Jump to content

Nastawienie do mnie kolegi

Mała 37
 Share

Recommended Posts

Cześć.Zadalam kartom pytanie jakie ma nastawienie do mnie pewien kolega,przyjaciel.Wyciagnełam 2 mieczy,rycerz buław, wieża,as monet.Jest zablokowany na mnie?on jest w typie rycerza buław czyli człowiek na którego można liczyć ale jest między nami jakaś przepaść?

• Like 1

• Ekspert
W dniu 4.11.2021 o 11:46, Mała 37 napisał:

Cześć.Zadalam kartom pytanie jakie ma nastawienie do mnie pewien kolega,przyjaciel.Wyciagnełam 2 mieczy,rycerz buław, wieża,as monet

2 Mieczy nie wróży dobrze na rozwój relacji. Facet ma jakieś dylematy, nad czymś się zastanawia, rozważa dwie opcje( jak to w tarotowych dwójkach bywa). 
Rycerz Buław pokazuje człowieka z którym masz kontakt od czasu do czasu, jest atrakcyjny z inicjatywą. Częściej to on może kontaktować się z Tobą niż Ty z nim. 
Cis tu może ulec zmianie, powodem są złe podstawy relacji( może nie do obca określone o co każdemu z Was chodzi). Skoro ba końcu odciągnięty As Monet - pojawi się nowa sytuacja, nowa opcja. Nowe zdarzenie mające wpływ na Wasza znajomość - możesz przekierować swoją uwagę na kogoś innego. 

• Like 2
  • Lux 1

• 2 weeks later...
  • Maestro

2 mieczy  - nie dostrzega wszystkiego, nie widzi Cię takiej jaka jesteś, ma klapki na oczach, widzi to co chce widzieć. On wyjdzie z jakaś inicjatywą w Twoim kierunku, ale może wywiązać się awantura. As monet to danie sobie nowej szansy lub skierowanie uwagi na nową osobę.

• Like 1
  • Super 1