Skocz do zawartości

Moje podstawowe pytania o runy


halyna

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Od jakiegoś czasu korci mnie żeby zainteresować się runami. 

Tylko, że się ich boję (o tym za chwilę). 

 

1. Ojciec mi mówił aby z nimi uważać bo może coś pójść nie tak. 

Co "może pójść nie tak" i na co mam uważać? Miał na myśli, że może np. Przyjść jakiś demon. 

Na tym forum czytałem, że ktoś tu wrzucił jakieś skrypty na przywołanie demona i nieszczęścia. 

I, ktoś kiedyś, jakiś młody układał sobie runy (miał chyba w woreczku) żeby np. Przełożyć kartkówkę z polskiego. Teraz słyszy głosy, które mu mówią, że ma jakąś moc. 

Jest to możliwe? W sumie poza tym, że używał ich do byle czego to podpisywał coś krwią i modlił się do jakichś bóstw. 

2. Czym są runy odwracalne i nieodwracalne? 

3. Przypuśćmy, że napisałem sobie trzy runy do przyciągnięcia pracy. 

- wystarczy że napiszę je czerwonym pisakiem na kartce? 

- powinienem je gdzieś włożyć? (tu na forum przeczytałem, żeby włożyć je np. Do teczki gdzie mam cv). 

- przyciągną mi pracę, ale byle jaka (np. Szorowanie kibli), czy jakaś dla mnie satysfakcjonującą? Zakładając, że nie sprecyzowałem jaką. 

4. Ojciec pożyczył mi książkę, zajrzałem tylko do niej i każda z run ma jasną stronę i ciemną stronę. Czyli? 

5. Są jakieś runy ochronne? Ludzie źle mi życzą i na mnie to działa (np. Złoszczę się sam źle komuś życzę, chcę się mścić, ciągnie mnie do oglądania horrorów, interesuję się duchami, wilkołakami itp.). 

6. Ojciec mówił, że każda runą ma swoje bóstwo. I żeby uważać)"by je nie obrazić". Tak jest? 

7. Co właściwie powinienem wiedzieć? Ja tylko chce ich użyć do przyciągnięcia czegoś. Oczywiście nie precyzując, chyba że da się Im jakoś mniej więcej sprecyzować "życzenie"? 

8. Nawiązując do 3 i 7. Jeśli np. Napiszę runy na przykładowo mln zł, to dostanę je np. Wygrywając na loterii, czy z ubezpieczenia? 

9. Jest sens ich używać skoro mam słabą psychikę? 

10. Przypuśćmy, że zapisałem je na kartce. Nwm, chcę się ich teraz pozbyć. Czy te kartkę mogę spalić? 

 

W sumie tyle. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, halyna napisał:

Ojciec pożyczył mi książkę, zajrzałem tylko do niej

 

Czemu nie przeczytasz jej do końca albo nie zapytasz ojca? Jaki jest tytuł tej książki? W ogóle to Twoje pytania wskazują na to, że o runach wiesz sporo. I są to dobre pytania ;p Niestety sama zaczynam z runami i nie będę się porywać na odpowiadanie, może odpisze ktoś lepiej obeznany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ragna napisał:

Czemu nie przeczytasz jej do końca

 

przeczytam z czasem xd wolałem zapytać w skrócie, żeby wiedzieć czy jest sens używać czy nie, skoro z tego mogą zawsze jakieś konsekwencje wyniknąć.

 

4 minuty temu, Ragna napisał:

albo nie zapytasz ojca?

 

sam nic nie wie

a to, że używa jakiejś jednej konkretnej, to tylko do tego się ogranicza.

 

 

5 minut temu, Ragna napisał:

Jaki jest tytuł tej książki?

 

Runy magiczny dar Odyna

Maria Piasecka

 

 

6 minut temu, Ragna napisał:

W ogóle to Twoje pytania wskazują na to, że o runach wiesz sporo.

 

gdybym wiedział to bym nie pytał xd znam tylko dwie. reszta to mogłem tylko przelotnie przeczytać na forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj wpierw do mitologii. Tam nie ma demonów, takich stricte chrześcijańskich

 

5. Są jakieś runy ochronne? Ludzie źle mi życzą i na mnie to działa (np. Złoszczę się sam źle komuś życzę, chcę się mścić, ciągnie mnie do oglądania horrorów, interesuję się duchami, wilkołakami itp.). 

 

... :D  wątpie by była w to wplątana magia...

Edytowane przez Arcan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Moje podstawowe pytania o runy

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...