Skocz do zawartości

Fryzjer…. Już po fakcie :) ZWERYFIKOWANE


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Jakieś dwa tygodnie temu rozłożyłam karty na pytanie jak przebiegnie najbliższa moja wizyta u fryzjera. 
Dodam, ze wrocilam do salonu z którego korzystałam przed pandemią. I byłam zadowolona ze ścięcia choć fryzjerka nie chciała położyć mi koloru bo jak twierdziła, mam zniszczone włosy. 
Skorzystałam wiec z usług innej i nie do końca kolor był trafiony - szybko się zmywał i po tygodniu włosy wyglądały kiepsko. 
Tak wiec postanowiłam wrócić do salonu koło domu. Po wstępnej rozmowie z inną dziewczyną z salonu byłam umówiona na baleyage.

Po tej pierwszej rozmowie u fryzjera rozłożyłam karty i otrzymałam: 

 

4 Miecze Król Buław 10 Mieczy 

 

Jakos to kiepsko wróżyło. 
 

W nocy, dzień przed wizytą dziecko mi się rozchorowało i dostało gorączki. Byłabym zmuszona odwołać wizytę( i stracić zaliczkę), jednak siostra zaproponowała, że zostanie w domu z moją pociechą - i sama przełożyła swojego fryzjera którego miała w tym samym czasie co ja. 
Czemu piszę o tym zdarzeniu? Genialnie pokazuje jak płeć w Tarocie nie jest przypisana do kart. Królem może być i kobieta - ta która wykazuje inicjatywę. 
W przypadku Króla Buław mówimy o komunikacji i to Król się komunikuje a nie odbiera informacje( Królowa Buław pokazuje mi, że to ja odbieram wiadomości, zwykle od jakiegoś mężczyzny). 
Króle w dodatku są bardzo łaskawe i mają gest :D 

Siostra skontaktowała się ze swoją fryzjerką i przełożyła wizytę. 

Dzięki siorce nie mam już na głowie siwych odrostów na 5 cm - a ładny, ciekawy brąz. 
10 Mieczy pokazała z kolei sama wizytę w salonie - znów była moja pierwsza fryzjerka która odmówiła koloryzacji, tym razem zaleciła tej z której byłam umówiona - by położyć tylko jeden kolor. 
Ja już nie miałam żadnych ruchów - i mogłam poddać się temu co następuje(10 Mieczy). 

 
Musialam się z Wami tym podzielić :D 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
  • O.K 1
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Fryzjer…. Już po fakcie :) ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...