Skocz do zawartości

Czy on chce kontynuować znajomość? ZWERYFIKOWANE


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim, kolejny rozkład na moje rozstanie z Partnerem. Jestem winna całej tej sytuacji, obecnie przyjmuję leki uspokajajace, bo sobie z tym nie radzę. Pytaniem jest jego podejście do kontynuacji związku. 

 

2 denarów (7 mieczy) + Słońce (Sąd) + Rycerz bulaw (2 buław) 

 

2 dwójce denarów i 7 mieczach, czuje się oszukany, i balansuje, żeby utrzymać rownowagę, nie czuje zaufania. Słońce i Sąd mówią o tym, że chce wyjaśnić wszystko. W Rycerzu Buław i 2 buław, jest wściekły i stoi przed wyborem. Dociągnęłam jeszcze do tej 2 bulaw Kolo fortuny, które wskazuje na odmianę losu. 

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Sunrise009 napisał:

 

 

2 denarów (7 mieczy) + Słońce (Sąd) + Rycerz bulaw (2 buław) 

 

2 dwójce denarów i 7 mieczach, czuje się oszukany, i balansuje, żeby utrzymać rownowagę, nie czuje zaufania. Słońce i Sąd mówią o tym, że chce wyjaśnić wszystko. W Rycerzu Buław i 2 buław, jest wściekły i stoi przed wyborem. Dociągnęłam jeszcze do tej 2 bulaw Kolo fortuny, które wskazuje na odmianę losu. 

Tak probuje balansowac, aby utrzymac rownowage, takze zastanawia sie nad tym, ktora opcja (dwie opcje w dwoch monetach) da mu leprza dla niego korzysc (monety), i moze cie aktualnie unikac (7 mieczy).

 

Oczekuje wyjasnien (slonce), i moze trabic (karta sad), na lewo i prawo, co sie w tym zwiazku wydarzylo. Takze on chce abys ty go zaczela w koncu "sluchac", na karcie sa aniol trabi informacje.

 

Zastanawia sie (2 palek), stopajc spokojnie z boku, czy warto wykonac ruch w twoim kierunku (rycerz palek). 

 

Nie ma tutaj kart, ktore definitywnie informuja o koncu, rozpadzie, jak smierc, wieza, a wiec szanse jeszcze sa. Daj mu czas.

32 minuty temu, Sunrise009 napisał:

 

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Czy karty w nawiasie są dopełnieniem obrazu, który jest przedstawiony w kartach bez nawiasu? - tak to zinterpretuję, jeśli jest inaczej, proszę, popraw mnie.

 

9 godzin temu, Sunrise009 napisał:

2 denarów (7 mieczy) + Słońce (Sąd) + Rycerz bulaw (2 buław) 

Przede wszystkim, patrząc na całość: nie ma tu kart zakończenia, wyjścia z relacji.

Słońce w centrum rozkładu - WA już mówi o pozytywnym i to bardzo nastawieniu - dopełniająca karta Sądu, która często mówi o tym, że będzie możliwość usiąść przy tym przysłowiowym stole, wrócić do problemu i porozmawiać o tym, co nas boli. I w połączeniu tych 2 kart - jest chęć pojednania.

O tej chęci pojednania mówi też 2 Denarów rozpoczynająca rozkład, bo ta karta, między innymi interpretacjami cofa nas do tego, co już się wydarzyło, przeanalizowania tej sytuacji. W połączeniu z 7 Mieczami - kartą, która często interpretowana jest złowrogo, może wskazywać chęć wyjaśnienia niejasności. Bo 7 Mieczy to też często niejasne sytuacje, takie niedokończone, niedopowiedziane, to moment, w którym nie wiemy, o co tak naprawdę chodzi. I te niejasności on chce wyjaśnić ale...

...nie tak szybko - Rycerz Buław, którego stopuje 2 Buław. I myślę, że ta 2 Buław pokazuje, że on musi uspokoić swoje emocje, bo w tym Rycerzu to wykrzyczałby swoje - tylko po co?

Daj temu chwilę, nie naciskaj. Wyjaśni się :)

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.10.2021 o 09:51, Sunrise009 napisał:

Hej wszystkim, kolejny rozkład na moje rozstanie z Partnerem. Jestem winna całej tej sytuacji, obecnie przyjmuję leki uspokajajace, bo sobie z tym nie radzę. Pytaniem jest jego podejście do kontynuacji związku. 

 

2 denarów (7 mieczy) + Słońce (Sąd) + Rycerz bulaw (2 buław) 

 

2 dwójce denarów i 7 mieczach, czuje się oszukany, i balansuje, żeby utrzymać rownowagę, nie czuje zaufania. Słońce i Sąd mówią o tym, że chce wyjaśnić wszystko. W Rycerzu Buław i 2 buław, jest wściekły i stoi przed wyborem. Dociągnęłam jeszcze do tej 2 bulaw Kolo fortuny, które wskazuje na odmianę losu. 

 

Weryfikacja: na początku nie chciał kontynuować, czuł się skrzywdzony i oszukany, gdyż nie spodziewał się pewnego działania z mojej strony, które zawiodło dodatkowo resztkę zaufania, ale finalnie, na ten moment chciał kontynuować relację, coś sprawiło, że zmienił zdanie. 2 bulawy pokazują bierność, czyli kontynuować chce, ale chwilowo nie chce się mocno angażować. 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
W dniu 7.10.2021 o 09:51, Sunrise009 napisał:

Hej wszystkim, kolejny rozkład na moje rozstanie z Partnerem. Jestem winna całej tej sytuacji, obecnie przyjmuję leki uspokajajace, bo sobie z tym nie radzę. Pytaniem jest jego podejście do kontynuacji związku. 

 

2 denarów (7 mieczy) + Słońce (Sąd) + Rycerz bulaw (2 buław) 

 

2 dwójce denarów i 7 mieczach, czuje się oszukany, i balansuje, żeby utrzymać rownowagę, nie czuje zaufania. Słońce i Sąd mówią o tym, że chce wyjaśnić wszystko. W Rycerzu Buław i 2 buław, jest wściekły i stoi przed wyborem. Dociągnęłam jeszcze do tej 2 bulaw Kolo fortuny, które wskazuje na odmianę losu. 

 

Na ten moment ob ma kogos na oku lub z kims sie juz spotyka.Mozesz sie tego od niego nawet dowiedzieć za jakis czas.Mogl Cie od dawna oszukiwac.

Przepraszam za interpretację, ale to byla moja pierwsza myśl. 

 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Inez2503 napisał:

Na ten moment ob ma kogos na oku lub z kims sie juz spotyka.Mozesz sie tego od niego nawet dowiedzieć za jakis czas.Mogl Cie od dawna oszukiwac.

Przepraszam za interpretację, ale to byla moja pierwsza myśl. 

 

 

Dziękuję Inez, mam nadzieję, że jednak tak nie jest, bo spędzaliśmy do środy każdą wolną chwilę razem, rozstawaliśmy się tylko na czas pracy. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Nie ma nikogo.To 7 mieczy to bardziej taka ostrożność lub takie kombinowanie jak podejść do tematu,aby było dobrze.Dla mnie ten Sąd ze Słońcem to odrodzsnie znajomości i uczuć.A rycerz buław to chciałby iść z tym na całość,ale wzbrania się ( 2 buławy)

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Czy on chce kontynuować znajomość? ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...