Skocz do zawartości

Spotkanie i październik ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Wrzucam dwa małe rozklady. 

 

Jestem jutro umówiony na spotkanie z portalu randkowego. 

 

1.Czy dojdzie do spotkania? Wisielec

Nie, nie dojdzie. Będzie trzeba na nie trochę poczekać. 

2.Jak przebiegnie spotkanie?

2 denarów, Cesarzowa, 6 mieczy

Spotkanie zostanie przesunięte na inny termin z powodu jakiejś kobiety. Być może chodzi o wyjazd? 

 

Drugi rozkład:

Jak ułożą się moje relacje z kobietami w październiku?

7 mieczy, 2 kielichów, As kielichów 

Nie wiedziałem, czy wymowa rozkładu jest pozytywna, więc dociagnalem jeszcze Asa buław 

 

Na początku moge czuć się oszukiwany, być może przez tą osobę, z którą miałem się spotkać. Ktoś mnie może jakoś wodzić za nos. Potem widzę, że się zakocham i w Asie kielichów może być jakiś flirt. As buław mówi również o pociągu fizycznym. Coś się zacznie dziać, choć narazie tylko początki 

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
4 godziny temu, nastek96 napisał:

1.Czy dojdzie do spotkania? Wisielec

Nie, nie dojdzie. Będzie trzeba na nie trochę poczekać. 

2.Jak przebiegnie spotkanie?

2 denarów, Cesarzowa, 6 mieczy

Spotkanie zostanie przesunięte na inny termin z powodu jakiejś kobiety. Być może chodzi o wyjazd? 

Jeśli do spotkania nie dojdzie to już bym nie pytała jak ono przebiegnie. W Wisielcu wbrew pozorom Los nad Tobą czuwa, że nie dane jest Ci się spotkać z tą osobą. 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza

Ja też bym nie pytał i zazwyczaj nie pytam, ale z rozpędu rozłożyłem karty. 

Zawsze rozkładam karty tak, aby nie widzieć co jest pod spodem. 

 

Dostałem już wiadomość potwierdzającą spotkanie, więc sam nwm. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

Oooo - wiec ciekawy ten Wisielec. No bo ogólnie oznacza czekanie, ale tez oddawanie się hedonistycznym uciechom bez angażowania serca i głowy - takie oderwanie się od świata. Wisielec bierze tylko ale nie daje nic od siebie, nastawiony jest na odbiór bodźców. 
 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, nastek96 napisał:

Witajcie. Wrzucam dwa małe rozklady. 

 

Jestem jutro umówiony na spotkanie z portalu randkowego. 

 

1.Czy dojdzie do spotkania? Wisielec

Nie dojdzie, możliwe, że osoba nie będzie jeszcze pewna lub postawi przełożyć na inny termin.

2.Jak przebiegnie spotkanie?

2 denarów, Cesarzowa, 6 mieczy

Samo spotkanie, jęsli do niego dojdzie będzie miało zmienną aurę, czyli raz super energia i nić porozumienia, aby za chwilę czuć, że coś jednak nie do końca gra. Pani może być dosyć dominująca, przejmująca inicjatywę, pewna siebie, kierująca rozmowę.

 

Drugi rozkład:

Jak ułożą się moje relacje z kobietami w październiku?

7 mieczy, 2 kielichów, As kielichów 

Ja myślę, że ta miłość gdzieś na Ciebie już czeka i możliwe, że jest pod twoim nosem, ale nie do końca ją dostrzegasz. Ewentualnie nieświadomie sam trochę przed tą miłością uciekasz.

 

Na początku moge czuć się oszukiwany, być może przez tą osobę, z którą miałem się spotkać. Ktoś mnie może jakoś wodzić za nos. Potem widzę, że się zakocham i w Asie kielichów może być jakiś flirt. As buław mówi również o pociągu fizycznym. Coś się zacznie dziać, choć narazie tylko początki 

 

  • Lubię to! 1
  • Super 3
Odnośnik do komentarza

Krótka weryfikacja :)

1.Czy dojdzie do spotkania? Wisielec

Tak, doszło. Byłem wolny wcześniej, więc musiałem czekać 30 minut. 

 

2.Jak przebiegnie spotkanie?

2 denarów, Cesarzowa, 6 mieczy

Spotkanie było miłe, troszkę trwało. Chyba spodobaliśmy się sobie.

Mam wrażenie, że będzie kolejne spotkanie :)

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jak ułożą się moje relacje z kobietami w październiku?

 

7 mieczy, 2 kielichów, As kielichów 

 

Poznałem kogoś i cały miesiąc się spotykamy i rozmawiamy. Coś tam się rozwija. 7 mieczy pokazuje, że nie jestem pewny swoich uczuć i najwyraźniej sam się oszukuje co do swoich uczuć. Ogólnie właśnie niewiele czuje, po prostu się spotykam. I dlatego mam mętlik w głowie.

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Spotkanie i październik ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...