Skocz do zawartości

Październik… ZWEYFIKOWANE


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Aura: Królowa Buław As Monet 8 Kielichów 

 

Miesiąc temu była Królowa Denarów w tym

miejscu i sporo kasy ale tez i dużo pracy. Teraz w Królowej Buław stawiam na moją atrakcyjność, kontakty z męskiej strony - wiadomości, smsy, maile. 
Powinnam być pewna siebie i czuć się dobrze w swoim ciele :) 

As Monet to szansa na coś nowego - może być związane z relacjami z kolei 8 Kielichów może mnie trochę rozczarować - skończy się na tym samym. Błędne koło. 
 

Praca: Gwiazda, 3 Buław, 5 Kielichów 

 

Jakieś plany które maja szansę na realizację w przyszłości - może będę rozczarowana, że coś nie dzieje się na już i teraz. 
 

Finanse: 2 Buław 7 Buław Kochankowie 

 

Bolesnych odpływów gotówki nie widzę a raczej trzymanie tego, co się ma. W 2 Buław dylemat „wydać- nie wydać” a w 7 Buław decyzja by stać mocno na ziemi - czyli „nie wydać”.
Kochankowie to współpraca z kimś która może przynieść pieniądze. Jakaś spółka, wspólna decyzja. Układ. 
 

Uczucia: 6 Buław 5 Buław 10 Mieczy 

 

…i miało być tak pięknie - układ otwiera 6 Buław( romansowo :zawstydzony:), 5 Buław to burza w szklance wody czyli każdy chce by było zgodnie z jego wolą( ostatecznie tez pasuje do jakiś romansowych przepychanek), niestety układ zamyka 10 Mieczy - rozstanie. 
Podsumowując - szansa na szybki romans bez przyszłości. 
 

Kontakty z otoczeniem: Sprawiedliwość, Król Mieczy, As Mieczy 

 

No tu powiało grozą czyli kontakty z przełożonym. Jak do tej pory mało mam do czynienia z moim dyrektorem o wyglądzie Hugh Granta w wersji blond ale…zawsze jest możliwość, że gdzieś się natknę na niego na korytarzu. 
Mam nadzieję, że obędzie się bez problemów w pracy - jednak sprawiedliwość z Królem Mieczy i Asem to jakieś bolesne podsumowanie a w najlepszym razie strofująca rozmowa z przełożonym. 

Niespodzianka: Eremita Kapłanka Paź Buław 

 

Chyba nagle wycofam się z otoczenia i będę wolała spędzić czas w domu. 
Ewentualnie mocno ukrywany romans choć ten Eremita jest ponad przyziemne przyjemności. Wszystko już zna i wie. 

 

Rada: 8 Monet 2 Monet 6 Mieczy 

 

Trzymać się tego, co robię bo jestem na dobrej drodze. Utrzymać tez balans i dyplomację. W odpowiedniej chwili skorzystać do przejścia w inne realia ;) 
 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Aura

Królowa buław - przedsiębiorcza i idważna kobieta będzie z Ciebie.

W asie denarów masz szansę w kasie,pracy a nawet znajomościach.

8 kielichów będziwsz odchodziła od rzeczy,które ci nie służą.

Praca: gwiazda,3 buław,5 kielichów jakby nie dostrzegasz dwóch pełnych kielichów,a widzusz tylko to co jest w 3.Masz szansę,ale Twoje emocje mogą przeszkadzać.Gwiazda to karta nadziei.3 buławy to karta komunikacji,ikazji,kontaktów.

Finanse: rozważania i podejmowania decyzji,nie wiesz co zrobić,ale walczysz

Uczucia: A moze to 10 mieczy pokazuje zamknięcue przeszłosci i nowy etap.10 to koniec,ale czy zły.Masz buławy i szansę na ogień,rozrywkę,zabawę,komunikacje,

Kontakty z otoczeniem.Będziesz podchodzić rozumowo,logicznie,intelektualnie,czas równowagi.Chyba kontakty w pracy będą ważne lub urzędowe,formalne

Niespodzianka: jakiś facet,tajemniczy ,samotnik będziesz mieć z nim komunicje

Rada,nie leń się i pracuj,nie rozważaj za długo możliwości patrząc na dwie strony medalu,odetnij się na jakiś czas i pobądź sama - może nad wodą albo w otoczeniu przyrody,wyjedź gdzieś na krótko

 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gringe napisał:

 

Praca: Gwiazda, 3 Buław, 5 Kielichó

Moze zaczniesz wcielac swoje marzenia i plany w zycie? No ale nie bedziesz zadowolona z efektow. Szklanka bedzie dla Ciebie do polowy pusta. Powinnas wiecej dzialac .

 

 

5 godzin temu, Gringe napisał:

 

Uczucia: 6 Buław 5 Buław 10 Mieczy 

Moze dostaniesz jakas wiadomosc od jakiegos kawalera? ;) bedzie iskrzyc ale rozejdzie sie po kosciach.

 

 

 

5 godzin temu, Gringe napisał:

 

Finanse: 2 Buław 7 Buław Kochankowie

 

Nie mam pojecia. Serio.

5 godzin temu, Gringe napisał:

 

Rada: 8 Monet 2 Monet 6 Mieczy 

Ciezko pracowac i szlifowac swoje umiejetnosci. rozwazac zawsze dwie opcje. Da Ci to mozliwosc wejscia level up lub wyjazdu.

 

5 godzin temu, Gringe napisał:

Kontakty z otoczeniem: Sprawiedliwość, Król Mieczy, As Mieczy 

Kontakty z otoczeniem formalne. Moze dotyczyc szefa ale i meza, co moze miec zwiazek z jakimis sprawami urzedowymi.

 

 

5 godzin temu, Gringe napisał:

Niespodzianka: Eremita Kapłanka Paź Buław

Niespodzianka moze dotyczyc edukacji lub ezo.

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
7 godzin temu, Gringe napisał:

Aura: Królowa Buław As Monet 8 Kielichów 

Będziesz pewna siebie, emanowac wdziękiem i sexappealem :D może podejmiesz kroki, aby odnowić znajomość lub jakąś propozycję współpracy, ale więcej będzie z tego niezadowolenia niż pożytku 

 

7 godzin temu, Gringe napisał:

Praca: Gwiazda, 3 Buław, 5 Kielichów 

Jakiś plan spali na panewce albo wyda Ci się tak odległy, że stracisz do niego serce

 

7 godzin temu, Gringe napisał:

Finanse: 2 Buław 7 Buław Kochankowie 

Dużo wahań i rozterek ja to widzę trochę tak, że będziesz zastanawiała się czy kupić coś drozszego, ale niezbędnego czy bliższego sercu, ale jednak zbytecznego. Może źródło dochodu wpłynie z dwóch miejsc

 

7 godzin temu, Gringe napisał:

Uczucia: 6 Buław 5 Buław 10 Mieczy 

Hmmm... powiem Ci tak... jeśli zależy Ci na dobrym, raczej jednorazowym :uscisk:, to jest na to bardzo duża szansa w tym miesiącu :wink:

 

7 godzin temu, Gringe napisał:

Kontakty z otoczeniem: Sprawiedliwość, Król Mieczy, As Mieczy 

A może jakiś ciąg dalszy przygód pt. Alimenty od ex męża? Generalnie możesz bardzo surowo oceniać wszystkich mężczyzn 

 

7 godzin temu, Gringe napisał:

Niespodzianka: Eremita Kapłanka Paź Buław

Może sprawisz sobie nową książkę talie kart albo kurs astro :)

7 godzin temu, Gringe napisał:

Rada: 8 Monet 2 Monet 6 Mieczy

Złapać balans pomiędzy pracą a szkoleniem lub wyjazdami. Nie przeginac w żadną ze stron

 

Udanego października! :1s_z:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Gringe napisał:

Aura: Królowa Buław As Monet 8 Kielichów 

 

W tym miesiącu będzie Ci towarzyszyła energia, która pozwoli działać, być pewną siebie i przebojową. Widać jakąś szansę na dodatkowy pieniądz. Czy to przypadkiem nie są jakieś wywalczone pieniądze ze zza granicy? Możliwe także o jakimś powrocie do dawnych zajęć, starego miejsca itd., ale takie z konieczności, a nie własnych chęci.


 

Praca: Gwiazda, 3 Buław, 5 Kielichów 

 

Możliwe, że jakieś oczekiwania lub obietnice nie zostaną spełnione. Możesz mieć plan, chęć do podjęcia się czegoś, ale coś może potoczyć się nie do końca po twojej myśli.
 

Finanse: 2 Buław 7 Buław Kochankowie 

 

Będziesz może próbowała walczyć sama ze sobą i swoimi słabościami, aby nie pozwolić sobie na nadprogramowe wydatki. Nie wiem, czy nie zastanawiasz się nad jakimś małym kredytem.
 

Uczucia: 6 Buław 5 Buław 10 Mieczy 

 

Ja ogólnie czytam ten rozkład, że będzie się działo, jakieś kontakty będą z różnymi osobami, co utwierdzić Cię w przekonaniu, że jednak coś się w kwestiach miłosnych dzieje, ale układ 10 mieczy, więc sporo kandydatów, ale żadnego konkretnego, aby na obecną chwilę coś budować. Możesz mieć poczucie straty czasu, porażki, ale nie możesz się poddawać.
 

Kontakty z otoczeniem: Sprawiedliwość, Król Mieczy, As Mieczy 

 

Niekoniecznie z szefem :). Możliwe, że będziesz musiała z kimś wyjaśnić pewne sprawy, nakreślić dobre i złe strony czyjegoś postępowania, zachowania itd. Taka rozmowa na ostrzu noża, która przetnie lub oczyści atmosferę.

Niespodzianka: Eremita Kapłanka Paź Buław 

 

Kontakt od jakiejś starszej kobiety, która może w jakiś sposób pomóc, wesprzeć radą, wysłuchać.

 

Rada: 8 Monet 2 Monet 6 Mieczy 

 

Cały czas działać, pracować pomimo różnych zawirowań. Niedługo znajdziesz się w innym miejscu niz teraz jesteś. Jeszcze mi przychodzi, aby inwestować w edukację, szkoleni, a jak nie ma w tym momencie budżetu, to postarać się zaoszczędzić.
 

 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Aura: skupisz się na sprawach związanych z domem i finansami. Możesz myśleć o przeprowadzce albo jakichś zmianach w domu.

Praca: atmosfera w pracy będzie dobra. Mogą się pojawić nawet jakieś zmiany na plus, ale pod koniec miesiąc poczujesz rozczarowanie.

Finanse: wpadną nieplanowane wydatki. Będziesz musiała się trochę nagimnastykowac 

Uczucia: ktoś będzie Cię podrywał, ale nie dasz tej osobie szansy. Prawdopodobnie coś pójdzie nie tak albo zrobi na Tobie złe wrażenie.

Kontakty z otoczeniem: skupienie na faktach, logice, trochę chłodu i dystansu. Może jakieś sprawy urzędowe będziesz załatwiać 

Niespodzianka: poczucie samotności przerwie kontakt od kogoś.

Rada: rozsądnie gospodaruj energią. Skup się na pracy 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • Ekspert
W dniu 30.09.2021 o 13:41, Gringe napisał:

Aura: Królowa Buław As Monet 8 Kielichów 

W aurze faktycznie zapisała się najbardziej moja nieudana randka. 8 Kielichów podkreśliła fakt, że wciąż krążę w kółko i tracę serce do wszelkich randek. 
Brak możliwości przełamania impasu w sprawach damsko-męskich. 
 

 

W dniu 30.09.2021 o 13:41, Gringe napisał:

Praca: Gwiazda, 3 Buław, 5 Kielichów 

I tu ciekawie. Gwiazda odnosi się do przyszłości i oto mój hotel kończy w październiku z kwarantanna dla przyjezdnych a od 4 listopada ma funkcjonować w normalnym trybie. W pracy odbyły się generalne porządki( 3 Buław), niestety stan przygotowania do kontroli przed otwarciem jest oceniany przez moje przełożone jako niezadowalający :( czyli 5 Kielichów. W sumie ta ostatnia karta pasuje tez do informacji, że może być mało gości czyli mało godzin do przepracowania a wcześniej, przy kwarantannie coś się jednak kręciło( rząd jednak zrezygnował z projektu kwarantanny). 
 

W dniu 30.09.2021 o 13:41, Gringe napisał:

Finanse: 2 Buław 7 Buław Kochankowie 

@mezzafobrze odczytałam karty na temat kredytu. Nie podejrzewałam siebie o to ale wzięłam na raty( kolejny) tablet dla dziecka :obled:

Ogólnie 2 Buław pokazała takie kombinowanie z kasą. Trochę przekładania( dobrze, że było jeszcze z czego ;) 

Budzet ogólnie okay choć myślałam, że wyjdę bardziej na plus. 
 

W dniu 30.09.2021 o 13:41, Gringe napisał:

Uczucia: 6 Buław 5 Buław 10 Mieczy 

@Anastazja979- idealnie to opisałaś: facet z którym odbyła się nieudana randka po pierwszym spojrzeniu zrobił na mnie fatalne wrażenie. 
Rację też miała @Lunaria bo miała być to „jednorazowa” randka ale…skończyła się po godzinie kiedy to ewakuowałam się wymówką . @mezza tez miałaś rację, że owo doświadczenie mnie zniechęci( mocno dało mi w kość i faktycznie zmieniło mój sposób myślenia o 180 stopni na różne tematy). 
@Blackraven- faktycznie znajomość rozeszła się po kościach. 
 

 Kontakty z otoczeniem: Sprawiedliwość, Król Mieczy, AsMieczy 

 

A tutaj wyskoczył lekarz. Na koniec miesiąca moje dziecko złapało zapalenie ucha( akurat na tygodniowym wolnym od szkoły, po wizycie na basenie). Sprawiedliwość - wizyta na basenie i zamoczenie ucha( syn miał zabieg rok temu ba uchu i teoretycznie woda już nie powinna szkodzić, a jednak), co spowodowało zapalenie ucha. Król Mieczy i As Mieczy - udało nam się umówić z lekarzem i nawet byliśmy na wizycie( do tej pory tylko telefoniczne konsultacje). No i jesteśmy w trakcie kuracji antybiotykiem( As Mieczy - diagnoza). 
 

W dniu 30.09.2021 o 13:41, Gringe napisał:

Niespodzianka: Eremita Kapłanka Paź Buław 

Faktycznie ten miesiąc spowodował we mnie wiele wewnętrznych zmian, czuję się naprawdę staro i mam poczucie, że muszę się wycofać z różnych relacji a skupić na sobie i swoim wnętrzu. Paź może podkreślać, że to poczucie dojrzewania jest nowe ale zgodne z moją wolą. Czuję, że podążam we właściwym kierunku. 
Do tego zakupiłam wykłady z Tarota i naprawdę wzbogaciły moją wiedzę :D 

 

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Październik… ZWEYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...