Skocz do zawartości

Pomoc w interpretacji


Mariolla

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Jestem bardzo początkująca. Mam trudności z czytaniem historii, a nie tylko pojedynczych kart, dlatego moja prośba o pomoc. 

Pytanie dotyczy tego co się będzie działo w relacji przez najbliższe miesiące, do pół roku. Mam problem z Królową Pentakli, nigdy nie wiem, czy czytać takie karty jako osobę czy energię?

I w rozkładzie: Koło fortuny, Królowa Pentakli, Umiarkowanie.

I kombinuję, że: zmiana, dość szybka, wywracająca obecną sytuację, zmiana na którą nie mam wpływu, zadzieje się i już. Ale korzystna, jeżeli KP to energia. Ale w tej całej zmianie w tym co się będzie działo, trzeba zachować rozsądne spojrzenie, wyważyć, złapać balans, nawet pewien kompromis między tym, czego się chce a co się da?

IMG_20210920_094833.jpg

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Myślę, że nastąpią zmiany dzięki którym poczujesz się doceniona, będziesz czuła, że jesteś na ugruntowanej pozycji. Powinna nastąpić harmonia i zagościć spokój 

  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gringe napisał:

@Mariolla- a czy możesz przybliżyć coś więcej o Twojej relacji? Długo jesteście razem? Czy może to początkowe stadium i dopiero randkujecie? Jesteście oficjalnie parą?

Znamy się od bardzo dawna, kilkanaście lat, nie jesteśmy parą, ale w dziwnej niedomówionej relacji, w której niby się wie, ale się nie mówi. Teoretycznie niby przyjaźń, praktycznie nie wiadomo co.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lunaria napisał:

Myślę, że nastąpią zmiany dzięki którym poczujesz się doceniona, będziesz czuła, że jesteś na ugruntowanej pozycji. Powinna nastąpić harmonia i zagościć spokój 

Dziękuję za pomoc, mam problem ze złożeniem kart w całe przesłanie, ale mniej więcej trafiłam w przekaz. Przynajmniej w te korzystne zmiany. A w naszej sytuacji osiągnięcie spokoju i harmonii będzie wymagało pewnej dozy rozsądku i kompromisu. Cieszę się, że złapałam ogólny przekaz kart.

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
8 godzin temu, Mariolla napisał:

Pytanie dotyczy tego co się będzie działo w relacji przez najbliższe miesiące, do pół roku

Wylosowałaś karty: Koło Fortuny, Królowa Denarów oraz Umiarkowanie. 
 

Jeśli relacja opiera się głównie na przyjaźni i nie jesteście parą to nie ma tu kart które mówiłby, że rozkwitnie romans. W Kole jest odmiana losu, zdarzenie losowe niezależne od waszej woli- tylko, że po Kole jest Królowa Denarów. Stawiam, że możesz być bardzo zajęta pracą w czasie o który pytasz. Może to odbić się na waszej relacji, może będzie mniej spotkań. Denarowa skupiona jest na sobie, swoim zysku, pracy zawodowej. Jest samodzielna i nie potrzebuje faceta - z resztą zupełnie nie w głowie jej romanse i miłości. 
Umiar może zapowiadać utrzymanie status quo- czyli bez zmian. Spokój i rutyna. 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Gringe napisał:

Wylosowałaś karty: Koło Fortuny, Królowa Denarów oraz Umiarkowanie. 
 

Jeśli relacja opiera się głównie na przyjaźni i nie jesteście parą to nie ma tu kart które mówiłby, że rozkwitnie romans. W Kole jest odmiana losu, zdarzenie losowe niezależne od waszej woli- tylko, że po Kole jest Królowa Denarów. Stawiam, że możesz być bardzo zajęta pracą w czasie o który pytasz. Może to odbić się na waszej relacji, może będzie mniej spotkań. Denarowa skupiona jest na sobie, swoim zysku, pracy zawodowej. Jest samodzielna i nie potrzebuje faceta - z resztą zupełnie nie w głowie jej romanse i miłości. 
Umiar może zapowiadać utrzymanie status quo- czyli bez zmian. Spokój i rutyna. 

Dzięki za pomoc. Ta królowa denarów to zdecydowanie nie moja energia, ale być może drugiej strony. Skupienie na pracy - to typowe. Ta relacja to nie tylko przyjaźń, to zdecydowanie więcej, ale tak poblokowane, że ciągle czekam aż coś się zadzieje, co pozwoli na krok do przodu. Niekoniecznie ku dobremu, ale niech coś się wreszcie ruszy. A tu dalej spokój, brak ruchu, status utrzymany, pozycja bezpieczna i ugruntowana, ale dalej nie wiadomo jaka. Ale brak decyzji, pozostanie w Umiarkowaniu - to też decyzja.

Dziękuję za pomoc w interpretacji rozkładu.

Edytowane przez Mariolla
Korekta tekstu
  • O.K 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Mariolla - jak najbardziej facet też może wyjść w Królowej - wtedy jest bardziej bierny, nie wykazuje inicjatywy. 
Jeśli on czeka by wykonać ruch to może nie warto na niego czekać? Może być, że on nic nie czuje, stad ten spokój - albo co gorsza trzyma Cię jako opcję „na w razie co”. 
Jak facetowi zależy( chociażby na jednonocnej przygodzie) to wyjdzie ze skóry by dopiąć swego. 
Trzymam kciuki by sytuacja osobista w niedługim czasie odmieniła się u Ciebie na lepsze i abyś była szczęśliwa u boku kogoś kto Cię doceni :koniczynka:

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta królowa denarów to Ty,a nie On.W przyszłości zadbasz o siebie.Poczujesz siłę,spokój i sama siebie docenisz.Spójrz na na kartę królowej.Z niej bije piękna energia.Wygląda,że będziesz spełnioną kobietą.A co do niego to ciężko powiedzieć czy ruszy dupę w t umiarkowaniu.Jednak wydaje mi się,że sobie poradzisz,bo skupisz się na własnym szczęściu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kaliaa napisał:

Moim zdaniem ta królowa denarów to Ty,a nie On.W przyszłości zadbasz o siebie.Poczujesz siłę,spokój i sama siebie docenisz.Spójrz na na kartę królowej.Z niej bije piękna energia.Wygląda,że będziesz spełnioną kobietą.A co do niego to ciężko powiedzieć czy ruszy dupę w t umiarkowaniu.Jednak wydaje mi się,że sobie poradzisz,bo skupisz się na własnym szczęściu.

A może i ja w tej królowej, tylko jeszcze teraz tego nie widzę, ale coś się zadzieje w kole fortuny i pójdę w tę energię. A królowa denarów w tej talii przepiękna, moja ulubiona. Dziękuję za pomoc

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koło pokazuje, że sytuacja się powinna zmienić i na końcu się wyklaruje. Będziesz wiedziała na czym stoisz. Królowa Monet pokazuje, że będziesz zadowolona z twojej pozycji. 

Ale nwm, czy zostaniecie parą. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.09.2021 o 09:49, Mariolla napisał:

Witajcie. Jestem bardzo początkująca. Mam trudności z czytaniem historii, a nie tylko pojedynczych kart, dlatego moja prośba o pomoc. 

Pytanie dotyczy tego co się będzie działo w relacji przez najbliższe miesiące, do pół roku. Mam problem z Królową Pentakli, nigdy nie wiem, czy czytać takie karty jako osobę czy energię?

I w rozkładzie: Koło fortuny, Królowa Pentakli, Umiarkowanie.

I kombinuję, że: zmiana, dość szybka, wywracająca obecną sytuację, zmiana na którą nie mam wpływu, zadzieje się i już. Ale korzystna, jeżeli KP to energia. Ale w tej całej zmianie w tym co się będzie działo, trzeba zachować rozsądne spojrzenie, wyważyć, złapać balans, nawet pewien kompromis między tym, czego się chce a co się da?

IMG_20210920_094833.jpg

W relacji cos sie tu nagle zmienilo, cos zaskoczylo, jednak beda mysli takie, czy to sie w ogole oplaca (monety), ab w to zainwestowac. A moze ty chcesz poprzez ta relacje, poczuc sie dowartosciowana (krolowa monet), jednak efekt koncowy, to czekanie i jeszcze raz czekanie a rozwoj sytuacji.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...