Skocz do zawartości

W jaki sposób uwolnić się od wróżb?


Gość Kaliaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałabym uwolnić się od wróżb.Nie chcę już stawiać sobie sama  kart,oglądać wróżb na Youtube,korzystać z płatnych usług wróżek,korzystać z porad na forum,uczyć się o tarocie,korzystac z porad itd...Niestety chyba nie potrafię przestać.

Macie jakiś pomysł jak odciąć się od tego?

Pisanie do wróżek wyraźnie mi szkodzi.Tak samo szkodzi mi oglądanie wróżb kolektywnych.Uważam,że sama zrobiłam sobie krzywdę.Szkodzą mi też wróżby,które sobie sama staeiam.A wróżki zamiast mi coś podpowiedzieć manipulowały mną psychicznie,nic więcej.

 

Uważam,że uzależniłam się niestety.I niestety wiele Osób to zauważyło i wykorzystało pisząc mi same bzdury.Mogłam sobie te pieniadze zainwestować we własny rozwój.Jak bym dodała sobie to co wydałam na przestrzeni lat byłoby fajne szkolenie,szkoda.I niestety nie potrafię w żaden sposób odciąć się.Dobrze,że przestałam juz dawno korzystac z fejsa.Większość wróżb nie sprawdza się.Sprawdzają się głównie te złe.Coś jest nie tak z tym wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze idz do psychologa /terapeuty? Pomoze Ci dotrzec do zrodla problemu. Moze patrzysz z niepokojem w przyszlosc, nie stapasz twardo o ziemi itp.  Bo jesli Ci napiszemy : zablokuj nr do wrozek, wyrzuc karty, usun konto to prawdopoodobnie i tak znajdziesz jakis sposob zeby sobie powrozyc. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Blackraven napisał:

Moze idz do psychologa /terapeuty? Pomoze Ci dotrzec do zrodla problemu. Moze patrzysz z niepokojem w przyszlosc, nie stapasz twardo o ziemi itp.  Bo jesli Ci napiszemy : zablokuj nr do wrozek, wyrzuc karty, usun konto to prawdopoodobnie i tak znajdziesz jakis sposob zeby sobie powrozyc. 

Psycholog wydaje się logicznym rozwiązaniem.Jednak uważam,że mi nie pomoże.Problem w tym,że ja znam dobrze siebie i wiem,co jest do naprawienia,a jednak nie potrafię się uwolnić od wróżb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...