Jump to content

Czy znajdę prace po nauce nowej umiejętności?

Malakim
 Share

Recommended Posts

Wyciągnąłem 3 karty, są to po kolei: Mag + Śmierć + Moc.

Mag oznacza że nauka nowej umiejętności pójdzie sprawnie. Śmierć, oznacza bardzo duże zmiany w życiu związane z nauką tej umiejętności, zakończenie pewnego etapu zawodowego i edukacyjnego, nie będzie już do niego powrotu do przeszłości. Moc oznacza że zdołam opanować nową umiejętność i znaleźć pracę gdzie będę mógł ja wykorzystywać, i praca ta da mi też zadowolenie.

• Like 2

Mi się też tak wydaje, że interpretujesz poprawnie, tzn. ja bym to zinterpretowała podobnie. Wyciągnięcie samych WA tez dobrze wróży - mam na myśli, że to oznacza, że jesteś na dobrej drodze do zmiany zawodu. Powodzenia!

• Like 2

Tak,znajdziesz.Widać transformacje Ciebie i Twojego życia.Mag to kreator.W pozytywnym sensie ta karta pokazuje manifestowanie w swoim zyciu wszystkiego,czego się chce.A moc to siła,determinacja,pasja,upór itd...Jeśli by czytac wszystkie jarty od pozytywnej strony to czejają Cię pozytywne zmiany

• Like 1

• Moderator

Wróżyłeś z całej talii czy AW? Jeśli z całej, to z na 78 kart wyszedł naprawdę mocny zestaw. Jeśli z 22 to też uważam, że wydźwięk jest pozytywny. Rzeczywiście podejedziesz do tematu bardzo sprawnie, zręcznie nauka nie będzie sprawiać Ci kłopotów. Dalej tak jak mówisz widać zmianę i będziesz miał pracę, która będzie dla Ciebie pasją

• Like 2

Dziękuję wszystkim za pomoc.

Lunaria, wróżyłem z całej talii kart. Jeszcze do tego zsumowałem numery kart i to wychodzi 1+ 13 + 11= 25 = 2 + 5= 7 czyli rydwan, jak dla mnie wskazuje owszem na osiągnięcie sukcesu, ale aby go osiągnąć będzie wymagany wyjazd.

• Like 1

W dniu 10.10.2021 o 11:52, Malakim napisał:

Wyciągnąłem 3 karty, są to po kolei: Mag + Śmierć + Moc.

Wezmiesz los w swoje rece (Mag) aby ta prace znalezc w tym zawodzie, a to pociagnie za soba duze zmiany (smierc). Ale poczatkowo bedziesz sie mocno silowac (sila) aby ta prace znalezc, wiec latwo nie bedzie. Jednak jesli bedziesz zdeterminowana /ny, uda ci sie, bo przede wszystkim masz checi do dzialania Mag.

• Like 1

20 minut temu, Malakim napisał:

Programowanie

To moim zdaniem powinieneś znaleźć pracę i to dobrze płatną.To już nawet bez kart można stwiwrdzić.

To jest tylko kwestia włożonego czasu i wysiłku.

20 godzin temu, Kaliaa napisał:

o moim zdaniem powinieneś znaleźć pracę i to dobrze płatną.To już nawet bez kart można stwiwrdzić.

Cóż, bez formalnego wykształcenia w tym kierunku może być sporo trudniej.

30 minut temu, Malakim napisał:

Cóż, bez formalnego wykształcenia w tym kierunku może być sporo trudniej.

Ale Ty się będziesz w jaki sposób uczył?Będziesz chodził na jakieś kursy? To będziesz miał z tego jakiś papir?Czy samodzielnie?

Pewnie w pierwszej kolejności informatyków przyjmują,inżynierów itd...

Na razie uczę się samodzielnie, później się zobaczy, jeśli będzie problem z pracą to zrobię albo kurs albo podyplomowe studia.