Skocz do zawartości

Przesłania Aniołów - Każdego dnia inne. dr.Doreen Virtue


Piko

Rekomendowane odpowiedzi

Wstęp.

Bez względu na to, w której części świata jestem, ani co mam w planach, każdy dzień zaczynam od lektury jakiejś inspirującej książki, medytacji i modlitwy. Ten zdrowy nawyk wyrobiłam w sobie wiele lat temu, pragnąc, aby pierwsze myśli, jakie pojawią się w mej głowie co dnia, były pozytywne.

Na początku pozwalałam sobie na odpuszczenie porannej refleksji, jednak wtedy zawsze zauważałam, że dzień nie był tak miły i satysfakcjonujący. Kiedy poświęcałam czas tej podnoszącej nastrój praktyce, w nagrodę byłam obdarzona magicznym dniem pełnym nowych okazji i magicznego poczucia spełnienia. Teraz nawet do głowy mi nie przyjdzie, aby zaniechać swój poranny rytuał.

Niniejsza książka ma za zadanie pomóc nawiązać codzienny kontakt z pełną miłości energią twoich aniołów stróżów. Najlepiej odczytywać jedno przesłanie co rano, na rozpoczęcie dnia. Możesz czytać je po kolei, strona po stronie, albo otwierać książkę w dowolnym miejscu, w ten sposób wybierając najlepsze przesłanie na nowy dzień. Żeby zaznaczyć wybrane przesłanie, bądź inny szczególnie ważny dla ciebie fragment tekstu, możesz użyć zakładki.

Na każdej stronie jest zawarte praktyczne przesłanie aniołów, dzięki któremu będziesz miał wspaniały dzień. Prawdopodobnie w trakcie lektury usłyszysz też lub poczujesz wskazówki aniołów skierowane bezpośrednio do ciebie. Codziennie zaproponują ci skupienie się na wybranym zadaniu niosącym spokój i szczęście. Każde przesłanie opatrzone jest myślą lub modlitwą, którą możesz wykorzystać, aby pogłębić swój kontakt z aniołami. Wypowiadaj ją w myślach, na głos albo przepisuj w ciągu dnia - wybierz sposób, który podpowie ci twój głos wewnętrzny - anioły zawsze cię usłyszą. Nie martw się,  jeśli zapomnisz albo nie będziesz miał czasu zastosować się do anielskich wskazówek na dany dzień. Najważniejsze, aby chłoną ć energię miłości zawartą w tych przesłaniach.

Chociaż przeznaczona jest przede wszystkim do porannych medytacji, możesz korzystać z niej o każdej porze dnia i nocy. Proponuję położyć ją na szafce nocnej, żeby w razie potrzeby móc do niej zajrzeć i znaleźć pocieszenie i otuchę.

Sama nauczyłam się bardzo dużo z tych przesłań, które anioły podyktowały mi na potrzeby tej książki. Wiele z nich zawiera głęboką naukę, a także wskazówki, które podpowiedzą, jak najlepiej wykorzystać każdy dzień. Bóg i anioły pragną dla nas zdrowego i szczęśliwego życia i możemy taką uczynić każdą jego chwilę. Modlę się, abyś przyjął niebiańską pomoc, przewodnictwo i miłość. Lektura tej książki to znak, że moja modlitwa została wysłuchana.

 

Doreen Virtue

Laguna Beach, Kalifornia.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 22.09.2021 o 00:14, Piko napisał:

Sama nauczyłam się bardzo dużo z tych przesłań, które anioły podyktowały mi na potrzeby tej książki. Wiele z nich zawiera głęboką naukę, a także wskazówki, które podpowiedzą, jak najlepiej wykorzystać każdy dzień. Bóg i anioły pragną dla nas zdrowego i szczęśliwego życia i możemy taką uczynić każdą jego chwilę. Modlę się, abyś przyjął niebiańską pomoc, przewodnictwo i miłość. Lektura tej książki to znak, że moja modlitwa została wysłuchana.

 

Następna nawiedzona. Nie lubię i nie kupuję kart z gatunku przesłania. Ściema, naciąganie naiwnych  i jednocześnie niezła fortunka zdobyta przy okazji.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virtue się już nie zajmuje New Age i aniołami w takim wydaniu. Nawróciła się i teraz jej głównym zainteresowaniem jest praktyka chrześcijaństwa. Jej strona główna dotyczy już tylko tego, a ona najchętniej zakazałaby sprzedaży kart, które kiedyś wydała. Odcięła się od aniołów zupełnie.

 

Cytat

 

When Jesus called her out of the new age, Doreen began studying the Bible. When she got to Deuteronomy 18:10-12, Doreen realized that she was a sinner in need of a Savior. She surrendered her life to Jesus as her Lord and Savior, and left the new age.

She has denounced her previous new age work, and does not use cards or any new age practices. Other people continue to sell her old work, even though she’s asked them not to. It seems they are selling the bottom-of-the-barrel old stock, and will soon be discontinued. There is also a printer in China illegally selling bootleg copies of her old work through etsy and ebay, and she is filing copyright disputes to stop them.

Doreen encourages everyone to study the Bible, as it contains the answers she was seeking (and not finding) in the new age. She also has found the peace that she was seeking, through Jesus Christ who died for our sins.

Źródło: https://doreenvirtue.com/about-doreen-virtue/

 


Tutaj jeszcze fragment wypowiedzi na pytanie, dlaczego jej "heretyckie" karty są wciąż w sprzedaży:

 

Cytat

 

Q: Why are your old heretical products still for sale?

A: I don’t sell the old products; other people sell them against my express wishes. I am working to get them off the market place. If they were self-published items, I would have immediately removed them all. Unfortunately, they were licensed to other companies before I was saved. I don’t know how to revoke these licenses, beyond taking legal action.

My former USA publisher, from what I understand (they don’t speak with me anymore after they fired me in November 2017 for my Christianity), is selling the old stock of the old products. They have removed my name from products that I co-authored, and my other products are going out of print.

Źrodło: https://doreenvirtue.com/2021/04/19/faq-about-doreen-virtue/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mielismy racje co do tych kart.. ze powinny nazywac sie diabelskie a nie anielskie skoro sama autorka anwet sie od nich odcina i zacheca posiadaczy do ich spalenia.

 

 

Edit: a tak wogole to ona ma marsa i wenus w rybach... to nic dziwnego ze ma"  wizje"  i jest "uduchowiona". Ciekawe czy te wizje byly czyms wspomagane... A ze wenus w 2 domu to i hajs umie zarobic na tym.

 

 

Edytowane przez Blackraven
  • O.K 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Blackraven napisał:

Edit: a tak wogole to ona ma marsa i wenus w rybach... to nic dziwnego ze ma"  wizje"  i jest "uduchowiona". Ciekawe czy te wizje byly czyms wspomagane... A ze  w 2 domu to i hajs umie zarobic na tym.

 

Internet mówi, że kierowała wiele lat zakładem psychiatrycznym, więc kto wie, może miała swobodny dostęp do różnych pigułek wysyłających w Niebo :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Ragna napisał:

 

Internet mówi, że kierowała wiele lat zakładem psychiatrycznym, więc kto wie, może miała swobodny dostęp do różnych pigułek wysyłających w Niebo :biggrin:

ogolnie jets duzo na necie negatywnych tekstow o niej ale nie ma zadnego zrodla podanego. Mozna uznac za oszczercze.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie karty,które stworzono służą tylko i wyłącznie dobru?

Może tarot jest anielski?

To,że ktoś kierował zakładem psychiatrycznym nie oznacza nic złego.Do takich rzeczy raczej wybierają odpowiedzialnych ludzi.

Mi się wydaje,ze te karty anielskie powstaly tylko dla kasy.

A czy można kontaktować się z aniołami.Pewnie tak,ale taki anioł musi też chcieć się z nami skontaktować.Watpię,aby anioły odpowiadały każdemu,kto sobie wylosuje kartę.To bardziej sily zła są chętne do rozmowy,bo zawsze mogą nas nawkręcać.Natomiast anioł działa z poziomu bezwarunkowej miłości.Najpierw musi się długo zastanowić czy odpowiedź nan jest dla nas dobra.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kaliaa napisał:

o,że ktoś kierował zakładem psychiatrycznym nie oznacza nic złego.Do takich rzeczy raczej wybierają odpowiedzialnych ludzi

To byl tylko glupi zart w nawiazaniu do obsady znaku ryb w jej horoskopie.

 

2 godziny temu, Kaliaa napisał:

akie karty,które stworzono służą tylko i wyłącznie dobru?

Ale  waite czy crowley chyba nie pierniczyli nic o aniolkach. Zajmowali sie okultyzmem i sie do tego przyznawali. Zaden chyba na zadnym etapie zycia nie zaprzeczyl wszystkiego co stworzyl (chyba... @Ragna
tu bedzie wiedziec lepiej). Kupujac sobie tarota kazdy wie w co wchodzi.

 

 

Kalia tylko nie traktuj tego co napisalam jako zarzut co do twojej osoby tylko dyskusje. 

Edytowane przez Blackraven
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

38 minut temu, Blackraven napisał:

ogolnie jets duzo na necie negatywnych tekstow o niej ale nie ma zadnego zrodla podanego. Mozna uznac za oszczercze.

 

Właściwie pod wpływem tego co napisałaś sprawdziłam miejsce, które wymieniane jest jako jej miejsce pracy:  WomanKind Psychiatric Hospital at Cumberland Hall Hospital in Nashville, Tennessee.
Cumberland Hall Hospital w Tennessee istnieje i był to głównie to szpital od leczenia uzależnień, a dzisiaj leczą ogólnie ludzi z różnymi zaburzeniami. Natomiast nazwa oddziału "WomanKind Psychiatric Hospital" pojawia się tylko i wyłącznie w opisach książek Doreen Virtue. O samej Doreen strona szpitala też milczy (chyba, że to nie jest jej prawdziwe nazwisko) i nie widzę nic o niej na wersjach archiwalnych szpitala z 2010 i 2014 roku (może pracowała tam wcześniej).

Hakerem jestem średnim, ale domyślam się, że ten odział WomanKind jest zmyślony i mogło takiego tam nigdy nie być. Ewentualnie było to coś w rodzaju klubu albo nieoficjalnej nazwy jakiejś grupy, żeby pacjentkom było milej. Nie zaprzeczam, nie potwierdzam, moim zdaniem jej miejsca pracy zostają pod znakiem zapytania jak były.

 

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ragna napisał:

pital" pojawia się tylko i wyłącznie w opisach książek Doreen Virtue. O samej Doreen strona szpitala też milczy (chyba, że to nie jest jej prawdziwe nazwisko)

Z  tego co wiem to  ona posluguje sie nazwiskiem swojegoa pierwszego meza a jest po kilku rozwodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W swojej autobiografii Doreen często kłamie, podając chociażby, że jest założycielką i byłą dyrektorką zakładu psychiatrycznego dla dziewcząt w Nashville: WomanKind Psychiatric Hospital at Cumberland Hall Hospital in Nashville, Tennessee – podczas gdy taki szpital psychiatryczny zwyczajnie nigdy nie istniał, chyba, że w bujnej wyobraźni Doreen Virtue. Istniał jedynie program pomocy dla kobiet doświadczonych przemocą domową o podobnej nazwie."

 

 

Tu byl link ze zrodlem ale z uwagi na niski poziom dziennikarstwa usunelam go.

 

Widze ze czytalas ten tekst. Cos w stylu tekstu jaki moglby napisac dziennikarz partii dzadzacej o pracownikach tvnu. ale zwraca wlasnie uwage na kilka ciekawych szczegolow. Wlasnie jezeli chodzi o ten osrodek. Chociaz moglbyc tez blad w tlumaczeniu.

 

 

Edytowane przez Blackraven
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

14 minut temu, Kaliaa napisał:

A jakie karty,które stworzono służą tylko i wyłącznie dobru?


Niektórzy tworzą karty z dobrą motywacją. Doreen wtedy pewnie też miała dobrą motywację (i przy okazji chęć zarobienia pieniędzy, ale taki już mamy świat, że nawet lekarz czy terapeuta samą wdzięcznością brzucha nie napełni), w każdym razie w tamtym czasie. Wmawanie jednak ludziom, że gadają do nich anioły, a oni sami mogą być ziemskimi wcieleniami aniołów albo szlachetnych kryształów (książka "Królestwa ziemskich aniołów") dla wielu osób może mieć jednak skutek inny od zamierzonego, ale zwykle spotyka się po prostu z rozczarowaniem, że sami nie doznajemy obiecanych wizji, poczucia obecności jednorożców albo mimo podlewania fikusa w doniczce nie widać wróżek. No i umówmy się: jest kontrowersyjne nawet w świecie ezo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Blackraven napisał:

"W swojej autobiografii Doreen często kłamie, podając chociażby, że jest założycielką i byłą dyrektorką zakładu psychiatrycznego dla dziewcząt w Nashville: WomanKind Psychiatric Hospital at Cumberland Hall Hospital in Nashville, Tennessee – podczas gdy taki szpital psychiatryczny zwyczajnie nigdy nie istniał, chyba, że w bujnej wyobraźni Doreen Virtue. Istniał jedynie program pomocy dla kobiet doświadczonych przemocą domową o podobnej nazwie. "

 

https://ezoteryka77.wordpress.com/2017/02/21/doreen-virtue-oszustwo-na-anioly-z-kalifornii/

 

Widze ze czytalas ten tekst. Cos w stylu tekstu jaki moglby napisac dziennikarz partii dzadzacej o pracownikach tvnu. ale zwraca wlasnie uwage na kilka ciekawych szczegolow. Wlasnie jezeli chodzi o ten osrodek. Chociaz moglbyc tez blad w tlumaczeniu.

 

 


Nie, nie czytałam. Wpisałam po prostu nazwę tego szpitala i próbowałam najpierw sprawdzić ich stronę, potem szukałam tej nazwy łącząc z WomanKind a potem już osobno tego WomanKind.

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Ragna napisał:

Virtue się już nie zajmuje New Age i aniołami w takim wydaniu. Nawróciła się i teraz jej głównym zainteresowaniem jest praktyka chrześcijaństwa. Jej strona główna dotyczy już tylko tego, a ona najchętniej zakazałaby sprzedaży kart, które kiedyś wydała. Odcięła się od aniołów zupełnie.
 

 

Chcesz powiedzieć, że już nie korzysta z profitów ze sprzedaży kart wcześniej stworzonych. Jakieś prawa autorskie najpewniej nadal obowiązują. Nic mi nie wiadomo aby się z nich zrzekła. Nowa biografia może mieć niewiele wspólnego ze stanem faktycznym. Takie kwiatki wychodzą, albo i nie, po latach.

21 godzin temu, Blackraven napisał:

Kupujac sobie tarota kazdy wie w co wchodzi

Że niby w co ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, VildVoman napisał:

Chcesz powiedzieć, że już nie korzysta z profitów ze sprzedaży kart wcześniej stworzonych. Jakieś prawa autorskie najpewniej nadal obowiązują.

 

Chyba zależy jak miała skonstruowane umowy, ale ogółem jest rozróżnienie pomiędzy prawami majątkowymi i do dysponowania utworem a prawami autorskimi. Te ostatnie są niezbywalne, a z resztą można robić jak się strony ugadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;)

1 godzinę temu, VildVoman napisał:
23 godziny temu, Blackraven napisał:

Kupujac sobie tarota kazdy wie w co wchodzi

Że niby w co ? 

Karty doreen virtue sugeruja zwiwzek z religia poprzez wizerunki aniolow i swietych (jak sie okazuje wcale tak nie jest) . Nikt nie ma watpliwosci ze tarot nie jest "boskim narzedziem".  Kazdy kto wrozyl naprawde z tarota powie Ci ze to nie jest zadna intuicja. Tacy zanurzali sie co chwila w nowa nauke ezoteryczna,wrozyli ze wszystkiego, szlo im swietnie a skonczylo sie na egzorcyzmach. Byla tu na forum niedawno dyskusja z taka osoba. zreszta na przestrzeni lat nie bylo to jedyne "swiadectwo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Blackraven napisał:

Karty doreen virtue sugeruja zwiwzek z religia poprzez wizerunki aniolow i swietych (jak sie okazuje wcale tak nie jest) . Nikt nie ma watpliwosci ze tarot nie jest "boskim narzedziem".

 

To oczywiste. Znasz kogoś, kto słyszał głos aniołów, rozmawiał z nimi ? Ponadto pośród aniołów są demony. To co wiemy z Biblii może nie pokrywać się z prawdą. Każdy może korzystać z różnorakich przesłań. Na przykład zadając pytanie i otwierając Biblię w dowolnym miejscu, czytając dowolny werset, dostaniesz odpowiedź bardziej  adekwatną do pytania  niż  z kart anielskich. Spróbuj, a przekonasz się sama. 

10 godzin temu, Blackraven napisał:

Kazdy kto wrozyl naprawde z tarota powie Ci ze to nie jest zadna intuicja.

 A co Twoim zdaniem ? Chciałabym je poznać. Sama wróżysz, nie boisz się ?

 

10 godzin temu, Blackraven napisał:

Tacy zanurzali sie co chwila w nowa nauke ezoteryczna,wrozyli ze wszystkiego, szlo im swietnie a skonczylo sie na egzorcyzmach.

 

Skończyło się uzależnieniem, Od wszystkiego  można się uzależnić; od netu, od jedzenia, seksu, papierosów, alkoholu, hazardu,  od zwierzęcia,   nawet od człowieka, co jest bardziej niebezpieczne - męczysz siebie i tego człowieka.

Edytowane przez VildVoman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...