Skocz do zawartości

Nowa praca


Maxii

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pamiętam, kiedy ostatni raz stawiałam karty, więc moja interpretacja może być nieco "zardzewiała" i wymaga skorygowania. Będę wdzięczna za spojrzenie na rozkład i chociaż krótkie "tak" /"nie". 

 

Sytuacja wygląda tak, że zmieniam całkowicie wszystko: własne mieszkanie, inne miasto, a co się z tym wiąże, nowa praca. 

Byłam na jednej rozmowie i mam już zarezerwowane miejsce, została kwestia dogadania daty rozpoczęcia i przygotowania dokumentów. 

 

W międzyczasie po znajomości okazało się, że mogłabym się wkręcić do o wiele lepiej płatnej pracy, bo brakuje dodatkowej osoby, ale niewiadomo czy szefowa zgodzi się na nowy etat, mają być rozmowy. 

 

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że w listopadzie zacznę pracę w miejscu lepiej płatnym:

9 kielichów, 5 kielichów, rycerz buław

Te karty ni w ząb mi nie pasują do nawiązania współpracy. 

 

W miejscu gorzej płatnym, które mam obiecane już:

Siła, 3 kielichów, 3 denarów

Wygląda na to, że tutaj, choć szczególnie radosna nie będę, raczej na zasadzie "no dobra, trzeba się z tym zmierzyć i zobaczymy, co będzie za trzy miesiące", przy czym będę się rozglądać i toczyć rozmowy na boku... 

 

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że w przyszłym roku zacznę pracę w lepiej płatnym miejscu? (z pytania powyżej) 

3 denarów, paź denarów, 2 kielichów 

Tak :) 

 

 

 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
13 godzin temu, Maxii napisał:

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że w listopadzie zacznę pracę w miejscu lepiej płatnym:

9 kielichów, 5 kielichów, rycerz buław

W listopadzie będziesz jeszcze w miejscu dotychczasowym, mogą być perturbacje i rozczarowanie, bo szefowa zostanie nieugieta, nie będzie chciała tworzyć nowego stanowiska

13 godzin temu, Maxii napisał:

W miejscu gorzej płatnym, które mam obiecane już:

Siła, 3 kielichów, 3 denarów

Tam zdecydowanie będziesz pracować, ale nie wygląda żeby było jakos tragicznie, Siła w tym przypadku może mówić o tym, że będzie Ci ciężko, bo wolałabyś być gdzie indziej, ale powinnaś się zaklimatyzować

 

13 godzin temu, Maxii napisał:

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że w przyszłym roku zacznę pracę w lepiej płatnym miejscu? (z pytania powyżej) 

3 denarów, paź denarów, 2 kielichów 

W przyszłym roku powinnaś podjąć pracę w nowym miejscu, pojawi się nowy wakat dla Ciebie 

  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miejsce lepiej płatne:

Tutaj mogą Ci zrobić duże nadzieje, ale niestety się nie uda. Będziesz.musiala szukać dalej. 

 

Miejsce pewne:

Podpiszesz umowę i będziesz świętowała. 3 denarów to nowa współpraca. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 17.09.2021 o 22:13, Maxii napisał:

Nie pamiętam, kiedy ostatni raz stawiałam karty, więc moja interpretacja może być nieco "zardzewiała" i wymaga skorygowania. Będę wdzięczna za spojrzenie na rozkład i chociaż krótkie "tak" /"nie". 

 

Sytuacja wygląda tak, że zmieniam całkowicie wszystko: własne mieszkanie, inne miasto, a co się z tym wiąże, nowa praca. 

Byłam na jednej rozmowie i mam już zarezerwowane miejsce, została kwestia dogadania daty rozpoczęcia i przygotowania dokumentów. 

 

W międzyczasie po znajomości okazało się, że mogłabym się wkręcić do o wiele lepiej płatnej pracy, bo brakuje dodatkowej osoby, ale niewiadomo czy szefowa zgodzi się na nowy etat, mają być rozmowy. 

 

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że w listopadzie zacznę pracę w miejscu lepiej płatnym:

9 kielichów, 5 kielichów, rycerz buław

Te karty ni w ząb mi nie pasują do nawiązania współpracy. 

 

W miejscu gorzej płatnym, które mam obiecane już:

Siła, 3 kielichów, 3 denarów

Wygląda na to, że tutaj, choć szczególnie radosna nie będę, raczej na zasadzie "no dobra, trzeba się z tym zmierzyć i zobaczymy, co będzie za trzy miesiące", przy czym będę się rozglądać i toczyć rozmowy na boku... 

 

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że w przyszłym roku zacznę pracę w lepiej płatnym miejscu? (z pytania powyżej) 

3 denarów, paź denarów, 2 kielichów 

Tak :)

 

 

 

Weryfikacja:

 

Okazało się, że pracę zaczynam już w październiku i to na lepszych zasadach niż myślałam, właśnie w miejscu lepiej płatnym. 

 

Zrezygnowałam z tej drugiej pracy. 

 

Trzecie pytanie już zweryfikowała odpowiedź na pierwsze. 

 

Dziękuję bardzo! :)

  • Super 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...