Skocz do zawartości

3xL, czyli lunariusz listopadowy Lunarii :)


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Co my tu mamy... myślę, że dosyć ciekawy miesiąc :) lunarny asc w Bliźniętach w koniunkcji z natalnym Jowiszem, więc będę pewnie zainteresowana wieloma sprawami naraz, powinno mi to dodać wigoru i chęci do zdobywania wiedzy. Lunarny descendent w koniunkcji z lunarna Wenus w Strzelcu, więc na brak towarzystwa nie powinnam narzekać, mogę być atrakcyjna towarzysko dla innych osób. Księżyc w domu 4 - skupienie na sprawach rodzinnych. Trygon lunarnego Merkurego do asc lunarnego i natalnego Jowisza też potwierdza gadatliwosc oraz chłonny umysł. W V domu Merkury i Mars duże zaangażowanie w rozrywki, spotkania z innymi ludźmi. Lunarne Słońce w koniunkcji z natalnym Plutonem w VI domu, więc możliwe przeorganizowanie pracy, nawyków 

20211105_080031.png

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o,masz księżyc w pannie, tak jak ja.

Fajny miesiąc Ci się zapowiada

Masz partnera? Wenus zbliża Ci się do Urana na dsc..

Jowisz na Mc..dla kariery idealnie..ale i tak będziesz najbardziej skoncentrowana na sprawach rodzinnych

Czemu ja nie mam takich układów :/ Co na astro zaznaczyłaś, że wyszedł Ci miesięczny?

Widzę, że masz rękę do pieniędzy

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, Arcan napisał:

o,masz księżyc w pannie, tak jak ja.

Ooo fajnie, czyli jesteśmy lunarne siostry ;)

 

2 godziny temu, Arcan napisał:

Masz partnera? Wenus zbliża Ci się do Urana na dsc..

Mam męża :) 

2 godziny temu, Arcan napisał:

Jowisz na Mc..dla kariery idealnie..ale i tak będziesz najbardziej skoncentrowana na sprawach rodzinnych

w pracy nic się nie dzieje zbytnio albo nie dostrzegam, bo skupiona jestem właśnie na innych rzeczach 

2 godziny temu, Arcan napisał:

Czemu ja nie mam takich układów :/ Co na astro zaznaczyłaś, że wyszedł Ci miesięczny?

Dawaj, podrzuć i swój :) zaznaczyłam w chart type: natal + lunar return chart (to prawie na końcu listy)

 

2 godziny temu, Arcan napisał:

Widzę, że masz rękę do pieniędzy

Do wydawania ich na pewno :p nie no tak serio, raczej wygląda na to, że często spadam na 4 łapy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja mam uszkodzony księżyc :( Ale ogólnie jest spoko...daje taki zdrowy rozsądek i umie ''przemówić do rozumu''... Bywa krytyczny, ale umie spojrzeć sprawiedliwie.. W  V domu u Ciebie, to pewnie pilnuje, żebyś nie odleciała...jak to znaki ziemskie..Teraz masz na IC...sprzątasz, robisz remont, czy malujesz pazurki? :D

Z pokoleniówkami nie wiem do końca jak interpretować...Uran to zawsze zmiana... ale z drugiej strony wszyscy z tego rocznika tak mają... Może nastanie jakiś nowy trend w partnerstwie?

Ja nie lubię Jowisza <nie rzucać pomidorami>...Dla mnie bywa zdradliwy... w końcu jego wyższa oktawa to neptun..ja swojego i jego darów w ogóle nie czuje

Zaraz wrzuce

 

Merkury w drugim domu to głowa do biznesu...I chyba ogólnie masz potrzebę finansową.. w sensie musisz czuć,że jesteś zabezpieczona

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Lunaria - Twój horoskop miesięczny może być istotny dla wydarzeń w kolejnych miesiącach a wskazywać na to może powtórzenie osi które masz w horoskopie urodzeniowym.  
Nie wiem co Cię szczególnie nurtuje w tym miesiącu? Pieniądze? Relacje? Praca? 
Lunarny Księżyc wypada w lunarnym 4 domu wiec sprawy domowe wysunął się na pierwszy plan. Księżyc w obu horoskopach( lunarnym i urodzeniowym) włada Twoim 2 domem więc sprawy domu i finansów oraz Twojego poczucia wartości będą razem powiązane. Władca Asc( lunarnego i natalnego), Merkury jest w 5 domu w sekstylu z Wenus - jest szansa na nabranie blasku, „wypięknieje” :) Lubię jak władca Asc jest w połączeniu z Wenus( dodaje urody albo kasy albo jedno i drugie ;) 

W lunariuszu Księżyc jest w opozycji z Neptunem - nazwały uważać bo ktoś może nawijać makaron na uszy i można gdzieś się machnąć w finansach - albo ktoś poprosi o pożyczkę( przy Neptunie to nigdy nic nie wiadomo, w sprawach finansowych ktoś może nas oszukać - zwłaszcza, że Księżyc odpowiada za 2 dom). 

Dla Lunariusza najważniejsze jest gdzie pada lunarny Asc, w jakim domu natalnym wypada Lunarny Księżyc oraz jakie domy wypadajà w znaku Raka. Istotne są miesiące gdzie Słońce lub Księżyc wypadają na osiach a przede wszystkim istotne są lunariusze wypadające z nowiem i pełnią( raz w roku po każdym z tych zdarzeń). 

Edytowane przez Gringe
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Gringe napisał:

W lunariuszu Księżyc jest w opozycji z Neptunem - nazwały uważać bo ktoś może nawijać makaron na uszy i można gdzieś się machnąć w finansach - albo ktoś poprosi o pożyczkę( przy Neptunie to nigdy nic nie wiadomo, w sprawach finansowych ktoś może nas oszukać - zwłaszcza, że Księżyc odpowiada za 2 dom). 

 

Mam to samo spostrzeżenie, w dodatku z pożyczką też mi się kojarzy Pluton w VIII domu. Nie wiem Siostro Solarno- Ascendentalno- Lunariuszowa, czy dodam coś nowego.

Mogą być zmiany w pracy, ale na plus bym to czytała. W końcu Jowisz na MC w koniunkcji z Węzłem. W związku też na plus, koniunkcja Wenus - Uran. Jeśli Was dopadła rutyna, to powinno się coś odmienić ;).

Księżyc w IV to też skupienie na swoich głębszych emocjach, psychice.

Jeszcze Neptun i Chiron w domu XI - uważaj na przyjaciół, jakoś zachowaj ostrożność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
20 godzin temu, Gringe napisał:

Twój horoskop miesięczny może być istotny dla wydarzeń w kolejnych miesiącach a wskazywać na to może powtórzenie osi które masz w horoskopie urodzeniowym.  

Dzięki @Gringe! :) wlasnie pomyslalam, że te osie są istotne :)

20 godzin temu, Gringe napisał:

Nie wiem co Cię szczególnie nurtuje w tym miesiącu? Pieniądze? Relacje? Praca? 

Jak to zazwyczaj- wszystko po trochu xD 

 

20 godzin temu, Gringe napisał:

Lunarny Księżyc wypada w lunarnym 4 domu wiec sprawy domowe wysunął się na pierwszy plan. Księżyc w obu horoskopach( lunarnym i urodzeniowym) włada Twoim 2 domem więc sprawy domu i finansów oraz Twojego poczucia wartości będą razem powiązane.

No tutaj sprawy remoncikowe pewnie :p 

20 godzin temu, Gringe napisał:

Księżyc w obu horoskopach( lunarnym i urodzeniowym) włada Twoim 2 domem więc sprawy domu i finansów oraz Twojego poczucia wartości będą razem powiązane. Władca Asc( lunarnego i natalnego), Merkury jest w 5 domu w sekstylu z Wenus - jest szansa na nabranie blasku, „wypięknieje” :) Lubię jak władca Asc jest w połączeniu z Wenus( dodaje urody albo kasy albo jedno i drugie ;) 

Jedno i drugie, bo kupilam sobie lokowke i szaleje z ukladaniem wlosow, w ogóle mam fazę na dbanie o siebie i to w Lwim stylu xD  na zoom wzięłam włosy, ale makijaże i inne cuda też wchodzą w grę; co do tej pory skutecznie ascetyczny Księżyc dusil :p

Aaa a w pracy szykuje się porządna premia :)

20 godzin temu, Gringe napisał:

W lunariuszu Księżyc jest w opozycji z Neptunem - nazwały uważać bo ktoś może nawijać makaron na uszy i można gdzieś się machnąć w finansach - albo ktoś poprosi o pożyczkę( przy Neptunie to nigdy nic nie wiadomo, w sprawach finansowych ktoś może nas oszukać - zwłaszcza, że Księżyc odpowiada za 2 dom). 

Ooo dzięki za ostrzeżenie, przyjaciolce pozyczalam hajsy, może na razie mi ich nie odda

20 godzin temu, Gringe napisał:

Dla Lunariusza najważniejsze jest gdzie pada lunarny Asc, w jakim domu natalnym wypada Lunarny Księżyc oraz jakie domy wypadajà w znaku Raka. Istotne są miesiące gdzie Słońce lub Księżyc wypadają na osiach a przede wszystkim istotne są lunariusze wypadające z nowiem i pełnią( raz w roku po każdym z tych zdarzeń). 

O to bardzo ważna informacja, bo nie wiedziałam czy patrzeć na wszystkie planety czy na coś konkretnego, dziękuję! :*

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
20 godzin temu, Lianna napisał:

Mam to samo spostrzeżenie, w dodatku z pożyczką też mi się kojarzy Pluton w VIII domu. Nie wiem Siostro Solarno- Ascendentalno- Lunariuszowa, czy dodam coś nowego.

Mam nadzieję, że będę mogła uniknąć  kredytu... chociaż były plany, że mąż weźmie a to z 8 domem by pasowało :)

my to siostro mamy tyle wspólnych planet, że śmiało za bliźniaczki byśmy uszły xD <3

20 godzin temu, Lianna napisał:

Jeszcze Neptun i Chiron w domu XI - uważaj na przyjaciół, jakoś zachowaj ostrożność

Oj nie brzmi to dobrze, miałam przeprowadzić rozmowę uleczajaca z jedną psiapsiolka, ale teraz to chyba zaniecham, będzie więcej szkody niż pożytku... 

Bardzo dziękuję @Lianna :1s_z:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Moderator

Weryfikacja:

Czy wypieknialam - nie wiem :p miałam wizytę u fryzjerki, która dała mi sporo tipow dotyczacych układania włosów. Zainwestowalam tez w szampony, odżywki, etc. 

Sprawy domu dosyć istotne, bo wzięliśmy kredyt (niezbyt duży, ale wysokość spłaty to naprawdę jakby to było u lichwiarza). Remont na ten rok prawie zakończony.

Finanse poza tym ok, bo wypłata bardzo ładna. 

Kontakty z ludźmi ok, miałam imprezę z pracy, było sympatycznie. Niestety pomimo dalekosieznych planów nadrobienia zaległości z przyjaciółkami plan spalił na panewce, bo co chwila łapało mnie przeziebienie. 

Co do intelektualnych podrygow odbyłam parę bardzo interesujących rozmów dotyczących ezoteryki.

Poza tym skorzystałam z zakupu 2 kursów, które mam nadzieję pogłębia moją wiedzę i umiejętności

Dziękuję dziewczyny za zerkniecie :1s_z:

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...