Skocz do zawartości

Czego pragniesz, Kowalu własnego losu ?


Piko

Rekomendowane odpowiedzi

Sadhguru radzi, jak stać się "kowalem własnego losu". Przez ukierunkowanie myśli, emocji i życiowych energii możemy osiągnąc wszystko, czego chcemy. Sadhguru - Jaggi Vasudev - to jogin, mistyk, wizjoner, założyciel Isha Foundation, znany i respektowany, ze względu na szeroką działalność charytatywno - społeczną w Indiach i na świecie, autor wielu książek ze światowych list bestsellerów. Uderzająca mieszanka głębi i pragmatyzmu. Życie i praca Sadhguru służą jako przypomnienie, że joga jest współczesną nauką, niezwykle istotną dla naszych czasów.

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewne zdarzenia w życiu człowieka są zapisane z góry.Po prostu muszą się wydarzyć.Więc to wszystko wcale nie jest takie proste.

Pier.. się ludziom różne teorie na temat tego,jak coś zmanifestować w swoim życiu.Są rzeczy,które można zmanifestować.Jednak rzeczy to nie mogą być w opozycji z tymi,które szykuje nam los.Muszą się uzupełniać.

 

Tym bardziej,że nawet jak stawiamy tarota to w  rozkładach mamy pozycję" to co nieuniknione".

Więc nie możemy mieć wszystkiego,co chcemy.

 

 

Edytowane przez Lunaria
wulgaryzmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaliaa, pewnie wiele osób zajmujących się ezoteryką, w szczególności astrologią ma podobne myśli.

Dla przykładu. Rok temu w lutym straciłam pracę. Wyszło na to, że kolejną mam dostać w sierpniu. Siedzę i myślę : ''ta? to jestem skazana pół roku zaciskać zęby i nic nie zdziałam?''''

Doskonale wiem o czym mówisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 10.10.2021 o 13:13, Piko napisał:

Przez ukierunkowanie myśli, emocji i życiowych energii możemy osiągnąc wszystko, czego chcemy.

 

Gucio prawda. Możemy bardzo wiele, ale nie wszystko, to bzdurna teoria wprowadzająca  ludzi w błąd, mamienie. Na ten przykład - chciałabym żyć 150 lat i wyglądać niczym osiemnastolatka z nogami do nieba. Biust nie musi zachwycać zwolenników obfitego :P Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2021 o 13:56, Kaliaa napisał:

Pewne zdarzenia w życiu człowieka są zapisane z góry.Po prostu muszą się wydarzyć.Więc to wszystko wcale nie jest takie proste.

Pier.. się ludziom różne teorie na temat tego,jak coś zmanifestować w swoim życiu.Są rzeczy,które można zmanifestować.Jednak rzeczy to nie mogą być w opozycji z tymi,które szykuje nam los.Muszą się uzupełniać.

 

Dokładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2021 o 13:56, Kaliaa napisał:

 

 

Tym bardziej,że nawet jak stawiamy tarota to w  rozkładach mamy pozycję" to co nieuniknione".

Więc nie możemy mieć wszystkiego,co chcemy.

 

 

A ktora to jest pozycja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...