Skocz do zawartości

wrzesień ZWERYFIKOWANE


alieninside

Rekomendowane odpowiedzi

Aura
As bulaw 8 bulaw 6 bulaw
Bedzie sie dzialo. Moze przejme inicjatywe. Duzo komunikacji moze dostane jakas wazna wiadomosc?
Z podsumy Diabel.... wiec to wszystko bedzie miec negatywny wydzwiek. Dzialaniu beda towarzyszyc jakies obsesje, moze bedzie wiazac z seksem  (bulawy wszak seksualne) i zniewoleniem przez negatywne emocje i pobudki. 
Praca
Krolowa mieczy glupiec 10 bulaw
Widac cos nowego i nowa energie. Czyzby miala sie pojawic jakas oferta w tym glupcu? Byc moze od krolowej mieczy?ale w 10 bulawach to chyba nie podejme tej pracy. Widac ze bedzie mi z tym.ciezko.
 
Finanse
Paz bulaw Sila Kolo Fortuny
doc. 7 kielichow
 
No biedy nie widac. Raczej dobra sytuacja finansowa. Ale kolo na koncu zazwyczaj zsyla jakies sprawy losowe. Jak bylo zle to bedzie lepiej i na odwrot. Dlatego dociagnelam 7 kielichow czyli moje pokusy? Bede chxiala kupic to i tamto i kasa stopnieje? Chyba ze kolo + 7 kieli to jakis hazard?
 
Milosc
Rydwan Ksiezyc As mieczy
Bo widac ze te karty nienastrajaja do milosci. Chyba nie bedzie mi to w glowie. Rydwan moze tez oznaczac mezczyzne o niejasnych intencjach od ktorego sie odetne.
 
Najwazniejsze wydarzenie
Cesarzowa 3 bulawy 7 bulaw
moze jakis nowy kreatywny pomysl o ktorego realizacje bede walczyc. Tak.mi sie kojazy tworczos kreatywnosci i nowe perspektywy.
 
Rada
6 kielichow paz bulaw wieza
Moze odezwac sie do s tarych znajomych ? A nie palic za soba mosty?
Edytowane przez Blackraven
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
6 godzin temu, Blackraven napisał:
Aura
As bulaw 8 bulaw 6 bulaw

Zapowiada się dynamiczny miesiąc. Bardzo komunikacyjny a nawet pewne kontakty bardzo Cię zaskoczą - wiadomości mogą pojawić się szybko i niespodziewanie. Zdecydowanie przypływ energii i poczucie, że możesz przenosić góry. Humor powinien dopisywać oraz optymistyczne spojrzenie na świat. 
Patrząc też dalej, Buławy są romansowe i wszystkie 3 karty mogą zapowiadać podboje na planie fizycznym a przynajmniej bardzo ognistą wymianę wiadomości. 
 

6 godzin temu, Blackraven napisał:
Praca
Krolowa mieczy glupiec 10 bulaw

Mam wrażenie, że Królowa Mieczy coś odcina lub odrzuca. Może to być  jakaś propozycja ale zupełnie „od czapy”. Stąd ta Królowa Mieczy na początku rozkładu - podchodzi na chłodno i nie widzi sensu by to zaczynać. Ona nie jest naiwna. W 10 Buław mówi o zmęczeniu tą nową sytuacją - może

ktoś będzie Cię na coś namawiać a Ty sukcesywnie będziesz mówić „nie”. 
 

6 godzin temu, Blackraven napisał:
Finanse
Paz bulaw Sila Kolo Fortuny
doc. 7 kielichow

Możesz otrzymać jakoś wiadomość odnośnie finansów, całkiem niespodziewanie. Finanse mogą wiązać się z innymi dziedzinami życia a przynajmniej zmiana na plus bezie rez rzutować na inne strefy Twojego życia. 
W 7 Kielichów będziesz rozważać w co włożyć te pieniądze. 
 

6 godzin temu, Blackraven napisał:
Milosc
Rydwan Ksiezyc As mieczy

Rydwan otwiera rozkład więc Twoją uwagę zaprzątną inne sprawy niż miłość czy angażowanie się w jakąkolwiek relację. 
Jeśli pojawia się Ksiezyc możesz nie widzieć tego, co jest ukryte. Jakaś sprawa ma podwójne dno lub też możesz sama sobie wmawiać, że nie interesują Cię uczucia. 
As Mieczy daje szansę na wyjaśnienie czegoś - zwłaszcza, że za nim jest Księżyc - coś się może samo rozwiązać i będziesz tym zaskoczona. 
 

6 godzin temu, Blackraven napisał:
Najwazniejsze wydarzenie
Cesarzowa 3 bulawy 7 bulaw

W najważniejsze wydarzenie będzie uwikłana kobieta którą cenisz lub liczysz się z jej opinią. To może być jakiś wspólny plan lub projekt na przyszłość przy czym będziesz obstawać przy swoim pomyśle. 
 

6 godzin temu, Blackraven napisał:
Rada
6 kielichow paz bulaw wieza

W 6 Kielichów sięgamy do wspomnień, do tych które wywołują czułość w naszych sercach - pomyśl zatem o tym, co dawało Ci poczucie szczęścia. Paź buław jest posłańcem - może wciel się w doręczyciela dobrych nowin? Wyjdź poza schemat zdecydowanie - zburz to, co ma słabe podstawy by moc rozwijać się w przyszłości.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Blackraven napisał:
Aura
As bulaw 8 bulaw 6 bulaw
Aura działania, zdecydowanie. Co zaczniesz, to załatwisz szybko i z sukcesem. Diabeł to także wielka kreatywność, możesz być zafiksowana mocno na jakimś punkcie
 
Praca
Krolowa mieczy glupiec 10 bulaw
Cięzko będzie Cię do czegoś przekonać, choć nie będziesz miała racji. 
 
Finanse
Paz bulaw Sila Kolo Fortuny
doc. 7 kielichow
Wpadną jakieś pieniądze, może wygrana w zdrapce, albo w konkursie. Aż się nie będziesz mogła zdecydować na co wydać.
 
Milosc
Rydwan Ksiezyc As mieczy
Odcięcie się od kogoś.
 
Najwazniejsze wydarzenie
Cesarzowa 3 bulawy 7 bulaw
Wymyślisz coś, co może przynieść Ci rozwój i dobrobyt i będziesz asertywnie bronic swojje racji.
 
Rada
6 kielichow paz bulaw wieza
Nie bać się zmienić starych przyzwyczajeń na rzecz nowego pomysłu.

 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 8.09.2021 o 18:56, Blackraven napisał:

As bulaw 8 bulaw 6 bulaw

Tak musialam dzialac szybko i zdecydowanie. Mama miala wylew musialam zdzwonic po karetke. Dodatkowo musialam sie opiekowac babcia. Ale to tez byla koncow mca. Caly miesiac uplynal leniwie. Chyba ze byly ze 2-3 spotkania towarzyskie. W sumie to nie byl aktywny mc. A i spis powszechny dylematy spisac sie czy nie.

 

W dniu 8.09.2021 o 18:56, Blackraven napisał:

Krolowa mieczy glupiec 10 bulaw

Ktos mi podsylal oferty ale na nie bylam nimi zainteresowana. Takze Sunrise  Gringe trafilyscie z interoretacja.

 

W dniu 8.09.2021 o 18:56, Blackraven napisał:
az bulaw Sila Kolo Fortuny
doc. 7 kielichow

tutaj sytuacja nie ulegla zmianie. Zadna kasa nie wpadla. A wydawalam raczej na codzienne sprawy. Nie wiem co to kolo oznacza?

 

W dniu 8.09.2021 o 18:56, Blackraven napisał:

Rydwan Ksiezyc As miecz

Wogole nie bylo tenatu. Moja glowe zaprzataly inne sprawy.

 

W dniu 8.09.2021 o 18:56, Blackraven napisał:

Cesarzowa 3 bulawy 7 bulaw

Mysle ze najwazniejsze wydarzenia dotyczyly rodziny. Czyli wylew matki i opieka nad babcia. Ale to tez byla koncowka mca.

 

W dniu 8.09.2021 o 18:56, Blackraven napisał:

6kielichow paz bulaw wieza

Nie wiem o co moglo chodzi. Ale pewne wydarzenia zmusily mnie do odnowienia pewnych kontaktow.

 

 

 

Edytowane przez Blackraven
  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na wrzesień ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...