Skocz do zawartości

Czy jakoś przetrwam ? ZWERYFIKOWANE


Gość Kaliaa

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jakoś przetrwam dwa dni 7- 8 październik?

Będę mieć zlecenie.Bardzo się obawiam.

10 buław,Królowa buław,2 denary

Będę bardzo przytłoczona i zmęczona tym wyjazdem.Królowa buław- widzę kobietę,która moze mi napsuć krwi i chyba wiem o kogo chodzi.2 denary- niestabilna sytuacja.

Edytowane przez Kaliaa
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
26 minut temu, Kaliaa napisał:

Czy jakoś przetrwam dwa dni 7- 8 październik?

Będę mieć zlecenie.Bardzo się obawiam.

10 buław,Królowa buław,2 denary

Sama sytuacja jest już w najgorszym stanie w momencie kiedy rozłożyłaś karty - i w tym przypadku 10 Buław pokazuje, że największe zmęczenie tą sytuacją  jest teraz. Gorzej już nie będzie. 
Królowa Buław jest energiczna i umie odeprzeć każdy atak plus sama wykazuje się inicjatywą i przebojowością - sądzę, że energia tej karty mówi o Tobie. 
2 Denary w końcowym rozrachunku to utrzymany balans, dyplomacja. Wilk syty i owca cała. 

  • Lubię to! 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Kaliaa napisał:

 

10 buław,Królowa buław,2 denary

Mozesz poczuc ciezar odpowiedzialnosci oraz zmeczenie (10 palek). Ten ciezar (10 palek) psychiczny takze moze wywolac sytuacja zwiazana z tym, ze tam bedziesz musiala skupic uwage na siebie (krolowa palek). Krulowa palek skupia uwage oraz musi godnie reprezentowac swoje stanowisko (krolowa), zachowajac powage, dobre przygotowanie. Mozesz sie takze poczuc jak na karuzeli (2 monet), gdzie trudno ci bedzie utrzymac rownowage. Jednak nie obawiaj sie oraz zaprezentuj jaknajlepiej swoje walory (krolowej palek). Krolowa palek, tez moze pokazac sie w postaci jakiejs innej kobiety. Co to jest za podroz, co tam bedziesz robic?

Odnośnik do komentarza

Pewnie, że przetrwasz. 10 Buław pokazuje,  że na początku może Cię to przytłaczać, że za dużo tego. Królowa Buław weźmie sprawy w swoje ręce, energii jej akurat nie brakuje. 2 Denary może pokazywać Twoje wahanie, raz będzie dobrze, raz nie. Uważam jednak, że dasz radę :)

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Kaliaa napisał:

Czy jakoś przetrwam dwa dni 7- 8 październik?

Będę mieć zlecenie.Bardzo się obawiam.

10 buław,Królowa buław,2 denary

Oczywiście, że tak - 10 Buław rozpoczynająca rozkład może mówić o tym, że jest to trudne i wymagające zlecenie, może też przy tym pokazywać Twoje wątpliwości, czy dasz radę. Ale kto tu da radę jak nie waleczna Królowa Buław, która moim zdaniem pokazuje Ciebie (bo pytasz, czy Ty przetrwasz).

Kartę kończy 2 Denarów - raz że denary, które dotyczą spraw zawodowych, dwa, że karta ta często pokazywana jest jako przepływ energii w sensie pozytywnym (te 2 denary często przedstawiane są w ruchu).

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Ta królowa buław okazała się inną kobietą.Poznałam tam fajną ,wygadaną babkę w średnim wieku.

Tak przetwałam.Zmęczenie fizyczne duże,ale za to psychicznie jakoś dałam radę.Najgorsze faktycznue chyba za mną.Udało mi się uniknąć kontaktu z dwiema nieprzychylnymi isobami.2 denary,faktycznie duzy przepływ i ruch.Tak bałam się,że nie dam rady.

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Czy jakoś przetrwam ? ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...