Skocz do zawartości

Druga połowa października ZWEYFIKOWANE


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby było łatwiej spojrzeć na karty, to jest singielką ze stabilną pracą. Ostatnio pojawił się Pan który nie ma rozwodu, ale niby nie jest ze swoją żoną. Jednak żona dowiedziała się, że się spotykamy i były jakieś awantury. Pan wycofał się a ja powiedziałam co myślę o tym wszystkim. Z racji, że padło tam trochę za dużo przeprosiłam Pana i kilka dni gadaliśmy. Niby było ok, ale znowu Pan zniknął a ja na tą chwilę chcę sobie poukładać w głowie, bo jakieś zamieszanie zrobił i nie dążę też do kontaktu z nim. A po drugie to ja ostatnio pierwsza wyciągnęłam rękę więc niech teraz on się odezwie, choć na moje oko albo żona się uaktywniła, albo jest jakaś inna kobieta

 

Aura
8 mieczy + śmierć + rycerz denarów

Zakończę okres rozmyślania, zadręczania się i nastanie spokojny okres, takiej stabilizacji

 

Praca
2 miecze + rycerz denarów + król buław

Tutaj jakieś wybory pomiędzy tym co znane a tym co będzie się dużo działo, coś nowego

 

Uczucia
9 pucharów + rycerz denarów + 5 denarów

Widać troskę o siebie, będzie mi dobrze samej ze sobą, może się pojawić pustka po pewnym Panu, będzie mi go brakować

 

Najważniejsze wydarzenie
paź pucharów + kochankowie + cesarzowa

Czyżby pojawił się jakiś młody mężczyzna, który spowoduje, że poczuję się prawdziwą kobietą

 

Rada
królowa pucharów +świat + 10 pucharów

Skupić się na swoich emocjach, odnaleźć siebie i pokochać się. Zatroszczyć się o siebie

 

Znajomość z X
umiarkowanie + KF + rycerz buław

Widać tutaj brak kontaktu, spokój aż niespodziewanie Pan się pojawi i zamiesza

 

Zamiary X
3 puchary + sąd ostateczny+ królowa buław

Czyżby Pan miał ochotę na romans? Jakoś tak mi się skojarzyło po tych kartach 

 

Co jest przyczyną, że X się nie odzywa
as mieczy + rycerz denarów + gwiazda

Pan odciął się, widać , że pojawiła się w jego życiu inna kobieta. No gwiazda jeszcze mi się z ciąża skojarzyła jakoś :)

 

Za każdym razem karty były kładzione z całej karty stąd ten rycerz denarów kilka razy. Trochę dziwne, że aż tyle razy się pojawił.

Może ktoś doda swoją interpretację. Będę bardzo wdzięczna

Edytowane przez Mala_83
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
1 godzinę temu, Mala_83 napisał:

Aura
8 mieczy + śmierć + rycerz denarów

Najpierw możesz czuć się jak w potrzasku, ale przemyslisz sobie pewne sprawy i poczujesz się jakby ktoś nagle w zatęchłym pokoju otworzył drzwi i  podniósł rolety w oknach, dzieki temu powróci Twoja pewność siebie i poczucie gruntu pod nogami

 

1 godzinę temu, Mala_83 napisał:

Praca
2 miecze + rycerz denarów + król buław

Poczucie bezsensu, bezzasadnosci wykonywanej pracy, a przez to też będziesz zamknięta na inne opcje. Może coś Ci przejść obok nosa

 

1 godzinę temu, Mala_83 napisał:

Uczucia
9 pucharów + rycerz denarów + 5 denarów

Bez większych zmian, ktoś da Ci do zrozumienia, że nie może dac Ci tyle na ile zasługujesz

 

1 godzinę temu, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
paź pucharów + kochankowie + cesarzowa

Przestaniesz roztrzasac czyjas blaha propozycje, pokażesz że jesteś warta wszystkiego 

 

1 godzinę temu, Mala_83 napisał:

Rada
królowa pucharów +świat + 10 pucharów

Zająć się sobą być dla siebie całym kompletnym światem. Może też chodzi o to, żebyś przypatrzyła się czyjejs relacji lub poświęciła więcej czasu rodzinie 

1 godzinę temu, Mala_83 napisał:

Znajomość z X
umiarkowanie + KF + rycerz buław

Też tak to widzę. Wjedzie z buta z bardzo konkretnymi ofertami, będzie intensywnie o Ciebie zabiegał, ale nie sądzę aby miał zamiar się wytłumaczyć dlaczego milczał

1 godzinę temu, Mala_83 napisał:

Zamiary X
3 puchary + sąd ostateczny+ królowa buław

Dokładnie i z tą żoną to chyba coś go łączy... wygląda na zdeterminowanego na skok w bok

 

1 godzinę temu, Mala_83 napisał:

Co jest przyczyną, że X się nie odzywa
as mieczy + rycerz denarów + gwiazda

Musi wyjaśnić jakieś sprawy, w najlepszym przypadku dotyczą one jego dalszej kariery zawodowej, a w najgorszym stara się wkręcić w dalsze plany jakiejs ważnej dla niego kobiety

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Lunaria co do Pana to mam dziwne przeczucie, że może próbują się zejść ze sobą, bo jest dziecko. Tylko jakby to bardziej żona chciała, bo mi wygląda jakby on tutaj do mnie wrócił z jedną propozycją :) coś jest na rzeczy, bo gadaliśmy nornalnie po tym co ostatnio się stało (miałam żal pewnien do niego i średnio miły sposób go powiedziałam ale przeprosiłam i stwierdził że była też jego wina) i tydzień temu zamilkł. Mi trochę zrobił bałagan w głowie bo pojawił się szybko i zniknął więc muszę sobie poukładać w głowie i nie mam za bardzo ochoty na kontakt. Nie wydaje mi się żeby to była inna kobieta niż żona, ale zobaczymy czy faktycznie się pojawi :) i czy faktycznie z tą żona to on już prawie dwa lata temu się rozstał bo coś wygląda to na bardziej świeża sprawę ;)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.10.2021 o 18:01, Mala_83 napisał:

Żeby było łatwiej spojrzeć na karty, to jest singielką ze stabilną pracą. Ostatnio pojawił się Pan który nie ma rozwodu, ale niby nie jest ze swoją żoną. Jednak żona dowiedziała się, że się spotykamy i były jakieś awantury. Pan wycofał się a ja powiedziałam co myślę o tym wszystkim. Z racji, że padło tam trochę za dużo przeprosiłam Pana i kilka dni gadaliśmy. Niby było ok, ale znowu Pan zniknął a ja na tą chwilę chcę sobie poukładać w głowie, bo jakieś zamieszanie zrobił i nie dążę też do kontaktu z nim. A po drugie to ja ostatnio pierwsza wyciągnęłam rękę więc niech teraz on się odezwie, choć na moje oko albo żona się uaktywniła, albo jest jakaś inna kobieta

 

Aura
8 mieczy + śmierć + rycerz denarów

Ojej, no coś się zmieni. Wyrwiesz się z pułapki własnych myśli i zajmiesz pracą. 

 

Praca
2 miecze + rycerz denarów + król buław

Będziesz coś negocjować. 

 

Uczucia
9 pucharów + rycerz denarów + 5 denarów

Cóż ten denarowy się tak uczepił? No cóż, zamkniesz się w swojej strefie komfortu uczuciowego, odgrodzisz, żeby sobie na spokojnie poukładać smutki. 

 

Najważniejsze wydarzenie
paź pucharów + kochankowie + cesarzowa

Wiadomość przynosząca dylematy. Stawiam, że się Pan Niezdecydowany odezwie. 

 

Rada
królowa pucharów +świat + 10 pucharów

Ojej, nie bój się zburzyć wygodnego życia, bwzpiecznego, ale nudnego i stałego w 10 kielichach. Spójrz na świat przez pryzmat swoich uczuć. 

 

Znajomość z X
umiarkowanie + KF + rycerz buław

Pan się pojawi, znienacka, rycerz buław pojawi się z inicjatywą. 

 

Zamiary X
3 puchary + sąd ostateczny+ królowa buław

Myślę, że chce wrócić do tego co było. 

 

Co jest przyczyną, że X się nie odzywa
as mieczy + rycerz denarów + gwiazda

Musiał przeanalizować na spokojnie całość sytuacji. 

 

Rycerz Denarów jest powolny i drobiazgowy, bacznie się rozgląda i analizuje. Podejrzewam, że to jasny sygnał od kart, żebyś bardzo uważnie przyglądała się tym aspektom życia, w których się pojawił. U mnie to bardzo pozytywna karta :)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.10.2021 o 18:01, Mala_83 napisał:

Żeby było łatwiej spojrzeć na karty, to jest singielką ze stabilną pracą. Ostatnio pojawił się Pan który nie ma rozwodu, ale niby nie jest ze swoją żoną. Jednak żona dowiedziała się, że się spotykamy i były jakieś awantury. Pan wycofał się a ja powiedziałam co myślę o tym wszystkim. Z racji, że padło tam trochę za dużo przeprosiłam Pana i kilka dni gadaliśmy. Niby było ok, ale znowu Pan zniknął a ja na tą chwilę chcę sobie poukładać w głowie, bo jakieś zamieszanie zrobił i nie dążę też do kontaktu z nim. A po drugie to ja ostatnio pierwsza wyciągnęłam rękę więc niech teraz on się odezwie, choć na moje oko albo żona się uaktywniła, albo jest jakaś inna kobieta

 

Aura
8 mieczy + śmierć + rycerz denarów

Porzucenie jakichś lęków, blokad, nadmiernego analizowania. Ugruntujesz swoje emocje i powoli będziesz budowała fundamenty pod nowe.

 

Praca
2 miecze + rycerz denarów + król buław

Pojawią się jakieś niepewności, wybory, których nie będziesz chciała podjąć. Możliwe, ze w pracy są jakieś osoby, od których się odcinasz, nie do końca ufasz lub przytłaczają swoją zbyt zadufaną postawą.

 

Uczucia
9 pucharów + rycerz denarów + 5 denarów

Póki co będzie Ci dobrze tak, jak jest obecnie. Niewiele się zmieni i możesz odczuwać tęsknote, brak drugiej osoby przy sobie, a jeśli jest ktoś w twoim życiu, to sprawy raczej nie będą się posuwały, tak jakbyś tego chciała. Bardziej przyjaźń niż relacja romansowa.

 

Najważniejsze wydarzenie
paź pucharów + kochankowie + cesarzowa

Może pojawić się jakieś zaproszenie lub okazja do flirtu.

 

Rada
królowa pucharów +świat + 10 pucharów

Tak, skoncentrować się na własnych emocjach. Pomyślałam jeszcze o odwiedzinach jakichś znajomych, rodziny.

 

Znajomość z X
umiarkowanie + KF + rycerz buław

 

Będzie kontakt, ale z opóźnieniem. Pan raczej ma intencje romansowe.

 

Zamiary X
3 puchary + sąd ostateczny+ królowa buław

Tak, u mnie w układach, gdzie mężczyzna nadal jest w relacji wskazuje na oderwanie się od tego, co jest mu znane i nudne. Pan potrzebuje odskoczni, nowej energii, a więc zapewne pociągasz go jako kobieta, na co wskazuje KB. On się jeszcze uaktywni.

 

Co jest przyczyną, że X się nie odzywa
as mieczy + rycerz denarów + gwiazda

Na obecną chwilę się odciął, bo możliwe, że ma na głowie jakieś sprawy zawodowe. Ja cały czas obstawiam, że się odezwie.

 

Za każdym razem karty były kładzione z całej karty stąd ten rycerz denarów kilka razy. Trochę dziwne, że aż tyle razy się pojawił.

Może ktoś doda swoją interpretację. Będę bardzo wdzięczna

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

WERYFIKACJA!!!

W dniu 10.10.2021 o 18:01, Mala_83 napisał:

Aura
8 mieczy + śmierć + rycerz denarów

 

Porzuciłam rozmyślanie, analizowanie, jakieś lęki i powoli buduję stabilizację i spokój

W dniu 10.10.2021 o 18:01, Mala_83 napisał:

Praca
2 miecze + rycerz denarów + król buław

 

Poczułam taki bezsens, że ta praca nie daje mi satysfakcji, ale po rozmowie z szefową i szefem wyżej postawionym i podwyżce symbolicznej dostałam trochę kopa i nowej energii.

W dniu 10.10.2021 o 18:01, Mala_83 napisał:

 

Uczucia
9 pucharów + rycerz denarów + 5 denarów

 

Obecnie jest mi dobrze jak jest, ale niestety pojawiła się tęsknota za pewnym Panem z którym nie mam kontaktu (Pan X z kart poniżej)

W dniu 10.10.2021 o 18:01, Mala_83 napisał:

 

Najważniejsze wydarzenie
paź pucharów + kochankowie + cesarzowa

 

Odezwał się inny Pan, który sam nie wie czego chce, ale uświadomiłam sobie, że jestem warta coś więcej a nie kontakt z Panem, który odzywa się i znika i tak co miesiąc lub dwa powtórka. Nie będę tracić czasu i energii dla takich osób

W dniu 10.10.2021 o 18:01, Mala_83 napisał:

 

Rada
królowa pucharów +świat + 10 pucharów

 

Zdecydowanie skoncentrować się na własnych emocjach i bliskiej rodzinie

W dniu 10.10.2021 o 18:01, Mala_83 napisał:

 

Znajomość z X
umiarkowanie + KF + rycerz buław

 

No i tutaj Pan się nie odezwał. Tak jak pisała @mezza a jakoś buławy zawsze kojarzyły mi się z kontaktem. Zobaczymy czy faktycznie odezwie się, ale później

W dniu 10.10.2021 o 18:01, Mala_83 napisał:

 

Zamiary X
3 puchary + sąd ostateczny+ królowa buław

 

Jego znajomość z żoną została reaktywowana w jakimś stopniu z tego co wiem i to chyba powstrzymało kontakt, ale Pan na moje oko miał plan na mnie romansowy, bo jak widać małżeństwo się raczej nie skończy tak szybko i łatwo

W dniu 10.10.2021 o 18:01, Mala_83 napisał:

 

Co jest przyczyną, że X się nie odzywa
as mieczy + rycerz denarów + gwiazda

As mieczy odciął, wydaje mi się że jest zajęty swoim małżeństwem, które odrodziło się i pochłonęła go praca

 

Dziękuję wszystkim za interpretację. Zobaczymy czy faktycznie Pan się odezwie jeszcze.

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Druga połowa października ZWEYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...