Jump to content

Nowa praca

Maxii
 Share

Recommended Posts

Nie pamiętam, kiedy ostatni raz stawiałam karty, więc moja interpretacja może być nieco "zardzewiała" i wymaga skorygowania. Będę wdzięczna za spojrzenie na rozkład i chociaż krótkie "tak" /"nie". 

Sytuacja wygląda tak, że zmieniam całkowicie wszystko: własne mieszkanie, inne miasto, a co się z tym wiąże, nowa praca. 

Byłam na jednej rozmowie i mam już zarezerwowane miejsce, została kwestia dogadania daty rozpoczęcia i przygotowania dokumentów. 

W międzyczasie po znajomości okazało się, że mogłabym się wkręcić do o wiele lepiej płatnej pracy, bo brakuje dodatkowej osoby, ale niewiadomo czy szefowa zgodzi się na nowy etat, mają być rozmowy. 

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że w listopadzie zacznę pracę w miejscu lepiej płatnym:

9 kielichów, 5 kielichów, rycerz buław

Te karty ni w ząb mi nie pasują do nawiązania współpracy. 

W miejscu gorzej płatnym, które mam obiecane już:

Siła, 3 kielichów, 3 denarów

Wygląda na to, że tutaj, choć szczególnie radosna nie będę, raczej na zasadzie "no dobra, trzeba się z tym zmierzyć i zobaczymy, co będzie za trzy miesiące", przy czym będę się rozglądać i toczyć rozmowy na boku... 

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że w przyszłym roku zacznę pracę w lepiej płatnym miejscu? (z pytania powyżej) 

3 denarów, paź denarów, 2 kielichów 

Tak :) 

• Like 3

• Moderator
13 godzin temu, Maxii napisał:

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że w listopadzie zacznę pracę w miejscu lepiej płatnym:

W listopadzie będziesz jeszcze w miejscu dotychczasowym, mogą być perturbacje i rozczarowanie, bo szefowa zostanie nieugieta, nie będzie chciała tworzyć nowego stanowiska

Tam zdecydowanie będziesz pracować, ale nie wygląda żeby było jakos tragicznie, Siła w tym przypadku może mówić o tym, że będzie Ci ciężko, bo wolałabyś być gdzie indziej, ale powinnaś się zaklimatyzować

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że w przyszłym roku zacznę pracę w lepiej płatnym miejscu? (z pytania powyżej) 

W przyszłym roku powinnaś podjąć pracę w nowym miejscu, pojawi się nowy wakat dla Ciebie 

• Super 2
  • Thanks! 1

• 2 weeks later...

Miejsce lepiej płatne:

Tutaj mogą Ci zrobić duże nadzieje, ale niestety się nie uda. Będziesz.musiala szukać dalej. 

Miejsce pewne:

Podpiszesz umowę i będziesz świętowała. 3 denarów to nowa współpraca. 

• Thanks! 1

• 2 weeks later...
W dniu 17.09.2021 o 22:13, Maxii napisał:

Nie pamiętam, kiedy ostatni raz stawiałam karty, więc moja interpretacja może być nieco "zardzewiała" i wymaga skorygowania. Będę wdzięczna za spojrzenie na rozkład i chociaż krótkie "tak" /"nie". 

Sytuacja wygląda tak, że zmieniam całkowicie wszystko: własne mieszkanie, inne miasto, a co się z tym wiąże, nowa praca. 

Byłam na jednej rozmowie i mam już zarezerwowane miejsce, została kwestia dogadania daty rozpoczęcia i przygotowania dokumentów. 

W międzyczasie po znajomości okazało się, że mogłabym się wkręcić do o wiele lepiej płatnej pracy, bo brakuje dodatkowej osoby, ale niewiadomo czy szefowa zgodzi się na nowy etat, mają być rozmowy. 

Te karty ni w ząb mi nie pasują do nawiązania współpracy. 

Wygląda na to, że tutaj, choć szczególnie radosna nie będę, raczej na zasadzie "no dobra, trzeba się z tym zmierzyć i zobaczymy, co będzie za trzy miesiące", przy czym będę się rozglądać i toczyć rozmowy na boku... 

Tak :)

Weryfikacja:

Okazało się, że pracę zaczynam już w październiku i to na lepszych zasadach niż myślałam, właśnie w miejscu lepiej płatnym. 

Zrezygnowałam z tej drugiej pracy. 

Trzecie pytanie już zweryfikowała odpowiedź na pierwsze. 

Dziękuję bardzo! :)

• Super 4