Skocz do zawartości

skorpionica + ...? strzelec czy rak?


bellugia

Rekomendowane odpowiedzi

bellugia.... z którym sie masz związac ???? te decyzje musisz podjąc sama....

 

ja Ci przedstawie obie inerpretacje horoskopu partnerskiego .... uważnie przeczytaj i zastanów sie , czy naprawde chcesz byc z którym kolwiek z tych dwóch :)

 

 

PANI SKORPION i PAN STRZELEC

 

 

 

Ta para będzie się dobrze ze sobą bawić, ale poważny związek będzie trudny do zbudowania. Nieskomplikowany i radosny Pan Strzelec wniesie w życie Pani Skorpion dużo zabawy i niecodziennych rozrywek. Pani Skorpion fascynować będzie partnera spod Strzelca magnetycznym spojrzeniem i ogromnym seksualnym temperamentem. W łóżku będą się świetnie dogadywać. Razem spędzą wiele niezapomnianych chwil. W codziennym życiu para ta ma odmienne poglądy na wiele spraw. Pani Skorpion będzie chciała podporządkować sobie partnera. Nie powinna jednak kontrolować każdego jego kroku. Aby nie dochodziło między nimi do kłótni, Pan Strzelec nie powinien dawać zbyt wielu powodów do zazdrości Pani Skorpion.

 

 

cyt.Czary.pl - portal magiczny

 

Ona: On:

SKORPION STRZELEC

 

Dynamiczny pełen uroku. Panie ze Skorpiona należą do najtrudniejszych i zarazem najbardziej interesujących kobiet w całym horoskopie. Trudno sprostać ich oczekiwaniom. Zbyt silne osobowości dlań są zbyt ryzykowne, a słabsze ich nie interesują. Strzelcowi udaje się to bez większych problemów "wstrzela" się w gust Skorpionicy. Z jednej strony jest łagodny i troskliwy, z drugiej pełen życia i energii.

 

Oczywiście o sielance ze Skorpionem nie ma co marzyć. Ona zawsze i wszędzie dostrzega podstęp lub zdradę. Bywa złośliwa i zaborcza. Lecz posiada również wiele zalet bardzo przydanych w życiu. Każdy niuans fałszu wyczuje z daleka i dotąd będzie węszyć aż odkryje całą prawdę. Ponadto jest niezawodnym strategiem. Nieco naiwnemu i dobrodusznemu Strzelcowi, Skorpionica nieraz "otworzy oczy" na niektóre istotne sprawy. Mimo swojego agresywnego charakteru Skorpiony są domatorami. Kochają dzieci i troszczą się o bliskich. Często jest to miłość zaborcza, ale prawdziwa.

 

Strzelcowi bardzo odpowiada fakt, że ma kto zatroszczyć się o dom, on przecież ciągle jest w ruchu. Zajmuje go działalność reporterska, polityczna lub charytatywna. Dobrze jest wrócić do domu, gdzie ktoś nań czeka. Ten jego niespokojny tryb życia spędza niestety sen z oczu zazdrosnej Skorpionicy. Często jest to tylko imaginacja Pani Skorpion - Strzelec zazwyczaj jest wierny. W seksie powinni bez problemu odnaleźć harmonię.

 

Skorpionie, trafiłaś wreszcie na godnego siebie partnera. Doceń to. Nie maltretuj go scenami zazdrości lub uszczypliwościami o jego sposobie życia. Ty Strzelcze postaraj się zdystansować do złośliwych uwag swojej partnerki.

 

******************************************************************

 

PANI SKORPION i PAN RAK

 

 

 

To udana para. Namiętna i zdecydowana Pani Skorpion wprowadzi w życie Raka wiele zamętu i urozmaicenia. Spokojny i wrażliwy Rak pozna przy niej co to niepewność, zazdrość i pożądanie. Nie będzie czasu na rozmowy i pertraktacje. Pani Skorpion wtargnie w życie Raka i przewróci je do góry nogami. Na krótką metę będzie mu to odpowiadać. Potem zapragnie stabilizacji i odpoczynku. Jeśli jednak Pan Rak chce przeżyć życie u boku partnerki spod Skorpiona, musi dostosowywać się do jej kaprysów, godzić na jej władczy ton i dokonywać wielu erotycznych wyczynów. Pani Skorpion natomiast, aby utrzymać przy sobie partnera, powinna zauważać jego potrzeby i od czasu do czasu słuchać, co ma jej do powiedzenia. Po burzliwych przygodach stworzą przytulny dom i będą mieli liczne potomstwo.

 

cyt. Czary.pl - portal magiczny

 

 

Ona: On:

SKORPION RAK

 

Zbyt przykry - dla obojga. Obydwoje są osobami uczuciowymi i potrafiącymi kochać. Jednak w tej konfiguracji ciężko jest im spotkać szczęście. A to przede wszystkim z powodu zbyt łagodnego charakteru Raka. Jego łagodną naturę przytłacza zbyt obcesowa i zaborcza Skorpionica. Ją natomiast męczy i irytuje jego spokój i uległość. Jego wrażliwe i nieraz zbyt przeczulone usposobienie nie pozwala przeciwstawić się zbyt silnej i gwałtownej partnerce.

 

Dla świętego spokoju, Rak często rezygnuje ze swoich pragnień i potrzeb. W ten sposób wybiera rolę pantoflarza, a takiego Skorpionica nie szanuje. Bardziej energiczny i pewny siebie Rak tak łatwo nie zrezygnuje ze swojego JA. A jej kąśliwym uwagom potrafi zripostować nie gorszymi uszczypliwościami. Jednak pojedynki słowne i sarkazmy szybko meczą Raka. On woli spokój i zgodę. Ze Skorpionicą jest to prawie nie możliwe. Zwłaszcza, że Pan Rak nie jest w stanie sprostać seksualnym oczekiwaniom swej pani.

 

Problemy seksualne u Skorpionów są bardzo istotne i zawsze bywają kością niezgody ze zbyt "słabym" partnerem.

 

Nie ma dla Was jednoznacznej recepty na polepszenie Waszego współżycia. Jesteście zbyt różni i zbyt odległe macie oczekiwania, aby móc sprowadzić jej do wspólnego mianownika.

 

 

udanego wyboru ;).... zapraszam do numerologi i cyfrologi partnerskiej ....

 

poz. doty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo :D Oczywiście, że wybór należy do mnie. Po prostu chciałam się dowiedzieć o dopasowaniu :]

Chociaż widzę, że co do raka to opisy są sprzeczne ze sobą...

Co do strzelca to mam większe wątpliwości. Byłam już w związku ze strzelcem i to z tej samej dekady. Niby wiem, czego mogę się spodziewać... ale z drugiej strony numerologicznie wychodzą całkiem inaczej, więc kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo :D Oczywiście, że wybór należy do mnie. Po prostu chciałam się dowiedzieć o dopasowaniu :]

Chociaż widzę, że co do raka to opisy są sprzeczne ze sobą...

Co do strzelca to mam większe wątpliwości. Byłam już w związku ze strzelcem i to z tej samej dekady. Niby wiem, czego mogę się spodziewać... ale z drugiej strony numerologicznie wychodzą całkiem inaczej, więc kto wie...

 

 

 

widzisz zwiazki partnerskie horoskopowe ,czasem odbiegaja od tych numerologicznych lub cyfrowych....

 

dwoje ludzi zwiazanych ze soba lepiej sie dopasowują jeśli naprawde wiedza co nieco nawzajem :chytry_na:.....ale przedewszystkim lepiej sie poznac tak naprawde bedąc ze sobą....

 

 

życze powodzenia :_okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Skorpion i strzelec to jest dobre dopasowanie. Byłam przez 3 lata ze strzelcem. Teraz z Rakiem nawet nic nie wyszło i znowu strzelec, ale inny, nie ten sam :P

To są na pewno dobre związki partnerskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jestem w związku z strzelcem już przeszło dwa lata i jestem bardzo szcześliwa. Mój Strzelec chociaż nie zawsze mnie rozumie i czasami kaprysi to przymykam na to oko. Wiele musiał przejść by stemperować mój harakter. Wytknął mi take wady na które nigdy nie zwracałam uwagi. Jest do bólu szczery, otwarcie mówi co myśli za co dostaje po dupie od życia. W problemach pozostaje optymistą za co bardzo go cenię. Bywa zbyt zabiegany w ciągu dnia, ale rekompensuje mi to nocą. Uwielbiam wieczory, gdy siedzimy na balkonie bądź przed kominkiem i rozmawiamy. Nigdy nie brakuje nam wspólnych tematów chociaż jedno interesują dziedziny w których drugie nie potrafi sie odnaleźć. Gdy tylko znajdziemy czas i pieniadze, podróżujemy. Jest to przeważnie inicjatywa mojego Strzelca bo sama jestem domatorem, ale zawsze świetnie sie przy nim bawię więc raczej nie narzekam. No chyba że przemokną mi buty ;) Z natury jestem samotnikiem a on otworzył mnie na ludzi do tego stopnia, że zamieszkałam z przyjaciółką w akademiku dzięki czemu poznałam masę ludzi i odkryłam że i ja potrafie stać sie duszą towarzystwa i kimś kogo chetnie sie widuje. Miewamy też i burze, ale (z trudem) nauczyłam się kompromisu i rozmowy więc spięcia spływają po nas jak po maśle. Uważam, że mój Strzelec jest niesamowitą osobą :D Chociaż czasami dąsa sie że rzadko okazuję mu swoje uczucia jestem pewna ze wie jak bardzo go kocham i wiem o jego wzajemności. Miewa eksplozje uczuć i miewa chmurne nastroje, ale ja też - w końcu jesteśmy ludźmi i gdybyśmy byli identyczni było by nam nudno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...