Skocz do zawartości

Odzyskanie włosów


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, dziś wróżba o lżejszej tematyce.

Miałem kiedyś ogromny problem z wypadaniem włosów. Okazało się, że to przez alergię. Problem pokonałem, ale niestety nie odrosło mi to co wypadło. Kiedyś miałem gęstsze, a dziś no cóż...

 

Dużo czytałem o szarym mydłem i jego wpływie na porost i o to chciałem zapytać, ponieważ zamówiłem sobie marsylskie na oliwie z oliwek.

 

1.Czy mydło marsylskie pomoże mi odzyskać utracone włosy?

Świat, 2 monet, Siła

 

Widzę, że bardzo pozytywna karta jest przyblokowana przez 2 monet.

Świat mówi, że tak. Będzie to pomocne, ale 2 monet może tutaj sugerować, że samo mydło nie wystarczy i trzeba się zastanowić nad czym dodatkowym. Siła tutaj może oznaczać, że jak najbardziej będzie to pomocne, ale będę musiał włożyć w to dużo starania i trochę to potrwa.

 

2.Jaki produkt może mi jeszcze pomóc?

(Tutaj karty nie mogą wskazać nazwy, więc staram się kierować tym co widzę na obrazku)

Rycerz Monet, 3 mieczy, Gwiazda

 

Rycerz Monet trzyma w ręku kłos zboża, więc widzę tutaj dużą pomoc w ziołach i np wcierkach ziołowych na wzmocnienie cebulek i pobudzenie wzrostu.

3 mieczy po rysunku sądzę, że może chodzić o nakłuwanie skóry - mezoterapia. Ostrzeliwanie skóry głowy kompleksami witamin i minerałów. Są różne warianty, może chodzi o jakieś z wyciągiem z ziół?

Gwiazda tutaj może pokazywać, że to wszystko pomoże, ale będzie trzeba poczekać na rezultaty, przewlecze się to w czasie. Ale Gwiazda ma też związek z wodą, więc może na tym się skupić: jak się myje głowę, czym, co się używa do spłukania?

 

Co sądzicie?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, nastek96 napisał:

Witajcie, dziś wróżba o lżejszej tematyce.

Miałem kiedyś ogromny problem z wypadaniem włosów. Okazało się, że to przez alergię. Problem pokonałem, ale niestety nie odrosło mi to co wypadło. Kiedyś miałem gęstsze, a dziś no cóż...

 

Dużo czytałem o szarym mydłem i jego wpływie na porost i o to chciałem zapytać, ponieważ zamówiłem sobie marsylskie na oliwie z oliwek.

 

1.Czy mydło marsylskie pomoże mi odzyskać utracone włosy?

Świat, 2 monet, Siła

 

Widzę, że bardzo pozytywna karta jest przyblokowana przez 2 monet.

Świat mówi, że tak. Będzie to pomocne, ale 2 monet może tutaj sugerować, że samo mydło nie wystarczy i trzeba się zastanowić nad czym dodatkowym. Siła tutaj może oznaczać, że jak najbardziej będzie to pomocne, ale będę musiał włożyć w to dużo starania i trochę to potrwa.

 

2.Jaki produkt może mi jeszcze pomóc?

(Tutaj karty nie mogą wskazać nazwy, więc staram się kierować tym co widzę na obrazku)

Rycerz Monet, 3 mieczy, Gwiazda

 

Rycerz Monet trzyma w ręku kłos zboża, więc widzę tutaj dużą pomoc w ziołach i np wcierkach ziołowych na wzmocnienie cebulek i pobudzenie wzrostu.

3 mieczy po rysunku sądzę, że może chodzić o nakłuwanie skóry - mezoterapia. Ostrzeliwanie skóry głowy kompleksami witamin i minerałów. Są różne warianty, może chodzi o jakieś z wyciągiem z ziół?

Gwiazda tutaj może pokazywać, że to wszystko pomoże, ale będzie trzeba poczekać na rezultaty, przewlecze się to w czasie. Ale Gwiazda ma też związek z wodą, więc może na tym się skupić: jak się myje głowę, czym, co się używa do spłukania?

 

Co sądzicie?

 

O! Moja tematyka! Chętnie doradzę na prv, co można zrobić, żeby poprawić kondycję skóry głowy, co przełoży się na przyrost, natomiast odpowiadając na pytanie:

1. Na pewno będzie pomocne, Cel osiągniesz (Świat)  ale musisz być systematyczny i robić to ciągle (2 monety to karta ciągłości, nieskończoności). Musisz też bez przerwy kontrolować stan głowy (Siła).

2. Cięzki temat bez patrzenia na karty, ale spróbuję.
Rycerz monet jest skrupulatny i powolny, wskazuje na pieczołowite działanie, 3 miecze mogą wskazywać na zabieg mezoterapii igłowej (jeśli bierzesz pod uwagę pomoc kosmetologii), lub peelingu skóry głowy, ale skojarzyło mi się to z nakłuwaniem, natomiast Gwiazda łagodzi i przynosi ulgę, więc stawiam na nawilżenie, oraz tak jak napisałeś, mycie głowy. 


 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Jasne, chętnie wysłucham rad :)

Myślałem kiedyś o mezoterapii, ale.odkladalem temat na później. I chyba jednak czas się zdecydować.

Peelingów nie robię, a to w sumie błąd. 

ALe to co mi się rzuciło w oczy to te nawilżenie. Zamówiłem sobie dziś olej lniany i mam zamiar pić go codziennie. Czytałem o nim dużo opinii, że nawilża skórę od wewnątrz. 

Mam narazie plan działania:

mydło+picie oleju+masaże+Mezo

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z Twoją interpretacją i interpretacją Sunrise, ale dołożyłabym do tego jeszcze konsultację z jakimś specjalistą, może trychologiem? Chociaż to tak oczywista rada, że chyba już z kimś to konsultowałeś?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Byłem kiedyś u jednej pani, ale nie wzbudziła mojego zaufania, więc nie wróciłem tam. Choć dowiedziałem się, że mam zapchaną skórę głowy, więc peeling byłby przydatny. 

Ale ze specjalistą się skonsultuje, ponieważ pójdę na te mezoterapię, więc tak chyba będzie wykonywał ją specjalista. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 29.09.2021 o 09:52, nastek96 napisał:

 

 

1.Czy mydło marsylskie pomoże mi odzyskać utracone włosy?

Świat, 2 monet, Siła

Nie pomoze. Ty zyjesz w swoim wlasnym swiecie (karta swiat) na temat swoich wlosow. 2 monet informuje, ze efekt nie bedzie zadowalajacy oraz karta sila wskazuje, ze bedziesz sie z tym problemem wciaz silowac. 

W dniu 29.09.2021 o 09:52, nastek96 napisał:

 

Widzę, że bardzo pozytywna karta jest przyblokowana przez 2 monet.

Świat mówi, że tak. Będzie to pomocne, ale 2 monet może tutaj sugerować, że samo mydło nie wystarczy i trzeba się zastanowić nad czym dodatkowym. Siła tutaj może oznaczać, że jak najbardziej będzie to pomocne, ale będę musiał włożyć w to dużo starania i trochę to potrwa.

 

2.Jaki produkt może mi jeszcze pomóc?

(Tutaj karty nie mogą wskazać nazwy, więc staram się kierować tym co widzę na obrazku)

Rycerz Monet, 3 mieczy, Gwiazda

Pomoze cos naprawde mocnego (miecz), co wnika w glab skory, idzie do lekarza i popros o lek na recepte.

W dniu 29.09.2021 o 09:52, nastek96 napisał:

 trzeliwanie skóry głowy kompleksami witamin i minerałów. Są różne warianty, może chodzi o jakieś z wyciągiem z ziół?

Gwiazda tutaj może pokazywać, że to wszystko pomoże, ale będzie trzeba poczekać na rezultaty, przewlecze się to w czasie. Ale Gwiazda ma też związek z wodą, więc może na tym się skupić: jak się myje głowę, czym, co się używa do spłukania?

 

Co sądzicie?

 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza

Cóż, większa ilość testosteronu wpływa nie tylko na porost włosów, ale też na ich wypadanie... stąd tyle łysielców wśród mężczyzn... i na testosteron niewiele można poradzić, oprócz suplementacji witamin i mikroelementów, które tylko złagodzą proces....

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...