Skocz do zawartości

Wymiana samochodu firmowego ZWERYFIKOWANE


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek miałam rozmowę w pracy z szefostwem i była rozmowa o moim samochodzie firmowym, że nadaje się do wymiany, ale z racji obecnych problemów kupna samochodów z salonu nie wiadomo kiedy uda mi się go wymienić.

Postawiłam karty czy do końca roku wymienią mi samochód firmowy na inny

2 miecze + świat + 7 pucharów

Widać, że będą się zastanawiać i w świecie wydaje mi się, że powinnam dostać tylko jakoś nie będzie to samochód moich marzeń. Trochę dziwne te karty i pomimo pozytywnego świata mamy 7 pucharów czyli marzenia, bujanie w obłokach. Nie wiem właśnie jak ugryźć te karty przez te 7 pucharów

 

A Jak Wy byście zinterpretowali te karty? Będę bardzo wdzięczna za Wasze  interpretacje i sugestie 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
37 minut temu, Mala_83 napisał:

Postawiłam karty czy do końca roku wymienią mi samochód firmowy na inny

2 miecze + świat + 7 pucharów

Tak sobie myślę, że dużo zależy od położenia kart i w tym układzie Świat który daje nadzieję na nowe auto jest zablokowany przez 2 Mieczy i 7 Kielichów. Ktoś jakby się wahał z decyzją, miał dwie opcje a może i więcej( 7 Kielichów). 
Moim zdaniem, w tym układzie, samochodu w tym roku już nie wymienisz. 
Rozumiem, że decyzja jest odgórna i zależy od szefostwa? 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Mala_83 napisał:

2 miecze + świat + 7 pucharów

2 miecze blokuja wymiane. Swiat mowi o tym ze sprawa rozejdzie sie po kosciach(pojdzie w swiat) 7 pucharow to jakies marzenia moze i bedziecie wybierac ale do realizacji nie dojdzie..

Pozwolilam sobie policzyc podsumowanie i wyszledl Ksiezyc,a on nie jest dobra wrozba. Moze beda Cie jedynie zwodzic? .

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gringe napisał:

Tak sobie myślę, że dużo zależy od położenia kart i w tym układzie Świat który daje nadzieję na nowe auto jest zablokowany przez 2 Mieczy i 7 Kielichów. Ktoś jakby się wahał z decyzją, miał dwie opcje a może i więcej( 7 Kielichów). 
Moim zdaniem, w tym układzie, samochodu w tym roku już nie wymienisz. 
Rozumiem, że decyzja jest odgórna i zależy od szefostwa? 

Tak nie mam wpływu na decyzję, zależy ona od szefostwa. Gdyby nie problem z zamówieniem nowych samochodów z normalnym terminem odbioru dawno bym miała wymieniony

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Blackraven napisał:

2 miecze blokuja wymiane. Swiat mowi o tym ze sprawa rozejdzie sie po kosciach(pojdzie w swiat) 7 pucharow to jakies marzenia moze i bedziecie wybierac ale do realizacji nie dojdzie..

Pozwolilam sobie policzyc podsumowanie i wyszledl Ksiezyc,a on nie jest dobra wrozba. Moze beda Cie jedynie zwodzic? .

Tzn szefowej, która ma jakiś mały wpływ na to zależy na wymianie, bo zaczyna się on sypać a koszty naprawy ponosi grupa stąd mniejsze zyski i mniejsza premia. Nie jest tutaj duży przedział czasowy więc może uda się, ale nie tak szybko. No zobaczymy, bo właśnie ten świat nie ma dobrego otoczenia kart więc tutaj faktycznie może nie być sukcesu tym bardziej że zostały 2 miesiące

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mala_83 napisał:

 

Postawiłam karty czy do końca roku wymienią mi samochód firmowy na inny

2 miecze + świat + 7 pucharów

 

Ale do konca roku 2021?

Obawiam sie, ze do konca roku 2021 moga tego samochodu jeszcze nie wymienic.

-BO 2 mieczy mowi o tym, ze jest problem z pogodzeniem pewnych spraw. A 7 kielichow mowi o iluzji wlasnego Swiata (karta swiat), jaki stworzylas w swojej glowie.

2 godziny temu, Mala_83 napisał:

 

 

 

 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Lunaria zmienił tytuł na Wymiana samochodu firmowego ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...