Jump to content

Czego pragniesz, Kowalu własnego losu ?

Recommended Posts

Sadhguru radzi, jak stać się "kowalem własnego losu". Przez ukierunkowanie myśli, emocji i życiowych energii możemy osiągnąc wszystko, czego chcemy. Sadhguru - Jaggi Vasudev - to jogin, mistyk, wizjoner, założyciel Isha Foundation, znany i respektowany, ze względu na szeroką działalność charytatywno - społeczną w Indiach i na świecie, autor wielu książek ze światowych list bestsellerów. Uderzająca mieszanka głębi i pragmatyzmu. Życie i praca Sadhguru służą jako przypomnienie, że joga jest współczesną nauką, niezwykle istotną dla naszych czasów.

• Like 2

Pewne zdarzenia w życiu człowieka są zapisane z góry.Po prostu muszą się wydarzyć.Więc to wszystko wcale nie jest takie proste.

Pier.. się ludziom różne teorie na temat tego,jak coś zmanifestować w swoim życiu.Są rzeczy,które można zmanifestować.Jednak rzeczy to nie mogą być w opozycji z tymi,które szykuje nam los.Muszą się uzupełniać.

Tym bardziej,że nawet jak stawiamy tarota to w  rozkładach mamy pozycję" to co nieuniknione".

Więc nie możemy mieć wszystkiego,co chcemy.

Edited by Lunaria
wulgaryzmy
  • Like 2

Kaliaa, pewnie wiele osób zajmujących się ezoteryką, w szczególności astrologią ma podobne myśli.

Dla przykładu. Rok temu w lutym straciłam pracę. Wyszło na to, że kolejną mam dostać w sierpniu. Siedzę i myślę : ''ta? to jestem skazana pół roku zaciskać zęby i nic nie zdziałam?''''

Doskonale wiem o czym mówisz...