Skocz do zawartości

Awans w pracy (szybka weryfikacja) ZWERYFIKOWANE


Anastazja979

Rekomendowane odpowiedzi

W pracy pojawiła się możliwość awansu i zgłosiłam swoją kandydaturę. Jutro mam rozmowę z szefostwem na ten temat. Zadałam dwa pytania:

 

1. Jak mi pójdzie na tej rozmowie?

 

10 monet, Rycerz mieczy, 2 kielichy (XVII Gwiazda)

 

2. Jaki będzie wynik tej rozmowy?

 

IX Pustelnik

 

1. Na rozmowie powinna być bardzo przyjemna i rodzinna atmosfera. Zrobię wszystko, żeby zaprezentować się jak najlepiej (10 monet). W tym rycerzu to mogę gadać dużo i szybko, jakbym chciała ich tam dosłownie przegadać. 2 kielichy mówi o porozumieniu i chęci współpracy.

 

2. Nie wiem, jak to zinterpretować. Czy ten pustelnik to pozytywna czy negatywna karta na pytanie dotyczące pracy? Może uznają, że brakuje mi doświadczenia i umiejętności, więc mnie odrzucą?

 

Dam znać jutro, jak poszło.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Anastazja979 napisał:

2. Nie wiem, jak to zinterpretować. Czy ten pustelnik to pozytywna czy negatywna karta na pytanie dotyczące pracy? Może uznają, że brakuje mi doświadczenia i umiejętności, więc mnie odrzucą?

Pustelnik wskazuje że doświadczenia i umiejętności Ci nie brakuje, jednak to karta samotnika i jeśli masz pracować w zespole, to nie rokuje pomyślnie.

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Piko napisał:

Pustelnik wskazuje że doświadczenia i umiejętności Ci nie brakuje, jednak to karta samotnika i jeśli masz pracować w zespole, to nie rokuje pomyślnie.

 

 

Mam koordynować pracę zespołu.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Anastazja979 napisał:

W pracy pojawiła się możliwość awansu i zgłosiłam swoją kandydaturę. Jutro mam rozmowę z szefostwem na ten temat. Zadałam dwa pytania:

 

1. Jak mi pójdzie na tej rozmowie?

 

10 monet, Rycerz mieczy, 2 kielichy (XVII Gwiazda)

Wydaje sie ze te mury sa nie do przebicia (10 monet), oraz przez chwile moze byc stresujaco (rycerz mieczy), ale na ogol rozmowa moze byc mila, (2 kielichow), a ty bedziesz pelna nadziei (Gwiazda).

 

2. Jaki będzie wynik tej rozmowy?

 

IX Pustelnik

 

Jednak przy Eremicie to na awans narazie nie ma co liczyc, eremita mowi, ze musimy sie oddalic, albo poszukac swojej innej sciezki.

 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Anastazja979 napisał:

W pracy pojawiła się możliwość awansu i zgłosiłam swoją kandydaturę. Jutro mam rozmowę z szefostwem na ten temat. Zadałam dwa pytania:

 

1. Jak mi pójdzie na tej rozmowie?

 

10 monet, Rycerz mieczy, 2 kielichy (XVII Gwiazda)

 

2. Jaki będzie wynik tej rozmowy?

 

IX Pustelnik

 

W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej możesz nieopatrznie chcieć popisać się swoimi atutami, przechwalać się swoją wiedzą, przekonywać grono jak bardzo nadajesz się na to stanowisko. Taka postawa może przynieść odwrotny skutek. Jednak ty będziesz zadowolona ze swojej prezentacji siebie. Nadzieja wstąpi w serce. Wynik może być inny niż oczekujesz. Mogą też testować  Cię. Jakiś urzędas zasypie gradem pytań. Pustelnik mówi o oddaleniu się. Sama dojdziesz do wniosku o  konieczności podniesienia swoich kwalifikacji aby ubiegać się o to stanowisko. Wynik rozmowy i jej efekty mogą okazać się dla Ciebie niezłą szkołą pokory. To tylko karty i oby się nie sprawdziły. Sama jestem ciekawa rezultatu. Powodzenia  :) 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Anastazja979 napisał:

W pracy pojawiła się możliwość awansu i zgłosiłam swoją kandydaturę. Jutro mam rozmowę z szefostwem na ten temat. Zadałam dwa pytania:

 

1. Jak mi pójdzie na tej rozmowie?

 

10 monet, Rycerz mieczy, 2 kielichy (XVII Gwiazda)

 

2. Jaki będzie wynik tej rozmowy?

 

IX Pustelnik

 

1. Na rozmowie powinna być bardzo przyjemna i rodzinna atmosfera. Zrobię wszystko, żeby zaprezentować się jak najlepiej (10 monet). W tym rycerzu to mogę gadać dużo i szybko, jakbym chciała ich tam dosłownie przegadać. 2 kielichy mówi o porozumieniu i chęci współpracy.

 

2. Nie wiem, jak to zinterpretować. Czy ten pustelnik to pozytywna czy negatywna karta na pytanie dotyczące pracy? Może uznają, że brakuje mi doświadczenia i umiejętności, więc mnie odrzucą?

 

Dam znać jutro, jak poszło.

1. pójdzie Ci znakomicie, Rycerz Mieczy ma odpowiedź na wszystko, 10 denarów jest stała i pewna, a 2 kielichy mówią, że rozmowa przebiegnie w miłej atmosferze. 

 

2. Mi Pustelnik pokazal kiedyś awans, na który trzeba poczekać, to jest w końcu karta przejścia na wyższy poziom świadomości i doświadczenia. 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dziękuję wam bardzo za odpowiedzi! Na razie daję wstępną weryfikację.

 

Jakoś tak źle mi było na tej rozmowie, bo "komisja" składała się aż z 5 osób, pytania docierały z różnej strony i wszystko zapisywali. Miałam dwa zadania do wykonania - jedno poszło mi dobrze, drugie raczej słabo. W trakcie tej rozmowy zaczęłam się zastanawiać, czy w ogóle chcę to stanowisko. 

 

Ostateczną weryfikację dam we wtorek, bo wtedy mam dostać odpowiedź.

  • Lubię to! 4
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Awans w pracy (szybka weryfikacja) ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...