Jump to content

A Wy jak sądzicie?


Romualda de Kocurko

Recommended Posts

"A więc, mimo, że z całej talii to takie mi karty się pokazały: 

 

Umiarkowanie, Diabeł, Głupiec 

 

z sumy Sprawiedliwość 

 

 

Jak dla mnie wynik będzie „do przodu dla Ciebie”. Umiar to dobra karta, Głupiec zapowiada rozpoczęcie czegoś nowego a sama karta z sumy - Sprawiedliwość - konsekwencje wcześniej podjętych działań. 
Diabeł, przyblokowany po boku dobrymi kartami może mówić, że bardzo Ci zależy na tej posadzie. Pożądasz jej i obsesyjnie myślisz :) 

 

Trzymam kciuki! :koniczynka:"

 

Gringe postawiła mi karty na wynik jutrzejszej rozmowy o pracę, ale chciałabym poznać również Wasze opinie. Czy Głupiec na końcu może oznaczać, że zostanę "wystrychnięta na dudka" w sensie, że ktoś będzie mnie zwodził, jeśli chodzi o wynik interview? Czy raczej oznaczałby tu rozpoczęcie nowej pracy?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Martwi mnie ten Diabeł, gdyż właśnie może wskazywać, że będą cos kręcić, manipulować, przeciągając do granic możliwości przekazanie informacji zwrotnej. Finalnie możesz od nowa rozpocząć poszukiwania. 

  • Like 1
  • Thanks! 1
Link to comment
Share on other sites

Umiarkowanie to umiejętność powściągnięcia impulsów i używanie rozumu do panowania nad popędami, ale nie zabijania ich. Dzięki niemu korzystamy z rzeczy zgodnie z ich przeznaczeniem. Umiarkowanie zwyczajowo na karcie przelewa płyny z naczyń aby ich było wszędzie po równo.

 

Diabeł to natomiast impulsy same w sobie. Z Głupcem moim zdaniem cały racjonalizm szlag trafi i skończy się w euforii, niemal dziecięcej zachłanności i bezmózgim zachłyśnięciu się nową sytuacją. Tak, moim zdaniem dostaniesz tę posadę. Może być tak, że firma początkowo będzie miała do Ciebie letnie nastawienie, ale ostatecznie się Tobą zachwyci i nawet jeśli nie spełniasz kryteriów to Cię wezmą. Do rozważenia jest, czy powinnaś w tym celu zachowywać się profesjonalnie (Umiarkowanie) czy tryskać życiem (Diabeł + Głupiec) i pozwolić, żeby sytuacja wyrwała się spod kontroli. Przyznam, że nie umiem tego określić po tych kartach w tym momencie. 

 

Diabeł może oznaczać też korporacje.

 

Karty też mogą sugerować, że zaproponowane będzie zobowiązanie (Diabeł) z obopólną korzyścią (Umiarkowanie), w którym obiecacie sobie nowe możliwości (Głupiec). Ty dostarczysz nową jakoś firmie, a firma da Ci nową pracę.

Link to comment
Share on other sites

Mi sie po prostu wydaje, ze za bardzo nalegasz na to... glupiec moze pokazywac inne mozliwosci nawet lepsze... umiarkowanie to takie przemyslenie wedlug mnie, ale to tylko moja opinia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...