Skocz do zawartości

Równonoc ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Bardzo krótka wróżba i zachęcam do zapytania również, ale dziś, w dzień równonocy. Użyłem całej talii kart.

Co przyniesie mi równonoc jesienna?(jaką energię, tendencje)

 

III Cesarzowa 

 

Przyniesie mi dużo kreatywności i przedsiębiorczości. Zacznę nie tyle co wpadać na nowe pomysły, ale wcielać je w życie. 

Cesarzowa wnosi dużą dawkę energii w moje życie jak i w otoczenie, na które moge zwracać bardziej uwagę. Moge dbać o siebie bardziej w nowy czas, który nadchodzi. Docenie samego siebie. Obfitość i dobrobyt może się przejawiać w wielu sferach życia 

Ale przede wszystkim będę bardziej twórczy i spełniony. 

 

Co myślicie? 

 

 

 

  • Lubię to! 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Myślę, że dokładnie tak jak piszesz plus może chodzić, że pojawi się w Twoim życiu interesująca kobieta to może być wzór żony/matki. Skoro wypadła AW, to możliwe że to będzie ważny czas dla Ciebie

Może większe zainteresowanie ekologią, troską o środowisko 

  • Lubię to! 1
  • Super 3
Odnośnik do komentarza

Albo może przyjaciółka jakaś. Ekologia, no może. Może mi się w końcu uda zrobić ekologiczne mydło :)

Też właśnie mi się skojarzyło, że to jakiś ważniejszy czas skoro wypadł AW. 

Dziękuję 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Weryfikacja:

Czas spędzony bardzo kreatywnie. Rozwijałem się trochę artystycznie, ale również dbałem o sobie poprzez uprawianie ćwiczeń fizycznych. Na początku dużo się uczyłem i poznałem nowych ludzi.  

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Równonoc ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...