Skocz do zawartości

Nowy Rok numerologiczny Gringe ZWERYFIKOWANE


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Czy ktoś już kładł karty na Nowy Rok numerologiczny? Ja pokusiłam się o ten rozkład gdyż mój tarotowy obraz na rok 2021 był/jest dość oszczędny w treści - choć przyznam, że jak dotąd się sprawdza. 
A więc tak to wygląda:

 

1. Karta na rok( aura) 8 Mieczy 

 

Czyli ogólnie poczucie braku wpływu na sytuację, przyblokowane w różnych sferach. 
 

2. Najważniejsze wydarzenie Królowa Buław 

 

Jest szansa, jeśli to karta o mnie, że nabiorę pewności siebie, jakoś tak wyladnieję a przynajmniej będę milsza dla oka ;) 

Ogólnie Królowa Buław pokazuje mi jako karta na dzień, że gdzieś jakiś męski motyw się przewinie w ciągu dnia( rozmowa z listonoszem czy coś). 
 

3. Co mnie czeka w sferze uczuciowej? Koło 

 

Czyli jakaś zmiana lub zrządzenie Losu - teoretycznie jedli teraz jestem sama to kogoś poznam( choć przy tranzytującym Chironie przez dom 7 i po Wenus - będzie to kolejny pstryczek w nos). 
 

4. Co mnie czeka zawodowo? 2 Buław 

 

Wyglada to na jakiś dylemat. Rozważanie dwóch opcji. W która stronę ruszyć, za co się zabrać. 
 

5. Zdrowie As Kielichów 

 

Coś nowego. Trudno mi to ugryźć bo ogólnie nie mam problemów ze zdrowiem a ta karta tez takowych nie zwiastuje. 
 

6. Co mnie zaskoczy? Księżyc 

 

Księżyc to mataczenie, kłamstwo czyli stawiam, że zaskoczyć mnie może cis, co wyglądało zupełnie inaczej niż jest naprawdę. 
 

7. Nowe perspektywy 8 Buław 

 

8 Buław skojarzyło mi się z szybkim, jednonocny romansem. Ogólnie karta komunikacji. 
 

8. Co odejdzie? 2 Monet 

 

Proba utrzymania balansu, dyplomacja w kontaktach z otoczeniem, dwa zarobki- konieczność wyboru jednego źródła dochodu. 
 

9. Co zostanie? Król Mieczy 

 

Nie ma nikogo w moim otoczeniu o tych cechach wiec stawiam, że zostanie ze mną mocno logiczne myślenie. Analiza. 
 

10. Rada As Monet 

 

Korzystac z nadarzających się możliwości. 

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
3 godziny temu, zakretka23 napisał:

Jaki to rok numerologiczny dla Ciebie ?

Dziewczyny, jestem 33 czyli liczy się jako 6. A weszłam teraz w 3 rok numerologiczny po bardzo monotonnym 2( naprawdę niewiele się działo w moim życiu). Niby ta 3 jest dynamiczna i ma się coś ruszyć - jak zwyklę, pożyję i się okaże ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gringe napisał:

Dziewczyny, jestem 33 czyli liczy się jako 6. A weszłam teraz w 3 rok numerologiczny po bardzo monotonnym 2( naprawdę niewiele się działo w moim życiu). Niby ta 3 jest dynamiczna i ma się coś ruszyć - jak zwyklę, pożyję i się okaże ;) 

6+ 2021? CZY To sie dodaje 2022 to sie walnelam? Jak to drugie to we dwie jestesmy w 3..

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NadziejaZoja napisał:

6+ 2021? CZY To sie dodaje 2022 to sie walnelam? Jak to drugie to we dwie jestesmy w 3..

Chciałam pomóc wystrzeliłam jak Filip.z Konopii..

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

1. Karta na rok( aura) 8 Mieczy 

 

Przy trzecim roku numerologicznym widziałbym dużo propozycji towarzyskich przyblokowanych na poziomie umysłu - nie mam z kim zostawić dziecka itd 

 

2. Najważniejsze wydarzenie Królowa Buław 

 

zgadzam się z Twoim opisem masz w tym roku okazje nabrać pewności siebie, być jeszcze bardziej aktywna i pewna siebie 

 

3. Co mnie czeka w sferze uczuciowej? Koło 

 

Koło mówi o poznali osoby która jest dla nas lekcja 
 

4. Co mnie czeka zawodowo? 2 Buław 

 

Wyglada to na jakiś dylemat. Rozważanie dwóch opcji. W która stronę ruszyć, za co się zabrać, zgadzam się  
 

5. Zdrowie As Kielichów 

 

Trzeba zwrócić uwagę na jakieś kobiece sprawy 

 

6. Co mnie zaskoczy? Księżyc 

 

coś okaże się czymś innym niż wyobrażałas sobie na początku - nie wszystko złoto co się swieci  

 

7. Nowe perspektywy 8 Buław 

 

Przyspieszenie pewnych spraw, więcej kontaktów z innymi ludźmi, ewentualnie szansa na romans 

 

8. Co odejdzie? 2 Monet 

 

Odejdzie ograniczona liczba wyborów 
 

9. Co zostanie? Król Mieczy 

 

Eks mąż

 

10. Rada As Monet

 

Wykorzystanie nadarzającej się potencjału związanego z materia  

  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
20 hours ago, Gringe said:

 

1. Karta na rok( aura) 8 Mieczy

Możliwe że będziesz mało wychodzić i spotykać się z ludźmi. Kompleksy, obawy i lęk będą dominować w przyszłym roku. Będziesz czuć że masz związane ręce i że nie możesz wyjść z aktualnej sytuacji ale to tylko są twoje wyolbrzymione lęki. Prawdziwe więzienie jest w głowie. 

 

20 hours ago, Gringe said:

 

2. Najważniejsze wydarzenie Królowa Buław

Ta kobieta ma mnóstwo seksapilu a faceci latają koło niej jak przy ulu. Może większa ochota na seks niż zazwyczaj. 

 

20 hours ago, Gringe said:

. Co mnie czeka w sferze uczuciowej? Koło

Napewno coś niespodziewanego. 

 

20 hours ago, Gringe said:

Co mnie czeka zawodowo? 2 Buław

Będziesz na coś wyczekiwać, może będziesz czekać na właściwy moment by coś zmienić lub wprowadzić jakieś plany. Będziesz obserwować z daleka swoje własne sprawy zawodowe, trochę jak widz i wyciągać wnioski, ale to dobrze bo wtedy będziesz mogła stworzyć jakieś plany i zmiany. 

 

20 hours ago, Gringe said:

. Co mnie zaskoczy? Księżyc

Znowu jakieś lęki wychodzą, twoja percepcja nie będzie jasna, czegoś nie będziesz widzieć jasno z czego będą się rodzić właśnie te lęki. Ukrywanie pewnych spraw. 

 

20 hours ago, Gringe said:

Zdrowie As Kielichów

Na karcie pokazana jest dłoń więc może coś z tym związanego, oferta badania. 

 

20 hours ago, Gringe said:

. Nowe perspektywy 8 Buław

Więcej komunikacji, to też seksualna karta. 

 

20 hours ago, Gringe said:

. Co odejdzie? 2 Monet

Wahania nastrojów. Drugi sposób zarobków.  

 

20 hours ago, Gringe said:

. Co zostanie? Król Mieczy

To facet zainteresowany ale niedostępny emocjonalnie, może już ktoś w związku lub to Ty będziesz niedostępna emocjonalnie, odcinająca się od relacji z ostrym językiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Gringe napisał:

 

1. Karta na rok( aura) 8 Mieczy 

 

Ta karta na aure jest bardzo trudna. Poczucie ze nie masz na nic wplywu, nie mozesz zareagowac na rzeczy ktore dzieja sie wokol Ciebie.
 

2. Najważniejsze wydarzenie Królowa Buław 

 

Tak zdecydowanie nabiezesz pewnosci siebie, amoze zadbasz o wyglad i ogolnie bedziesz "hej do przodu. Dzialanie to Twoje motto. Tudziez pojawi sie taka kobieta wokol. Taka impulsywna co moze troche narobic ambarasu i troche stresu przyspozyc.

 

3. Co mnie czeka w sferze uczuciowej? Koło 

 

mysle ze moze zdarzyc sie cos z przeznaczenia. Kolo moze Ci kogos zeslac.
 

4. Co mnie czeka zawodowo? 2 Buław 

 

tak dylemat. czy zostac tu gdzie jestes czy znalezc cos nowego. Byc moze bedziesz przygladac sie jakiejs konkrentnej ofercie.

 

5. Zdrowie As Kielichów 

 

Mysle ze zdrowie bedzie okej. Tudziez sprawdzic gospodarke wodna. Ze lzawieniem mi sie tez kojazy ta karta.

 

6. Co mnie zaskoczy? Księżyc 

Moze jakas tajemnica wyjdzie na jaw? Laczy mi sie ta karta z 8 mieczy. Ze bedziesz miec zwiazane rece a bedzie trzeba jakos zareagowac na nowa sytuacje.

albo  zaskoczy Ci Twoja intuicja jak bardzo jets silna.
 

7. Nowe perspektywy 8 Buław 

 

Duzo bedzie sie wokol Ciebie dziac. Ta karta reoznuje z krolowa bulaw. ona lubi taka energie.bedzie chwytac mozliwosci.
 

8. Co odejdzie? 2 Monet 

 

odejdzie niestabilnosc finansowa. Zlapiesz w  tej dziedzinie rownowage.
 

9. Co zostanie? Król Mieczy 

  merkury napewno  bedzie Ci  nadal przewodzil lub  tez byly maz bedzie Cie nachodzil. 
 

10. As monet

korzystac z ofert . Moze cos kupic lub zainwestowac w cos pieniadze.

 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@zakretka23 @HopeNot @Blackraven

Bsrdzo Wam dziękuję dziewczyny za Wasze interpretacje - ogólnie widać z jednej strony ta blokadę( nawet władca Asc w tym Solariuszu mam w znaku zamkniętym - blokada) a z drugiej, że gdzieś to życie towarzyskie będzie się toczyć koło mnie - czy tego chcę czy nie( chyba siostra będzie robić imprezy w domu ;) 

Chyba mam dość już tych życiowych lekcji odnośnie partnerstwa - już wolę zostać sama i nikogo nie spotykać( i ta lekcja pokrywa się z tranzytem Chiron po urodzeniowej Wenus w  7 domu - jakby faceci mało razy dali mi w kość w moim życiu). 
 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Gringe napisał:

@zakretka23 @HopeNot @Blackraven

Bsrdzo Wam dziękuję dziewczyny za Wasze interpretacje - ogólnie widać z jednej strony ta blokadę( nawet władca Asc w tym Solariuszu mam w znaku zamkniętym - blokada) a z drugiej, że gdzieś to życie towarzyskie będzie się toczyć koło mnie - czy tego chcę czy nie( chyba siostra będzie robić imprezy w domu ;) 

Chyba mam dość już tych życiowych lekcji odnośnie partnerstwa - już wolę zostać sama i nikogo nie spotykać( i ta lekcja pokrywa się z tranzytem Chiron po urodzeniowej Wenus w  7 domu - jakby faceci mało razy dali mi w kość w moim życiu). 
 

Ja Ci impreze rozkrece... 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
2 godziny temu, zakretka23 napisał:

Co zostanie? Król Mieczy 

 

Eks mąż

W 100% masz rację - zapomniałam, że istnieje on na świecie - i faktycznie jak się pojawia to tylko zamęt i szarpanie moich nerwów. Plus cały czas on uważa, że robi mi przysługę, że proponuje ponowne zejście się( po 4 latach od mojej wyprowadzki i 3 od rozwodu :obled:

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Gringe napisał:

W 100% masz rację - zapomniałam, że istnieje on na świecie - i faktycznie jak się pojawia to tylko zamęt i szarpanie moich nerwów. Plus cały czas on uważa, że robi mi przysługę, że proponuje ponowne zejście się( po 4 latach od mojej wyprowadzki i 3 od rozwodu :obled:

Hahahaha ale sie usmialam..

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

8 mieczy jako aura to takie poczucie bezsilności, poddania się temu co przynosi życie. Będziesz miała wrażenie, że nie masz wpływu na to co się dzieje. Tak jakbyś nie miała żadnego ruchu... ale to tylko Twoje poczucie... 

 Królowa bulaw jako najważniejsze wydarzenie... To się może odnosić do kilku sfer, uczuciowo to kobieta mają powodzenie ale raczej nie wchodząca w związku, a jeśli już to w relacje, które są silnie przez nią kontrolowane.

Jeśli zawodowo to niezależność zawodowa, może własną działalność, własną firma. Buława sama na siebie zapracuje i od nikogo nie zależy. 

Kolo na uczucia... To z jednej strony zmiennosc i nieprzewidywalność. Z drugiej zaś to karta losu, czyli choćbyś chciała to nic tu nie zrobisz na siłę. Co ma przynieść los to przyniesie. W kole nie ma związku, nie ma miłości. Jest raz lepiej raz gorzej. 

2 buław zawodowo to bliska współpraca z kimś. Partnerstwo zawodowe.

Zdrowia nie interpretuje. 

Zaskoczy Księżyc... A tu jakieś tajemnice skrywane mogą wyjść na jaw. 

8 bulaw to nie tylko romans jako nowe perspektywy. To ogólnie dynamizm w kontaktach. 

2 monet odejdzie czyli może to być drugie źródło dochodu. Albo albo niezdecydowanie w jakieś ważnej sprawie..  bo ta karta mowi też o balansowaniu i niemożności zdecydowania się, zrezygnowania z czegoś. 

Krol mmieczy zostanie znów albo dotyczy jakiegoś konkretnego Pan... który zostanie w Twoim życiu... albo odnosi się to do sytuacji życiowej... Czyli nie wyzbędziesz trzeźwego analitycznego spojrzenia na różne sprawy.

As monet jako rada czyli wykorzystaj nadążające się okazję szczególnie w sferze materialnej. Zawodowej. Finansowej.

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.09.2021 o 22:38, Gringe napisał:

Czy ktoś już kładł karty na Nowy Rok numerologiczny? Ja pokusiłam się o ten rozkład gdyż mój tarotowy obraz na rok 2021 był/jest dość oszczędny w treści - choć przyznam, że jak dotąd się sprawdza. 
A więc tak to wygląda:

 

1. Karta na rok( aura) 8 Mieczy 

 

Czyli ogólnie poczucie braku wpływu na sytuację, przyblokowane w różnych sferach. 
 

2. Najważniejsze wydarzenie Królowa Buław 

 

Jest szansa, jeśli to karta o mnie, że nabiorę pewności siebie, jakoś tak wyladnieję a przynajmniej będę milsza dla oka ;) 

Ogólnie Królowa Buław pokazuje mi jako karta na dzień, że gdzieś jakiś męski motyw się przewinie w ciągu dnia( rozmowa z listonoszem czy coś). 
 

3. Co mnie czeka w sferze uczuciowej? Koło 

 

Czyli jakaś zmiana lub zrządzenie Losu - teoretycznie jedli teraz jestem sama to kogoś poznam( choć przy tranzytującym Chironie przez dom 7 i po Wenus - będzie to kolejny pstryczek w nos). 
 

4. Co mnie czeka zawodowo? 2 Buław 

 

Wyglada to na jakiś dylemat. Rozważanie dwóch opcji. W która stronę ruszyć, za co się zabrać. 
 

5. Zdrowie As Kielichów 

 

Coś nowego. Trudno mi to ugryźć bo ogólnie nie mam problemów ze zdrowiem a ta karta tez takowych nie zwiastuje. 
 

6. Co mnie zaskoczy? Księżyc 

 

Księżyc to mataczenie, kłamstwo czyli stawiam, że zaskoczyć mnie może cis, co wyglądało zupełnie inaczej niż jest naprawdę. 
 

7. Nowe perspektywy 8 Buław 

 

8 Buław skojarzyło mi się z szybkim, jednonocny romansem. Ogólnie karta komunikacji. 
 

8. Co odejdzie? 2 Monet 

 

Proba utrzymania balansu, dyplomacja w kontaktach z otoczeniem, dwa zarobki- konieczność wyboru jednego źródła dochodu. 
 

9. Co zostanie? Król Mieczy 

 

Nie ma nikogo w moim otoczeniu o tych cechach wiec stawiam, że zostanie ze mną mocno logiczne myślenie. Analiza. 
 

10. Rada As Monet 

 

Korzystac z nadarzających się możliwości. 

 

1. Będziesz czuła jakieś ograniczenia, jakbyś nie mogła rozwinąć skrzydeł i mieć wpływu na sytuację.

2. Bardzo ładna karta, będziesz miała więcej energii i temperamentu. Buławowa wie, czego chce ;)

3. W sferze uczuciowej zmiana, jeśli była stagnacja, to ruszy. Może być dość nieprzewidywalnie, jakieś niespodzianki. Nie wiadomo, jak to w Kole się potoczy.

4. Będziesz się zastanawiać, co wybrać.

5. Uważam, że powinno być jak najbardziej dobre. Ewentualnie uwaga na ciążę :P

6. Może odkryjesz, że ktoś coś ukrywał, jakieś niejasności wyjdą na jaw?

7. Dużo kontaktów, rozmów, będzie się ogólnie działo. Myślę, że dynamiczniej, niż w 2 numero :).

8. Wahanie, balansowanie.

9. Może Twoje logiczne i analityczne podejście? Król Mieczy kieruje się intelektem, jest dość chłodny.

10. Korzystać z wszelkich szans, w sferze zawodowej, finansowej.

 

Kochana, dobrego 3 roku ! Niech Ci się dzieje dobrze na każdym polu ! :1s_z:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Karta na rok( aura) 8 Mieczy 

Będziesz musiała powalczyć z różnymi ograniczeniami, niekoniecznie zewnętrznymi. Czasem może tak być, że sami się blokujemy: bo nie czuje się pewnie, bo nie ten wiek, bo na pewno nie potrafię, wstydzę się, boje się...

 

 

2. Najważniejsze wydarzenie Królowa Buław 

Myślę, że tutaj czeka Cię jakiś flirt z kimś i włożysz w to dużo zaangażowania. Nie tylko flirt, ale ogólnie jakiś romans. 

 

3. Co mnie czeka w sferze uczuciowej? Koło 

Niespodzianka, której się nie spodziewasz. Koło wiele nie mówi, tyle że się sytuacja zmieni. Jeśli jesteś sama to kogoś poznasz. Możliwe, że to ktoś z kim miałaś się spotkać. Być może nie ma stałe, ale to ktoś ważny. W najważniejszym wydarzeniu pokazuje się Królowa Buław. 

 

4. Co mnie czeka zawodowo? 2 Buław 

Tutaj możesz zastanawiać się nad inną pracą. 

 

5. Zdrowie As Kielichów 

Hmm, kojarzy mi się z płynami. Więc albo coś w stylu krew, limfa...albo dobre zdrowie i dobry nastrój. 

 

6. Co mnie zaskoczy? Księżyc 

Mogłaś patrzeć na coś przez pryzmat iluzji, a teraz mgły opadną i się zdziwisz. 

 

7. Nowe perspektywy 8 Buław 

Nowe perspektywy to dość szerokie pojęcie i n co miałaś na myśli. 

Albo pojawia się te perspektywy przez internet, albo to coś nowego przyjdzie bardzo szybko. 

 

8. Co odejdzie? 2 Monet 

Jesli masz dwie prace, to odejdzie jedna z nich. 

Ale też mogłaś do tej pory kalkulować co Ci się bardziej opłaca to czy tamto...i może się od tego uwolnisz. 

 

 

9. Co zostanie? Król Mieczy 

Nawiązując do poprzedniego nie będziesz już tak kalulowala, ale zostanie zdrowy rozsądek i logiczne myślenie. 

Ale patrząc na kartę roku możesz też blokować samą.siebie przez jakieś sztywne normy, które sobie ustaliłaś.

 

 

10. Rada As Monet 

Korzystaj z okazji i przekuwają plany w realne działania, bo masz szansę, że się powiedzie :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to 3 rok numerologiczny to może to być jeden z lepszych w ciągu całego cyklu. Tylko odpuść sobie troszkę to wszystko co Cię krępuje. 

Bo mam wrażenie, że z rozkładu wynika, że się trochę krepujesz. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
2 godziny temu, nastek96 napisał:

Jeśli to 3 rok numerologiczny to może to być jeden z lepszych w ciągu całego cyklu. Tylko odpuść sobie troszkę to wszystko co Cię krępuje. 

Bo mam wrażenie, że z rozkładu wynika, że się trochę krepujesz. 

@nastek96 - co jak co ale Wenus w Baranie się nie krępuje at all :sark:

 

Zweryfikuję w przyszłym roku :) 

  • Lubię to! 1
  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • Ekspert

Wracam z weryfikacją bo czuję, że nastał ten właściwy moment. 
 

Na początek: mieliście rację i większość się sprawdziła. 

W dniu 6.09.2021 o 21:38, Gringe napisał:

1. Karta na rok( aura) 8 Mieczy 

 

Czyli ogólnie poczucie braku wpływu na sytuację, przyblokowane w różnych sferach. 

Tu każdy trafił w 100% łącznie ze mną ;) 

 

Rok był poniekąd frustrujący.  Masakryczne uczucie, że nie ma się wpływu na nic a życie przypomina zabawę w ciuciubabkę - i to ja jestem tą osobą z zawiązanymi oczami. 
Mialam wrażenie, że otoczenie ma niezły ubaw a ja pozostaję bezsilna. 
Jako, że to karta brama - sposób jest jeden - uciec myślami w coś innego bo inaczej można zwariować. 
 

W dniu 6.09.2021 o 21:38, Gringe napisał:

Najważniejsze wydarzenie Królowa Buław 

 

Jest szansa, jeśli to karta o mnie, że nabiorę pewności siebie, jakoś tak wyladnieję a przynajmniej będę milsza dla oka ;) 

Ogólnie Królowa Buław pokazuje mi jako karta na dzień, że gdzieś jakiś męski motyw się przewinie w ciągu dnia( rozmowa z listonoszem czy coś). 

Też każdy z Was dobrze wyczuł klimat Królowej Buław. Przy czym zdecydowanie miał rację @Arbogast, że Królowa Buław nie wchodzi w związki. Zgadzam się w 100%. 
Skupiłam się na dbaniu o siebie czyli: kremy, kremiki i zakupy :) 

Zdecydowanie, jak nigdy dotąd, pomyślałam, że dobrze jest mi samej i w sumie to nie wiem czy mam czas i chęci by z kimś się widywać. 
Królowa Buław pokazuje olbrzymie skupienie na sobie, swoich potrzebach a w szczególności dbanie o urodę( fryzjer itp). 

 

W dniu 6.09.2021 o 21:38, Gringe napisał:

mnie czeka w sferze uczuciowej? Koło 

 

Czyli jakaś zmiana lub zrządzenie Losu - teoretycznie jedli teraz jestem sama to kogoś poznam( choć przy tranzytującym Chironie przez dom 7 i po Wenus - będzie to kolejny pstryczek w nos). 

@zakretka23 idealnie podsumowała kartę choć i Arbogast miał rację, że Koło nie pokazuje związku czy relacji. 
Kolo dało mi lekcję by nie umawiać się na dziwne randki bo mogę się mocno zniesmaczyć i… buraków nie brakuje :( (nawiązuję tu do zeszłorocznej randki na którą wybrał się pewien pan z myślą na szybką konsumpcję relacji - kiedy oczywiście żona nie widzi). 
Druga randka też okazała się porażką - pan „wystawił” mnie godzinę przed spotkaniem a po tygodniu napisał czy możemy przejść „do rzeczy” i czy randka aktualna. 
Także Koło zdecydowanie było dla mnie lekcją. 
W 2022 jeszcze z nikim się nie umówiłam. 

 

W dniu 6.09.2021 o 21:38, Gringe napisał:

Co mnie czeka zawodowo? 2 Buław 

 

Wyglada to na jakiś dylemat. Rozważanie dwóch opcji. W która stronę ruszyć, za co się zabrać. 

Tutaj najlepiej opisali to @Blackraven i @nastek96 bo faktycznie zastanawiałam się czy zostać gdzie jestem czy iść gdzie indziej. Był moment kiedy miałam 3 miesięczną przerwę i powoli zaczynałam się rozglądać za innymi pracami( stąd dylemat - iść w coś nowego czy czekać, co będzie dalej w starej pracy). 
Ostatecznie wstrzymałam się z działaniem i po 3 miesiącach wróciłam na swoje stanowisko.

 

W dniu 6.09.2021 o 21:38, Gringe napisał:

Zdrowie As Kielichów 

 

Coś nowego. Trudno mi to ugryźć bo ogólnie nie mam problemów ze zdrowiem a ta karta tez takowych nie zwiastuje. 

Też nie interpretuje zdrowia bo się nie znam.
Dodam tylko, że nie było jakiś specjalnych problemów zdrowotnych - zaszczepiłam się na Covid jak rozważałam zmianę pracy( a tam wymagali szczepień). 

 

 

W dniu 6.09.2021 o 21:38, Gringe napisał:

. Co mnie zaskoczy? Księżyc 

 

Księżyc to mataczenie, kłamstwo czyli stawiam, że zaskoczyć mnie może cis, co wyglądało zupełnie inaczej niż jest naprawdę. 


Wszyscy mieli rację - coś się okazało zupełnie czym innym niż myślałam na początku. 
Byłam członkiem grupy Astrokurs na fb i błędnie założyłam, że właścicielkami i założycielkami grupy są dwie astrolożki Miłka i Iza. Dwa tygodnie temu grupa została usunięta bez żadnego uprzedzenia( a działała bodajże 6/7 lat jeśli nie dłużej).

Dopytywałam moderatorkę co się stało z grupą i odpowiedziała, że też jest zaskoczona ale dostała info od Izy, że właściciel grupy kazał ją zamknąć. 
Także Księżyc to karta zdecydowanej iluzji, podwójnego dna - pokazuje jak bardzo błędne mogą być nasze założenia.

I mylące - mimo faktów które co innego sugerują. 
 

W dniu 6.09.2021 o 21:38, Gringe napisał:

Nowe perspektywy 8 Buław 

 

8 Buław skojarzyło mi się z szybkim, jednonocny romansem. Ogólnie karta komunikacji. 

Romansów nie było ale za to sporo komunikacji z otoczeniem.

Ożywiła się moja codzienność, zwłaszcza w momencie rozpoczęcia 2023. 

 

W dniu 6.09.2021 o 21:38, Gringe napisał:

. Co odejdzie? 2 Monet 

 

Proba utrzymania balansu, dyplomacja w kontaktach z otoczeniem, dwa zarobki- konieczność wyboru jednego źródła dochodu. 

Przestałam bawić się w dyplomację z moim ex.

Od ponad pół roku nie jesteśmy w kontakcie. 
Źródła dochodów mam różne i nawet więcej niż dwa choć nie są to kwoty oszałamiające. Odeszła jakaś taka sztywność, poczucie, że załatwiam sprawy kosztem siebie, swojego czasu( tutaj zaczęłam biznesowo podchodzić do robienia horoskopów i zaczęłam pobierać wynagrodzenia bez poczucia, że powinnam robić wszystko za darmo). 
Odeszło „skubanie” się z kasą- wolę nie zrobić horoskopu niż poświęcić swój czas( którego nie mam za dużo) i wziąć znikome pieniądze. 

 

W dniu 6.09.2021 o 21:38, Gringe napisał:

Co zostanie? Król Mieczy 

 

Nie ma nikogo w moim otoczeniu o tych cechach wiec stawiam, że zostanie ze mną mocno logiczne myślenie. Analiza. 

Nie chodziło o mojego ex męża. Kontakty prawie zanikły i nie ma on wpływu na moje życie. 
Raczej chodziło tu o moje analityczne podejście do życia - bardzo logiczne i oparte na faktach. 
 

W dniu 6.09.2021 o 21:38, Gringe napisał:

Rada As Monet 

 

Korzystac z nadarzających się możliwości. 

Robię tak cały czas :) 

 

 

Dziękuję wszystkim za pomoc przy interpretacji rozkładu :bukiet2:

 


 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Lunaria zmienił tytuł na Nowy Rok numerologiczny Gringe ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...