Skocz do zawartości

Tajemnicza aktywność paranormalna


tajemniczechrupki13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów,

Spotkałam się z zagadkową aktywnością w moim domu. Na schodach znajduje się miska z jedzeniem dla mojego psa i od jakiegoś czasu notorycznie samoistnie wypadają z niej chrupki na podłogę. Po prostu wzlatują w powietrze i lądują na ziemi. Już wcześniej spotkałam się z innymi podobnymi sytuacjami, ale raczej się one nie powtarzały. Jestem prawie pewna, że mój dom zamieszkuje jakaś istota i nie mam z tym problemu, ale chciałabym wiedzieć dlaczego to robi. Czy chce się ze mną jakoś porozumiec? A może chodzi o coś innego?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tajemniczechrupki13 napisał:

Witam forumowiczów,

Spotkałam się z zagadkową aktywnością w moim domu. Na schodach znajduje się miska z jedzeniem dla mojego psa i od jakiegoś czasu notorycznie samoistnie wypadają z niej chrupki na podłogę. Po prostu wzlatują w powietrze i lądują na ziemi. Już wcześniej spotkałam się z innymi podobnymi sytuacjami, ale raczej się one nie powtarzały. Jestem prawie pewna, że mój dom zamieszkuje jakaś istota i nie mam z tym problemu, ale chciałabym wiedzieć dlaczego to robi. Czy chce się ze mną jakoś porozumiec? A może chodzi o coś innego?

Pozdrawiam

Ale czy widziales  te chrupki? W sensie ten moment gdy same wypadaja z miski ?

 

:czarow: Juz lecimy do Ciebie z pomoca. Bedzimy odprawiac czary :gusla: :kanon::hipnoza:A jak one nie pomoga to bedzie  :walek::kara:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Blackraven napisał:

Ale czy widziales  te chrupki? W sensie ten moment gdy same wypadaja z miski ?

 

:czarow: Juz lecimy do Ciebie z pomoca. Bedzimy odprawiac czary :gusla: :kanon::hipnoza:A jak one nie pomoga to bedzie  :walek::kara:.

Tak, widziałam na własne oczy jak chrupek samoistnie wylatuje z miski tuż przede mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, tajemniczechrupki13 napisał:

Tak, widziałam na własne oczy jak chrupek samoistnie wylatuje z miski tuż przede mną.

A moglabys to nagrac zebysmy mogli zobaczyc dokladnie jak to wyglada?

 

A moge wiedziec czy 13 w nicku to Twoj wiek?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blackraven napisał:

A moglabys to nagrac zebysmy mogli zobaczyc dokladnie jak to wyglada?

 

A moge wiedziec czy 13 w nicku to Twoj wiek?

 

 

Nie, 13 to przypadkowa liczba, jestem osobą dorosłą i postaram się nagrać, gdy będę miała okazję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, tajemniczechrupki13 napisał:

Nie, 13 to przypadkowa liczba, jestem osobą dorosłą i postaram się nagrać, gdy będę miała okazję

Przepraszam ze tak dopytuje ale tu jets duzo osob ktore robia sobie przyslowowe jaja wypisujac nieprawdopodobne historie.

 

Czy moglabys odpowiedziec na ponizsze pytania? Wystarczy ze zacytujesz i wpiszesz TAK/NIE cbyba ze pytanie jets otwarte.

 

Czy dziwne sytuacje dzieja sie od poczatku od kiedy tam mieszkasz czy od pewnego czasu?

Czy wiazesz to z jakims zdarzeniem w domu? Jesli tak to jakimi?

Czy jestes 1 lokatorem?

A czy ta sytuacja ma miejsce tylko na schodach czy w innych miejscach tez? jesli  tak to jakich?

Czy inni domownicy tez to widzieli?.

Czy moglabys opisac te inne paranormalne sytuacje?

Czy w Twoim domu/rodzinie nie umarl nikt w ostatnim czasie?

 

Edytowane przez Blackraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, tajemniczechrupki13 napisał:

Tak, widziałam na własne oczy jak chrupek samoistnie wylatuje z miski tuż przede mną.

Może z powodu zwykłego podmuchu powietrza.Chrupki są lekkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kaliaa napisał:

Może z powodu zwykłego podmuchu powietrza.Chrupki są lekkie.

Nie, są namoczone, bo nasz pies je tylko mokre chrupki, więc są za ciężkie

 

2 godziny temu, Blackraven napisał:

Przepraszam ze tak dopytuje ale tu jets duzo osob ktore robia sobie przyslowowe jaka wypisujac nieprawdopodobne historie.

 

Czy moglabys odpowiedziec na ponizsze pytania? Wystarczybze zacytujesz i wpiszesz TAK/NIE

 

Czy dziwne sytuacje dzieja sie od poczatku od kiedy tam mieszkasz czy od pewnego czasu? Czy wiazesz to z jakims zdarzeniem w domu?

Czy jestes 1 lokatorem?

A czy ta sytuacja ma miejsce tylko na schodach czy w innych miejscach tez?

Czy inni domownicy tez to widzieli?.

Czy moglabys opisac te inne paranormalne sytuacje?

Czy w Twoim domu/rodzinie nie umarl nikt w ostatnim czasie?

 

Dziwne sytuacje zdarzają się od jakiegos czasu, powiedziałabym, że zaczęło się jakoś rok temu. Raczej nie miało to związku z żadnym zdarzeniem. Mieszkam tu jeszcze z dwoma osobami i obie również widziały to zjawisko i to nie ja pierwsza je zauważyłam. Akurat ta sytuacja ma miejsce tylko na schodach, ale inne rzeczy dzieją się w całym domu. Inne sytuacje to np: wielokrotne włączanie się telewizora, dziwne dźwięki przypominające jęki dochodzące z różnych pomieszczeń, dzwoniący przez całą noc dzwonek do drzwi, gdy nikt nim nie dzwoni, dziwne zachowania naszych zwierzat, które czasami były przestraszone i uciekały bez żadnego powodu, ale te rzeczy działy się raczej sporadycznie, natomiast teraz karma bez przerwy wypada z miski od paru dni. Nikt w naszej rodzinie nie umarł, a dom budowała moja rodzina, więc również nikt tutaj nie zginął.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, tajemniczechrupki13 napisał:

Dziwne sytuacje zdarzają się od jakiegos czasu, powiedziałabym, że zaczęło się jakoś rok temu. Raczej nie miało to związku z żadnym zdarzeniem. Mieszkam tu jeszcze z dwoma osobami i obie również widziały to zjawisko i to nie ja pierwsza je zauważyłam. Akurat ta sytuacja ma miejsce tylko na schodach, ale inne rzeczy dzieją się w całym domu. Inne sytuacje to np: wielokrotne włączanie się telewizora, dziwne dźwięki przypominające jęki dochodzące z różnych pomieszczeń, dzwoniący przez całą noc dzwonek do drzwi, gdy nikt nim nie dzwoni, dziwne zachowania naszych zwierzat, które czasami były przestraszone i uciekały bez żadnego powodu, ale te rzeczy działy się raczej sporadycznie, natomiast teraz karma bez przerwy wypada z miski od paru dni. Nikt w naszej rodzinie nie umarł, a dom budowała moja rodzina, więc również nikt tutaj nie zginął.

Powiem Ci ze od dawna nikt nie opisywal takich sytuacji. Osoby ktore swiadczyly tu tego typu uslugi juz tu nie bywaja.

Dziwne jest to ze wszystko zaczelo sie dziac nagle i bez wyraznej przyczyny.

Mozesz sprobowac okadzic dom szalwia tudziez sypnac sol we wszystkich kątach domu.

Moze to brzmi banalnie ale jesli jestes katoliczka dobrze jest porozmawiac z ksiedzem (najlepiej na spowiedzi wtedy bedzie musial zachowac tajemnice). Moglby do was przyjsc i wyswiecic dom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blackraven napisał:

Powiem Ci ze od dawna nikt nie opisywal takich sytuacji. Osoby ktore swiadczyly tu tego typu uslugi juz tu nie bywaja.

Dziwne jest to ze wszystko zaczelo sie dziac nagle i bez wyraznej przyczyny.

Mozesz sprobowac okadzic dom szalwia tudziez sypnac sol we wszystkich kątach domu.

Moze to brzmi banalnie ale jesli jestes katoliczka dobrze jest porozmawiac z ksiedzem (najlepiej na spowiedzi wtedy bedzie musial zachowac tajemnice). Moglby do was przyjsc i wyswiecic dom.

Nie jestem katoliczką, ale interesuję się sprawami paranormalnymi i mam pewne pojęcie na temat tego, co robić, żeby zapewnić sobie ochronę, więc szałwi i soli używam regularnie. Próbowałam też innych rzeczy, ale nie wydaje mi się, żeby cokolwiek pomogło. Jeśli znasz jakieś inne sposoby, to chętnie je poznam, ale jeśli nie to dziękuję za odpowiedź. Tak, jak mówiłam, nie przeszkadza mi obecność jakiegoś bytu, o ile nie jest niebezpieczny. Zastanawiałam się tylko, czy to, co robi, nie ma jakiegoś większego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tajemniczechrupki13 napisał:

, ale interesuję się sprawami paranormalnymi i m

 

Nie watpie w Twoja wiedze. Ale czy nie robilas jakies rytualu ostatnio? Czy przypadkiem nie uzywalas kart przywolujac "przewodnika" albo cos w tym stylu?

 

Skoro nie jestes katoliczka to przydalby sie jakis swiecki egzorcysta. Ale nie znam nikogo takiego.

 

 

 

a Czy Ty albo ktos z domownikow stosuje jakies magiczne praktyki?

Edytowane przez Blackraven
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blackraven napisał:

 

Nie watpie w Twoja wiedze. Ale czy nie robilas jakies rytualu ostatnio? Czy przypadkiem nie uzywalas kart przywolujac "przewodnika" albo cos w tym stylu? Moglas cos sprowadzic.

 

Skoro nie jestes katoliczka to przydalby sie jakis swiecki egzorcysta. Ale nie znam nikogo takiego.

 

 

Moja wiedza sprowadza się do kilku faktów, dlatego nie ruszam rzeczy, o których nie mam pojęcia. Nigdy nie odprawiałam żadnych rytuałów, ani nie używałam kart w takim celu. Jedynie od czasu do czasu oczyszczałam dom.

 

1 godzinę temu, Blackraven napisał:

a Czy Ty albo ktos z domownikow stosuje jakies magiczne praktyki?

Reszta moich domowników to katolicy, więc wątpię, a ja, tak jak pisałam wyżej, staram się trzymać z daleka od takich rzeczy

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, tajemniczechrupki13 napisał:

Moja wiedza sprowadza się do kilku faktów, dlatego nie ruszam rzeczy, o których nie mam pojęcia. Nigdy nie odprawiałam żadnych rytuałów, ani nie używałam kart w takim celu. Jedynie od czasu do czasu oczyszczałam dom.

Ale jednak używałaś kart? Może też korzystałaś z usług jakiś wróżek,tarocistek lub rytualistek?One też mogą mieć przy sobie różne podczepy.

Może jakieś myśli podświadome sprowadziły te byty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
On 9/18/2021 at 2:43 PM, tajemniczechrupki13 said:

Tak, jak mówiłam, nie przeszkadza mi obecność jakiegoś bytu, o ile nie jest niebezpieczny

Skoro ci nie przeszkadza to może sama je podświadomie wpuszczasz/ przywołujesz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@tajemniczechrupki13Moze sprawdz promieniowanie elektromagnetyczne. Na allegro takie urzadzenia do uzytku indywidualnego sa za 150 zl. Nazywa sie to detektor EMF czy jakos tak. Z urzadzenia korzystaja badacze zjawisk paranormalnych i nie tylko. W miejscach gdzie promieniowanie jest podwyzszone moga dziac sie dziwne rzeczy lub mozna widziec dziwne rzeczy.

 

A tak wogole to cos sie ciekawe stalo od ostatniego wpisu?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sytuacja. Moje pomysły mogą niewiele wnieść, ale opowiem po prostu przypadki ze swojego życia. Mój dom też do starych nie należy, a duchy były. Najpewniej pojawiły się na skutek silnych emocji rodziny. Raz też mi się zdarzyło zauważyć dziwną aktywność po tym, jak wyciągnęłam w domu z torby... lusterko, w którym przeglądałam się kilka dni wcześniej na cmentarzu. Potem skojarzyłam, że był zwyczaj zasłaniania luster jak ktoś umiera, bo duchy się w nie łapią.

Konkluzja chyba jest taka, że jak najbardziej może przyjść do nas duch, którego wcześniej tam nie było. Może osoby które z Tobą mieszkają coś zrobiły i przyciągnęły/przyprowadziły jakąś duszę, nawet niechcący?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...