Skocz do zawartości

Październik Lunariowy ZWERYFIKOWANY


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Ogólna aura miesiąca: 4 Kielichów - przesyt, niezadowolenie, nuda. Ogólnie będę ze wszystkim na "nie".

Praca: 3 Mieczy - kierowanie się intelektem, smutek, zranienie.

Finanse: Królowa Kielichów - emocjonalne podejście do pieniędzy, Królowa Kielichów w wydatkach wydaje mi się, że jest rozrzutna i podlega impulsom

Uczucia: Król Mieczy - powieje chłodem, mąż będzie dosyć oschły 

Otoczenie: Diabeł - kłótnia, niemiła wymiana zdań 

Zdrowie: Śmierć Mag - kości, zmiana trybu życia, może jakieś badania kontrolne trzeba będzie wykonać 

Dom/rodzina: Gwiazda 4 Mieczy - chyba wreszcie odpocznę, zaszyje się w 4 kątach 

Niespodzianka: 3 Kielichów - miłe spotkanie w dobrym towarzystwie, okazja do świętowania 

Co robić: 9 Kielichów - zadbać o swój dobrostan

Czego nie robić: 2 Buław - nie wahać się, nie grać na 2 fronty

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Lunaria napisał:

Ogólna aura miesiąca: 4 Kielichów - tak, ja nie lubię tej karty. Zasiedzenie w domu, stagnacja, marzenie o czymś kompletnie nowym.

Praca: 3 Mieczy - mogą być jakieś rozczarowania, niezbyt dobre informacje.

Finanse: Królowa Kielichów - ja także mam podobne odczucie, że będziesz trochę dokonywała zakupów pod wpływem emocji lub narzekała, że sytuacja finansowa mogłaby być  lepsza, pomimo że w rzeczywistości wcale nie jest najgorsza.

Uczucia: Król Mieczy - mieczowy kieruje się rozsądkiem, ale nie oznacza, że nie ma uczuć. On czasem nie wie, jak wyrażać uczucia, może czuć się zraniony.

Otoczenie: Diabeł - nie musi zaraz oznaczać kłótni. W pozytywnym aspekcie może być suto zakrapiana imrpezka ze znajomymi ;).

Zdrowie: Śmierć Mag - kości, zmiana trybu życia, może jakieś badania kontrolne trzeba będzie wykonać 

Dom/rodzina: Gwiazda 4 Mieczy - odpoczynek, regeneracja. Jakos kojarzy mi się z zabiegami kosmetycznymi wykonywanymi w domu.

Niespodzianka: 3 Kielichów - spotkanie w gronie znajomych, świętowanie, dobra atmosfera wśród ludzi

Co robić: 9 Kielichów - zatroszczyć się o własne potrzeby

Czego nie robić: 2 Buław - nie podejmować pochopnych decyzji.

 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Król Mieczy nie musi oznaczać, ze mąż będzie oschły, tylko zdecydowany, egzekwujący coś, przekazujący informacje. Może będzie po prostu bardzo zajęty w tym m-cu i będzie miał trochę mniej czasu dla Ciebie? 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Kamkapamka napisał:

Król Mieczy nie musi oznaczać, ze mąż będzie oschły, tylko zdecydowany, egzekwujący coś, przekazujący informacje. Może będzie po prostu bardzo zajęty w tym m-cu i będzie miał trochę mniej czasu dla Ciebie? 

Też mi się wydaje,że będzie miał mniej czasu po prostu.Tak jakby może się odcinać,ale nie z powodu uczuć,a właśnie innych spraw ważnych.Dlatego ogólna aura jest 4 kielichy,czyli nuda.A w domu gwiazda i 4 miecze,czyli odpoczynek.

@Lunaria a może jednak w tym diable w otoczeniu będziesz miała fajne seksy z męże.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Lunaria napisał:

Ogólna aura miesiąca: 4 Kielichów - nieciekawie. Melancholia smutek i niedostrzeganie szans..

Praca: 3 Mieczy - to zalezy. Jak pracujesz na sprzedazy to powinien byc udany miesiac. Wszelkie rozmowy powinny isc gladko. Jedna karta to trudno powiedziec. Moze byc tak ze bedziesz czula sie zraniona.

Finanse: Królowa Kielichów - Gdybym ja byla bogata jabadabacostam... to kupilabym to to i jeszcze to.

Uczucia: Król Mieczy - Moze nie byc rozowo. Dystans zamiast uczuc. Mozecie tez byc zajeci swoimi speawamj.

Otoczenie: Diabeł - Tu moze byc tez roznie. Otoczenie bedzie podstepne. Moze tkwisz w jakis relacjach ktore nie sa dla Ciebie dobre i nie bedzie szansy ich zerwac? 

Zdrowie: Śmierć Mag - kości, zmiana trybu życia, może jakieś badania kontrolne trzeba będzie wykonać -Nie mam pojecia to i sie zgadzam.

Dom/rodzina: Gwiazda 4 Mieczy - A nie bedziesz gdzies daleko od rodziny? Bardziej bedziesz sie w samotnosci relaksowac.

Niespodzianka: 3 Kielichów - miłe spotkanie w dobrym towarzystwie, okazja do świętowania -tu sie zgadza.

Co robić: 9 Kielichów - Moze sobie podogadzac? Moze zaprosic gosci? lub isc w goscine? Jesli jestes osoba ktora zawsze skupia sie na dobru innych, warto tym razem skupic na sobie i swoich potrzebach czy przyjemjosciach.

Czego nie robić: 2 Buław - tu sie zgadzam ale tez nie separowac sie od otoczenia i nie skupiac tylko na pracy czy swoich sprawach.

 

Edytowane przez Blackraven
  • Super 3
Odnośnik do komentarza

Ja ogólnie zgadzam się z Twoją interpretacja, oprócz jednego, czyli Króla Mieczy. W związku to najbardziej solidny z Królów, bo podchodzi do niego bardzo poważnie i jest to partner pewny. Ma swoje wady, bo nie jest zbytnio uczuciowy, tylko pragmatyczny, ale to solidna energia. Na pewno możesz liczyć na rozwiązanie problemów, jeśli się pojawia, bo Mieczowy jasno stawia sprawę. 

  • Lubię to! 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

@Kamkapamka @Kaliaa @Sunrise009 dziękuję Wam :thanks:

Mam poważne wątpliwości co do tego Mieczowego, właśnie dlatego że aura to 4 Kielichów i w otoczeniu Diabeł. Nie wygląda to na dobre połączenie... oby było tak jak piszecie :) aczkolwiek do dworu Mieczy jestem mocno uprzedzona :p  Mieczowy kojarzy mi się ze służbistą, który swoimi słowami może narobić sporo kłopotów, zdecydowanie najbliższy mi Król Denarów lub Buław oni mi wychodzą w blaskach niż w cieniach (wiadomo, że zależy od tego jakimi innymi kartami są otoczone)

Może jednak zmienię o nim zdanie, weryfka na koniec miesiąca :D

 

@Kaliaa bardzo bym sobie życzyła, żeby ten Diabeł w otoczeniu to były nieziemskie doznania :p chociaż rozum podpowiada zupełnie co innego, bo ta karta pokazywała mi zawsze takie awantury, w których mogą nawet talerze latać (i nie myślę tu o UFO :buhah:)

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

@Blackraven bardzo dziękuję :bukiet3i:

Nie pracuję w sprzedaży, tak pomyślałam że ta 3 Mieczy to może jakieś moje zmęczenie materiału :)

A tam na pozycji Dom/rodzina napisałaś w punkt, bo jedziemy z mężem na wakacje, więc będziemy z dala od rodziny i mam nadzieję, że odpoczniemy, pod względem psychicznym, bo fizycznie to będzie raczej absorbujacy wyjazd. Może Gwiazda symbolizuje właśnie wakajki :)

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Lunaria napisał:

@Kamkapamka @Kaliaa @Sunrise009 dziękuję Wam :thanks:

Mam poważne wątpliwości co do tego Mieczowego, właśnie dlatego że aura to 4 Kielichów i w otoczeniu Diabeł. Nie wygląda to na dobre połączenie... oby było tak jak piszecie :) aczkolwiek do dworu Mieczy jestem mocno uprzedzona :p  Mieczowy kojarzy mi się ze służbistą, który swoimi słowami może narobić sporo kłopotów, zdecydowanie najbliższy mi Król Denarów lub Buław oni mi wychodzą w blaskach niż w cieniach (wiadomo, że zależy od tego jakimi innymi kartami są otoczone)

Może jednak zmienię o nim zdanie, weryfka na koniec miesiąca :D

 

@Kaliaa bardzo bym sobie życzyła, żeby ten Diabeł w otoczeniu to były nieziemskie doznania :p chociaż rozum podpowiada zupełnie co innego, bo ta karta pokazywała mi zawsze takie awantury, w których mogą nawet talerze latać (i nie myślę tu o UFO :buhah:)

Może Mieczowy pomoże Ci racjonalnie podejść do energii 4 kielichów i Diabła.

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Lunaria napisał:

@Blackraven bardzo dziękuję :bukiet3i:

Nie pracuję w sprzedaży, tak pomyślałam że ta 3 Mieczy to może jakieś moje zmęczenie materiału :)

A tam na pozycji Dom/rodzina napisałaś w punkt, bo jedziemy z mężem na wakacje, więc będziemy z dala od rodziny i mam nadzieję, że odpoczniemy, pod względem psychicznym, bo fizycznie to będzie raczej absorbujacy wyjazd. Może Gwiazda symbolizuje właśnie wakajki :)

Dla mnie ta Gwiazda to moze tu mowic o odleglosci od domu ale tez o krajobrazach ladnych.

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Blackraven napisał:

Dla mnie ta Gwiazda to moze tu mowic o odleglosci od domu ale tez o krajobrazach ladnych.

Tak,miejsca na łonie natury.Może pokazywać okolice nad wodą.Poza tym gwiazda to takie miłe spędzanie czasu.Może też pokazywac porę wieczorną.Gwiazda to też uleczanie i nabieranie energii.To jest też wzrost duchowy.

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.10.2021 o 09:47, Lunaria napisał:

Ogólna aura miesiąca: 4 Kielichów - niezadowolenie, jakieś przesycenie, będziesz miała dosć wszystkiego

Praca: 3 Mieczy - rozczarowanie, jakieś niepowodzenia

Finanse: Królowa Kielichów - widac wydatki pod wpływem emocji na jakieś zachcianki

Uczucia: Król Mieczy - widac tutaj dystans, chłód, kierowanie się rozumiem

Otoczenie: Diabeł - kłótnia albo ktoś może tutaj nie mieć dobrych zamiarów w stosunku do Ciebie

Zdrowie: Śmierć Mag - tutaj nie wypowiadam się, bo się nie znam

Dom/rodzina: Gwiazda 4 Mieczy - zdecydowanie odetniesz się od innych i gdzieś zaszyjesz sama

Niespodzianka: 3 Kielichów - jakaś impreza, miłe spotkanie ze znajomymi

Co robić: 9 Kielichów - zadbać szczególnie o siebie, skupić się na trosce o siebie a nie o innych

Czego nie robić: 2 Buław - nie podejmować nieprzemyślanych decyzji

 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
W dniu 1.10.2021 o 08:47, Lunaria napisał:

Ogólna aura miesiąca: 4 Kielichów - przesyt, niezadowolenie, nuda. Ogólnie będę ze wszystkim na "nie".

Praca: 3 Mieczy - kierowanie się intelektem, smutek, zranienie.

Finanse: Królowa Kielichów - emocjonalne podejście do pieniędzy, Królowa Kielichów w wydatkach wydaje mi się, że jest rozrzutna i podlega impulsom

Uczucia: Król Mieczy - powieje chłodem, mąż będzie dosyć oschły 

Otoczenie: Diabeł - kłótnia, niemiła wymiana zdań 

Zdrowie: Śmierć Mag - kości, zmiana trybu życia, może jakieś badania kontrolne trzeba będzie wykonać 

Dom/rodzina: Gwiazda 4 Mieczy - chyba wreszcie odpocznę, zaszyje się w 4 kątach 

Niespodzianka: 3 Kielichów - miłe spotkanie w dobrym towarzystwie, okazja do świętowania 

Co robić: 9 Kielichów - zadbać o swój dobrostan

Czego nie robić: 2 Buław - nie wahać się, nie grać na 2 fronty

Aura miesiąca w 4 Kielichów sugerowałaby spędzanie większej ilości czasu w domu niż poza nim. Możesz nie mieć nastroju na socjalizację, nie będziesz czuć sensu by gdzieś angażować się emocjonalnie.
W pracy 3 Mieczy może oznaczać czyjeś „nie”, jakiś komunikat, wiadomość, mail. Ktoś będzie miał zupełnie sprzeczne interesy niż Twoje, możesz poczuć się odrzucona, rozczarowana. 
W finansach Królowa Kielichów to trochę rozczarowanie stanem finansów. Niby krzywda się nie dzieje ale jakieś nadzieję odchodzą w dal, vos się odsuwa w czasie. Królowa Kielichów ma to poczucie, że szklanka jest do połowy pusta, „dlaczego ja nie mam a inni tak”. 
Uczucia i Król Mieczy to niekoniecznie fobra para. Król jest tutaj oschły, wymagający i jie kieruje się sentymentem. Może w czymś mu podpadniesz i stąd takie nastawienie u małżonka. Choć z drugiej strony Królem możesz być i Ty - i podejść bardzo racjonalnie do relacji. Wprowadzić jakieś swoje decyzje. 
Otoczenie - Diabeł. Jakaś relacja może być dla Ciebie męcząca ale z jakiś powodów będziesz ja podtrzymywać bo będzie Ci tak wygodnie. Może to wpłynąć na poczucie Twojego komfortu, wewnętrzne przekonania które w tym przypadku zejdzie na dalszy plan. 
Zdrowie- Smierć i Mag to AW wiec i zmiany związane z tą dziedziną przeniosą się na inne pola Twojego życia. 
Sytuacja w domu- Gwiazda i 4 Mieczy. Na realizację pewnych planów trzeba będzie cierpliwie poczekać. Wszystko jest możliwe ale jeszcze nie w tym miesiącu. 
3 Kielichy jako niespodzianka - zaskakująco miła sytuacja. Może zdecydujesz się choć raz na jakiś rodzaj socjalizacji z otoczeniem, co może Cię bardzo pozytywnie zaskoczyć. 
9 Kielichów jako rada „co robić”- cieszyć się każdą chwilą, największym banałem a zwłaszcza kiedy możesz dobrze zjeść :D 

Nie robić - nie zadręczać się myśleniem vo masz robić a bardziej skupić się na tu i teraz( o czym mówi 9 Kielichów).

 

Powodzenia! :koniczynka: 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 1.10.2021 o 09:47, Lunaria napisał:

Ogólna aura miesiąca: 4 Kielichów - przesyt, niezadowolenie, nuda. Ogólnie będę ze wszystkim na "nie".

Praca: 3 Mieczy - kierowanie się intelektem, smutek, zranienie.

Finanse: Królowa Kielichów - emocjonalne podejście do pieniędzy, Królowa Kielichów w wydatkach wydaje mi się, że jest rozrzutna i podlega impulsom

Uczucia: Król Mieczy - powieje chłodem, mąż będzie dosyć oschły 

Otoczenie: Diabeł - kłótnia, niemiła wymiana zdań 

Zdrowie: Śmierć Mag - kości, zmiana trybu życia, może jakieś badania kontrolne trzeba będzie wykonać 

Dom/rodzina: Gwiazda 4 Mieczy - chyba wreszcie odpocznę, zaszyje się w 4 kątach 

Niespodzianka: 3 Kielichów - miłe spotkanie w dobrym towarzystwie, okazja do świętowania 

Co robić: 9 Kielichów - zadbać o swój dobrostan

Czego nie robić: 2 Buław - nie wahać się, nie grać na 2 fronty

Aura ogólna: zmęczenie, zniechęcenie, lenistwo.

Praca: jakąś strata albo ktoś sprawi Ci przykrość.

Finanse: będziesz wydawać pieniądze pod wpływem emocji w celu poprawienia sobie humoru.

Uczucia: dystans, tak, jakbyście chcieli od siebie odpocząć.

Otoczenie: używki, niemiła atmosfera 

Dom: izolacja, odpoczynek

Niespodzianka: zaproszenie na imprezę

Co robić: starać się myśleć pozytywnie

Czego nie robić: skupić się na jedynym

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 2.10.2021 o 13:41, Kaliaa napisał:

Ale jeśli karty już Ci pokazały,że mogą latać talerze to wystarczy,że zapanujesz nad emocjami i będziesz logiczna.Lataniu talerzy można zapibiec 

Zwróć uwagę, że to karta na pozycji Otoczenie, więc to inni mogą stać się agresorami

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Dziękuję @Mala_83 i @Anastazja979 raczej podobnie to widzimy :thanks: ;) @Gringe tak pomyślałam że te karty na dom/rodzinę też mogły pokazać rozgrzebany remont, który nadal w październiku nie będzie skończony, bo obie karty odwlekajà w czasie :<

bardzo dziękuję :bukiet3i:

Uważam, że warto sobie podyskutować, bo czyjaś interpretacja może okazać się naprowadzająca i trafna :1s_z:

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Lunaria napisał:

Zwróć uwagę, że to karta na pozycji Otoczenie, więc to inni mogą stać się agresorami

Ale właśnie przed tym możesz się też ochronić.Ja nie pisałam,że to z Twojej winy.Nie pisałam,ze ty masz być agresorem.Po prostu nie musisz dawac się prowokowac.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • Moderator

Dziękuję dziewczyny! <3

 

Weryfikacja: 

Aura faktycznie więcej czasu w domu, niż poza nim.

W pracy było ok, sporo papierkowej roboty.

Finanse - dużo wydałam na przyjemności, ale lądowanie było dosyć miękkie, ponieważ dostałam 3-miesięczne wyrównanie.

W uczuciach też bez zmian, mąż przez pół miesiąca trochę nieobecny, skupiony na pracy.

Otoczenie o matkooo... myślałam, że podpalę mnóstwo ludzi... akurat miałam to nieszczęscie, że trafiałam na mój "ulubiony" typ, czyli: wścibskich, gburowatych i traktujących innych ludzi przedmiotowo, milimetry mnie dzieliły od tego, żeby wywrzeszczeć co o tym myślę, ale chyba cud mnie uchronił przed awanturami :p

Zdrowie: pod koniec miesiąca się przeziębiłam i trzyma mnie nadal :/

W rodzinie spokój, niestety sprawa remontu utknęła w martwym punkcie

Niespodzianka: podczas wakacji poznaliśmy bardzo sympatycznego człowieka, z którym fajnie spędzaliśmy czas

Co robić: a tu @Gringe miała racje podogadzałam sobie żywieniowo :p ale byłam u fryzjera też dostałam sporo istotnych porad 

Czego nie robić też miałyście wszystkie racje :)

 

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Październik Lunariowy ZWERYFIKOWANY
  • Ekspert
W dniu 1.10.2021 o 08:47, Lunaria napisał:

Dom/rodzina: Gwiazda 4 Mieczy - chyba wreszcie

@Lunaria- po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu, że Gwiazda odwleka plany. Coś kiedyś będzie ale nie teraz i nie w najbliższej przyszłości. 
4 Mieczy to dom ale i odpoczynek( przy remoncie widziałabym 4 Buław - dom i chęci by w nim działać i coś robić). 
Dziękuję za weryfikację :) 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
4 godziny temu, Gringe napisał:

@Lunaria- po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu, że Gwiazda odwleka plany. Coś kiedyś będzie ale nie teraz i nie w najbliższej przyszłości. 
4 Mieczy to dom ale i odpoczynek( przy remoncie widziałabym 4 Buław - dom i chęci by w nim działać i coś robić). 
Dziękuję za weryfikację :) 

Albo chodzilo o podziwianie z poziomu budynku gospodarczego samego szkieletu dachu (4 Mieczy) i nieba (Gwiazda) :p 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...