Jump to content

Czy dostanę umowę o pracę


Mała 37

Recommended Posts

Cześć.Pracuje na umowę zlecenie,zadałam kartom pytanie czy w ciągu 6 miesięcy dostanę umowę o pracę?Wynik Koło fortuny,rycerz buław,3 kielichy. Dostanę a będzie to niespodzianka?

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Ekspert
W dniu 4.11.2021 o 12:05, Mała 37 napisał:

Cześć.Pracuje na umowę zlecenie,zadałam kartom pytanie czy w ciągu 6 miesięcy dostanę umowę o pracę?Wynik Koło fortuny,rycerz buław,3 kielichy

Wszystko jest na tak, Koło Fortuny mówi o zmianie sytuacji która będzie dla Ciebie szczęśliwa, zwłaszcza, że za nim nasz Rycerza Buław oraz 3 Kielichy. 
Rycerz Buław może oznaczać, że ktoś przekaże Ci informację( odnośnie umowy) i będziesz świętować( 3 Kielichy). 

  • Super 2
  • Thanks! 1
Link to comment
Share on other sites

Tak dostaniesz. Będzie to całkiem niespodziewanie, może być nawet wcześniej niż postawiłas ramy czasowe. Widać radość i świętowanie tego wydarzenia. 

Życzę powodzenia :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

W dniu 4.11.2021 o 13:05, Mała 37 napisał:

Cześć.Pracuje na umowę zlecenie,zadałam kartom pytanie czy w ciągu 6 miesięcy dostanę umowę o pracę?Wynik Koło fortuny,rycerz buław,3 kielichy.

Ciekawe karty - Koło Fortuny, które uznawane jest za dobrą kartę, tak naprawdę nie jest kartą rozstrzygającą o wyniku - 2 kolejne karty są pozytywne, często dające odpowiedź "tak".

Więc... jeśliby się ograniczyć do odpowiedzi na pytanie "czy..." - to raczej tak ale... ponieważ karta Koło Fortuny jest najsilniejszą w tym rozkładzie (bo WA) i w ogóle jest bardzo silną kartą i zawsze mówi o odmianie losu (często dużej i to takiej o którą się nie prosiliśmy tylko po prostu "los nam daje") to chyba pokusiłabym się na interpretację taką, że dostaniesz propozycję innej / nowej pracy (a jeśli już w tej samej firmie to inne stanowisko). Ta propozycja może wyjść od młodego mężczyzny albo będzie to oferta "krótkoterminowa" w sensie, że trzeba będzie się szybko decydować - ale na końcu rozkładu jest karta świętowania, radości (3 Kielichów). Za tą interpretacją może przemawiać to, że żadna z tych kart nie jest kartą stałości (a ze stałością można byłoby kojarzyć umowę o pracę).

  • W punkt 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...