Skocz do zawartości

Jak spędzę Sylwestra? ZWERYFIKOWANE


Luisss

Rekomendowane odpowiedzi

Też mi się tak wydaje, że jest taka groźba :) Król Kielichów + Wisielec jako przewrażliwiona na swoim punkcie osoba obrażona, izolująca się, uporczywie obstająca przy swoim (4 Denary). 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

=

  • Lubię to! 2
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
30 minut temu, Luisss napisał:

Rozkład 3 karty: Król kielichów, wisielec, 4 denary

Jak spędzisz Sylwestra? W dosyć emocjonalnym nastroju, podkreślone jest picie alkoholu i nastawienie na odbiór wrażeń i przyjemności( zwłaszcza Wisielec). Król Kielichów tez nie wylewa za kołnierz. 
4 Denary to zdecydowanie dom. Małe grono dobrze znanych sobie ludzi. 

  • Lubię to! 2
  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
24 minuty temu, Luisss napisał:

Dzięuje Gringe. Pomyślałam sobie, że w tym wisielcu to może byc lockdown i właśnie dom.

Wisielec nie jest zły - zależy od pytania oczywiście. W tym jednak kontekście pokazuje, że jesteś „chroniona” i co by się nie działo - stratna nie będziesz. To tez czasem folgowanie nałogom, oddawano się przyjemnościom bez wkładania w to siebie( np emocji). 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 21.11.2021 o 18:10, Luisss napisał:

Rozkład 3 karty: Król kielichów, wisielec, 4 denary. cóż wydaje mi sie, że jakiś Pan wejdzie w ciche dni i tak będziemy trwać przez Sylwester.

Powiedziałabym, że w domowym zaciszu, nudząc się. 

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Lunaria zmienił tytuł na Jak spędzę Sylwestra? ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...