Jump to content

Jakie karty mogą pokazywać,byty,podczepy astralne,niskie enwrgie przy nas!

Kaliaa
 Share

Recommended Posts

Wylosowałam sobie Księżyc,10 buław i królową buław.

Czy Księżyc i 10 buław mogą pokazywać coś takiego?

Czy macie doświadczenia z takim tematem i jaki karty Wam to pokazały?

W talii Liber T księżyc jest piękny.Za to 10 buław na mojej karcie wyglada na pasożyta.Królowa buław to ogień i swiatło,ją wykluczam.

• Like 1
  • W punkt 1

Bardzo ciekawy temat!

Ma ktos jakies doswiadczenia z tym zwiane ?w sensie ze wyszlo podczepienie w kartach i faktycznie ktos mial takie problemy?

• Like 1

• 2 weeks later...
  • Ekspert

Chyba u Seydlitz czytałam, że karty odwrócone pokazują świat "do góry nogami" i krainę śmierci i w niektórych odwróconych dopatrywałabym się czegoś dziwnego.
Z własnych pomysłów: zdecydowanie Diabeł. Odwrócona Śmierć (w ogóle Śmierć + karta osobowa mogłaby pokazywać ducha). Paź Mieczy jako coś złośliwego. Odwrócony Mag jako czarna magia.

• Like 3

U mnie często w rozkładach karty pokazują ;

MAG - ogólnie stosowanie magii ,czarów ,i pozywanie i negatywnie w zależności od kart obok (nie odwracam kart)

KAPŁANKA - czary stosowane z ksiąg 

KSIĘŻYC -magia stosowana podczas pełni

-as kielichów pokazuje -złe oko w szczególności talia Boski Tarot -Ciro Marchetti 

-2 kielichów -  ktoś rzucił magię miłosną, urok, magia luster

- 2 mieczy myslokształty 

-5 mieczy podczepy agresywne złośliwe

-7 mieczy -wampiryzm energetyczny, podczepienia  złe czary 

-8 mieczy- pokazuje myślokształty , spętania przyrzeczeniami, ślubami, opętania. Może pokazywać działania magiczne mające na celu ograniczenie czyjegoś wpływu na nas.

-9 mieczy -wampiry energetyczne, myślokształty, oraz ataki energetyczne często w czasie snu.

-10 mieczy -jest to dla mnie karta rzucenia potężnego złorzeczenia nawet z krwawym rytuałem w tle. Karta pokazuję czarną magie.

- 7 buław ataki energetyczne 

- 10 buław spore obciążenia energetyczne pasożyty energetyczne (plecy kolana łokcie )powodujące zmęczenie i przemęczenie fizyczne 

- 8 denarów - karma rodowa w finansach bo były rzucane czary 

- 9 denarów rzucone czary uroki i klątwy

• Like 2
  • Medal 1

11 godzin temu, Kasia46 napisał:

U mnie często w rozkładach karty pokazują ;

MAG - ogólnie stosowanie magii ,czarów ,i pozywanie i negatywnie w zależności od kart obok (nie odwracam kart)

KAPŁANKA - czary stosowane z ksiąg 

KSIĘŻYC -magia stosowana podczas pełni

-as kielichów pokazuje -złe oko w szczególności talia Boski Tarot -Ciro Marchetti 

-2 kielichów -  ktoś rzucił magię miłosną, urok, magia luster

- 2 mieczy myslokształty 

-5 mieczy podczepy agresywne złośliwe

-7 mieczy -wampiryzm energetyczny, podczepienia  złe czary 

-8 mieczy- pokazuje myślokształty , spętania przyrzeczeniami, ślubami, opętania. Może pokazywać działania magiczne mające na celu ograniczenie czyjegoś wpływu na nas.

-9 mieczy -wampiry energetyczne, myślokształty, oraz ataki energetyczne często w czasie snu.

-10 mieczy -jest to dla mnie karta rzucenia potężnego złorzeczenia nawet z krwawym rytuałem w tle. Karta pokazuję czarną magie.

- 7 buław ataki energetyczne 

- 10 buław spore obciążenia energetyczne pasożyty energetyczne (plecy kolana łokcie )powodujące zmęczenie i przemęczenie fizyczne 

- 8 denarów - karma rodowa w finansach bo były rzucane czary 

- 9 denarów rzucone czary uroki i klątwy

To mi się wylosowały aż dwie z Twojej listy.Księżyc,10 buław

• Sad 1

1 godzinę temu, Kaliaa napisał:

To mi się wylosowały aż dwie z Twojej listy.Księżyc,10 buław

Zatem ktoś odprawiał czary w czasie pełni , jesli odczuwasz silny ból w plecach najczęściej między łopatkami ,w kolanach bądź w łokciach czasami nawet w kostkach to jest w tych miejscach ubytek energetyczny. 

• Like 1
  • Sad 1

3 godziny temu, Kasia46 napisał:

Zatem ktoś odprawiał czary w czasie pełni , jesli odczuwasz silny ból w plecach najczęściej między łopatkami ,w kolanach bądź w łokciach czasami nawet w kostkach to jest w tych miejscach ubytek energetyczny. 

Ale uważas że wylosowanie takiej karty( księżyc) może byc oznaka,że ktoś rzucił na mnie jakiś zły czar i nawet o tym nie wiem?

• Sad 1

5 godzin temu, Kaliaa napisał:

Ale uważas że wylosowanie takiej karty( księżyc) może byc oznaka,że ktoś rzucił na mnie jakiś zły czar i nawet o tym nie wiem?

Jeśli zadałaś takie pytanie -to sądzę ,że tak Ja zawsze podczas wróżb z klientami kieruje sie intuicyjnie Jeżeli np klient pyta o relacje to najpierw omawiam wszystko to co dotyczy danej relacji ,a potem w trakcie rozmowy jesli przyjdzie mi intuicyjnie jakaś myśl to szukam odpowiedzi w tych już rozłożonych kartach. Bardzo często uroki i złozyczenia ciągna sie pokoleniowo i reinkarnacyjnie.   

• Like 2