Skocz do zawartości

szybka weryfka ZWERYFIKOWANE


alieninside

Rekomendowane odpowiedzi

Czy osoba x zostanie zatrzymana po badaniach w szpitalu?

As bulaw 8 denarow 4 bulawy

Widac szczegolowe badania. Ale 4 bulawy kojaza sie z domem. Wiec chyba nie. Co sadzicie?

 

Jutro weryfka.

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@Blackraven - z jednej strony pytanie jedt na „tak” lub „nie” i podane przez Ciebie karty są na „tak”. Wszystkie. 
Z drugiej strony, analizując przebieg sytuacji to As Buław jest czyimś pomysłem, inicjatywą, czymś nowym w zaistniałej sytuacji- może propozycja lekarza by zostać dłużej bo badania się przeciągną? I tu wszystko będzie zależeć od pacjenta czy zechce zostać czy nie. 8 Denarów to sumienność, wytwałość - trzymanie die swojego zdania? Podążanie wcześniej obraną drogą? 4 Buław faktycznie może mówić o domu ale tez o aktywnym spędzaniu czasu w czterech ścianach - a to tez może być s pisał i badania. 
Sama jestem ciekawa weryfikacji :) 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Czy zostanie w szpitalu, ciężko to ugryźć, ale niech będzie że zostanie. Jest co prawda As Buław, który daje iskre nadziei, ale 8 Denarów to drążenie, mozolne sprawdzanie i robienie badań, więc może będzie potrzeba zrobienia dodatkowych badań, a 4 Buław mówi o siedzeniu na 4 literach

Również jestem ciekawa weryfikacji :)

  • Super 1
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza

Weryfka: osoba Y nie mogla jechac do szpitala z osoba X wiec sprawa zostala przeniesona na jutro. Widac po kartach? Nie wiem czy na jutro mamm wyciagnac na to samo pytanie czy to widac juz teraz.

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

As Buław pokazał nowe okoliczności - w tym wypadku przesunięcie terminu- i tak jak celnie napisała @Arcan- 8 Denarów przeciągnęła w czasie( już samo pójście do szpitala). 
wg mnie trzeba by kłaść karty jak osoba będzie już w szpitalu. 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Blackraven napisał:

Czy osoba x zostanie zatrzymana po badaniach w szpitalu?

As bulaw 8 denarow 4 bulawy

Widac szczegolowe badania. Ale 4 bulawy kojaza sie z domem. Wiec chyba nie. Co sadzicie?

 

Jutro weryfka.

Wpierw osoba musi pójść do szpitala. Są ku temu sprzyjające okoliczności - As Buław. W 8 Denarach mogą być zaznaczone same badania. Natomiast w 4 Buławach jest radość. czyli wyniki mogą być prawdopodobnie na tyle zadawalające, że nie będzie musiała pozostać w szpitalu. Może też tak być, ze ta osoba chce pozostać w szpitalu, wtedy 4 Buławy będą wskazywały na pozostanie w nim. Cały dowcip polega na tym, czego TA osoba chce, co sprawi jej radość, zadowolenie.

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Gringe napisał:

Wyjęłaś mi to z ust - tez o tym myślałam :) 

 

A nie przeszło Tobie przez myśl, że w ogóle nie pójdzie do szpitala, ponieważ sama się zacznie leczyć. O  tym może również mówić karta 8 Denarów :P I wyleczy się bo - 4 Buławy :obled:

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Blackraven napisał:

Weryfka: osoba Y nie mogla jechac do szpitala z osoba X wiec sprawa zostala przeniesona na jutro. Widac po kartach? Nie wiem czy na jutro mamm wyciagnac na to samo pytanie czy to widac juz teraz.

 

Ja bym już nie ciągnęła kolejnych kart. Pytanie było jasno sprecyzowane:

22 godziny temu, Blackraven napisał:

Czy osoba x zostanie zatrzymana po badaniach w szpitalu?

Badań jeszcze nie było, a karty miały pokazać, czy pojawi się konkretna sytuacja / co się stanie po nich.

Czyli założenia przy zadawaniu pytania były takie: że osoba pójdzie do szpitala (bez określenia czasu, kiedy to nastąpi) i że będzie miała wykonane badania.

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Przepraszam, jeszcze dopiszę. Męczyła mnie karta 8 Denarów. Wydaje mi się, że jeśli już zrobi wyniki - badania, czeka ją systematyczne branie lekarstw albo zastrzyków. Konieczności stałego pobytu w szpitalu nie widzę. Powinno być b.pozytywne rozwiązanie problemu :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Weryfka2- X gdy przyjechala do szpitala okazalo sie ze to co ustalala przez telefon nie pokrywa sie z rzeczywistoscia. Zapisy dopiero na za rok plus papierologia. W drugim szpitalu to samo. Takze Arcan miala racje ze 8 denarow rozciaga w czasie. I to w czasie o wiele dluzszym niz 1  dzien. Czyli zostaje w tych4 bulawach w domu.

  • Lubię to! 4
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na szybka weryfka ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...