Skocz do zawartości

Jutrzejsza rozmowa kwalifikacyjna ZWERYFIKOWANE


Anastazja979

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się dzisiaj okazało, mam jutro rozmowę kwalifikacyjną na płatny staż. Mam już pracę, ale szukam czegoś lepszego.

 

Jak będzie na rozmowie kwalifikacyjnej?

8 kielichów - wersja negatywna interpretacji jest taka, że nic z tego nie wyjdzie. Wersja pozytywna, że będę planowała odejście z obecnej pracy, żeby móc przejść do tej.

 

Wynik rozmowy

4 monet - karta stabilizacji, ale nie wiem, czy mówi o sukcesie. Może mówi o tym, że wszystko zostanie tak jak było? Czyli zostanę w obecnej pracy?

 

Co sądzicie? Jutro zweryfikuje, jak było, a potem, czy w ogóle się jeszcze odezwali, bo wiadomo, rozmowa to przeważnie dopiero pierwszy etap.

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@Anastazja979 - osobiście bym stawiała, że bez zmian. W 8 Kielichów człowiek czuje rozczarowanie( coś na rozmowie może Cię rozczarować, zniechęcić, może czegoś nowego się dowiesz). 
Tak jakbyś straciła serce do tego spotkania już na samym starcie. 
Jeśli chodzi o wynik - tez bym stawiała, że 4 Monet to utrzymanie status quo( choć niedawno pamietam, że komuś 4 Monet pokazała dostanie nowej posady). Dla mnie 4 Monet to nie jest karta zmian ani zysków- jest to co jest, ani mniej ani więcej. 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Jak będzie na rozmowie kwalifikacyjnej?

8 kielichów- będzie dziwnie i nie będziesz do końca zadowolona z tej rozmowy

Wynuk rozmowy 

4 monety- możesz dostać ten staż,ale kasa może ci jednak nie odpowiadać na tym stażu

Ja bym powiedziała,że w 8 kielichach to Ty sama możesz nie chcieć tego stażu

Odnośnik do komentarza

Wstępna weryfikacja:

 

Rozmowa była bardzo przyjemna. Z rekruterką od razu przeszłyśmy na ty i w sumie czułam się, jak na rozmowie z koleżanką. Nie było żadnych dziwnych pytań.

 

Co do wyniku dam znać za jakiś czas, bo będzie jeszcze drugi etap rekrutacji i mam zadanie rekrutacyjne do wykonania.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Ismer zmienił tytuł na Jutrzejsza rozmowa kwalifikacyjna ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...