Skocz do zawartości

Czy jechać do niego? ZWERYFIKOWANE


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam Was, że znów kładę rozkład na tę samą relację, ale bardzo mi krwawi serce i chciałabym wiedzieć na czym stoję. 

 

Zapytałam kart, jak przebiegnie rozmowa jak pojadę do niego. 

 

Księżyc (cesarz) + 3 buławy (wieża) + Diabeł (gwiazda) 

Księżyc i Cesarz mówią o tym, że łudzę się, albo, że będzie mial bardzo twardą postawę, 3 bulawy w otoczeniu wieży wskazuja na zburzenie starych struktur i czekaniu, może na decyzję, a diabel z gwiazda nie mam pojecia, uzdrowienie mi się kojarzy, toksycznej sytuacji. 

 

Oraz wynik rozmowy. 

Sąd Ostateczny + Słońce + 2 denary 

 

Optymistyczna wersja jest taka, ze jesli sie zdecyduje jechać to porozmawiamy i dogadamy sie, a potem znów będziemy starać się utrzymać balans w tej relacji. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Sunrise009 napisał:

Przepraszam Was, że znów kładę rozkład na tę samą relację, ale bardzo mi krwawi serce i chciałabym wiedzieć na czym stoję. 

 

Zapytałam kart, jak przebiegnie rozmowa jak pojadę do niego. 

 

Księżyc (cesarz) + 3 buławy (wieża) + Diabeł (gwiazda) 

Rozmowa moze byc dla ciebie niepokojaca (ksiezyc), ogolnie na poczatku bedzie paralizowal cie strach. Wydaje ci sie (Ksiezyc), ze uda ci sie zachowac twarde stanowisko w swojej postawie (Cesarz). Mozliwe, ze rowniez on bedzie ci sie wydawal taki zimny i skostnialy (cesarz). Runia (wieza) jakies plany (3 palek), oraz na koniec mozesz poczuc sie jak w sytuacji toksycznej, jakbys byla uwiazana psychicznie od tej sytuacji (Diabel). A Gwiazda przy diable mowi, ze poczujesz sie skrepowana sytuacja. Na tym spotkaniu nie odkrywaj sie za bardzo, na karcie gwiazdy jest naga kobieta i odslania wszystko, swoje serce, uczucia, emocje, wszystko. Gwiazda mowi rowniez o tym, ze ty sie wystroisz jak gwiazda chodzaca, aby do do siebie przyciagnac (diabel). Najlepiej zapyatj, co robic w tej sytuacji. jak sie zachowac.

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
Godzinę temu, Sunrise009 napisał:

Zapytałam kart, jak przebiegnie rozmowa jak pojadę do niego. 

 

Księżyc (cesarz) + 3 buławy (wieża) + Diabeł (gwiazda) 

Księżyc to brak realizmu w danej sprawie - widzisz wydarzenia tak, jak chcesz widzieć a nie takie jakie są naprawdę. To często karta samooszukiwania się. Ktoś podczas tej rozmowy może nie być szczery z Tobą i mieć już swoj władny plan w głowie( Cesarz). Rozmowa może być zwodnicza i prowadzić do budowania zamków na piasku( 3 Buławy jako plany na przyszłość plus Wieża - runą one gdyż nie maja dobrych podstaw).

Diabeł to uzależnienie od osoby, opętanie chęcią posiadania go, przywłaszczenia - karta toksycznych uczuć- plus Gwiazda- odległe plany które są poza Twoim zasięgiem. 
Gwiazda to marzenia o coś, vo trudno uchwycić. 
Patrząc na wszystko razem - facet ma już swoj plan w głowie i nawet jeśli chwilowo uda się załagodzić konflikt to znajomość znów niedługo zaliczy kolejne „tąpnięcie”. 

1 godzinę temu, Sunrise009 napisał:

Oraz wynik rozmowy. 

Sąd Ostateczny + Słońce + 2 denary 

Wynik rozmowy może być utrzymaniem balansu w relacji na krótki czas - dwie karty AW zamyka słaba 2 Monet. 
 

Tak abstrahując od kart - jeśli czujesz, że chcesz pojechać i pogadać - jedź. Nie masz już nic do stracenia. Najwyżej powie „nie”.  A Ty nie będziesz mieć wyrzutów, że nie próbowałaś. 
 

Z kolei astrologicznie - obecny nów wypadł Ci  w kwadraturze do planet w 10 domu w Koziorożcu( Saturn,Neptun,Uran) - planety te są związane z 12 domem wiec coś mogło nagle wypłynąć na wierzch, co zburzyło spokój w związku. Do tego T Pluton jest wciąż w kwadraturze z osia Asc/Dsc wiec nieuniknione są wyzwania w relacjach. W Solariuszu na obecny rok nasz kwadraturę Wenus/Pluton - ta relacja niekoniecznie jest dla Ciebie dobra ale na pomoc w spojrzeniu na sprawy związkowe w inny sposób, oczyścić tez stare schematy które już nie służą. 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Gringe napisał:

Księżyc to brak realizmu w danej sprawie - widzisz wydarzenia tak, jak chcesz widzieć a nie takie jakie są naprawdę. To często karta samooszukiwania się. Ktoś podczas tej rozmowy może nie być szczery z Tobą i mieć już swoj władny plan w głowie( Cesarz). Rozmowa może być zwodnicza i prowadzić do budowania zamków na piasku( 3 Buławy jako plany na przyszłość plus Wieża - runą one gdyż nie maja dobrych podstaw).

Diabeł to uzależnienie od osoby, opętanie chęcią posiadania go, przywłaszczenia - karta toksycznych uczuć- plus Gwiazda- odległe plany które są poza Twoim zasięgiem. 
Gwiazda to marzenia o coś, vo trudno uchwycić. 
Patrząc na wszystko razem - facet ma już swoj plan w głowie i nawet jeśli chwilowo uda się załagodzić konflikt to znajomość znów niedługo zaliczy kolejne „tąpnięcie”. 

Wynik rozmowy może być utrzymaniem balansu w relacji na krótki czas - dwie karty AW zamyka słaba 2 Monet. 
 

Tak abstrahując od kart - jeśli czujesz, że chcesz pojechać i pogadać - jedź. Nie masz już nic do stracenia. Najwyżej powie „nie”.  A Ty nie będziesz mieć wyrzutów, że nie próbowałaś. 
 

Z kolei astrologicznie - obecny nów wypadł Ci  w kwadraturze do planet w 10 domu w Koziorożcu( Saturn,Neptun,Uran) - planety te są związane z 12 domem wiec coś mogło nagle wypłynąć na wierzch, co zburzyło spokój w związku. Do tego T Pluton jest wciąż w kwadraturze z osia Asc/Dsc wiec nieuniknione są wyzwania w relacjach. W Solariuszu na obecny rok nasz kwadraturę Wenus/Pluton - ta relacja niekoniecznie jest dla Ciebie dobra ale na pomoc w spojrzeniu na sprawy związkowe w inny sposób, oczyścić tez stare schematy które już nie służą. 

Dziękuję Gringe, pojechałam, posiedziałam i nic nie zrobiłam. Bardzo go kocham i wiem, że on też. Ale już się pogodziłam z tym, że tym razem nie wróci 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
4 minuty temu, Sunrise009 napisał:

Dziękuję Gringe, pojechałam, posiedziałam i nic nie zrobiłam. Bardzo go kocham i wiem, że on też. Ale już się pogodziłam z tym, że tym razem nie wróci 

Przykro mi bardzo. Patrzyłam na Twój horoskop( bo karty to dla mnie za mało) i niestety to jest trudny czas dla Ciebie. 
Trzymam kciuki za Ciebie i  aby sprawy ułożyły się na Twoją korzyść. :koniczynka:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Sunrise009 napisał:

ytałam kart, jak przebiegnie rozmowa jak pojadę do niego. 

 

Księżyc (cesarz) + 3 buławy (wieża) + Diabeł (gwiazda

 

Ciezko tu bedzie o szczera rozmowe i zrobienie kroku do przodu. Pan nie bedzie chcial lub umial sie na nia zdobyc. Zrobienie kroku do przodu nie bedzie mozliwe. Mysle ze bedziecie tkwic w takiej w toksyce. Moga pasc niemile slowa i zlosliwosci. W tej Gwiezdzie jets jakas nadzieja.A wynik rozmowy jest paradoksalnie pzoytywny. 

 

2 godziny temu, Sunrise009 napisał:

 

Oraz wynik rozmowy. 

Sąd Ostateczny + Słońce + 2 denary

Widac pogodzenie ale nie bedzie tsk cukierkowo jak bylo. Mysle ze relacja bedzie bardzo krucha i bedzie trzeba sie bardzo delikatnie zachowywac.

 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Czy jechać do niego? ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...