Skocz do zawartości

Czy ta Osoba mi pomoże?


Gość Kaliaa

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ta Osoba( kobieta) pomoże mi wyjaśnić mój problem?

Napisałam do niej w pewnej sprawie.

Tak,wyjaśni wszystko.As mieczy to miecz prawdy,peawdziwego osądu.Miecz przecuna chmury,a za nimi jest słońce. W 3 buławach odzyskam równowagę.To tez,kaeta komunikacji.Ostatnia karta słońca pokazuje,że rozjaśni się moja sytuacja.

IMG_20210930_153405.jpg

 

 

Dzis dopiero napisalam,wuęc weryfikacje będzie za jakiś czas 

 

 

Dzis dopiero napisalam,wuęc weryfikacje będzie za jakiś czas 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Kaliaa napisał:

Ta sytuacja jest dość skomplikowana.Do tej pory nikt mi jeszcze nie umiał pomóc w tej sprawie.

Po Twoim opisie myslalam ze jest inna kolejnosc. A teraz przyjzalam sie kartom. Ale i tak wychodzi szczesliwe rozwiazanie sprawy. Ma szerszy wglad w sprawe . Moze spojzy inaczej. A z podsumy Mag wiec mysle ze ta osoba moze byc specjalista w tej dziedzinie i pomoc Ci rozwiazac sprawe.

 

Edytowane przez Blackraven
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kaliaa napisał:

Dlatego też wstawiam karty.Poza tym to też nie są karty Waite'a.Wtedy łatwiej komuś mi pomóc.

Ja z telefonu korzystam i trudno mi bylo dostrzec co to za numery.

Edytowane przez Blackraven
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Blackraven napisał:

Ja z telefonu korzystam i trudno mi bylo dostrzec co to za numery.

Ja nie wiem,jak to zdjecię wygląda u innych.Na moim telefinie dobrze je widać i łatwo powiększyć na dotykówce.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Blackraven napisał:

Po Twoim opisie myslalam ze jest inna kolejnosc. A teraz przyjzalam sie kartom. Ale i tak wychodzi szczesliwe rozwiazanie sprawy. Ma szerszy wglad w sprawe . Moze spojzy inaczej. A z podsumy Mag wiec mysle ze ta osoba moze byc specjalista w tej dziedzinie i pomoc Ci rozwiazac sprawe.

 

Ale Twoja interpretacja bardzo pomocna i dibra.Dziękuję

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jakiego typu miałaby to być pomoc ale, kontakt z tą panią (As Mieczy jako karta komunikacji), może przyczynić się do spojrzenia na problem z innej perspektywy, być może znalezienia pomysłu na rozwiązanie tego problemu. Kartą główną (bo WA) a jednocześnie zamykającą rozkład, jest karta Słońca, która w tego typu pytaniach (czy) zawsze daje odpowiedź pozytywną. I nawet jeśli obok są karty mniej pozytywne, to łagodzi ich znaczenie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mesi napisał:

Nie wiem jakiego typu miałaby to być pomoc ale, kontakt z tą panią (As Mieczy jako karta komunikacji), może przyczynić się do spojrzenia na problem z innej perspektywy, być może znalezienia pomysłu na rozwiązanie tego problemu. Kartą główną (bo WA) a jednocześnie zamykającą rozkład, jest karta Słońca, która w tego typu pytaniach (czy) zawsze daje odpowiedź pozytywną. I nawet jeśli obok są karty mniej pozytywne, to łagodzi ich znaczenie.

Znaczy ja nie widzę kart negatywnych w tym rozkładzie.Tak,jak mówisz as mieczy karta komunikacji i szczerej rozmowy.Ale ,czy Ona faktycznie będzie umiała rozwiązać mój problem,tego niestety nie wiem.Zobaczymy,jak się potoczą konkty z nią.

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.10.2021 o 21:10, Kaliaa napisał:

Znaczy ja nie widzę kart negatywnych w tym rozkładzie.

Źle się wyraziłam - chodziło mi ogólnie o to, że nawet w sytuacji, gdy w rozkładzie pojawiają się karty negatywne, to Słońce je łagodzi. Ja też tu nie widzę kart negatywnych.

Odnośnik do komentarza

Uważam, że jak najbardziej ta osoba Ci pomoże. AS Mieczy to może rozkmina intelektualna. Dalej masz 3 Buław, która jest kartą brama, a że rozkład wieńczy Słońce- powinno się skończyć dobrze dla Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...