny

Nie stac w miejscu tylko dać się ponieść temu co niespodziewane, nie użalać się nad sobą

 

Trochę dziwne te karty wyszły, może ktoś spojrzy i doda swoją interpretację  Będę bardzo wdzięczna

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
15 godzin temu, Mala_83 napisał:

Aura
10 mieczy + paź denarów + król denarów

10 Mieczy na początku rozkładu może zapowiadać koniec pewnych kłopotów lub trudności z którymi zmagasz się od pewnego czasu. Tutaj gorzej być nie może i tylko ku lepszemu będzie iść- cykl się kończy. 
Paź Denarów może być posłańcem, doręczycielem - a wraz z Królem Denarów może to być szczęśliwy koniec jakiś finansowych spraw które od pewnego czasu nie dawały Ci spokoju. 
Krol Denarów to majętny mężczyzna - może to hyc ktoś z Twojej rodziny np, tata, który pomaga finansowo. 
Mozesz to tez być Ty - zręcznie dbająca o swoje finanse( z inicjatywą jak to w Królach bywa). 
 

15 godzin temu, Mala_83 napisał:

Praca
as mieczy + umiarkowanie + wisielec

As Mieczy jest szansą na wyjaśnienie czegoś, zagranie w otwarte karty - jest to jednak szansa i możesz z tego skorzystać lub nie, do Ciebie należy decyzja. Jeśli skorzystasz z tej szansy to uda Ci się utrzymać balans i równowagę w temacie pracy. Spokój. 
Wisielec jest kartą w której nic złego się nie dzieje. Karta czekania, kontemplacji, braku ruchu - ten brak ruchu jest szczęśliwy dla Ciebie. Nic nie robienie działa na Teoją korzyść. Okres czekania w którym nic nie tracisz a możesz zyskać. 
 

15 godzin temu, Mala_83 napisał:

Uczucia
rydwan + 5 pucharów + paź pucharów

Rydwan to karta niezależności, skupienia się na życiu codziennym i obowiązkach. Tu rządzi rozum a nie serce. Wszystko jest pod kontrolą. Pod wpływem zniechęcenia sama możesz zaproponować komuś spotkanie lub nawiązać z kimś kontakt( Paź Pucharów jest dość randkowy, pasuje na spotkanie które budzi potrzeby serca). 
Ogolnie uczucia będą pod kontrolą rozumu i wszystko w tym temacie, w tym okresie będzie przemyślane. 
 

15 godzin temu, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
król buław + 6 mieczy + as pucharów

Król Buław - tutaj widziałabym Ciebie wykazującą dużą inicjatywę w kontaktach z otoczeniem. W 6 Mieczy wychodzisz ze swoje sfery komfortu( ale tez i lęków) i masz szansę na miłą sytuację( As Kielichów), coś co cieszy Twoje serce, co sprawia Ci radość. 
 

15 godzin temu, Mala_83 napisał:

Rada
mag + 4 puchary + Koło fortuny

Zdecydowanie działać bo masz wszystko by osiągnąć sukces, wyjść poza cztery ściany i pozwolić działać Losowi - korzystać z tego, bo Ci podsuwa :) 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 31.08.2021 o 08:33, Mala_83 napisał:

 

Aura
10 mieczy + paź denarów + król denarów

Wzięcie się w garść, Król denarów to ogarniacz, doglądacz. Jeśli z jakiegoś powodu czułaś się przytłoczona, to znajdziesz na to sposób.

 

Praca
as mieczy + umiarkowanie + wisielec

Ostudzenie jakiegoś pomysłu. Coś zaczniesz realizować, ale potem temat stanie.

 

Uczucia
rydwan + 5 pucharów + paź pucharów

Niezbyt dobra lokacja uczuć, obejmiesz jakiś kierunek, ale satysfakcji z tego nie będzie.

 

Najważniejsze wydarzenie
król buław + 6 mieczy + as pucharów

Nowa znajomość będzie najważniejsza w tym miesiącu.

 

Rada
mag + 4 puchary + Koło fortuny

mag i 4 puchary, jak dla mnie, w tej konfiguracji oznaczają kontrolowaną bierność i zachowawcze przyglądanie się temu, co przyniesie los. Mag wie kiedy się wycofać, ale trzyma rękę na pulsie.

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 31.08.2021 o 08:33, Mala_83 napisał:

WERYFIKACJA!!!

 

Aura
10 mieczy + paź denarów + król denarów

Oj było tutaj ciężko na początku miesiąc z racji, jakiś niesnasek w pracy. Pomógł mi tutaj trochę pewien Pan dając wsparcie i rozmowę

 

Praca
as mieczy + umiarkowanie + wisielec

Była tutaj mała kłótnia i wymiana zdań, późnij zostało wyjaśnione wszystko i zapanował spokój

 

Uczucia
rydwan + 5 pucharów + paź pucharów

Tutaj niespodziewanie pojawił się Pan poznany przez internet, który trochę namieszał i pojawił się z zaskoczenia. Sama trochę nie wiem co o nim myśleć. Pojawił się on też w trakcie dołka i stracenia wiary w facetów może stąd to 5 pucharów

 

Najważniejsze wydarzenie
król buław + 6 mieczy + as pucharów

Tutaj karty pokazały Pana, który się pojawił gdzie najpierw były rozmowy przez internet a później spotkanie na żywo, 6 mieczy może pokazywać internet jak i to, że jest z innej miejscowości. Faktycznie ta znajomość taka z zaskoczenia sprawiła, ze to było najważniejsze i sprawiło radość

 

Rada
mag + 4 puchary + Koło fortuny

Chyba, faktycznie wyjść z domu i dać szanse temu co los podsunął

Dziękie serdeczne za interpretacje :) Pozdrawiam

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Pierwsza połowa września ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...