Skocz do zawartości

Łączenia kart Kipper - w dniówkach


Kasia46

Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycje aby wpisywać swoje doświadczenia w łączeniu kart dniowych 

Nie mam jeszcze większego doświadczenia z tymi kartami ale widzę ,że bardzo świetnie rezonują ze mną 

Wyciągając jedna kartę wszystko się zgadzało w ciągu dnia Od jakiegoś czasu stosuje wyciągania dwóch kart i również idealnie dopasowane trafnie do pola informacyjnego ....

np wczoraj w niedzielę wylosowałam 6/ŁASKAWA PANI z 31/KRÓTKOTRWAŁA CHOROBA 

Jako łaskawa pani ogarniałam cały dom ,bo męża coś w krzyżu łupnęło i musiał cały dzień leżeć w łóżku.....hmmm ale po tym jak był poranny seksik hi .Tu również się idealnie wpasowała karta łózka (bo wiadomo o tym równiez karta mówi. Łaskawa pani jako sama ja , a mąż w sypialni na górze leżał.  Pozdrawiam 

Może jest ktos chetny do dołączenia  

 

 

Odnośnik do komentarza

Przyłączyłabym się, ale zapodział mi się mój notatnik gdzie miałam sporo takich rozkładów. Miałam nadzieję, że wśród całej prywaty która tam jest znajdzie się coś, czym mogłabym się podzielić. 

 

Pamiętam że raz byłam z kimś umówiona na spotkanie i w kartach na następny dzień wyszło Spotkanie + Oczekiwanie. Rano dostałam telefon, że spotkanie jest odwołane. Zaczęłam się śmiać i powiedziałam, że wiedziałam ;p

 

Innym razem pojawiły mi się Spotkanie + Pogrzeb (i jakąś dodatkowa karta, której nie pamiętam, ale była istotna) i coś mnie tknęło, żeby zadzwonić do rodziców. Okazało się, że zmarł mój dalszy wujek. Karty pokazały pogrzeb.

 

Z nowszych rzeczy: miałam coś do zrobienia parę dni temu. Musiałam wyjść w tym celu na świeże powietrze. Zapytałam, jak przebiegnie ta aktywność. Choroba + Ponure Myśli + Podróż + Więzienie. Nie wyszłam, bo dzień wcześniej miałam szczepienie i ugrzezłam w domu ;p

 

Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Łączenia kart Kipper - w dniówkach
  • 2 tygodnie później...

:)Super !!! to ja dopiszę cos z mojego doświadczenia 

Karta Pokój stołowy 21 w dniówce pokazała po prostu, ze siedziałam w domu a najwięcej w salonie 

Praca i zajęcie 34 - podczas urlopu i pobytu u teściowej zabrałam sie za ogarnianie i sprzątanie. 

Sąd 23 -pokazał mi konkretnie listy i dokumenty  z sądu

Otrzymanie podarunku 17 -prezent urodzinowy od córki 

Spotkanie 4 - podczas urlopu w swoim rodzinnym mieście /spotkanie z dawna miłością , również ex mężem po 15 latach ,było to tylko minięcie sie na ulicy, w tym dniu spotykałam wielu moich znajomych.....

Zamożny dobrodziej 13 - pomoc mężczyzny w sprawie której szukałam pomocy dla kogos bezdomnego

Dobry list 7 - duzo wiadomości ,poczty 

Przypadek zgonu 19 - informacja o smierci matki mojej znajomej / operacja ,która spowodowała ,ze dolegliwośc  po prostu umarła i dokonała sie transformacja 

Troski i nieprzyjemności 32 - no wszystko to co w wymowie karty 

dzis na tyle ,ale będę dopisywać 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Kasia46 napisał:

Przypadek zgonu 19 - informacja o smierci matki mojej znajomej / operacja ,która spowodowała ,ze dolegliwośc  po prostu umarła i dokonała sie transformacja 

 

Taka drobna uwaga: akurat wiele osób, które przesiadają się z Tarota na inne karty wszystkie wizerunki kojarzące się ze śmiercią (Przypadek zgonu w Kipperach, Trumna w Lenormand, Śmierć w Cygańskich) interpretuje jako "transformację" robiąc kalkę z Tarota. 

Tutaj ta karta to po prostu śmierć czegoś, koniec, odejście. Jasne, bardzo często wtedy mogą się właśnie dokonać zmiany, ale ta karta jest dużo bardziej brutalna i nie ma co jej koloryzować i zmiękczać historiami o transformacjach, zwłaszcza, że mamy tu kartę "Zmiana": karta po lewej stronie karty Zmiany pokazuje co się będzie zmieniać, a karta z prawej strony Zmiany pokaże w co ta rzecz się przeistoczy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...