Skocz do zawartości

czy moglby ktos mi postawic na listopad? ZWERYFIKOWANE


alieninside

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Niestety gdy wyciagnelam karty na listopad zupelnie mi sie pomieszaly i nie umialam ich przyporzadkowac pozniej do pytania.

Czy ktos moglby mi wyciagnac karty?przypomne ze jestem bezrobotna stara panna z kotem ;)

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Bezrobotna stara panno z kotem jak wytrzymasz do jutra hmmm... popołudnia to mogę się zaoferować, a jeśli ktoś wcześniej ma czas i ochotę, to bardzo proszę :D

podeślij jaki ma być rozkład i ile kart chcesz na pytanie 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Lunaria napisał:

Bezrobotna stara panno z kotem jak wytrzymasz do jutra hmmm... popołudnia to mogę się zaoferować, a jeśli ktoś wcześniej ma czas i ochotę, to bardzo proszę :D

podeślij jaki ma być rozkład i ile kart chcesz na pytanie 

Dziekuje. Poczekam do jutra. Zwykly rozklad jaki mamy co miesiac. A kart najlepiej 3 :*

  • Lubię to! 1
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
Przepraszam, że tyle czekałaś, ale wreszcie mam karty :)
 
Aura
9 Mieczy 6 Kielichów 5 Denarów 
 
Praca
Paz Kielichów 5 Kielichów Siła
 
Finanse
Sprawiedliwość Cesarz 7 Mieczy 
doc. As Denarów 
 
Milosc
Sąd Królowa Buław Hierofant
 
Najwazniejsze wydarzenie
9 Kielichów Król Buław Eremita
 
Rada
7 Kielichów 10 Buław Wieża doc. 4 Mieczy
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

:)

Dziekuje Lunario :*

 

3 godziny temu, Lunaria napisał:
Przepraszam, że tyle czekałaś, ale wreszcie mam karty :)
 
 
Aura
9 Mieczy 6 Kielichów 5 Denarów 
Kiepska aura. Jakies wyrzuty sumienia dotyczace przeszlosci. uporczywe mysli. Podszyte to wszystko poczuciem braku.
 
Praca
Paz Kielichów 5 Kielichów Siła
Czy paz kielichow moze oznaczac jakas propozycje pracy? Ale ona moze mnie nie satysfakcjonowac bo nie bede mogla uzyc swojeho potencjalu? Paz patrzy tez na swiat przez rozowe okulary i nie stapa twardo po ziemi. Ogladanie sie na przeszlosc. Brak dostrzegania mozliwosci.  Az w koncu sila mowiaca o jakis smialych dzialaniach? 
 
Finanse
Sprawiedliwość Cesarz 7 Mieczy 
doc. As Denarów 
Jakas umowa? Stabilnosc  ale tez wydatki? Lub proba oszustwa. Ale jest jakas szansa na zarobek.
 
Milosc
Sąd Królowa Buław Hierofant
Moze cos wroci z przeszlosci? Krolowa bulaw to atrakcyjna i pewna siebie  kobieta. i mezczyzna ktory bedzie chcial mnie osadzac. 
 
 
Najwazniejsze wydarzenie
9 Kielichów Król Buław Eremita
Nie mam pojecia. Glowna karta to tu jest Pustel.
nie mam pojecia. Chyba nie bedzie jakis wiekszych wydarzen. Wybiore samotnosc i nie bede miec stycznosci ze swiatem zewnetrznym. Raczej skupie sie na sobie i wnetrzu. Ale tez przyjemnosciach wlasnym komforcie i celach. 
 
Rada
7 Kielichów 10 Buław Wieża doc. 4 Mieczy
Nie mam pojecia.
 
 
 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
W dniu 8.11.2021 o 17:39, Lunaria napisał:
Aura
9 Mieczy 6 Kielichów 5 Denarów 

Dużo rozmyślania, dzielenia włosa na czworo. Więcej problemów w głowie niż w realu. 
Może powodem będzie przeszłość, wspomnienia, jakieś przykre doświadczenia kiedy odczułaś brak czegoś. 

 

 

W dniu 8.11.2021 o 17:39, Lunaria napisał:
Praca
Paz Kielichów 5 Kielichów Siła

Jeśli nie pracujesz obecnie to może pojawić się propozycja od kogoś powodowana empatią dla Twojej obecnej sytuacji zawodowej. Da Ci to motywację na przyszłość by śmielej myśleć o pracy i podjęciu zajęcia. 
 

W dniu 8.11.2021 o 17:39, Lunaria napisał:
Finanse
Sprawiedliwość Cesarz 7 Mieczy 
doc. As Denarów 

Sprawiedliwość czyli konsekwencje Twoich poprzednich działań. Jeśli o coś się starałaś, coś utknęło w martwym punkcie, to teraz ma szansę ruszyć do przodu. 
Cesarz to duże pieniądze. Spory przypływ gotowki. Może trzeba będzie trochę pokombinować przy tym lub ktoś będzie chciał „uszczknąć” z Twojej części więcej już mu się należy - uwaga na oszustów. 
 

W dniu 8.11.2021 o 17:39, Lunaria napisał:
Milosc
Sąd Królowa Buław Hierofant

Ktoś z kim nie miałaś przez chwilę kontaktu może odezwać się do Ciebie. Zwłaszcza, że dalej jest Królowa Buław - a ta zwykle pokazuje mi otrzymywanie wiadomości, kontakt ze strony płci męskiej. 
Możesz być zdystansowana do tego, nie angażować doę emocjonalnie w rozwój sytuacji lub po prostu wycofać się( ze względu na wcześniejsze doświadczenia). 

 

W dniu 8.11.2021 o 17:39, Lunaria napisał:
Najwazniejsze wydarzenie
9 Kielichów Król Buław Eremita

Szykuje się jakieś sympatyczne posiedzenie przy dobrym jedzeniu :D Sama możesz wyjść z inicjatywą i kogoś zaprosić. 
Eremita pokazuje dystans do zaistniałej sytuacji( wszystko już widziałam i przeżyłam). 

 

W dniu 8.11.2021 o 17:39, Lunaria napisał:
Rada
7 Kielichów 10 Buław Wieża doc. 4 Mieczy

Rada? Rozpatrzeć różne opcje i nie podejmować szybko decyzji. Nacieszyć serce  samym procesem decyzyjnym. To, co już od dawna Ci ciążyło pozwolić odejść i nie wkładać w działanie już więcej siły. 
Przełamać schemat. Może zrobić coś na przekór? 
4 Mieczy - odpoczynek jest wskazany, czas leczy wszystko. Nic na siłę. Przeczekać. 
 

Tak sumując karty to: czekać( 7 Kielichów i 4 Mieczy), nie wkładać już więcej siły, nie angażować więcej woli( 10 Buław), zakończyć coś( Wieża, 10 Buław). 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Nie pamietam.

 

 

W dniu 8.11.2021 o 18:39, Lunaria napisał:
Aura
9 Mieczy 6 Kielichów 5 Denarów 

Byla stagnacja,  depresyjne klimaty, rEczy na ktlre nie mam wplywu, koszmary.

 

 

W dniu 8.11.2021 o 18:39, Lunaria napisał:
Praca
Paz Kielichów 5 Kielichów Siła
 

Bez zmian

 

 

W dniu 8.11.2021 o 18:39, Lunaria napisał:
Finanse
Sprawiedliwość Cesarz 7 Mieczy 
doc. As Denarów 
 

Przyplyw gotowki ale i wydatki.

 

 

W dniu 8.11.2021 o 18:39, Lunaria napisał:
Milosc
Sąd Królowa Buław Hierofant
 

Brak zmian

 

 

co do reszty juz nie pamietam...

 

 

 

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na czy moglby ktos mi postawic na listopad? ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...