Skocz do zawartości

Rozkład na finanse ZWERYFIKOWANE


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Zainspirowana potrzebą siostry w kwestii tarotowego doradztwa finansowego postanowiłam poniższy rozkład przetestować na sobie. Dramatu nie ma ale zawsze mogłoby być lepiej. 
A rozkład wyglada tak: 

 

1. Obecna sytuacja finansowa - Wisielec

 

Nie jest źle. I nigdy nie uważam Wisielca za złą kartę tylko, że… w tej karcie finanse opierają się na biernym pobieraniu z otoczenia( benefitów). Nie na darmo tej karcie patronuje Neptun, klasyczny władca 12 domu( charytatywność). 
Na obecna chwilę nie mam wpływu na sytuację, jest mi dobrze, jestem na chronionej pozycji - mam tyle, żeby „nie spaść”. 
 

2. Moje oczekiwania - As Monet 

 

Czekam na cud :D As Monet jest silną kartą, najmocniejszy ze wszystkich Asów gdyż jest tez Kartą-Bramą. 
Czekam zatem na pojawienie się jakiejś szansy finansowej z której mogłabym skorzystać. 

 

3. Możliwości rzeczywiste - 7 Buław 

 

Za dużego pola do popisu tu nie ma- bronię tego, co mam. Stoję obiema nogami na ziemi i radzę sobie z tym, co jest. 
 

4. Przeszkody w polepszeniu sytuacji finansowej? - Sąd Boży 

 

I tu nie bardzo mam pomysł. Serio. 
 

5. Gdzie szukać dodatkowych dochodów? - Moc 

 

Tez nie bardzo mam pomysł. 
aaaa- może pomagając innym? U mnie dziewczyna trzyma zranioną łapę lwa. 
Czyli inicjatywa i więcej wiary we własne możliwości. 

 

6. Twój następny krok - Rycerz Buław

 

Będę aktywnie zabiegać o finanse - więcej w tym mojej woli i zaangażowania niż wymiernych rezultatów :obled: 

 

 

 

 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
  • Medal 1
Odnośnik do komentarza

Co jets przeszkoda?rodzina albo niezalatwione sprawy z przeszlosci?

Moze w tym przypadku dziecko ktoremu musisz dac opieke?

 

Jezlei chodzi o to gdzie szukac dochodow to zdecydowanie moc mowi o tym zeby znalezc w sobie sile i zdecydowac sie na smielsze dzialania

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
5 minut temu, Blackraven napisał:

Co jets przeszkoda?rodzina albo niezalatwione sprawy z przeszlosci?

A dziękuję za sugestię @Blackraven- fakt, mogą to być nierozliczone sprawy z przeszłości a raczej „koszt” mojego małżeństwa który będę spłacać jeszcze przez jakiś czas… :obled:

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza

Mi się też tak wydaje, że Sąd Boży oznaczać tu może jakiś niezapłacony podatek, jakąś zaległą sprawę finansową z przeszłości, którą ktoś odgrzebie z niekorzyścią dla Ciebie - że będziesz nagle musiała zapłacić coś zaległego, coś w ten deseń :)

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@Kamkapamka - teraz mi się przypomniało, że wisi nade mną do zapłaty rachunek za polski numer i muszę skontaktować się z operatorem( bo z numeru już zrezygnowałam). 
Sąd Boży jest kartą komunikacji( jakby nie było Anioł ma tam trąbę- jest zatem mój „telefon” i rachunek do zapłacenia…). 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
5 godzin temu, Gringe napisał:

 

1. Obecna sytuacja finansowa - Wisielec

Niezmienna, na razie wystarcza na egzystencję 

5 godzin temu, Gringe napisał:

2. Moje oczekiwania - As Monet

Masz nadzieję na poprawę sytuacji materialnej

5 godzin temu, Gringe napisał:

3. Możliwości rzeczywiste - 7 Buław 

Szanse są, ale trzeba walczyć z przeciwnościami i różnymi barierami, które są zarówno zewnątrz jak i w środku 

5 godzin temu, Gringe napisał:

 

4. Przeszkody w polepszeniu sytuacji finansowej? - Sąd Boży 

Brak możliwości rozliczenia się z przeszłością, Sąd Boży to inaczej Zmartwychwstanie, więc może zbyt mało wiary w siebie, że jesteś gotowa sama stanąć na nogi

 

5 godzin temu, Gringe napisał:

5. Gdzie szukać dodatkowych dochodów? - Moc

W sobie, skorzystać z darów, które posiadasz, może to czas, aby zająć się astrologia zawodowo. Ewentualnie branża beauty :)

 

5 godzin temu, Gringe napisał:

6. Twój następny krok - Rycerz Buław

Zaczniesz działać bardzo aktywnie, ale uważaj na słomiany zapał :)

  • Lubię to! 1
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.11.2021 o 20:08, Gringe napisał:

 

 

1. Obecna sytuacja finansowa - Wisielec

Taka stagnacja, moze jakies zalegly rachunek nieoplacony, sprawy jakby odwlekaja sie w czasie, jesli chodzi o przychod finansowy. Musisz takze spojrzec z innej perspektywy na finanse. Jednak sytuacja nie jest zla. 
 

2. Moje oczekiwania - As Monet 

Czekasz az los podsunie ci jakas korzystna mozliwosc, na zarobek. Sama chcialabys miec dobra reke do interesow.
 

3. Możliwości rzeczywiste - 7 Buław 

Mozliwosci sa, ale musisz sie postawic temu problemowi i sie z tym zmierzyc, walcz o swoje sprawy finansowe, nie poddawaj sie. Mozesz je osiagnac, ale bedzie to wymagalo dobrego planu i stania na posterunku w walce o pieniadze.
 

4. Przeszkody w polepszeniu sytuacji finansowej? - Sąd Boży 

 

Na talii Waite, jest aniol jaki oglasza tu i tam pewna nowine. Wiec mozliwe, ze problem tkwi w tym, iz twoje ogloszenia nie docieraja wszedzie tam gdzie powinny. Trzeba sie bardziej zareklamowac. Mozliwe takze, ze aspekt rodzinny (sad - rodzina na karcie), takze ma wplyw na twoje problemy finansowe.
 

5. Gdzie szukać dodatkowych dochodów? - Moc 

 

Sila moze sugerowac kilka roznych mozliwosci zarobkow Np: praca fizyczna (bo sila), badz jako trener fitnesu, albo praca jako pomoc ludziom, aby potrafili okielznac swoje problemy, stresy, pomoc dla osob zranionych. Ewentualnie praca jako opiekun zwierzat, itd.
 

6. Twój następny krok - Rycerz Buław

 

Wezmiesz odwaznie los w swoje rece, rozpedzisz sie, ale planoj swoje dzialania, bo rycerz palek zwykle dziala na hura, bez namyslu, i ma slomiany zapal. 

 

 

 

 

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.11.2021 o 20:08, Gringe napisał:

1. Obecna sytuacja finansowa - Wisielec

 

Od jakiegoś bez zmian. Aczkolwiek karta Wisielca może mówić, że można spojrzeć na tą sytuację z innego punktu widzenia.

W dniu 7.11.2021 o 20:08, Gringe napisał:

2. Moje oczekiwania - As Monet 

 

Czekasz na szansę i poprawę sytuacji finansowej.

 

W dniu 7.11.2021 o 20:08, Gringe napisał:

3. Możliwości rzeczywiste - 7 Buław 

 

Wyszła karta Buław, co wskazuje że jest możliwość działania, ale będzie czasem pod górkę.

 

W dniu 7.11.2021 o 20:08, Gringe napisał:

4. Przeszkody w polepszeniu sytuacji finansowej? - Sąd Boży 

 

Wydaje mi się, że tak w głębi, w środku nie wierzysz w polepszenie sytuacji. Są to odmiana, odrodzenie.

 

W dniu 7.11.2021 o 20:08, Gringe napisał:

5. Gdzie szukać dodatkowych dochodów? - Moc 

 

Też mi się skojarzyło, że pomagać innym. Moc jeszcze mi się ze sportem kojarzy, branża fitness, czy cuś :).

 

W dniu 7.11.2021 o 20:08, Gringe napisał:

6. Twój następny krok - Rycerz Buław

 

Widać aktywność Twoją dużą. Rycerz Buław to tak z doskoku może być kasa.

 

Trzymam kciuki, żeby lepiej było ! :serce:

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.11.2021 o 20:08, Gringe napisał:

1. Obecna sytuacja finansowa - Wisielec

Napisałaś, że dramatu nie ma, ale szału też nie : ) Siedzisz i rozmyślasz, tracisz czas, a pieniądze przelatują Ci koło nosa. Wisielcowi z kieszeni wylatuje kasa !!!

 

W dniu 7.11.2021 o 20:08, Gringe napisał:

2. Moje oczekiwania - As Monet 

Taa, może rycerz na białym koniu, czy koń na białym rycerzu - jest taka piosenka. A poważnie - sobie "wisisz" i czekasz aż pojawi się odpowiedni moment. Sam się nie pojawi jak nie ruszysz 4 liter. Wybacz. 

 

9 godzin temu, Lianna napisał:

3. Możliwości rzeczywiste - 7 Buław 

Możliwości jest mnóstwo obok Ciebie, tylko trzeba wziąć w nich udział i udać się do... urzędu,,,kogoś... i zawalczyć o pracę. Wszędzie jest wyścig szczurów. Musisz się odważyć, ruszyć 4 litery i zmierzyć z nimi. Karta 7 Buław mówi o walce z którą sobie poradzisz..

 

9 godzin temu, Lianna napisał:

4. Przeszkody w polepszeniu sytuacji finansowej? - Sąd Boży 

Karta Sąd inaczej ODRODZENIE to pozytywna karta. W Twoim przypadku mówi, iż jest przeszkodą. Zatem Ty jeszcze tkwisz w Śmierci, może w żałobie. Jeszcze się nie otrząsnęłaś z czegoś, aby się odrodzić. Weź się w garść, pożegnaj, rozlicz się ze swoimi "demonami", które nie pozwalają się Tobie odrodzić.

 

9 godzin temu, Lianna napisał:

5. Gdzie szukać dodatkowych dochodów? - Moc 

W sobie, w swoim intelekcie, pomysłowości, sprycie, przebiegłości. Wreszcie w podświadomości, w snach, które mogą Cię zainspirować.

 

9 godzin temu, Lianna napisał:

6. Twój następny krok - Rycerz Buław

Należy udać się do osoby, która się tym zajmuje, pomaga znaleźć pracę i jest w tym szybka i skuteczna. POWODZENIA :) 

Edytowane przez Elie-1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.11.2021 o 20:08, Gringe napisał:

1. Obecna sytuacja finansowa - Wisielec

Wisielec czasem mówi o zablokowanej energii, w tym sensie, że ona nie płynie, nie ma tu żadnych ruchów. Jest jak jest, stabilnie ale... ekhm, ekhm...

 

W dniu 7.11.2021 o 20:08, Gringe napisał:

2. Moje oczekiwania - As Monet 

Oczekiwanie na dar od losu, który odmieni sytuację, że pojawi się jakaś szansa, że sama do Ciebie przyjdzie.

W połączeniu z Wisielcem w poprzedniej pozycji pomyślałam sobie, że może pracujesz nad zmianą / polepszeniem sytuacji choćby poprzez wizualizacje. Czyli Wisielec jako ten odmienny stan, w którym przyciągasz zdarzenia (As Monet). Może nawet robisz to nieświadomie. A jeśli nie - to może nie byłby zły pomysł, żeby w tym kierunku pójść.

 

W dniu 7.11.2021 o 20:08, Gringe napisał:

3. Możliwości rzeczywiste - 7 Buław

Wydaje mi się, że tu karta mogła pokazać Twoje nastawienie, na zasadzie: mogłabym to wszystko zmienić ale.... <- i tu wyliczanka przeszkód. Ta karta często przedstawiana jest w ten sposób, że postać na niej trzyma 1 buławę, jest spięta i ma postawę obronną, bo naprzeciwko jest 6 Buław - tylko kto je trzyma? Kto chce wymierzyć w nas cios? Na karcie nie ma postaci, które w nas buławy wymierzają, dlatego też kartę tą czasem interpretuje się jako postawę obronną przed naszymi własnymi ograniczeniami / sposobem myślenia.

 

W dniu 7.11.2021 o 20:08, Gringe napisał:

4. Przeszkody w polepszeniu sytuacji finansowej? - Sąd Boży

Tu mogły pokazać się zobowiązania z przeszłości. Ale ta karta podpowiada, że nie jest to temat "przegrany", daje możliwości ich rozwiązania, tylko trzeba to po prostu załatwić.

 

W dniu 7.11.2021 o 20:08, Gringe napisał:

5. Gdzie szukać dodatkowych dochodów? - Moc 

Masz tę Moc, masz tę Moc :)

Karta Moc to energia żeńska - może podpowiadać pracę / współpracę z kobietami.

Ta sama karta mówi o tym, że masz w sobie pewien dar / siłę, które pomogą zmienić sytuację.

Zgadzam się z @Lunaria - astrologia zawodowo. Masz wiedzę, doświadczenie (na moim przykładzie - czytasz po prostu to co we mnie, to co o mnie, a uwierz mi, wielu już poległo ;p )

 

W dniu 7.11.2021 o 20:08, Gringe napisał:

6. Twój następny krok - Rycerz Buław

Ruszysz do przodu jak nic pod wpływem "iskry". Impuls popchnie Cię do przodu.

 

Powodzenia :koniczynka:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@Mesi bardzo dziękuję, że odniosłaś się do mojego pytania.

Oczywiście niech nikt nie zrozumie mnie źle - tragedii finansowej u mnie nie ma. Postawiłam karty z ciekawości bo to nowy rozkład a znalazłam go dla siostry - która faktycznie ma skomplikowaną sytuację w tym temacie. 
Ja wiem, że mój Wisielec idealnie oddaje całą sytuację - jestem na pozycji chronionej ( często zapominaną w interpretacji jest aureola wokół głowy wisielca, tzw „efekt halo”). 
Mam dochód który jest stały póki rząd brytyjski jest wypłacalny więc pod mostem nie wyląduję. Ale z drugiej strony owa 7 Buław - to są wszystkie moje wątpliwości, co do podjęcia innej pracy bo obecna jest i pod domem i w godzinach kiedy mam dziecko w szkole. Plus elastyczne godziny - po prostu żyć nie umierać. 
Przyznam, że lubię pracę pokojówki - dużo dzieje się w hotelu, różni ludzie i różne historie się przewijają. Stresuje mnie tylko presja czasu - na każdy pokój mam określoną liczbę minut i przez cały czas martwię się czy wyrobię się z tym, co dostałam. 
As monet - też idealnie tu pasuje - bo ja czekam na wejście Jowisza do znaku Ryb. A tu mam Księżyc( w 6 domu) który włada MC, gdzie Jowisz jest władcą 6 domu…. I jak ten Jowisz przejdzie koniunkcją po Księżycu to myślę, że wtedy pojawi się mój As Monet :) 

Dam znać jak potoczyła się sytuacja :) 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gringe napisał:

czekam na wejście Jowisza do znaku Ryb

 

4 minuty temu, Gringe napisał:

I jak ten Jowisz przejdzie koniunkcją po Księżycu

A kiedy to będzie? - pytam, bo w pozycji "następny krok" jest Rycerz Buław, który nie lubi czekać, więc sprawy albo potoczą się szybko, albo Ty stwierdzisz, że nie chcesz czekać i zadziałasz albo pojawi się ktoś (facet - bo buławy, czyli energia męska), kto spowoduje rozwój wydarzeń w wyniku których sytuacja się zmieni :)

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
4 minuty temu, Mesi napisał:

kiedy to będzie? - pytam, bo w pozycji "następny krok" jest Rycerz Buław

Jowisz wchodzi do Ryb 30 grudnia :) 

 

Gdzieś ten Rycerz Buławowy przewija mi się w różnych rozkładach i wypada w końcówce roku, sama jestem ciekawa czym on się objawi. Albo jakimi sprawami - bo może to niekoniecznie ktoś a moje własne podejście do spraw :) 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gringe napisał:

Jowisz wchodzi do Ryb 30 grudnia :) 

 

Gdzieś ten Rycerz Buławowy przewija mi się w różnych rozkładach i wypada w końcówce roku, sama jestem ciekawa czym on się objawi. Albo jakimi sprawami - bo może to niekoniecznie ktoś a moje własne podejście do spraw :) 

Oooo - no to wszystko się pięknie układa :)

Tak, tak  zgadzam się z Tobą, że nie zawsze to musi być ktoś, a własne podejście do spraw :)

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • Ekspert
W dniu 7.11.2021 o 19:08, Gringe napisał:

Obecna sytuacja finansowa - Wisielec

Weryfikacja: Tutaj już bardziej na bieżąco jestem, co działo się w moim życiu :) 

A więc: sytuacja zawieszenia, korzystanie ze wsparcia socjalnego ale też i pomoc siostry w tym temacie. 

 

W dniu 7.11.2021 o 19:08, Gringe napisał:

Moje oczekiwania - As Monet 

Tak, czekałam na szansę która pojawi się w odpowiednim czasie. 
 

W dniu 7.11.2021 o 19:08, Gringe napisał:

Możliwości rzeczywiste - 7 Buław 

Ruchu za bardzo nie było. Musiałam bronić tego, co już mam. W pracy nie bardzo mi się układało i co raz bardziej czułam się, że jestem sama. 
 

W dniu 7.11.2021 o 19:08, Gringe napisał:

Przeszkody w polepszeniu sytuacji finansowej? - Sąd Boży 

Trudno mi powiedzieć ale… w tamtym czasie trzymałam się pracy w hotelu( po raz drugi zaczęłam pracę po wcześniejszym wypowiedzeniu, zmienił się tez zakres moich obowiązków). Może ta praca powodowała, że nie szukałam niczego innego ani nie próbowałam nowych pomysłów. 
 

W dniu 7.11.2021 o 19:08, Gringe napisał:

5. Gdzie szukać dodatkowych dochodów? - Moc 

Szukać ich w sobie :) Po nowym roku dałam ogłoszenie o stawianiu Tarota i robieniu horoskopów - zgłosiło się kilka osób z mojego miasta. Plus moje koleżanki też dzielnie wspierały( i wspierają) mój ezo biznes. 
 

W dniu 7.11.2021 o 19:08, Gringe napisał:

Twój następny krok - Rycerz Buław

Pasuje do rozpoczęcia ezo biznesu( styczeń/luty 2022). Dałam ogłoszenie i rozsyłałam wiadomości -Pasuje do energicznego Rycerza Buław. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Rozkład na finanse ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...