Skocz do zawartości

Powróżę w ramach ćwiczeń - Tarot


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Czy byly facet sie do mnie odezwie. Czy bedzie sie kontaktowal ( ewentualnie czy bedzie chcial naprawic bledy ) . Jezeli tak to kiedy spodziewac sie kontaktu. 
dane wysylam na priv 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2021 o 20:20, Sunrise009 napisał:

Hej Mała_83, 
podczas tasowania wypadła mi z rąk 7 mieczy, jakieś zakulisowe działania są tutaj prowadzone, coś jest przed Tobą ukryte.

Reszta kart pokazała, że sytuacja jest skomplikowana.
Odpowiadając na pytania: 
1. Co jest przyczyną tego, że Pan się nie odzywa.
2 mieczy (d. Królowa Mieczy) + As buław (4 miecze + Cesarzowa) + As denarów (10 kielichów) (położyłam jedną kartę więcej, bo chciałam się upewnić)
Moim zdaniem Pan nie do końca jest z małżonką w separacji, bo się waha i nie wie co z nią zrobić, natomiast Królowa Mieczy, to kobieta maksymalnie skoncentrowana na celu, łatwo go nie puści. Działania, które zapoczątkowane zostały w Asie Buław, zgasiła 4 mieczy musiał się wycofać i zaniechać działań (As buław + 4 mieczy), ze względu na żonę (Cesarzowa) i wrócił na rodziny łono (As denarów + 10 kielichów). Moim zdaniem próbują od nowa (As denarów to szansa zbudowania czegoś na solidnych fundamentach

Mogę trochę zweryfikować, że próbują odbudować małżeństwo lub poprawić stosunki ze sobą, bo w tamtą niedzielę byli razem na jesiennym spacerze (Pani wstawiła fotki na grupie fotografów i widać Pana X) i wczoraj też spędzili wieczór i dzisiejszy dzień razem więc jest coś na rzeczy :) więc się tutaj potwierdziło :) do mnie się X nie odzywa i chyba sama odpuszczę sobie teraz jakikolwiek kontakt bo nie ma on kompletnie sensu na tą chwilę

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mala_83 napisał:

Mogę trochę zweryfikować, że próbują odbudować małżeństwo lub poprawić stosunki ze sobą, bo w tamtą niedzielę byli razem na jesiennym spacerze (Pani wstawiła fotki na grupie fotografów i widać Pana X) i wczoraj też spędzili wieczór i dzisiejszy dzień razem więc jest coś na rzeczy :) więc się tutaj potwierdziło :) do mnie się X nie odzywa i chyba sama odpuszczę sobie teraz jakikolwiek kontakt bo nie ma on kompletnie sensu na tą chwilę

Dziękuję za wstępną weryfikację. Mam taką myśl, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło :) 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sunrise009 napisał:

Dziękuję za wstępną weryfikację. Mam taką myśl, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło :) 

Dokładnie tylko nie rozumiem jak ktoś zaczyna znajomość jest ok i znika bez słowa, bo wtedy szukam winy w sobie no ale nic nie poradzę. Pan ewidentnie nie wie czego chce. Myślę że jak tam nie wyjdzie to może się wtedy odezwać, ale z tego co karty mówiły to nie będzie to tak szybko i wtedy już sobie go wybije z głowy :)

Edytowane przez Mala_83
  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pozwolę sobie stanąć w kolejce :)

 

Zanim jednak zadam pytania, napiszę kilka słów o wcześniejszej wróżbie - taka wstępna weryfikacja.

Pytałam, czy na początku listopada uda mi się spotkać z szefową z Trójmiasta. Wyszło, że tak, ale będzie poślizg. Cóż, planuję pojechać tam w najbliższy weekend, żeby zdązyć przed długim weekendem 11 listopada (mam inne plany, częściowo zawodowe ;) ) Czy pojadę - czas pokaże. Póki co moje plany stanęły pod znakiem zapytania, koleżanka, z ktorą miałam kontakt robiła testy na Covid (ma objawy), na szczęście testy wyszły ujemne. Stres był, tak się składa, ze wyjazd w tym terminie jest dla mnie ważny... Dam znać, czy docelowo pojechałam na Pomorze...

Drugie pytanie dotyczyło bezdomnych kotków - udało się pozyskać środki na cel, o który pytałam :) Pojawiły się co prawda kolejne problemy i kolejna konieczność działania, ale mam nadzieję, że się uda :)


Korzystając z okazji chciałabym poradzić się Kart w pewnych kwestiach:

 

1. Zamierzam zająć się pozyskiwaniem dzieci na zimowiska, głównie myślę o wychowankach domów dziecka (zamierzam robić to drogą mailową). Czy uda mi się pozyskać grupę/y? 

 

2. W temacie turystycznym - właściciel pewnego biura zalega mi kasę za zwerbowanie dzieci na kolonie letnie. Czy w listopadzie uda mi sie odzyskac należność? 

 

3. Czy w listopadzie uda się częściowo rozwiązać problemy finansowe?

 

Będę weryfikować na bieżąco :) Pozdrawiam

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wielka prośbę o karty na pytanie czy w ciągu 3 miesięcy uda mi się znaleźć nowa prace ? Mam już dość obecnego miejsca. Z góry dziekuje . 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2021 o 14:44, moon19 napisał:

Hej!

Czy chłopak, z którym się pokłóciłam (urwał kontakt) odezwie się do końca listopada?
Dziękuję i pozdrawiam :)

Hej Moon19, odpowiedź jest następująca.
Królowa Buław + Cesarz + Arcykapłanka - No ja tutaj kart kontaktu nie widzę niestety. Jeśli już, to kontakt z Twojej strony wyrazony w Królowej Buław, bo to karta inicjacji. Cesarz to zamknięta energia, jest pewien swego i stawia głównie na siebie. 

Pozdrawiam :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2021 o 22:08, NadziejaZoja napisał:

Hej! Nurtuję mnie jakie nastawienie ma ta osoba do mnie o której myślę? Dziękuję

Hej NadziejaZoja, odpowiedź na Twoje pytanie jest następująca:
Śmierć + 3 denarów (Rycerz Kielichów) + 7 buław (Cesarzowa) - niezbyt dobrze się to przedstawia. Coś w tej osobie umarło (Śmierć), nie chce nic budować (Śmierć + 3 denary), przyjęła postawę zamkniętą, obronną (7 buław) i jest jej z tym dobrze (7 buław + Csarzowa). 

Mimo wszystko, życzę powodzenia.
 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2021 o 08:26, Luisss napisał:

Poproszę o wróżbę na 2 pytania: 1. Czy W będzie jeszcze szukał kontaktu ze mną i jakie ma nastawienie? 2. Jaka będzie ocena mojej pracy? Dziękuję i pozdrawiam.

Hej Luisss, odpowiedzi na Twoje pytania są następujące:

1. Czy W będzie szukał kontaktu - Sprawiedliwość + 6 kielichów + Król Mieczy (Księżyc) - Kontaktu szukał nie będzie, ale będzie się zastanawiał, ważył za i przeciw i wspominał Cię (6 kielichów). Król Mieczy to zamknięta energia, pierwszy się nie odezwie, ale w Księżycu... uważam, że jest w tym jakaś tęsknota. Coś sobie uroił i twardo się tego trzyma (Król Mieczy + Księżyc). Pod spodem talii ułożył się Król Kielichów, więc myślę, że Pan W czeka bardziej na Twój ruch.

2. Jakie W ma nastawienie? - Paź mieczy + 4 kielichów + 10 mieczy - no cóż, jest obrażony (Paź mieczy), rozczarowany (4 kielichów), uważa, że coś się skończyło (10 mieczy).
3. Jaka będzie ocena Twojej pracy? - Podczas tasowania wypadła karta Sprawiedliwość i ja ją zostawię jako odpowiedź - Ocena pracy będzie surowa, ale sprawiedliwa, zależna od wysiłku jaki włożyłaś(łeś) w jej wykonanie. Zazwyczaj jest to karta oceny pozytywnej, docenienia. 

Pozdrawiam :)

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sunrise009 napisał:

Hej NadziejaZoja, odpowiedź na Twoje pytanie jest następująca:
Śmierć + 3 denarów (Rycerz Kielichów) + 7 buław (Cesarzowa) - niezbyt dobrze się to przedstawia. Coś w tej osobie umarło (Śmierć), nie chce nic budować (Śmierć + 3 denary), przyjęła postawę zamkniętą, obronną (7 buław) i jest jej z tym dobrze (7 buław + Csarzowa). 

Mimo wszystko, życzę powodzenia.
 

Czas iść do przodu :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybka weryfikacja wcześniejszych wróżb (ostatnie pytania, z poniedziałku 1 listopada oczywiście aktualne :)

Weryfikacja dotyczy wróżby: czy spotkam się z szefową z Trójmiasta w najbliższy weekend. Z wstępnych ustaleń mailowych spotkanie się odbędzie, będzie szefowa, jej mąż lub oboje. Umówiliśmy się w sobotę rano na dworcu, chodzi w zasadzie o przekazanie jednej rzeczy dla mnie (ważnej). 

Raczej nie będzie czasu na rozmowę, trochę szkoda, ale mam nadzieję, że wszytsko będzie ok. 

We wróżbie wyszły też nerwy i stres - oj jest tego sporo, chociaż powody zupełnie inne :( Bardzo dużo trafiłaś. Pisze o tym, bo myślę, że będziesz miała jakiś obraz tego, co Twoje Karty przekazują.

Pozdrawiam serdecznie i bardzo dziękuję :)

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2021 o 09:06, kittykatkat napisał:

Dzień dobry, chciałabym prosić o wróżbę.

1. Zaczynam nową pracę – jak będę sobie radzić, czego się spodziewać?

2. Jakie nastawienie ma wobec mnie pewna osoba? czy chciałby utrzymać ze mną kontakt, czy ja powinnam się odezwać?

Hej Kittykatkat, karty odpowiedziały następująco
1. 3 kielichy + Król Denarów + 4 denary - na pewno będziesz zarabiać pieniądze  Wydaje się z kart, że będziesz miała wsparcie w teamie (3 kielichy), atmosfera będzie fajna, natomiast Szef wymagający (Król Denarów), ale sprawiedliwy. 
2. Nastawienie osoby - Koło Fortuny (As mieczy) + Rydwan (9 mieczy) + 2 mieczy (10 buław) - Mam wrażenie, że tutaj nagłe okoliczności wymagają wyjaśnienia (Koło Fortuny + As Mieczy), Osoba o której myślisz, mam wrażenie, że chciałaby nadać jakiś kierunek w swoich działaniach (Rydwan), ale są jakieś wewnętrzne blokady, powodujące stres (9 mieczy). Nie wie co zrobić (2 mieczy) i ta sytuacja ją męczy (10 buław).
2a. Czy chciałby utrzymać kontakt - As Denarów - myślę, że w Asie jest szansa na zbudowanie od nowa, solidnych fundamentów.
2b. Czy masz się odezwać - Mag - myślę, że tak, bo Mag ma kontrolę nad swoim życiem i wychodzi z inicjatywą.

Pozdrawiam :)

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2021 o 20:10, Luisss napisał:

Proszę jeszcze o wróżbę dlaczego M przestał się odzywać i czy jeszcze wznowi kontakt? Co o mnie myśli?

Hej ponownie :)
Odpowiedzi są następujące:
1. Dlaczego M przestał się odzywać - Rycherz Kielichów + 2 kielichy + Umiarkowanie - Stawiam, że ma już nową sympatię (Rycerz Kielichów), w którą to osobę, patrzy jak w obrazek (2 kielichów). Umiarkowanie mówi o wypaleniu ekscytacji, spowolnieniu relacji. Pod spodem 3 denary, jest w moim odczuciu 3 osoba, z którą M chce budować coś. 
2. Czy wznowi kontakt - 10 mieczy - zdecydowanie nie wznowi.
3. Co o Tobie sądzi - Sąd Ostateczny + 5 mieczy - Przemyślał sprawę, podjął decyzję (Sąd Ostateczny) i 5 mieczy cóż, nieelegancko to zakończył.

Pozdrawiam :)

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mika43 napisał:

Szybka weryfikacja wcześniejszych wróżb (ostatnie pytania, z poniedziałku 1 listopada oczywiście aktualne :)

Weryfikacja dotyczy wróżby: czy spotkam się z szefową z Trójmiasta w najbliższy weekend. Z wstępnych ustaleń mailowych spotkanie się odbędzie, będzie szefowa, jej mąż lub oboje. Umówiliśmy się w sobotę rano na dworcu, chodzi w zasadzie o przekazanie jednej rzeczy dla mnie (ważnej). 

Raczej nie będzie czasu na rozmowę, trochę szkoda, ale mam nadzieję, że wszytsko będzie ok. 

We wróżbie wyszły też nerwy i stres - oj jest tego sporo, chociaż powody zupełnie inne :( Bardzo dużo trafiłaś. Pisze o tym, bo myślę, że będziesz miała jakiś obraz tego, co Twoje Karty przekazują.

Pozdrawiam serdecznie i bardzo dziękuję :)

 

Dziękuję pięknie za Twoje szczegółowe weryfikacje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2021 o 15:51, safecode napisał:

Czy byly facet sie do mnie odezwie. Czy bedzie sie kontaktowal ( ewentualnie czy bedzie chcial naprawic bledy ) . Jezeli tak to kiedy spodziewac sie kontaktu. 
dane wysylam na priv 

Hej Safecode, przepraszam, umknął mi Twój post. 

Odpowiedzi na pytania są następujące:
1. Czy będzie się kontaktował i naprawiał błędy - Słońce + As Kielichów + 4 buław (2 kielichy) - tak, myślę, że się skontaktuje, mówi mi o tym Słońce. As Kielichów to szansa na powrót uczuciowy, zaczęcie od nowa, a 4 buław + 2 puchary to szczęśliwy dom, szczęśliwy związek. Ładne karty.

2. Kiedy będzie się kontaktował - A denarów - no cóż, nie mam doświadczenia w określaniu czasu, ale Denary to czas zimy, As denarów może oznaczać pierwszy miesiąc zimy, czyli między grudniem a styczniem. 

Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Sunrise009 napisał:

Hej ponownie :)
Odpowiedzi są następujące:
1. Dlaczego M przestał się odzywać - Rycherz Kielichów + 2 kielichy + Umiarkowanie - Stawiam, że ma już nową sympatię (Rycerz Kielichów), w którą to osobę, patrzy jak w obrazek (2 kielichów). Umiarkowanie mówi o wypaleniu ekscytacji, spowolnieniu relacji. Pod spodem 3 denary, jest w moim odczuciu 3 osoba, z którą M chce budować coś. 
2. Czy wznowi kontakt - 10 mieczy - zdecydowanie nie wznowi.
3. Co o Tobie sądzi - Sąd Ostateczny + 5 mieczy - Przemyślał sprawę, podjął decyzję (Sąd Ostateczny) i 5 mieczy cóż, nieelegancko to zakończył.

Pozdrawiam :)

Dziękuję bardzo.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Sunrise009 napisał:

Hej Safecode, przepraszam, umknął mi Twój post. 

Odpowiedzi na pytania są następujące:
1. Czy będzie się kontaktował i naprawiał błędy - Słońce + As Kielichów + 4 buław (2 kielichy) - tak, myślę, że się skontaktuje, mówi mi o tym Słońce. As Kielichów to szansa na powrót uczuciowy, zaczęcie od nowa, a 4 buław + 2 puchary to szczęśliwy dom, szczęśliwy związek. Ładne karty.

2. Kiedy będzie się kontaktował - A denarów - no cóż, nie mam doświadczenia w określaniu czasu, ale Denary to czas zimy, As denarów może oznaczać pierwszy miesiąc zimy, czyli między grudniem a styczniem. 

Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Dziekuje kochana! Wroce z weryfikacja 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2021 o 17:32, Sunrise009 napisał:

Hej Luisss, odpowiedzi na Twoje pytania są następujące:

1. Czy W będzie szukał kontaktu - Sprawiedliwość + 6 kielichów + Król Mieczy (Księżyc) - Kontaktu szukał nie będzie, ale będzie się zastanawiał, ważył za i przeciw i wspominał Cię (6 kielichów). Król Mieczy to zamknięta energia, pierwszy się nie odezwie, ale w Księżycu... uważam, że jest w tym jakaś tęsknota. Coś sobie uroił i twardo się tego trzyma (Król Mieczy + Księżyc). Pod spodem talii ułożył się Król Kielichów, więc myślę, że Pan W czeka bardziej na Twój ruch.

2. Jakie W ma nastawienie? - Paź mieczy + 4 kielichów + 10 mieczy - no cóż, jest obrażony (Paź mieczy), rozczarowany (4 kielichów), uważa, że coś się skończyło (10 mieczy).
3. Jaka będzie ocena Twojej pracy? - Podczas tasowania wypadła karta Sprawiedliwość i ja ją zostawię jako odpowiedź - Ocena pracy będzie surowa, ale sprawiedliwa, zależna od wysiłku jaki włożyłaś(łeś) w jej wykonanie. Zazwyczaj jest to karta oceny pozytywnej, docenienia. 

Pozdrawiam :)

Już mogę zweryfikować pytanie 1. Pan W dziś zaprosił mnie na Sylwestra, odezwał się sam.

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Luisss napisał:

Już mogę zweryfikować pytanie 1. Pan W dziś zaprosił mnie na Sylwestra, odezwał się sam.

Bardzo dziękuję, natomiast to ciekawa weryfikacja, bo żadna z tych kart nie zapowiadała kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

już mogę zweryfikować wcześniejszą wrożbę. dziś byłam w Trójmieście, odebrałam to, co miałam odebrać :) Niestety, nie spotkałam się z szefową, przyjechał jej mąż (szefowa dzwoniła do mnie i poinformowała, ze będzie jej mąż, określiła miejsce). Trochę żałuję, zależało mi na spotkaniu z szefową... 
W kartach wyszło, ze spotkanie się przesunie, nie pojade, będzie stres. Może chodziło o to, że w tym czasie nie dojdzie do spotkania z szefową? I tutaj to, że jest mi trochę przykro z tego powodu, choć rozumiem sytaucję. 

Muszę pomysleć, co zrobić dalej, pewnie poradzę się też Twoich Kart :)

Korzystając z okazji - moje pytania czekają na wróżbę. JEdno (chyba drugie) dotyczy tego, czy facet z Krakowa rozliczy się ze mną za zwerbowanie dzieci a kolonię. To pytanie zignoruj, już teraz wiem, że grosza nie zobaczę. Kręci mąci, miesza od sierpnia. Najlepiej będzie jeśli  odpuszczę - szkoda moich nerwów.

Bardzo dziękuję za czas i energię :) No i czekam na wróżbę cierpliwie :)

Staram się weryfikować w miarę szczegółowo, bo uwazam, że jest to odpowiednik zapłaty. Stawiasz Karty za darmo, rozumiem, że w ramach ćwiczeń, ale przepływ energii byc musi. Weryfikacja to forma podziękowania. Tobie z kolei taka wiedza może się przydać - będziesz wiedziała, jak Twoje Karty reagują w konkretnych sytuacjach :)

Pozdtrawiam

  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.10.2021 o 11:59, aneta31 napisał:

Witam, czy wyjadę z dzieckiem na ferie zimowe?

Czy widać u mnie wygrana pieniężna w tym roku?

Czy moj syn zrozumie,że nauka jest ważna i zacznie się uczyć?

Aneta

Hej Aneta 31, przepraszam za pominięcie :( 

Odpowiedzi są następujące:

1. Wieża (5 kielichów) + 2 buław + Rydwan (6 denarów) - Skończy się jakaś sytuacja trudna emocjonalnie, staniesz przed wyborem i okazją (2 buław), znajdziesz środki finansowe  i wyjedziesz (Rydwan + 6 denarów).
2. Przyznam szczerze, że jakby wróżby na wygraną się sprawdzały, to każda z tarocistek byłaby milionerką ;) Natomiast ćwiczeniowo, jak najbardziej karty postawię na pytanie o wygraną pieniężną - Rycerz Mieczy + Świat + Diabeł (8 mieczy) - Myślę, że jest możliwość wygranej pieniężnej. Rycerz Mieczy to działanie nieszablonowe i wyjęte spoza schematów, bardzo zdeterminowane, a Świat może mówić o pozytywnym zakończeniu zmagań, zaś Diabeł w kontekście zdobycia pieniędzy też jest, powiedzmy, pozytywną, ale Diabeł niesie za sobą ograniczenia i jest kartą chciwości. Razem z 8 mieczy powiedziałabym o uzależnieniu od łatwych pieniędzy. 

3. Czy syn zrozumie, że nauka jest ważna - jest to pytanie o osobę trzecią, nie mające związku z Tobą bezpośrednio, więc na nie nie będę odpowiadać. 

Pozdrawiam serdecznie :)

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2021 o 22:52, mika43 napisał:

Witam,

pozwolę sobie stanąć w kolejce :)

 

Zanim jednak zadam pytania, napiszę kilka słów o wcześniejszej wróżbie - taka wstępna weryfikacja.

Pytałam, czy na początku listopada uda mi się spotkać z szefową z Trójmiasta. Wyszło, że tak, ale będzie poślizg. Cóż, planuję pojechać tam w najbliższy weekend, żeby zdązyć przed długim weekendem 11 listopada (mam inne plany, częściowo zawodowe ;) ) Czy pojadę - czas pokaże. Póki co moje plany stanęły pod znakiem zapytania, koleżanka, z ktorą miałam kontakt robiła testy na Covid (ma objawy), na szczęście testy wyszły ujemne. Stres był, tak się składa, ze wyjazd w tym terminie jest dla mnie ważny... Dam znać, czy docelowo pojechałam na Pomorze...

Drugie pytanie dotyczyło bezdomnych kotków - udało się pozyskać środki na cel, o który pytałam :) Pojawiły się co prawda kolejne problemy i kolejna konieczność działania, ale mam nadzieję, że się uda :)


Korzystając z okazji chciałabym poradzić się Kart w pewnych kwestiach:

 

1. Zamierzam zająć się pozyskiwaniem dzieci na zimowiska, głównie myślę o wychowankach domów dziecka (zamierzam robić to drogą mailową). Czy uda mi się pozyskać grupę/y? 

 

2. W temacie turystycznym - właściciel pewnego biura zalega mi kasę za zwerbowanie dzieci na kolonie letnie. Czy w listopadzie uda mi sie odzyskac należność? 

 

3. Czy w listopadzie uda się częściowo rozwiązać problemy finansowe?

 

Będę weryfikować na bieżąco :) Pozdrawiam

Hej Mika43, dziękuję za cierpliwość w oczekiwaniu, miałam małą obsuwę, ale już powoli wychodzę z zaległych pytań. 

Wedle życzenia, omijam pytanie nr.2.

1. 3 denarów (4 buławy) + 10 buław + Królowa Denarów (9 mieczy) - Myślę, że jest możliwe pozyskanie grupy, bo 3 denary to karta współpracy i samego tworzenia czegoś, a 4 buław mówi o pozytywnych rezultatach, ale będzie to wyczerpujące (10 buław) i będziesz miała stresy związane z pozyskaniem finansów (Królowa denarów + 9 mieczy).
3. DIabeł (Śmierć) + Słońce (10 kielichów) + Cesarzowa (9 mieczy) - Myślę, że tak, wszystkie 3 karty o tym mówią. Diabeł to nagły przypływ gotówki, ale kosztem czegoś. Ze Śmiercią może mówić o permanentnej zmianie finansów, ale to mogą być takie miłe złego początki, z tymi diabelskimi pieniędzmi, to jest różnie, często przychodzą znienacka i przywiązuje się człowiek do nich za mocno. . Słońce troszkę łagodzi tę "diabelską" energię, mówi o sukcesie finansowym, z 10 kielichów przynosi spokój w sprawach finansów. Cesarzowa to karta dobrobytu, ale może pojawić się stres z tym związany (9 mieczy). Uwaga na rozrzutność. 

Pozdrawiam :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.11.2021 o 09:22, Ircia napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie, jeśli można. Czy znajdę pracę w listopadzie? 

Hej Ircia, proszę uprzejmie rozkład dla Ciebie:
Głupiec + 3 Buław (4 denary) + Sąd Ostateczny (6 kielichów) - Tak, myślę, że w listopadzie znajdziesz pracę. Głupiec to nowe perspektywy i zachęta do odwagi. Przed Tobą nowe możliwości zarobkowe, rozwój zawodowy i zarabianie pieniędzy (3 buław + 4 denarów). Mam wrażenie, że znów pojawi się oferta pracy, którą odrzuciłaś, lub wcześniej nie dostałaś na nią odpowiedzi i aplikujesz drugi raz (Sąd Ostateczny + 6 kielichów).

Powodzenia życzę :)

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Sunrise009 napisał:

Hej Ircia, proszę uprzejmie rozkład dla Ciebie:
Głupiec + 3 Buław (4 denary) + Sąd Ostateczny (6 kielichów) - Tak, myślę, że w listopadzie znajdziesz pracę. Głupiec to nowe perspektywy i zachęta do odwagi. Przed Tobą nowe możliwości zarobkowe, rozwój zawodowy i zarabianie pieniędzy (3 buław + 4 denarów). Mam wrażenie, że znów pojawi się oferta pracy, którą odrzuciłaś, lub wcześniej nie dostałaś na nią odpowiedzi i aplikujesz drugi raz (Sąd Ostateczny + 6 kielichów).

Powodzenia życzę :)

Dziękuję bardzo i pozdrawiam serdecznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.11.2021 o 20:43, panna.marta napisał:

Ja mam wielka prośbę o karty na pytanie czy w ciągu 3 miesięcy uda mi się znaleźć nowa prace ? Mam już dość obecnego miejsca. Z góry dziekuje . 

Hej panna.marta, odpowedź jest następująca:

1. Listopad - 10 denarów + Księzyc - 10 denarów wskazuje na stałość zatrudnienia, podejrzewam, że chodzi o pracę obecność, a z Księżycem myślę, że zostaniesz w tej samej pracy, a nowa pozostanie w strefie marzeń.
2. Grudzień - 7 denarów + Pustelnik - możliwe, że będziesz czekała na odpowiedź w sprawie pracy, ale Pustelnik mówi, że zabraknie doświadczenia i trzeba będzie jeszcze poczekać.
3. Styczeń - Sprawiedliwość + 3 kielichy - myślę, że jest mozliwość znalezienia pracy w styczniu, gdyż Sprawiedliwość, to zazwyczaj dobra wróżba na pracę. Zostaniesz oceniona i zostanie podjęta decyzja, która Cię usatysfakcjonuje (3 kielichy).

Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.11.2021 o 21:03, FreyaAngels napisał:

Moge kolejne pytanie ;)

Co dobrego lub co wydarzy się w listopadzie?

 

Hej ponownie FreyaAngels, odpowiedź kart jest następująca:
7 mieczy + Gwiazda + Arcykapłanka (Rycerz Buław) - myślę, że nie dasz się, mówiąc kolokwialnie, wykiwać. Odkryjesz jakiś fałsz czy oszustwo, będziesz działać sprytnie i ostrożnie. Jakieś marzenie lub sprawa na której wyjaśnienie czekasz, ma szansę się wyjaśnić, Gwiazda niesie nadzieję. Zaufasz swojej intuicji i zaczniesz działać z pełnym zaangażowaniem i mocą.

Udanego miesiąca :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2021 o 11:49, Anastazja979 napisał:

Cześć ;)

 

Pytanie ode mnie:

czy w ciągu trzech miesięcy uda mi się zmienić pracę na lepszą?

Hej Anastazja979, odpowiedź jest następująca:
Głupiec + 6 buław + 5 kielichów (3 buław) - myślę, że jest na to szansa, bo Głupiec to nowa droga, nowe możliwości, także zarobkowe. 6 buław mówi o zwycięstwie w sprawie o któej pytasz, z karta brama w 5 kielichach i 3 buławach mówi, że otwierają się przed Tobą nowe możliwości, także w sprawie wyjścia z sytuacji emocjonalnie trudnej. 

Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Sunrise009 napisał:

Hej panna.marta, odpowedź jest następująca:

1. Listopad - 10 denarów + Księzyc - 10 denarów wskazuje na stałość zatrudnienia, podejrzewam, że chodzi o pracę obecność, a z Księżycem myślę, że zostaniesz w tej samej pracy, a nowa pozostanie w strefie marzeń.
2. Grudzień - 7 denarów + Pustelnik - możliwe, że będziesz czekała na odpowiedź w sprawie pracy, ale Pustelnik mówi, że zabraknie doświadczenia i trzeba będzie jeszcze poczekać.
3. Styczeń - Sprawiedliwość + 3 kielichy - myślę, że jest mozliwość znalezienia pracy w styczniu, gdyż Sprawiedliwość, to zazwyczaj dobra wróżba na pracę. Zostaniesz oceniona i zostanie podjęta decyzja, która Cię usatysfakcjonuje (3 kielichy).

Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Dziekuje , czyli muszę czekać do stycznia  : ( 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Sunrise009 napisał:

Hej Anastazja979, odpowiedź jest następująca:
Głupiec + 6 buław + 5 kielichów (3 buław) - myślę, że jest na to szansa, bo Głupiec to nowa droga, nowe możliwości, także zarobkowe. 6 buław mówi o zwycięstwie w sprawie o któej pytasz, z karta brama w 5 kielichach i 3 buławach mówi, że otwierają się przed Tobą nowe możliwości, także w sprawie wyjścia z sytuacji emocjonalnie trudnej. 

Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Dziękuję!

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2021 o 22:05, Sunrise009 napisał:

Hej Kittykatkat, karty odpowiedziały następująco
1. 3 kielichy + Król Denarów + 4 denary - na pewno będziesz zarabiać pieniądze  Wydaje się z kart, że będziesz miała wsparcie w teamie (3 kielichy), atmosfera będzie fajna, natomiast Szef wymagający (Król Denarów), ale sprawiedliwy. 
2. Nastawienie osoby - Koło Fortuny (As mieczy) + Rydwan (9 mieczy) + 2 mieczy (10 buław) - Mam wrażenie, że tutaj nagłe okoliczności wymagają wyjaśnienia (Koło Fortuny + As Mieczy), Osoba o której myślisz, mam wrażenie, że chciałaby nadać jakiś kierunek w swoich działaniach (Rydwan), ale są jakieś wewnętrzne blokady, powodujące stres (9 mieczy). Nie wie co zrobić (2 mieczy) i ta sytuacja ją męczy (10 buław).
2a. Czy chciałby utrzymać kontakt - As Denarów - myślę, że w Asie jest szansa na zbudowanie od nowa, solidnych fundamentów.
2b. Czy masz się odezwać - Mag - myślę, że tak, bo Mag ma kontrolę nad swoim życiem i wychodzi z inicjatywą.

Pozdrawiam :)

Co do 2a i 2b - Napisałam. Odpisał… ale tak obojętnie, zamykając możliwość kontynuacji rozmowy. Na zasadzie „aha ok”, nie dosłownie, użył innych, całkiem miłych słów ale ogólny przekaz był taki. Nawet pociągnęłam dalej rozmowę, ale na kolejna wiadomość już w ogóle nie odpisał. Postanowiłam wiec odpuścić, jak w przyszłości zechce to wie gdzie mnie szukać…

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kittykatkat napisał:

Co do 2a i 2b - Napisałam. Odpisał… ale tak obojętnie, zamykając możliwość kontynuacji rozmowy. Na zasadzie „aha ok”, nie dosłownie, użył innych, całkiem miłych słów ale ogólny przekaz był taki. Nawet pociągnęłam dalej rozmowę, ale na kolejna wiadomość już w ogóle nie odpisał. Postanowiłam wiec odpuścić, jak w przyszłości zechce to wie gdzie mnie szukać…

Dziękuję za weryfikację. Nie znam szczegółów sprawy, ale czasami warto poczekać dłuższy okres, zajmując się sobą, a rzeczy same się dzieją - pierwszy krok zrobiłaś, wzięłaś sprawy we własne ręce, teraz pałeczka należy do Pana. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Sunrise009 napisał:

Hej Mika43, dziękuję za cierpliwość w oczekiwaniu, miałam małą obsuwę, ale już powoli wychodzę z zaległych pytań. 

Wedle życzenia, omijam pytanie nr.2.

1. 3 denarów (4 buławy) + 10 buław + Królowa Denarów (9 mieczy) - Myślę, że jest możliwe pozyskanie grupy, bo 3 denary to karta współpracy i samego tworzenia czegoś, a 4 buław mówi o pozytywnych rezultatach, ale będzie to wyczerpujące (10 buław) i będziesz miała stresy związane z pozyskaniem finansów (Królowa denarów + 9 mieczy).
3. DIabeł (Śmierć) + Słońce (10 kielichów) + Cesarzowa (9 mieczy) - Myślę, że tak, wszystkie 3 karty o tym mówią. Diabeł to nagły przypływ gotówki, ale kosztem czegoś. Ze Śmiercią może mówić o permanentnej zmianie finansów, ale to mogą być takie miłe złego początki, z tymi diabelskimi pieniędzmi, to jest różnie, często przychodzą znienacka i przywiązuje się człowiek do nich za mocno. . Słońce troszkę łagodzi tę "diabelską" energię, mówi o sukcesie finansowym, z 10 kielichów przynosi spokój w sprawach finansów. Cesarzowa to karta dobrobytu, ale może pojawić się stres z tym związany (9 mieczy). Uwaga na rozrzutność. 

Pozdrawiam :)

Dziękuję, kilka słów na szybko, dopiero weszłam do domu po dwudniowej podróży :) 
Przypływ gotówki był, ale równie szybko się rozpłynie, bo są wydatki (ZUS i podtek do US, księgowy, ale ciesze się, że nie będę miała długów w tej dziedzinie ;) ) Co do pozostałych problemów - wymyśliłam kilka działań, zamierzam je wdrożyć, więc może to pokazały karty :) Będę pisać na bieżąco. 

Co do werbowania grupy - na razie zaczęłam umieszczać ogłoszenia na fb, ale zgłaszają się... chętni do pracy, a ja szukam dzieci :)  Ale będę próbować :) Stres może być, choćby ze względu na pandemię - nie wiadomo, jak będzie plasować się sytuacja. 

 

Dobrze, że ominęłaś drugie pytanie, ja już chyba znam odpowiedź - wystarczyło poczytać opinie na temat firmy... Szkoda mojego czasu i nerwów. Nie będę z nimi współpracować. Firma, dla której zameirzam werbować dzieci jest ok - latem wypłacili należność za zwerbowane dzieciaczki mimo tego, że umawiałyśmy się z właścicielką, że nie będę doliczała prowizji (to wyszło spontanicznie, tak na szybko). Ta osoba okazała się jednak uczciwa i podzieliła się własnym zyskiem. 

Pozdrawiam

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może takie na szybko pytanie jak minie mi dzień urodzin ( nie wiem jak zadać pytanie ale chodzi mi o nastrój czy coś mnie może miło zaskoczy)Urodziny mam w najbliższy wtorek :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sunrise009 napisał:

Zapraszam chętnych na wróżby - ćwiczeniowo :)

Jeśli jeszcze nie wykorzystałam limitu ;p to mam jeszcze pytanie ;)

Od przełożonych dowiedziałam się, że od stycznia będę miała zwiększony zakres obowiązków, co wiąże się ze zwiększeniem odpowiedzialności. W związku z tym złożyłam wnioski o 2 szkolenia i studia podyplomowe w tym zakresie (za które miałby zapłacić pracodawca). Pytanie: czy dostanę zgodę na te szkolenia i studia (czyli czy pracodawca to sfinansuje)?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
W dniu 23.10.2021 o 00:24, Sunrise009 napisał:

Hej Ismer

Czy wypad dojdzie do skutku: Pustelnik i Rycerz Buław - myślę, że pomimo Pustelnika, wyjazd dojdzie do skutku, bo jednak Rycerz Buław to działanie bez dwóch zdań. Pustelnik wskazuje na to, że początkowo nie będziesz miała chęci, będziesz wolała pozostać w domu, ale w Rycerzu zmienisz zdanie i pojedziesz.

Podzieliłam wróżbę na dni. 
30.X - 5 denarów i 4 denary - wyjazd nie dojdzie do skutku, bo będziesz musiała przyoszczędzić pieniądze.
7.XI - Wisielec i Świat - tego dnia też wyjazd będzie odroczony, nawet jeśli wcześniej będzie wydawał się pewniakiem (Świat). W ostatniej chwili zmienisz plany.
14.XI - 6 kielichów i As Kielichów - ta data wydaje mi się najlepsza patrząc na karty, bo As Kielichów to szansa na spełnienie marzeń (6 kielichy).

Jak przebiegnie - Królowa Denarów i Król Buław - tu mam zagwozdkę, bo wygląda na to, że najpierw będzie to wyjazd wg planu, będziesz miała poczucie spełnienia i na początku będziesz zadowolona, ale później coś może Ci ten porządek zburzyć. W ogóle, może to nadinterpretacja, ale jeśli jedziesz z mężem, lub jeśli będziesz miała inne towarzystwo, to on może starać się postawić na swoim i mieć swoją wizję tego wypadu.

Czy będziesz zadowolona - 10 buław, Wieża - niestety, ale wrócisz zmęczona i z poczuciem zrujnowanego wyjazdu. Łączy mi się to z z tym Królem Buław.

Mimo wszystko, życzę udanego weekendu :)

Sunrise, weryfikuję :) - wyjazd jest udany, chociaż nie wszystko przebiegło zgodnie z planem. Nie udało mi się w całości zwiedzić pewnego miejsca i zaburzył się nieco porządek programu, lecz to nie było zależne ode mnie i tutaj może wyszedł ten buławiany, ale w ostatecznym podsumowaniu jestem zadowolona :) 

  • Lubię to! 2
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StoKrotkax
W dniu 26.10.2021 o 22:43, Sunrise009 napisał:

Dziękuję za wstępną weryfikację, ale mimo wszystko poczekajmy na wyniki, nie załamuj się przedwcześnie, trzymam kciuki :)

Niestety oblany :( ale i tak dziękuję  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać czy kupować kolejne Talie Tarota ? Ale było by to pytanie tak lub nie ...

Dlatego spytam: Jak kupowanie następnych taki tarota wpłynie na mnie ?

Z góry dziękuję... :thanks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2021 o 18:30, Ircia napisał:

Dziękuję bardzo i pozdrawiam serdecznie 

Wracam z weryfikacja. A więc znalazłam pracę:thanks:. Jest na pół etatu jak narazie a później się okaże. 

Jeśli jeszcze jest opcja na wróżbę to proszę o kartę jak mi pójdzie  w tej pracy. Jutro 1 dzień :krecka_dostal:

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Sunrise!

 

Chciałbym dowiedzieć się jak będzie wyglądała sytuacja na granicy Polsko-Białoruskiej za 3 miesiące. Czy sytuacja ulegnie stabilizacji?

 

Proszę Ciebie o odpowiedź jeśli to pytanie spełnia zakres i reguły Twojego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2021 o 17:28, Mala_83 napisał:

To może takie na szybko pytanie jak minie mi dzień urodzin ( nie wiem jak zadać pytanie ale chodzi mi o nastrój czy coś mnie może miło zaskoczy)Urodziny mam w najbliższy wtorek :)

Ja rezygnuję z mojego pytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 4.11.2021 o 17:10, Sunrise009 napisał:

Hej NadziejaZoja, odpowiedź na Twoje pytanie jest następująca:
Śmierć + 3 denarów (Rycerz Kielichów) + 7 buław (Cesarzowa) - niezbyt dobrze się to przedstawia. Coś w tej osobie umarło (Śmierć), nie chce nic budować (Śmierć + 3 denary), przyjęła postawę zamkniętą, obronną (7 buław) i jest jej z tym dobrze (7 buław + Csarzowa). 

Mimo wszystko, życzę powodzenia.
 

Zawalczyłam jest dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
W dniu 24.10.2021 o 17:07, Sunrise009 napisał:

Hej Lianna,

karty na Twoje pytanie są następujące:
7 kielichów + Paź denarów + Słońce - 7 kielichów to bardzo twórcze działanie, dużo okazji do wykorzystania, a przy Słońcu będzie można zaryzykować. Paź Denarów wskazuje na nową propozycję zawodową, możliwość doszkolenia się, być może zastrzyk gotówki. Słońce nastraja optymistycznie, bo to ogólnie zmiany na lepsze, co nie zaplanujesz to się uda, będzie to spokojny i wesoły czas, pełen radości. 

Fajnie :) Życzę udanego miesiąca!

 

 

Weryfikacja

 

Wydaje mi się, że karty tu pokazały radosne i bardzo miłe chwile z moim bratankiem, on zawsze wychodzi w Giermku Denarów. Daje mi dużo energii ( Słońce). Propozycji żadnej nie było. Natomiast uczyłam się sama włoskiego, także ta nauka mogła wyjść też w Paziu.

Bardzo Ci dziękuję ! :thanks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Drodzy, przepraszam wszystkich, którzy czekali, bądź czekają. Życie zaskoczyło i musiałam skupić się na innym jego aspekcie. 
Natomiast z dniem dzisiejszym reaktywuję wątek - ze zmienionymi regułami. Zapraszam do 1 postu. 

 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Jak widzisz u mnie kwestie przyswajania wiedzy/nauki w najbliższym czasie? Czy przekwalifikowanie się da mi jakieś korzyści? 

Za odpowiedź z góry dziękuję :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałam zapytać o jedną znajomość

1. Co było przyczyną, że Pan po spotkaniu zniknął bez słowa?

2. Czy nasz drogi jeszcze kiedyś się zejdą  i nasza znajomość się odnowi?- tutaj może ograniczmy to do roku, bo na dłuższy okres nie ma sensu

 

Na priv wyślę opis sytuacji :) Z góry dziękuję za wróżbę i cieszę się, że wróciłaś :1s_c:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pani_P napisał:

Witaj!

Jak widzisz u mnie kwestie przyswajania wiedzy/nauki w najbliższym czasie? Czy przekwalifikowanie się da mi jakieś korzyści? 

Za odpowiedź z góry dziękuję :)

 

 

 

 

Hej, Pani_P

 

Czy przekwalifikowanie da Ci jakieś korzyści? - Król Denarów + 10 denarów + As Denarów - Da, a i owszem, stabilność, podwaliny pod inwestycje na solidnych podstawach, dobre i spokojne pod względem materialnym (a także rodzinym) dni.

Pod spodem Rycerz mieczy mówi o tym, że już działasz, bardzo intensywnie. Czas jest sprzyjający, Rycerz mieczy to intelektualista, osoba bardzo bystra. Przestrzega również przed nadmiernym ufaniu logice i własnemu zdaniu. 

Powodzenia!

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Mala_83 napisał:

Ja chciałam zapytać o jedną znajomość

1. Co było przyczyną, że Pan po spotkaniu zniknął bez słowa?

2. Czy nasz drogi jeszcze kiedyś się zejdą  i nasza znajomość się odnowi?- tutaj może ograniczmy to do roku, bo na dłuższy okres nie ma sensu

 

Na priv wyślę opis sytuacji :) Z góry dziękuję za wróżbę i cieszę się, że wróciłaś :1s_c:

Hej Mała_83 :) Też się cieszę, że Was widzę :) 

1. Gwiazda (10 kielichów) + Król Mieczy (Diabeł + As Kielichów) + 4 buław (Kapłan) (+ podczas tasowania wypadła 7 buław, uwzględnię ją) 
Pan zniknął bez słowa bo rozpoczął nowy etap w życiu i jest mu teraz dobrze i wygodnie. Myślę, że sygnuje go Król Mieczy, z Diabłem i Asem zakochał się bez pamięci, tworzy poważny związek w Kapłanie i 4 buław, natomiast 7 buław mówi, że jest zamknięty na Ciebie.

2. Czy znajomość się odnowi - Królowa Denarów (Król Mieczy) + 6 buław (10 mieczy) + 5 buław (Rycerz Buław) - Myślę, że spotkacie się w jakimś burzliwym okresie, ale to będzie spotkanie przelotne (Rycerz buław), a radość przedwczesna (6 buław + 10 mieczy). Karty mówią moim zdaniem o tym, że tak, drogi się zejdą, ale na dosłownie chwilkę. Pokusiłabym się o stwierdzenie, że z Twojej inicjatywy. 

Pozdrawiam i życzę najlepszego! :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Sunrise009 napisał:

Hej Mała_83 :) Też się cieszę, że Was widzę :) 

1. Gwiazda (10 kielichów) + Król Mieczy (Diabeł + As Kielichów) + 4 buław (Kapłan) (+ podczas tasowania wypadła 7 buław, uwzględnię ją) 
Pan zniknął bez słowa bo rozpoczął nowy etap w życiu i jest mu teraz dobrze i wygodnie. Myślę, że sygnuje go Król Mieczy, z Diabłem i Asem zakochał się bez pamięci, tworzy poważny związek w Kapłanie i 4 buław, natomiast 7 buław mówi, że jest zamknięty na Ciebie.

2. Czy znajomość się odnowi - Królowa Denarów (Król Mieczy) + 6 buław (10 mieczy) + 5 buław (Rycerz Buław) - Myślę, że spotkacie się w jakimś burzliwym okresie, ale to będzie spotkanie przelotne (Rycerz buław), a radość przedwczesna (6 buław + 10 mieczy). Karty mówią moim zdaniem o tym, że tak, drogi się zejdą, ale na dosłownie chwilkę. Pokusiłabym się o stwierdzenie, że z Twojej inicjatywy. 

Pozdrawiam i życzę najlepszego! :)

Dzięki serdeczne za tak szybką wróżbę :) Tak mi się wydawało, że może być ktoś inny w życiu Pana nawet przeszło mi przez myśl, że nie ma rozwodu lub coś podobnego :) może drogi zejdą się w tym sensie, że spotkamy się gdzieś w sklepie czy innym miejscu, bo mieszkamy blisko siebie :) Raczej ja do Pana się nie odezwę, bo nawet nie mam kontaktu, chyba że na portalu za ileś wpadniemy na siebie :)

Dzięki serdeczne za karty ;)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Witaj Kochana ! :)

 

Mam pytanie, czy mam jakieś zdolności w kierunku Reiki? Czy pójście w tym kierunku i nauka to dobry pomysł? :) Joanna 14.07. 83. Bardzo dziękuję i wszystkiego dobrego ! :1s_z:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalia 23.11.2003

znajde miłość w 2022 r ? 
czy moja znajomość z Adrianem się odnowi? 
co czeka mnie w 2022 r i czy ten rok będzie lepszy niż poprzedni?

Na czym powinnam się skupić w 2022r? 
z góry dziękuje i życzę wystrzałowego sylwestra :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
W dniu 28.10.2021 o 19:57, Sunrise009 napisał:

Hej, Lianna, wybacz, że czekałaś, karty są dla Ciebie następujące:
Królowa Buław + 3 denary + 7 kielichów - Twój listopad to będzie dużo determinacji i niezależności, wyrażania siebie, stawiania na swoim. To będzie dla Ciebie miesiąc wydajny i pracowity, bardzo twórczy. Nastrój może być nieco melancholijny i marzycielski. 

Pozdrawiam i życzę cudownego miesiąca :) 
 

 

WERYFIKACJA 

 

Przepraszam, że tak późno weryfikuję :)  Listopad pod względem samopoczucia był raczej dobrym miesiącem, tak jak mówiły Twoje karty. Byłam dość aktywna w tej Królowie Buław. Pogoda pozwoliła na częste bieganie :1s_z: Trochę książek przeczytałam i uczyłam się włoskiego, pewnie stąd 3 Denary. 7 Kielichów- może moje wizualizacje tu wyszły, pracuję nad tym od jakiegoś czasu. 

Dziękuję pięknie jeszcze raz za karty ! :aniolek:

Masz talent do kart ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Lianna napisał:

 

WERYFIKACJA 

 

Przepraszam, że tak późno weryfikuję :)  Listopad pod względem samopoczucia był raczej dobrym miesiącem, tak jak mówiły Twoje karty. Byłam dość aktywna w tej Królowie Buław. Pogoda pozwoliła na częste bieganie :1s_z: Trochę książek przeczytałam i uczyłam się włoskiego, pewnie stąd 3 Denary. 7 Kielichów- może moje wizualizacje tu wyszły, pracuję nad tym od jakiegoś czasu. 

Dziękuję pięknie jeszcze raz za karty ! :aniolek:

Masz talent do kart ! :)

Dziękuję :) Gratuluję dobrego listopada, nieczęsto zdarza się, że listopad jest pełen wigoru :D 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.12.2021 o 16:17, Lianna napisał:

Witaj Kochana ! :)

 

Mam pytanie, czy mam jakieś zdolności w kierunku Reiki? Czy pójście w tym kierunku i nauka to dobry pomysł? :) Joanna 14.07. 83. Bardzo dziękuję i wszystkiego dobrego ! :1s_z:

Hej :) 
Potraktowałam te pytania jako jedno:

3 kielichów + Moc + Wieża (Rycerz Mieczy + Paź Kielichów) - Zdolności w kierunku Reiki masz, wskazuje na to Moc. Pokazuje również zdeterminowanie i wzięcie "byka za rogi". 3 kielichy są zafascynowaniem, radosnym zainteresowaniem i szczęściem jakie może Ci dać nauka. Wieża i Rycerz Mieczy, a zwłaszcza przy Mocy to dla mnie tutaj brak przełożenia sił na zamiary. Możesz przedobrzyć, przez co zachwiejesz się (Wieża) energetycznie, opadniesz z sił. Rycerz Mieczy to skłonności do trzymania się kurczowo swojej argumentacji. Paź Kielichów w tym otoczeniu wskazuje, że potrzebujesz czasu na rozwój emocjonalny i duchowy, a także na to, że ktoś się będzie o Ciebie troszczył w tym okresie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.12.2021 o 16:25, Black Evil napisał:

Natalia 23.11.2003

znajde miłość w 2022 r ? 
czy moja znajomość z Adrianem się odnowi? 
co czeka mnie w 2022 r i czy ten rok będzie lepszy niż poprzedni?

Na czym powinnam się skupić w 2022r? 
z góry dziękuje i życzę wystrzałowego sylwestra :) 

Hej :)

1. Czy znajdziesz miłość w 2022? - 7 mieczy (Rycerz Mieczy) + As buław (Rycerz Denarów) + Królowa Buław (Sprawiedliwość) - myślę, że przed Tobą dwie relacje, jedna z jakąś nie do końca szczerą osobą, osobą działającą zakulisowo, po cichu, inteligentną, ale też gwałtowną, kłótliwą. Będzie się chciał sposobem wkraść w Twoje łaski. Druga znajomość będzie miała burzliwy początek, pełen ognia, być może zacznie się od seksu, natomiast rozwijać będzie powoli. Człowiek będzie spokojny, nie będzie się z niczym spieszył, możliwe, że będzie to osoba z pracy, lub mająca zwiazek z pieniędzmi. Ty jesteś spod znaku Strzelca, więc uważam, że Królowa Buław sygnuje Ciebie. Będziesz musiała sprawiedliwie ocenic obydwie znajomości, przemyśleć dokładnie za i przeciw oraz podjąć decyzję w oparciu o fakty, nie emocje. 

 

2. Czy odnowi się znajomość - Kochankowie (Mag) + 5 kielichów (3 buławy) + Słońce - sądząc po tych kartach jestem skłonna stwierdzić, że tak. W Kochankach jest zawarte zastanawianie się nad wyborem, dwóch równorzędnych opcji. Stawiam, że decyzja należy do niego, podejmie ją w dogodnym dla siebie czasie i wtedy, kiedy uzna za stosowne (Mag). Jest tutaj jakiś żal do przepracowania (5 kielichów + 3 buławy), jest także emocjonalny brak (5 kielichów). W samej 3 buław, widać optymizm i kontakt, podjęcie decyzji. Słońce mówi o pogodzeniu się, reaktywacji znajomości. 

 

3 pytanie jest zbyt ogólnikowe, do tego potrzeba dużego rozkładu. 

 

4. Na czym powinnas się skupić - jeśli dobrze liczę to teraz trwa Twój 4 rok osobisty. W tarocie 4 odpowiada karcie Cesarz, która jest synonimem materii i dbałości o nią. Jest to również karta konsekwencji i wysiłku w budowaniu swojego świata. Ważna będzie logika i uporządkowanie, planowanie. Wyciągnęłam dodatkową kartę radę - 5 kielichów - w tym roku nie rozpamiętuj porażek, doceń to, co życie Ci dało. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Sunrise009 napisał:

Hej :)

1. Czy znajdziesz miłość w 2022? - 7 mieczy (Rycerz Mieczy) + As buław (Rycerz Denarów) + Królowa Buław (Sprawiedliwość) - myślę, że przed Tobą dwie relacje, jedna z jakąś nie do końca szczerą osobą, osobą działającą zakulisowo, po cichu, inteligentną, ale też gwałtowną, kłótliwą. Będzie się chciał sposobem wkraść w Twoje łaski. Druga znajomość będzie miała burzliwy początek, pełen ognia, być może zacznie się od seksu, natomiast rozwijać będzie powoli. Człowiek będzie spokojny, nie będzie się z niczym spieszył, możliwe, że będzie to osoba z pracy, lub mająca zwiazek z pieniędzmi. Ty jesteś spod znaku Strzelca, więc uważam, że Królowa Buław sygnuje Ciebie. Będziesz musiała sprawiedliwie ocenic obydwie znajomości, przemyśleć dokładnie za i przeciw oraz podjąć decyzję w oparciu o fakty, nie emocje. 

 

2. Czy odnowi się znajomość - Kochankowie (Mag) + 5 kielichów (3 buławy) + Słońce - sądząc po tych kartach jestem skłonna stwierdzić, że tak. W Kochankach jest zawarte zastanawianie się nad wyborem, dwóch równorzędnych opcji. Stawiam, że decyzja należy do niego, podejmie ją w dogodnym dla siebie czasie i wtedy, kiedy uzna za stosowne (Mag). Jest tutaj jakiś żal do przepracowania (5 kielichów + 3 buławy), jest także emocjonalny brak (5 kielichów). W samej 3 buław, widać optymizm i kontakt, podjęcie decyzji. Słońce mówi o pogodzeniu się, reaktywacji znajomości. 

 

3 pytanie jest zbyt ogólnikowe, do tego potrzeba dużego rozkładu. 

 

4. Na czym powinnas się skupić - jeśli dobrze liczę to teraz trwa Twój 4 rok osobisty. W tarocie 4 odpowiada karcie Cesarz, która jest synonimem materii i dbałości o nią. Jest to również karta konsekwencji i wysiłku w budowaniu swojego świata. Ważna będzie logika i uporządkowanie, planowanie. Wyciągnęłam dodatkową kartę radę - 5 kielichów - w tym roku nie rozpamiętuj porażek, doceń to, co życie Ci dało. 

Wszystko pięknie się zgadza, myśle ze ta osoba z pytania 1 moze byc Adrian, spedziłam z nim piękne i burzliwe chwile :) aktualnie nie mamy kontaktu. Moge spytac , czy o mnie mysli i czy coś z tego bedzie ? oczywiscie jezeli masz czas <3  4. mysle ze tu chodzi o moją edukacje, w chwili obecnej jestem w klasie maturalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2021 o 16:05, Sunrise009 napisał:

Hej, Szept myśli, odpowiedź kart jest następująca:

As Mieczy (7 denarów) + Diabeł (5 kielichów) + 6 mieczy (Kochankowie + Królowa Denarów) - moim zdaniem Wiesław się nie odezwie, choć sporo namieszał Ci w głowie (Diabeł) i teraz Ci smutno (5 kielichów). As wskazuje na odcięcie kontaktu, a w 7 denarów moim zdaniem, czekanie jest bezcelowe. 6 mieczy i Kochankowie z Królową Denarów wskazują, że być może jest inna kobieta w jego życiu. 6 mieczy to jednak zostawienie przeszłości za sobą, na rzecz nowego.

Pozdrawiam

Weryfikacja odezwał się i nawet spotkaliśmy się 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Sun. Moge prosic o wrozbe ? chcialabym sie spytac jak potoczy sie moja relacja z moja przyjaciołka, przez jakis czas nie mialysmy kontaktu, ale dzisiaj podczas sprzeczki sie pogodzilysmy i wiele wyjasnilysmy. Chcialabym ogolnie wiedziec jak ona na mnie wplywa i czy jest wobec mnie ok.
2. Czy Adrian się do mnie odezwie w połowie stycznia i czy sie spotkamy , jak bedzie wygladalo spotkanie ?
3. Posiadam zdolnosci parapsychiczne ?

Edytowane przez Black Evil
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Szept myśli napisał:

Weryfikacja odezwał się i nawet spotkaliśmy się 

Dziękuję, to bardzo dobra wskazówka weryfikacyjna. Życzę powodzenia! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Czy mozesz polozyc karty na moja  relacje  z partnerm do czerwca. 

 

Czy Gavin odezwie sie do mnie do konca stycznia. 

 

Dziekuje i pozdrawiam serdecznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.Czy mogłabym prosić rozklad uczuciowy na 2022?Mam chyba jakiegoś pecha, czy ktoś mnie przeklął,trafiam na jakiś niestabilnych mężczyzn, którzy raz są, raz znikają. Nie ,z żadnym się nie spotykam, oni tylko piszą,i nie ma reguły, czy starszy ,czy młodszy, każdy taki sam .Zaczepka,pisanie i gosthing.Potem znów powrot.Jeden szczególnie, bo ok.1,5 mca pisania ,mieszka kolo mnie i nawet raz nie wyszedł z propozycją spotkania.Masakra jakaś.Moze ja coś robię nie tak. W każdym razie proszę o spojrzenie w karty i z góry dzięki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2021 o 21:44, Sunrise009 napisał:

Hej Mesi, 
odpowiedź na pytanie wygląda tak:
5 kielichów (Kapłan) + Paź Buław (9 kielichów) + 6 buław (4 buław) - będą obawy, że się nie uda (5 kielichów) natury formalnej lub przez zobowiązania (Kapłan), ale kolejne karty mówią o szansie na zrealizowanie celów (Paź buław) i wszystko się pięknie uda (6 buław)

Jak spędzisz tam czas:
6 kielichów - byłaś tam już? :) Jeśli nie, to będzie sielsko i przyjemnie, będzie to udany wypoczynek, spokojny, harmonijny. 

Pozdrawiam :)

WERYFIKACJA

Nie poleciałam - to była moja decyzja, spowodowana niesprzyjającymi warunkami atmosferycznym, potem obostrzeniami w tym regionie, a potem niemożnością spędzenia czasu z osobą, z którą chciałam się spotkać, ze względu na czynniki niezależne od nas. Finalnie jestem zadowolona z tej decyzji. Ale temat nie "umarł" - jest przełożony w czasie.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2021 o 20:04, Sunrise009 napisał:

Droga Mesi, bardzo proszę, to rozkład dla CIebie: 
Pustelnik (SIła) + Królowa Kielichów (As Buław) + Królowa Mieczy (As mieczy) - Nastrój w listopadzie będzie sprzyjał przemyśleniom, poznawaniu siebie i wydaje mi się, że w królowych będzie walka uczuć i rozumu. Będziesz poskramiać bestię w sobie, bez równowagi pomiędzy wewnętrznymi królowymi nie da się tego osiągnąć. Spójrz na Asy :) Będzie to miesiąc sprzyjający nowościom, będzie sporo działania i dobrych decyzji.

Cudownego miesiąca!

WERYFIKACJA

Było dokładnie tak, jak napisałaś -nie do końca udało mi się tą równowagę uzyskać ale walka była ostra ;)

Królowa Mieczy z Asem Mieczy pokazała też konkretne wydarzenie w ostatniej chwili miesiąca - krótkie cięcie z mojej strony znajomości z wieloletnią koleżanką w dotychczasowym charakterze. Znajomości tak totalnie uciąć nie mogę - bo jesteśmy silnie związane zawodowo.

Nowości - były, działania również, finalnie decyzja, która niełatwa - ale uważam ją za dobrą.

Bardzo, bardzo, bardzo Ci dziękuję :bukiet3i:

 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mesi napisał:

WERYFIKACJA

Nie poleciałam - to była moja decyzja, spowodowana niesprzyjającymi warunkami atmosferycznym, potem obostrzeniami w tym regionie, a potem niemożnością spędzenia czasu z osobą, z którą chciałam się spotkać, ze względu na czynniki niezależne od nas. Finalnie jestem zadowolona z tej decyzji. Ale temat nie "umarł" - jest przełożony w czasie.

Czyli w Kapłanie podjęłaś dojrzałą decyzję. Dziękuję za weryfikację!

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 29.12.2021 o 15:22, NadziejaZoja napisał:

Droga Sun. Zastanawia mnie jaka relacja jest między mną a pewną kobietą? Nurtuję mnie to czy to przyjaźń?

Hej Nadzieja Zoja, wybacz, że czekałaś :) 
1. Charakter relacji z pewną kobietą: Koło Fortuny (10 mieczy) + 7 denarów + Arcykapłanka (Cesarz) - z kart wynika, że pytanie jest neaktualne - z losowego powodu relacja się skończyła (10 mieczy), ale karty wskazują mi na relację zawodową.

Pozdrawiam i życzę powodzenia

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2022 o 20:44, Black Evil napisał:

Witaj, Sun. Moge prosic o wrozbe ? chcialabym sie spytac jak potoczy sie moja relacja z moja przyjaciołka, przez jakis czas nie mialysmy kontaktu, ale dzisiaj podczas sprzeczki sie pogodzilysmy i wiele wyjasnilysmy. Chcialabym ogolnie wiedziec jak ona na mnie wplywa i czy jest wobec mnie ok.
2. Czy Adrian się do mnie odezwie w połowie stycznia i czy sie spotkamy , jak bedzie wygladalo spotkanie ?
3. Posiadam zdolnosci parapsychiczne ?

Hej, wybacz, że czekałaś :) Nie wiem, czy pytania są dalej aktualne, bo wyszły dziwne karty.
1. Jak wpływa na Ciebie przyjaciółka - 7 buław + Wisielec - hmm, z kart wynika, że jest jakieś zamknięcie i wstrzymanie działań w związku z relacją. 

Czy przyjaciółka jest wobec Ciebie ok? - 9 kielichów + 10 mieczy - z tych kart też wynika, że nie ma już między Wami uczuć pozytywnych (10 mieczy). Jest tu jakiś pierwiastek egocentryzmu (9 kielichów). 
2. Na to pytanie już nie muszę odpowiadać ;) 
3. 10 buław - przykro mi, ale nie posiadasz. Jeśli się zdecydujesz, to będzie ciężka przytłaczająca droga. (Od siebie dodam, że poczułabyś, zawołały by Cię karty, miałabyś wizje lub przeczucia.)

Pozdrawiam

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2022 o 10:13, LadyU84 napisał:

Witam, 

 

Czy mozesz polozyc karty na moja  relacje  z partnerm do czerwca. 

 

Czy Gavin odezwie sie do mnie do konca stycznia. 

 

Dziekuje i pozdrawiam serdecznie 

Hej, wybacz, że czekałaś, rozkład jest następujący:
1. Przy tasowaniu odwrócił się Kapłan, więc go uwzględnię. Kapłan mówi o relacji poważnej, duchowej, najczęściej stałej. To partner wierny i lojalny. Związek z zasadami. 
Styczeń - Sąd - będzie lub było sporo wyjaśniania, Sąd ostateczny to dobra prognoza dla związku, mówi o wyjaśnieniu niesnasek.

Luty - 5 buław - burzliwie i mozliwie konfliktowo. Będzie iskrzyć, będzie hmm... emocjonująco. 

Marzec - Kochankowie - ach, miłość. Kochankowie to wybory podyktowane sercem, biorąc pod uwagę Kapłana, możemy mówić o zaręczynach. Piękna karta dla związku i miłości. Dołożyłam 8 buław - oj tak, myślę, że krok do przodu w związku.

Kwiecień - 2 miecze - Jakieś blokady emocjonalne, niezbyt dobra komunikacja, ale i podejrzliwość. 
Dołożyłam Diabła - stawiałabym na podejrzliwość i zazdrość, która się ujawni. I pojawią się pytania wewnętrzne dotyczące zasadności związku. Rada z 2 mieczy - ochłonąć, nabrać dystansu, przemyśleć wszystkie za i przeciw.

Maj - Umiarkowanie - I znów mamy spokój i harmonię w związku, stabilizacja, ale też brak ognia. Natomiast ja lubię Umiarkowanie, mówi mi zawsze o związku na trwałych podstawach. 

Czerwiec - Głupiec + 4 Denary - Nuda, potrzeba spontaniczności i odnalezienia w relacji tych uczuć, co na początku. Uwaga na rutynę.

 

2. 2 buław - stawiam, że się nie odezwał i do jutra nie odezwie.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2022 o 01:32, FreyaAngels napisał:

Czy mogłabym prosić o rozklad na rok 2022?

Jakoś dziwnie się czuję w tym nowym roku i czuję, że będzie coś nie,byt.

Hej Freyo, rozkład ogólny na cały rok, to zdecydowanie zbyt duża wróżba jak na wątek ćwiczeniowy. Doprecyzuj pytanie, zawęż je do jakiegoś okresu i chętnie postawię rozkład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2022 o 18:26, Ania03111980 napisał:

Hej.Czy mogłabym prosić rozklad uczuciowy na 2022?Mam chyba jakiegoś pecha, czy ktoś mnie przeklął,trafiam na jakiś niestabilnych mężczyzn, którzy raz są, raz znikają. Nie ,z żadnym się nie spotykam, oni tylko piszą,i nie ma reguły, czy starszy ,czy młodszy, każdy taki sam .Zaczepka,pisanie i gosthing.Potem znów powrot.Jeden szczególnie, bo ok.1,5 mca pisania ,mieszka kolo mnie i nawet raz nie wyszedł z propozycją spotkania.Masakra jakaś.Moze ja coś robię nie tak. W każdym razie proszę o spojrzenie w karty i z góry dzięki .

Hej, rozkład uczuciowy na cały rok, to jest zbyt duża wróżba, jak na mój wątek. Doprecyzuj pytanie i wybierz okres czasowy, a ja chętnie postawię rozkład.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.To może najbliższe 2-3 mce ?Czy pojawi się ktoś kto zostanie na dłużej?lub może ktoś juz jest?tylko ja tego nie widzę (nie bierzemy pod uwagę mojego bylego męża, bo on caly czas jest w moim życiu).Z góry dziękuję.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StoKrotkax

Cześć :)czy i ja mogłabym prosić?

Czy poznam kogoś w tym roku z kim stworze związek ?(czy sie zakocham)

I czy uda mi się zdać egzamin marcowy :/?

z góry dziękuję 

Cytat

:aniolek:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2022 o 21:32, Sunrise009 napisał:

Hej Freyo, rozkład ogólny na cały rok, to zdecydowanie zbyt duża wróżba jak na wątek ćwiczeniowy. Doprecyzuj pytanie, zawęż je do jakiegoś okresu i chętnie postawię rozkład.

A moglabym prosić na najbliższe 3 miesiące?

Czy jest tez mozliwosc zapytania o mnie i jednego faceta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.11.2021 o 22:41, Sunrise009 napisał:

Hej Anastazja979, odpowiedź jest następująca:
Głupiec + 6 buław + 5 kielichów (3 buław) - myślę, że jest na to szansa, bo Głupiec to nowa droga, nowe możliwości, także zarobkowe. 6 buław mówi o zwycięstwie w sprawie o któej pytasz, z karta brama w 5 kielichach i 3 buławach mówi, że otwierają się przed Tobą nowe możliwości, także w sprawie wyjścia z sytuacji emocjonalnie trudnej. 

Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

 

Wracam z weryfikacją. Dostałam się na staż, także Twoja wróżba się spełniła :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2022 o 21:32, Sunrise009 napisał:

Hej Freyo, rozkład ogólny na cały rok, to zdecydowanie zbyt duża wróżba jak na wątek ćwiczeniowy. Doprecyzuj pytanie, zawęż je do jakiegoś okresu i chętnie postawię rozkład.

Jak będzie ze zdrowiem i praca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...