Skocz do zawartości

Dlaczego on się nie odezwał


Stella111

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie - krótka fascynacja, wyłącznie o podłożu fizycznym ( flirt bez końca dalszego ), obecnie bez  kontaktu.  Wyciągnęłam karty Śmierć Diabeł i Wieża, czyli te najgorsze, jakie mogą być ;). Rozumiem, że szans na kontakt nie ma, przynajmniej że strony faceta, bo rozumiem ten rozkład jako całkowity brak uczuć czy zainteresowania i w związku z tym totalny brak ochoty na kontakt, reasumując  jedno wielkie NIE . Trochę zdziwiła mnie natomiast ta " drastyczność" rozkładu , być może wynika ona z tego, że w pytaniu kryje się też nadzieja na to, że jednak on coś czuje  i jednak  kontakt planuje także odpowiedz ma pozbawic pytająca złudzeń ... Co myślicie. ?

Edytowane przez Lunaria
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Wróżyłaś ze wszystkich kart?

W tym przypadku może być tak, że nie odezwał się ponieważ nastąpiła zmiana obiektu zainteresowania, może pomyślał że nic nie uzyska (Śmierć) Diabeł jako uzależnienie się od siebie, silne emocje a Wieża to nagle kończy. Nie chciał się w to mocniej angażować

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedziała,że On się nie odezwał,bo go przerosły emocje.Diabeł to uzależnienienie i toksyczność.W pozytywie fajne przyciąganie seksualne..Ale Diabeł to też lęki i zwyczajne tchórzostwo.Miał pociąg,ale przerosło go to wszystko.Wieża- może sobie nie radzi z emocjami i kończy gwałtownie,bo się boi,że nie podoła.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wam.bardzo.za pomoc i rzucenie

zupełnie innego światła na ten rozkład . Wrozylam z całej talii. Może coś być ma rzeczy z tym, że to go przerosło jako że ta relacja, o ile by się dalej rozwinęła, byłaby swoistym mezaliansem ( on to tak zwany  "prosty chlop" , inne środowisko, wykształcenie its ). W każdym razie wzajemne przyciąganie  było podobno silne ale szybko się urwało .

 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 16.09.2021 o 22:00, Stella111 napisał:

Jak w temacie - krótka fascynacja, wyłącznie o podłożu fizycznym ( flirt bez końca dalszego ), obecnie bez  kontaktu.  Wyciągnęłam karty Śmierć Diabeł i Wieża, czyli te najgorsze, jakie mogą być ;). Rozumiem, że szans na kontakt nie ma, przynajmniej że strony faceta, bo rozumiem ten rozkład jako całkowity brak uczuć czy zainteresowania i w związku z tym totalny brak ochoty na kontakt, reasumując  jedno wielkie NIE . Trochę zdziwiła mnie natomiast ta " drastyczność" rozkładu , być może wynika ona z tego, że w pytaniu kryje się też nadzieja na to, że jednak on coś czuje  i jednak  kontakt planuje także odpowiedz ma pozbawic pytająca złudzeń ... Co myślicie. ?

Tu jest pytanie, dlaczego sie nie odezwal? wiec trzymajmy sie tego pytania i odpowiedzmy na nie.

 

A wiec dlaczego?

Smierc (jego perspektywa tej relacji waszej, juz sie zmienila, cos w nim umarlo). Mozliwe, ze czul sie za bardzo przez ciebie uwiazany (Diabel), badz uznal ta relacje za smierc, gdyz nie mogl otrzymac tego co chcial (diabel -seks). I Wieza, to juz skrajnosc. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...