Skocz do zawartości

Kłótnia ZWERYFIKOWANE


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, ale w moim związku doszło do strasznej awantury, która poskutkowała wyprowadzką Partnera. 

Jest mi ciężko na sercu, bardzo ciężko, więc położyłam karty na zapytanie o tę relację. Czy jeszcze jest sens to ciągnąć, ale rozkład mam na przyszłość teraźniejszość i przeszłość. 

 

Przeszłość - 4 buław - wskazuje, że było nam ze sobą dobrze, bezpiecznie i szczęśliwie. 

 

Teraźniejszość - Koło Fortuny (9 denarów) - myślę, że koło wskazuje na tę niespodziewaną awanturę, a 9 denarów na to, że aktualnie jestem sama. 

 

Przyszłość - Król Kielichów (Mag) 

Chcialabym wierzyć że Mag przyjdzie z Kielichem do mnie, ale nie wiem, czy w obecnej sytuacji noe brać pod uwage negacji, czyli ja w królu kielichów czekam, a z Maga wychodzą manipulacje. 

 

Będę wdzięczna za każde spojrzenie. 

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Nie wiem,czy tego Koła z 9 monet nie powinnaś potraktowac jako daru od losu.Ta karta to niekoniecznie karta samotności, ale tez samowystarczalności i dobrej sytuacji finansowej.Uwazam,ze znajdziesz w sobie siłę, zeby odpuścić myslenie i bardziej zadbasz o siebie.Nie tylko w sensie fizycznym,ale i mentalnym.Ostatnie karty pokazuja, ze albo obecny partner wroci,albo pojawi sie nowy.Tak,czy siak rozklad jest pozytywny, nie ma tu kart rozpaczy i cierpienia.W tej 9 monet moze byc tez osobne zamieszkanie,ale bycie razem nadal.

Trzymaj sie!Pamietaj,ze czasem strata jest ZYSKIEM!

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Widzę to podobnie jak Inez. Nie masz tu kart negatywnych, więc mimo wszystko ta zmiana jest ważna i potrzebna. 9 Denarów radzi sobie bardzo dobrze. Myślę, że jak Pan zauważy, że jesteś samowystarczalna, to sam wróci ukorzony (Król Kielichów) z zapewnieniem skruchy (Mag)

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Sunrise009 napisał:

 

Przyszłość - Król Kielichów (Mag) 

Chcialabym wierzyć że Mag przyjdzie z Kielichem do mnie, ale nie wiem, czy w obecnej sytuacji noe brać pod uwage negacji, czyli ja w królu kielichów czekam, a z Maga wychodzą manipulacje. 

 

Tutaj widzę że może powrócić jeśli zostaną uznane jego racje i zranione uczucia, uznane jego "Ja"  np: po jakimś spotkaniu we dwoje w przyszłości...

 

4 godziny temu, Sunrise009 napisał:

 

Teraźniejszość - Koło Fortuny (9 denarów) - myślę, że koło wskazuje na tę niespodziewaną awanturę, a 9 denarów na to, że aktualnie jestem sama.

Tutaj myślę że powinnaś dać znać partnerowi jakoś, że sama dajesz sobie doskonale radę mimo tego całego zamieszania...

 

4 godziny temu, Sunrise009 napisał:

 

Przeszłość - 4 buław - wskazuje, że było nam ze sobą dobrze, bezpiecznie i szczęśliwie. 

To oczywiście sielanka.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dziękuję Wam pięknie, jak w każdej kłótni żadne nie jest bez winy, tylko tutaj wszystko wymknęło się spod kontroli. Bardzo się kochamy, jesteśmy bratnimi duszami i trudno mi uwierzyć w taki koniec związku, tak po ludzku, bo 2h wcześniej byliśmy szczęśliwi z powodu udanej negocjacji zawodowej.

Niestety zablokował wszystkie możliwości kontaktu, więc pozostaje mi czekać cierpliwie, aż rozkład się wypełni. 

 

Dziękuję Wam za tę otuchę raz jeszcze, przyniosła trochę ukojenia. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Sunrise009 napisał:

 

 

Przeszłość - 4 buław - wskazuje, że było nam ze sobą dobrze, bezpiecznie i szczęśliwie. 

Mieliscie powody do radosci w tm zwiazku, a nawet moze zapusciliscie korzenie, bo razem zamieszkaliscie.

9 godzin temu, Sunrise009 napisał:

 

Teraźniejszość - Koło Fortuny (9 denarów) - myślę, że koło wskazuje na tę niespodziewaną awanturę, a 9 denarów na to, że aktualnie jestem sama. 

Aktualnie sytuacja nagle sie zmienila, jest niestabilnie (kolo fortuny). A 9 monet mowi, ze mialas go w garsci, jednak nagle odlecial. Czy ktos w tej relacji nie jest za bardzo przywiazany do drugiej osoby badz do dobr materialnych?

9 godzin temu, Sunrise009 napisał:

 

Przyszłość - Król Kielichów (Mag) 

Chcialabym wierzyć że Mag przyjdzie z Kielichem do mnie, ale nie wiem, czy w obecnej sytuacji noe brać pod uwage negacji, czyli ja w królu kielichów czekam, a z Maga wychodzą manipulacje. 

 

Mysle ze to ty zlapiesz sie wszystkiego (mag - dzialanie), aby go odzyskac, mimo, ze w glebi serca. bedziesz czula sie w tej sytuacji bardzo niepewnie. Twoje stanowisko (krol) w tej sprawie, bedzie bardzo niepewne i zachwiane. Brak ci bedzie mocnych podstaw, pewnosci siebie, o tym, aby pewnie myslec, ze on napewno wroci. Na talii rider waite krol kielichow siedzi na tronie to fakt, ale ten tron plynie na morzu, a wiec brak stabilnego podloza, i poczucia bezpieczenstwa. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy dodam coś nowego.

Było dobrze, widać ciepełko i rodzinnie. W Kole pokazuje się na pewno się zmiana. Dalej jest 9 Denarów, sądzę że pozytywna. Poradzisz sobie doskonale sama. Będziesz się czuła ok, pod względem finansowym również.

Obstawiam, że pojawi się jednak ktoś nowy. Pan, który obdarzy Cię uczuciem ( Król Kielichów). W Magu widzę nowy etap.

Powodzenia !

Odnośnik do komentarza

Jak już tutaj padło koło fortuny i 9 denarów pokazuje, że to było nieuniknione i stało się tak z korzyścią dla Ciebie, bo są to dobre karty. Na koło fortuny nie mamy wpływu.

Ja myślę, że partner wróci, tylko królowi pucharów nie śpieszy się za bardzo więc trzeba będzie trochę poczekać.

 

Trzymam kciuki żeby tak było :)

 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 6.10.2021 o 03:48, Sunrise009 napisał:

Niestety, ale w moim związku doszło do strasznej awantury, która poskutkowała wyprowadzką Partnera. 

Jest mi ciężko na sercu, bardzo ciężko, więc położyłam karty na zapytanie o tę relację. Czy jeszcze jest sens to ciągnąć, ale rozkład mam na przyszłość teraźniejszość i przeszłość. 

 

Przeszłość - 4 buław - wskazuje, że było nam ze sobą dobrze, bezpiecznie i szczęśliwie. 

 

Teraźniejszość - Koło Fortuny (9 denarów) - myślę, że koło wskazuje na tę niespodziewaną awanturę, a 9 denarów na to, że aktualnie jestem sama. 

 

Przyszłość - Król Kielichów (Mag) 

Chcialabym wierzyć że Mag przyjdzie z Kielichem do mnie, ale nie wiem, czy w obecnej sytuacji noe brać pod uwage negacji, czyli ja w królu kielichów czekam, a z Maga wychodzą manipulacje. 

 

Będę wdzięczna za każde spojrzenie. 

Widać , ze był taki miły szczęśliwy dom . Koło odwróciło te sytuacje dało puczucie destabilizacji . Nie wiem czy to możliwe , ale on chyba zmięknie i odezwie się do Ciebie albo ty do niego . 

  • Cool 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Weryfikacja: stabilizacja i szczęście w 4 buławach, zmieniła się (koło), każde z nas trwalo uparcie w swoim postanowieniu (9 denarów), Król Kielichów i Mag mowily o tym, ze Parter czekał na mój ruch i plan naprawczy, ale widział to po swojemu (mag). 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Kłótnia ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...