Jump to content

2:22


nastek96
 Share

Recommended Posts

Witajcie,
Spałem sobie dziś dobrze i śniłem bardzo przyjemne sny. Najpierw o zawodach w polu razem z rodzicami. Potem planowałem uszycie stroju świętego Mikołaja, a na sam koniec mój ostatni sen. Bardzo sielski i spokojny. Dom starszej kobiety jakby hobbitki w bardzo pięknej, wiejsko - leśnej okolicy. Starsza kobiecina snuła opowieść o swoim życiu, o tym że chciała mieć syna i wuj dawał jej rady, aby szybciej jadła, ale ona zawsze jadła mało...nic mądrego, ale wszystko ze śmiechem. Wszyscy wesoło się krzątali i śmiali. Opowiadała to wszystko pewnemu ojcu i jego córce(zdaje się, że byłem obiema postaciami), którzy z jakiegoś powodu się u niej zatrzymali. Więc jak słyszycie bardzo sielski sen.
Ale w tej atmosferze gwaru i radości kiedy tak opowiadała nagle córka na coś wpadła, a ojciec zahaczył o drzwi i również upadł. W tym samym momencie u mnie rozległ się hałas. Okazało się, że upadła poduszka i uderzyła o metalową suszarkę wydając głośny hałas. Niby nic w tym nadzwyczajnego, ale po przebudzeniu się spojrzałem na godzinę i była 2.22.
Myślicie, że to miało jakieś znaczenie? Czy ot, zwykły zbieg okoliczności?

Link to comment
Share on other sites

Ja np. bardzo często widzę takie powtarzające się cyfry. 22:33,11:11 itd...Można powiedzieć,że nawiedzają mnie te liczby.Co to znaczy? Myślę,że w moim przypadku nic,bo nic się nie zmienia na pozytywne.A u Ciebie to nie wiem.Może jest na forum ktoś znający się na tym.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Hopefull

Anioły w ten sposób przesłają ci wiadomość.  Ja często gugluje co znaczą pewne cyferki i jeśli ma to sens i w jakiś sposób jest w moim życiu to biorę sobie radę do serca. Często jak o czymś myślisz A później widzisz cyfry to jest to znak żeby właśnie zwrócić uwagę na to o czym myśleliśmy. Żeby te myśli były pozytywne bo tak manifestujemy naszą rzeczywistość. 

Cyfry też mogą przynosić ostrzeżenia. 

Ale jest to też znak że jakaś zmiana nadchodzi, przebudzenie duchowe. Anioły chcą sie z Tobą też w ten sposób komunikować, byś bardziej zwrócił na nie uwagę i na to co mają ci do powiedzenia. To jest początek ich komunikacji z tobą, z czasem możesz zacząć słyszeć jeśli nad tym popracujesz. Dzwięczenie w uszach może być kolejnym znakiem ale to może z czasem odejść jeśli się rozwinie zdolność jasnoslyszenia. I każdy ma swojego anioła stróża. 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo. Ogólnie to raczej nie jest początek komunikacji, ponieważ już wcześniej miałem okresy kiedy się budziłem o lustrzanych godzinach. Bardzo często patrząc na zegarek je widzę. 

Ja bardzo wierzę w anioła stróża i często się modlę. Jednak nwm, czy chciałbym mieć te szumy :mysli:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...