Skocz do zawartości

Czy GDDKIA zburzy mój rodzinny dom?


froschi

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy,  

w miejscu gdzie stoi mój rodzinny dom, od 2 lat istnieje plan budowy drogi ekspresowej. Na 7 możliwych wariantów, 5 zakłada wyburzenie domu. Końcem roku ma zapaść decyzja co do ostatecznego przebiegu trasy.

 

Pytanie: Czy mój dom rodzinny zostanie wyburzony w wyniku budowy drogi?

wynik: 8 mieczy
tło: koło fortuny, sąd ostateczny, paź buław

 

Na moje oko w tych kartach nie widać, żeby decyzja miała być dla nas niekorzystna.

 

Problem w tym, że ja w tych kartach widzę raczej odzwierciedlenie mojej osoby. 


8 mieczy (talia RW) jak nic pokazuje osobę będącą wręcz splątaną myślami na temat związany z domem (zamek na wzgórzu w tle).
Oczekiwanie na decyzję hamuje wszystkie inne ważne decyzje w życiu.

Tło wskazywałoby na to, że na pewne rzeczy nie mamy wpływu, trzeba się wewnętrznie odrodzić i otworzyć na nowe.

 

Oczekiwanie na decyzję zatruwa nam wręcz życie, żyjemy jak na szpilkach. Zburzenie domu wywróciło by nam życie do góry nogami :/

 

Konsultowałam ten problem z profesjonalną wróżką (kilka miesięcy temu), w kartach nie wyszło jej rychłe podjęcie decyzji w tej sprawie po czym wypadł jej strażnik talii.

Zastanawia mnie, że coś tak namacalnego jak wyburzenie domu/budowa drogi nie wychodzi jednoznacznie w kartach. Decyzja ma przecież zapaść niedługo, Morawiecki był ostatnio w okolicy i zapewniał, że droga powstanie :zabije:

 

Macie może jakiś pomysł, jak można by zinterpretować te karty?

 

Dziękuję za wszelkie sugestie :bukiet3i:

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tło: wygląda na to, że decyzja już zapadła i bardzo długo sprawy do tego zmierzały. Paź buław pokazuje, że powinnaś dostać wiadomość w tej sprawie. 

 

8 mieczy nie mówi jasno o tym, czy dom zostanie wyburzony. Myślę, że postawią Cię w sytuacji bez wyjścia i będziesz musiała się wyprowadzić. Ale nie jestem tego pewien. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...