Skocz do zawartości

Karta na jesień


Gość Kaliaa

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Kaliaa napisał:

Miałam nie robić sobie wróżb ,ale wyszło piękne 2 kielichy.

Co mnie czeka? Odrodzenie siebie jako człowieka i kobiety.Zrównoważene swoich emocji.Wyrównanie enwrgii żeńskiej i męskiej we mnie .

IMG_20210923_120951.jpg

A może jednak związek? Dwójka Kielichów to karta najczęściej pokazująca nowe związki. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że równonoc jesienna przyniesie Ci dużo pozytywnych emocji. A przede wszystkim przyniesie Ci drugiego człowieka: to nie musi być chłopak, ale możesz poznać prawdziwą przyjaźń. 

Czeka Cię wiele dobrych relacji z innymi ludźmi. A we wnętrzu powinnaś znaleźć harmonię. Drugi człowiek będzie Ci przynosił radość. 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, nastek96 napisał:

Wydaje mi się, że równonoc jesienna przyniesie Ci dużo pozytywnych emocji. A przede wszystkim przyniesie Ci drugiego człowieka: to nie musi być chłopak, ale możesz poznać prawdziwą przyjaźń. 

Czeka Cię wiele dobrych relacji z innymi ludźmi. A we wnętrzu powinnaś znaleźć harmonię. Drugi człowiek będzie Ci przynosił radość. 

 

Ja już przestałam wierzyć,że ona istnieje.Ludzie są bardzo interesowni,nietolerancyjni i nieufni.

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Karta przedstawia Wenus w Raku, czyli uosobienie dobroci, ciepła, harmonii, skupienie się na sprawach rodzinnych. W tym czasie możesz być bardzo wrażliwa, podatna na wzruszenia.

Co do samego wyglądu karty, to obrazek przedstawia kobietę, która wznosi ręce do góry, ma szeroko rozstawione nogi i jest naga - co symbolizuje pewność siebie i otwartość. Jej stopy opierają się o 2 delfiny, które w mitologii greckiej miały być symbolem opieki, pomocy. Delfiny to inteligentne i bardzo przyjazne zwierzęta, więc może chodzić o to, że będziesz mogła uzyskać radość i pomoc dzięki przyjaciołom. Przyjaźń będzie dla Ciebie trwałym fundamentem. Poza tym delfiny nieodłącznie kojarzą się z wodą, czyli emocjami. Może będziesz spontanicznie dzielić się swoimi uczuciami (wszystkimi). Figurę kobiety otacza postać, która przypomina Anubisa, czyli postać z mitologii egipskiej która była bogiem podziemi, umarłych, tajemnicy. Anubis był samotnikiem, budził respekt i szacunek - w tym przypadku może chodzić o to, że nie powinnaś skupiać się na swoich negatywnych emocjach, cieniach, które próbują się przedostać na pierwszy plan. Anubis według mitów pełnił  podrzędną rolę w panteonie bóstw miał służyć Izydzie (ona go uratowała), był jej wierny, nie chciał jej wykorzystać, więc myślę że chodzi o to że w tym czasie powinnaś być oddana tym, którzy są dla Ciebie dobrzy.

Połączenie psa i szakala, to mix wierności i nieokiełznania - 2 Kielichów może mówić o tym, że będziesz szukała balansu pomiędzy tymi dwoma stanami

 

P.S co to za talia? Bardzo intuicyjna, piękna :serduszka2:

Edytowane przez Lunaria
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...