Skocz do zawartości

Dołek


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w ciągu trzech miesięcy od dziś uda mi się wyjść z dołka i stanu depresyjnego ?

 

girmek buław , 5 mieczy , gwiazda XVII dołożone 3 kielichy 

 

szkoda , ze wkradła się 5 mieczy zakładam , ze będą jeszcze jakieś trudniejsze chwile , ale na szczęście jest nadzieja w postaci gwiazdy i radość w 3 kielichach . Z upływem czasu będzie poprawa.

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Gwiazda mowi ze ten czas sie wydluzy.

Mozesz w muedzy czasie miec poczucie ze udalo Ci sie z tego wyjsc ale bedzie to dosc zludne wrazenie. natomiast na horyzoncie rysuje sie poprawa. Gwiazda jets tu glowna karta. a 5 mieczy to am wiec nie powinno byc zle. 

3mam za Ciebie kciuki. Mam nadzieje ze moje interpretacja jets bledna i uda Ci sie szybciej z tego wyjsc. Jesienna aura niestety nie poprawia humoru.

 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Blackraven napisał:

Gwiazda mowi ze ten czas sie wydluzy.

Mozesz w muedzy czasie miec poczucie ze udalo Ci sie z tego wyjsc ale bedzie to dosc zludne wrazenie. natomiast na horyzoncie rysuje sie poprawa. Gwiazda jets tu glowna karta. a 5 mieczy to am wiec nie powinno byc zle. 

3mam za Ciebie kciuki. Mam nadzieje ze moje interpretacja jets bledna i uda Ci sie szybciej z tego wyjsc. Jesienna aura niestety nie poprawia humoru.

 

Dziekuje tez mam taka nadzieje 

Odnośnik do komentarza

Gwiazda mówi o uleczeniu.Daj sobie czas,to nie jest na szybkość.Chodzi o to,że pewne wewnętrzne procesy,nawet te bolesne muszą zaistnieć,aby przyszedł wzrost i uzdrowienie.Wiesz chodzi o to,że taki stan trzeba wyleczyć a nie zaleczyć na chwilę.Chwilowa poprawa do niczego nie doprowadzi.To się musi stać krok po kroku.Tak,abyś z każdym krokiem szła do góry i coraz wyżej.

Gwiazda też pokazuje czasem jakis rodzaj terapii.

 

Odnośnik do komentarza

Uważam, że karty pokazują poprawę, jednak potrwa to dłużej, niż trzy miesiące. Według mnie może być  to przełom Wodnika i Ryb.

W Paziu Buław masz działanie, 5 Mieczy to trudne emocje, uczucie zranienia. Gwiazda to proces uzdrawiania. w 3 Kielichach masz radość :slonko:

Nie daj się ! :bukiet3i:

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
Godzinę temu, panna.marta napisał:

Czy w ciągu trzech miesięcy od dziś uda mi się wyjść z dołka i stanu depresyjnego ?

 

girmek buław , 5 mieczy , gwiazda XVII dołożone 3 kielichy 

Myślę, że uda sie w ciągu 3 miesięcy wyjść z dołka :)

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, panna.marta napisał:

Czy w ciągu trzech miesięcy od dziś uda mi się wyjść z dołka i stanu depresyjnego ?

 

girmek buław , 5 mieczy , gwiazda XVII dołożone 3 kielichy 

 

Pojawi sie jakas szansa, impuls (paz palek), aby ja wykorzystac to do poprawy stanu psychicznego, Uzyjesz nawet malego podstepu (5 mieczy) aby sobie pomoc. Ale na koncu mamy gwiazde, a wiec uzyskasz ten komfort, i w koncu poczucjesz sie nieskrepowana w tej sytuacji.

 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...