Skocz do zawartości

Ćwiczenie z samochodem


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że stałam się ostatnio posiadaczką samochodu, stwierdziłam, że dobrym ćwiczeniem tarotowym będzie odczyt sprzed każdej jazdy. Jestem niedoświadczonym kierowcą, co prawda prawko mam od bardzo dawna, ale ostatni raz prowadziłam 6 lat temu. 

Będę pytać cyklicznie, weryfikować będę od razu po jeździe, dzisiaj zaplanowałam sobie pierwsze kółeczko po osiedlu. 

 

Jak mi pójdzie podczas dzisiejszej przejażdżki? 

8 buław + 3 kielichów + Kochankowie (Arcykapłanka). 

8 buław rozumiem jako spory ruch, dużo szybkich samochodów (bo sama przyciskać nie będę, samochód też mam malutki, miejski), 3 kielichy to może być świętowanie, że nie bylo stłuczki, a Kochankowie i Arcykapłanka, to decyzje pod wpływem intuicji, podejmowane na drodze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie pokusił o interpretację, ale mogę zweryfikować:
 

Nie było dużego ruchu jak wyjeżdżałam, jechałam dosyć sprawnie i szybko dotarłam na miejsce (8 buław), wróciłam szczęśliwie i byłam bardzo zadowolona (3 kielichy), natomiast jedna sytuacja na drodze postawiła mnie przed szybkim wyborem co robić (kochankowie), postawiłam na intuicję (Arcykapłanka) i udało mi się wyjść bezkolizyjnie oraz nikt mnie nie otrąbił.

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód podejście 2.

Pytanie: Jak mi dzisiaj pójdzie jazda samochodem? 

 

Sąd Ostateczny (dol. Król Kielichów) + Król Denarów + Kochankowie (doł. Rydwan) 

 

Sąd Ostateczny z Królem Kielichów może oznaczać, że w końcu pokonam strach i urzeczywistnią się moje marzenia o tym, żeby przestać się bać (miałam kiedyś wypadek i bałam się wsiąść za kółko przez wiele lat i ten Sąd Ostateczny rozumiem jako rozprawienie się przeszłością). Król Denarów wskazuje na energię uważnego ogarniacza i nieakceptujacą ograniczeń, mówi o tym, że wezmę sprawy w swoje ręce. Natomiast Kochankowie i Rydwan mogą przestrzegać przed nadmierną prędkością. 

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Sunrise009 napisał:

Samochód podejście 2.

Pytanie: Jak mi dzisiaj pójdzie jazda samochodem? 

 

Sąd Ostateczny (dol. Król Kielichów) + Król Denarów + Kochankowie (doł. Rydwan) 

 

Sąd Ostateczny z Królem Kielichów może oznaczać, że w końcu pokonam strach i urzeczywistnią się moje marzenia o tym, żeby przestać się bać (miałam kiedyś wypadek i bałam się wsiąść za kółko przez wiele lat i ten Sąd Ostateczny rozumiem jako rozprawienie się przeszłością). Król Denarów wskazuje na energię uważnego ogarniacza i nieakceptujacą ograniczeń, mówi o tym, że wezmę sprawy w swoje ręce. Natomiast Kochankowie i Rydwan mogą przestrzegać przed nadmierną prędkością. 

No i weryfikacja - zdecydowanie lepiej mi poszło dzisiaj, byłam spokojniejsza, opanowana, jazda była płynniejsza i mniej nerwowa.  Natomiast w jednym momencie decyzja (Kochankowie) powinna być szybsza (Rydwan). Nie udało mi się zmienić pasa na czas (za późno zaczęłam manewr) i w rezultacie musiałam zmienić drogę. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...