Skocz do zawartości

Lunariusz Arcan


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

Mars i merkury na MC... koncentruje się głównie na pracy. :) .asc w strzelcu i słońce w 11 domu zwiastuje przyjacielską  naturę. Materialnie  bieda, nic nowego.

Natalne słońce i wenus wpadają mi na Ic, bo u rodziców siedzę. Uran w 5 domu...może niezapowiedziana imprezka?

mars na dc...pfff już to widzę.

Spokojny, miły, pracowity miesiąc

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ascendent w Strzelcu, czyli miesiąc nastawiony na  kontakty z ludźmi, dużo serdeczności, poczucie humoru też powinno dopisywać :)

Słońce w XI domu, czyli kontakty międzyludzkie powinny odżyć. 

VIII dom w Raku, więc może jakieś tematy pożyczek będą istotne.

Wenus w I domu, czyli temat dbania o wygląd może być na tapecie :)

No i X tak jak mówiłaś :)

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, muszę spłacić jedną pożyczkę.

Ludzie będą mi przychylni. To ważne w pracy. No...wreszcie coś ruszyło

Właśnie szpony sobie robię :p

saturn w 2 domu mówi o długu, ale czuje, że wyjdę z niego obronna ręką

mars wpadający do 12 domu mówi pewnie o moim ukrytym żalu,,plus neptun w 3 domu i mars w 8 domu...ale też wpada on na moje dc...hmmm...może powrót? w końcu my karmiczni

Edytowane przez Arcan
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Arcan - Lunarny Księżyc w 9 domu lunarnym mówi o tym, że najważniejsze wydarzenia tego miesiąca będą w jego trzeciej,ostatniej części( 19-28 listopada). Ogólnie miesiąc będzie trochę taki od przypadku do przypadku, bez wyraźniejszego wpływu na bieżące wydarzenia( Lunarny Księżyc w 9 domu, dom upadający). 
Ascendent lunariusza wypada w 1 domu natalnym więc będziesz  skupiona na dbaniu o swoj wizerunek - robienie paznokci jak najbardziej pasuje :) 

Jowisz, jako władca ascendentu na ten lunarny miesiąc jest w 2 domu wiec to będzie dziedzina która będzie zaprzątać Ci głowę w tym miesiącu - finanse i poczucie własnej wartości. Jowisz jest w bardzo szerokiej kwadraturze z Uranem - problemy finansowe nie znikną zupełnie ale…możesz odczuć wpływy finansowe bo Jowisz jest w sekstylu z Wenus( jak zdecydujesz się na jakieś kosmetyczne upiększenia to wyjdzie na plus) oraz oba benefiki świadczą tez o tym, że kasa będzie się zgadzać, coś dodatkowo może Ci wpaść jeśli się na cis zdecydujesz lub wykażesz inicjatywę. 
Ogólnie dany miesiąc będzie mówił o jakiś zmianach w zakresie dziedzin 2 domu gdyż masz tu Plutona. Saturn jako władca tego domu w danym miesiącu może zalecić oszczędzanie lub przełożenie jakiś wydatków na inny czas, a z kolei Jowisz jest tą odrobiną szczęścia. 
Może też być coś na rzeczy jeśli chodzi o komunikację z innymi przy czym trzeba uważać bo fakty które ktoś Ci przedstawi niekoniecznie będą zgodne z rzeczywistością( opozycja Neptun-Księżyc na osi domów 3-9). Ta opozycja niestety niesie tez ryzyko problemy z używkami - ktoś może Cię na więcej niż Twoje ciało będzie potrzebować. Warto mieć to na uwadze( Neptun z Księżycem lubi uzależniać, płynąc w używkach).

 

  • Super 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tydzień już siedzę u rodziców. Myślę, żeby jeszcze kolejny posiedzieć...dlatego mało się dzieje...ale odciążam sobie psychikę

W porównaniu z problemami, które miałam kiedyś, aktualny dług to nic... I wydaje mi się, że jestem zaradniejsza

Ja już nikomu nie wierzę i nikomu nie ufam...także nie martwię się o manipulację

Grudzień powinien być u mnie finansowo ok

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arcan napisał:

Wiem,że u mnie w horoskopie nie  widać, ale mam zdolności artystyczne.

 

haha, ależ widać. Słońce w domu V, Merkury i Wenus w Byku, koniunkcja Słońce- Wenus. Muszę luknąć na aspekty dokładniej ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
24 minuty temu, Arcan napisał:

to mi na starym forum na astro interpretowali, że mam ograniczone zdolności... :/

bo neptun w kozie, ograniczany jest przez sata

@ArcanCałe Twoje pokolenie ma połączenie Neptuna z Saturnem i byłoby mocno krzywdzące powiedzieć, że aż tyle ludzi jest artystycznym beztalenciem ;) 

Jeśli chodzi o indywidualne zdolności to patrzymy na 5 dom( hobby, sztuka, kreacja własna), tak jak napisała @Lianna
 

  • W punkt 2
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle zrobiłam narazie. Jak na kolorowanki antystresowe to wku@#%*&%#@ja okrutnie:D :D

jeszcze Wenus i jowisz dają zdolności...wiele jest śpiewających strzelców..czy są szczęśliwi tak naprawdę to już inna sprawa.. np Amy Lee czy Britney Spears...

20211106_232954.jpg

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi, kiedy mi minie schiza na jednego chłopaka? Nie chce go w mojej głowie...Mars musi ruszyć dalej?

 

Mata...Takie 6/10..malowane przed tv :D momożna było lepiej zrobić , ale kij tam..ma relaksowac 

20211108_210938.jpg

20211108_211010.jpg

Edytowane przez Arcan
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...