Skocz do zawartości

Andrzejki - wróżba na Nowy Rok


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Dobrze, moje kicające Aniołki :aniolek:

Nie spodziewałam się takiego odzewu, bardzo mnie to cieszy :)

Jednak nie chcę porywać się z motyką na słońce i nie przeholować z mocami przerobowymi, więc pozwolę sobie zrobić imprezę limitowaną :wink:

Mam na razie 6 odważnych kobiet :D więc poczekam na jeszcze 4 śmiałków (płeć bez znaczenia), aby dobić do magicznej 10 :czarodziej:

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak tyle jest kobiet, to proszę uwzględnij też mnie 

11 ka jest bardziej magiczna :)

A tak na poważnie, to kliknąłem w tym samym czasie co Artanis 

Oczywiście jak jestem poza limitem to nie bierz mnie pod uwagę. ;)

Edytowane przez Milano0404
  • Lubię to! 1
  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 21.11.2021 o 20:11, Blackraven napisał:

Ja jajajaja !

1. Lekcja jaką wynoszę z poprzedniego roku (2021)

9 Denarów - nauka dbania o siebie i swoją wygodę. Wiesz jak wygląda zdrowy egoizm, nauczyłaś się jak skupić na sobie uwagę  :)

2. Wyzwania, które przyniesie 2022 rok

Rycerz Kielichów - walka o swoje pasje, będziesz musiała oddzielić to co jest chwilowym kaprysem od tego co jest naprawdę ważne dla Ciebie. Mogą też pojawić się osoby nastawione na flirty

3. Na czym najbardziej się skupić

4 Denarów  - na sobie, na materii. To może być też nauka operowania budżetem. 

4. Okazje do wykorzystania

Cesarzowa  - będziesz miała okazję rozwinąć się jako plodna artystka, może pojawić się sporo pomysłów, które będziesz realizować z wielkimi sukcesami :) szansa na wyjaśnienie relacji z kobietami w Twojej rodzinie i pokażesz kto tu rzadzi :)

5.  Jaki będzie temat przewodni roku 2022

Pustelnik - nauka, rozwój  wewnętrzny, szukanie w sobie spokoju i rownowagi, zainteresowanie medytacją, podróżami w głąb siebie

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 21.11.2021 o 20:50, Mala_83 napisał:

Ja też chętna :)

1. Lekcja jaką wynoszę z poprzedniego roku (2021) 2 Mieczy  - nauka kompromisów, ale też kierowania się przeczuciami i intuicja. Nauczyłaś się trudnej sztuki dyplomacji 

 

2. Wyzwania, które przyniesie 2022 rok Giermek Mieczy trzeba będzie zawalczyć o swoje, czasem odpowiedziec coś dosadnie, koniec języka za przewodnika, im lepszych argumentow użyjesz tym więcej uzyskasz. Może nowe kursy staną przed Tobą otworem

 

3. Na czym najbardziej się skupić 6 Mieczy 

Na nauce języków, ale ważne będzie tez dążenie naprzód bez oglądania się za siebie, palenie mostów za tym co nie służy 

 

4. Okazje do wykorzystania 9 Mieczy

Zwalczysz swoje lęki i obawy, okaże się że strach ma tylko wielkie oczy. Swoje lęki przekujesz w swoją zbroję, która Cię ochroni

 

5.  Jaki będzie temat przewodni roku 2022 Giermek Denarów 

Temat przewodni to budowa relacji, praca nad znajomosciami, ale też podnoszenie kwalifikacji, które poprawią Twój byt :)

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 21.11.2021 o 21:39, Gringe napisał:

@Lunaria bardzo lubię być królikiem doświadczalnym :D jak znajdziesz czas i dla mnie to poproszę :) 

 

1. Lekcja jaką wynoszę z poprzedniego roku (2021)

4 Kielichów 

Pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy, gdy zobaczyłam tę kartę to cytat z wiersza W. Szymborskiej: "wiem jak ułożyć rysy twarzy by smutku nikt nie zauważył". Myślę, że tego się nauczyłaś... nie narzekać na los, płakać w środku, w sobie, jednocześnie nie pokazując, że coś Cię smuci i martwi. 

 

2. Wyzwania, które przyniesie 2022 rok

5 Denarów 

Walka o byt, o zainteresowanie, to potrzeba, żeby czuć się dla kogoś ważna, potrzebna i tu cytując K. Nosowską:

 "Gdybys byl, a nie bywal
Raz na jakis czas .
Bylabym wreszcie "czyjas"
Nie "bezpanska" - az tak"

 

3. Na czym najbardziej się skupić 

Wisielec

Na zmianach, które zachodzą, na czerpaniu przyjemności z możliwości zwolnienia obrotów. Może karty nawiązują do nauki jogi. Wyrobic w sobie umiejętność patrzenia na tematy z różnej perspektywy 

 

4. Okazje do wykorzystania 

Wieża 

Masz szansę na to, że "mury runą, runą, runą i pogrzebia stary świat". Masz zdolność do burzenia wszystkiego co powstało na watlych fundamentach

 

5.  Jaki będzie temat przewodni roku 2022

Umiarkowanie 

Łapanie balansu, bo z jednej strony jest Wisielec, czyli stagnacja spowolnienie a z drugiej Wieża, która potrafi zrobić hałas. Nauczysz się mądrze łączyć obie cechy jak projektant, który trochę materiału odetnie definitywnie, a część przyczepi w nowym miejscu  tworząc arcydzieło :) 

 

Coś mnie flow karciane poniosło :p aż strach co będę wieszczyć przy 10 wrozbie :o

Edytowane przez Lunaria
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Lunaria Dziękuję Ci pięknie :buziak::bukiet:

 

W 4 Kielichów nie tyle smutek, co lekcją jest nieangażowanie się emocjonalnie w sprawy na które nie mam wpływu - i tego uczę się cały czas. Być obojętną. 
W 5 Denarów będę ścigać exa o alimenty i ogólnie starać się wiązać koniec z końcem, może częściej poproszę rodziców o finansowe wsparcie :/ 

Wisielec - zgadzam się. Ogólnie „branie” a nie „dawanie”. 
W Wieży - masz rację- i nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło :) 

Umiar co by nie było to miła karta i czas spokojnie płynie :) 

 

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 21.11.2021 o 21:53, Anastazja979 napisał:

Chętna! :D

1. Lekcja jaką wynoszę z poprzedniego roku (2021)

2 Denarów 

Ten rok to był dla Ciebie niezły rollercoster, można to porównać do przysłowia "raz na wozie, raz pod wozem". Na pewno nauczyłaś się łączyć naukę z pracą lub nauczyłaś się, że rzeczy które wydają się wzajemnie wykluczać uda się zbalansowac. Co istotne wiesz też, że nie należy się zbytnio przyzwyczajać do niczego, bo po każdej burzy przychodzi słońce :)

 

2. Wyzwania, które przyniesie 2022 rok

6 Buław 

Ahoj przygodo! Trzeba będzie odważnie stawiać czoła temu co przyniesie los i chwytac byka za rogi. Generalnie wszechświat Ci sprzyja, więc plany które przedsiebrzesz powinno udać się zrealizować 

 

3. Na czym najbardziej się skupić

Diabeł 

Ano na przyjemnosciach, ale warto też przyjrzeć się czy czasem nie siedzisz w złotej klatce i czy ktoś lub coś Cię ogranicza 

 

4. Okazje do wykorzystania

Księżyc 

Warto zaufać intuicji, dowiesz się o skrywanych tajemnicach. Zawsze warto drążyć tam gdzie masz wątpliwości lub masz poczucie, że coś nie gra

 

5.  Jaki będzie temat przewodni roku 2022 Wieża 

Zmiany, zmiany, zmiany :) dużo nagłych zwrotów akcji, do których będziesz musiała się dostosować niczym człowiek guma :)

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 21.11.2021 o 21:59, Romualda de Kocurko napisał:

To ja też poproszę o wróżbę :) 

1. Lekcja jaką wynoszę z poprzedniego roku (2021)

3 Mieczy 

Mogłaś poczuć się zdradzona, zraniona, poznałaś smak porażki. Jednocześnie też byłaś w super formie intelektualnej, nauczyłaś się, że logika jest ważniejsza niż domysły

 

2. Wyzwania, które przyniesie 2022 rok Słońce 

Dużo radości, imprez, smutki odejdą do kąta. Zacznie się gorący okres, gdzie poznasz dużo nowych ludzi 

 

3. Na czym najbardziej się skupić

8 Buław 

Na poznawaniu, dobrej zabawie, 8 Buław to czas gdy dużo się dzieje, więc nie musisz dbać o drobne detale tylko o całokształt

 

4. Okazje do wykorzystania

 2 Buław 

Będziesz miała możliwość spróbowania wydeptywania nowych dróg, poznawania alternatywnych ścieżek bez większych konsekwencji 

 

5.  Jaki będzie temat przewodni roku 2022

9 Buław 

Będziesz nieco wycofana i to może Cię blokować na pozytywne zmiany, które szykuje Ci los. 

:)

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
16 minut temu, FreyaAngels napisał:

A mogłabym jeszcze tez poprosic;) jak ladnie się uśmiechnę

Przykro mi Freya, ale nie mam tyle czasu, a chciałabym, żeby wróżba była rzetelna a nie na odwal się. No i jeśli Ciebie wciągnęłabym na listę a Milano zostałby pominięty, to byłoby bardzo niesprawiedliwe :(

może jeszcze trafi się okazja do powrozenia, w tym lub przyszłym roku ;)

  • O.K 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Lunaria napisał:

1. Lekcja jaką wynoszę z poprzedniego roku (2021) 2 Mieczy  - nauka kompromisów, ale też kierowania się przeczuciami i intuicja. Nauczyłaś się trudnej sztuki dyplomacji 

 

2. Wyzwania, które przyniesie 2022 rok Giermek Mieczy trzeba będzie zawalczyć o swoje, czasem odpowiedziec coś dosadnie, koniec języka za przewodnika, im lepszych argumentow użyjesz tym więcej uzyskasz. Może nowe kursy staną przed Tobą otworem

 

3. Na czym najbardziej się skupić 6 Mieczy 

Na nauce języków, ale ważne będzie tez dążenie naprzód bez oglądania się za siebie, palenie mostów za tym co nie służy 

 

4. Okazje do wykorzystania 9 Mieczy

Zwalczysz swoje lęki i obawy, okaże się że strach ma tylko wielkie oczy. Swoje lęki przekujesz w swoją zbroję, która Cię ochroni

 

5.  Jaki będzie temat przewodni roku 2022 Giermek Denarów 

Temat przewodni to budowa relacji, praca nad znajomosciami, ale też podnoszenie kwalifikacji, które poprawią Twój byt :)

Dzięki serdeczne @Lunaria faktycznie poprzedni rok to nauka kompromisów jak i kierowanie przeczuciami bo faktycznie one były słuszne. Nowy rok widać że też nie będzie łatwy i czasem trzeba będzie zawalczyć o swoje, ale w temacie przewodnim widać że powinno mi to dobrze zrobić i nie być tak źle :)

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 21.11.2021 o 22:14, runoutofbreath napisał:

Ja również poprosze :czarow:

1. Lekcja jaką wynoszę z poprzedniego roku (2021)

Sąd 

Zakończył się dla Ciebie jakiś cykl, dzięki któremu miałaś szansę się odrodzić jak feniks z popiołów. Dokonałaś bilansu w swoim życiu, który mogł sprawić, że uczyłaś się na swoich błędach. 

 

2. Wyzwania, które przyniesie 2022 rok

4 Buław 

Będziesz miała dużo okazji do świętowania i zabawy, ale będziesz też przebywać w gronie najbliższych Ci osób. Tych ofert może być na tyle dużo że ciężko będzie Ci się zdecydować na to co wybrać 

 

3. Na czym najbardziej się skupić 

4 Mieczy 

Ważne, abyś nauczyła się odpoczywać, czasem zamknąć się na ludzi i pobyć sam na sam ze sobą,  aby zrozumieć o czym marzysz. Przyszło mi jeszcze do głowy, że zajmiesz się czymś co do tej pory pomijałaś co było dla Ciebie nudne  lub niewygodne 

 

4. Okazje do wykorzystania 

Królowa Mieczy 

Szansa na rozwój w dziedzinach, gdzie ważny jest lekki styl pisania i umiejętność szybkiego przelewania myśli na papier. Możesz się wybić i wykazać swoim lotnym umyslem lub zrobisz wrażenie na osobach pokroju Anny Wintour :)

 

5.  Jaki będzie temat przewodni roku 2022

As Mieczy  

Nauka, rozwój, zdobywanie wiedzy, walka ze stereotypami. Na mojej talii Miecz jest w koronie i wygląda jakby przecinał mgłę lub wyłaniał się z niej, więc będziesz starała się szerzyć wiedzę i walczyć z dezinformacją

:)

  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 21.11.2021 o 22:47, StoKrotkax napisał:

Też chętna :D

 

1. Lekcja jaką wynoszę z poprzedniego roku (2021)

Diabeł 

Ten rok raczej dał Ci w kość, musiałaś nauczyć się jak wyjść obronną ręką z toksycznych relacji. Emocje i uczucia aż w Tobie kipiały, może musiałaś nauczyć się funkcjonować w środowisku które Tobą  manipuluje.

 

2. Wyzwania, które przyniesie 2022 rok

2 Denarów 

Trzeba będzie trochę się nagimnastykować, załapać parę srok za ogon. Pojawią się mozliwosci na znalezienie dodatkowego zarobku

 

3. Na czym najbardziej się skupić 

2 Mieczy 

Na sprawiedliwym wyborze, na ocenianiu realnie szans.

 

4. Okazje do wykorzystania 

6 Denarów 

Ktoś może wyciągnąć w Twoim kierunku pomocną dłoń, nie powinnaś jej odrzucać. Może też sama będziesz mogła pomóc komuś kto jest w gorszym położeniu niż Ty

 

5.  Jaki będzie temat przewodni roku 2022

9 Denarów 

Zachowanie niezależności, budowanie atrakcyjności.

 

Dużo kart, które mówią o emocjach i rozterkach, ale końcowa karta wskazuje, że wszystko jest na dobrej drodze. 3 karty z dworu Denarów, które sugerują, że należy zająć się materią, dbaniem o swoje dobro i interesy

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 21.11.2021 o 23:06, Mesi napisał:

I jeszcze ja się zgłaszam :)

1. Lekcja jaką wynoszę z poprzedniego roku (2021)

2 Buław 

Wiesz, że świat należy do Ciebie, ale jednocześnie zdajesz sobie sprawę, że nie wszystko jest warto. Umiesz spojrzeć na sprawy z dalszej perspektywy

 

2. Wyzwania, które przyniesie 2022 rok

10 Mieczy 

Zamknięcie starych etapów, tego wszystkiego co kazało Ci gryźć ręce z nerwów. Czas niełatwych pożegnań

 

3. Na czym najbardziej się skupić 

10 Denarów 

Na pracy, na tym co jest zbudowane na trwałych fundamentach. Na mojej karcie jest osoba, którą słucha tłum a ona jest przed pięknie zdobionym budynkiem, więc może warto zainteresować się PR, zadbać o dobrobyt innych osób 

 

4. Okazje do wykorzystania 

Rycerz Kielichów 

Będziesz mogła świętować sukcesy w projektach, które wymagają artystycznego zacięcia. Dostaniesz zaproszenia na rodzinne imprezy, z których powinnaś skorzystać :)

 

5.  Jaki będzie temat przewodni roku 2022

6 Mieczy 

Odcinanie i amputowanie wszystkiego co powoduje gangrenę :p tak jak w winogronie trzeba obciąć pędy i zostawić tylko te najzdrowsze i najładniejsze, aby mogły rodzić najlepsze owoce, tak Ty będziesz musiała odpuscic i spisać na straty wszystko to co nie rokuje

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 21.11.2021 o 23:22, Ragna napisał:

Też poproszę! :D

1. Lekcja jaką wynoszę z poprzedniego roku (2021)

Rycerz Kielichów - kierowałaś się intuicją, nauczyłaś się iść za glosem serca. Mocniej otworzyłaś się na ezoterykę. Znalazłaś miejsce, w którym czujesz się dobrze.

 

2. Wyzwania, które przyniesie 2022 rok

7 Buław 

Trzeba będzie zmierzyć się z odmiennymi poglądami, komplikacjami, różne czynniki będą robić Ci pod górkę. Najważniejsze jednak, żebyś cały czas odpierała ataki, odwagi Ci nie zabraknie

 

3. Na czym najbardziej się skupić 

10 Buław 

Może planujesz remont lub przeprowadzkę. Tak pomyślałam, że warto abyś uzmysłowiła sobie czy nie bierzesz zbyt wiele na swoje barki. Ewentualnie to czas, abyś podzieliła się tym co Ci ciąży 

 

4. Okazje do wykorzystania 

Giermek Kielichów 

Będziesz miała szansę, aby udzielić komuś wsparcia emocjonalnego, ludzie będą traktować Cię jako osobę, której można się zwierzyc, wyżalić. Okazja do spotkania ciepłych, wrażliwych, artystycznych dusz

 

5.  Jaki będzie temat przewodni roku 2022

Gwiazda - plany, marzenia, uzdrowienie.

Per aspera ad astra - ten rok to może być kamieniem milowym jeśli chodzi o spelnianie marzeń i znalezienie swojego celu, drogi. Nie będzie łatwo, mogą pojawić się chwile zwątpienia, ale nie będzie już odwrotu, będziesz płynąć jak Odys do swojej Itaki

 

"Niech cię nie niepokoją

Cierpienia twe i błędy.

Wszędy są drogi proste

Lecz i manowce wszędy.

 

O to chodzi jedynie,

By naprzód wciąż iść śmiało,

Bo zawsze się dochodzi

Gdzie indziej, niż się chciało.

 

Zostanie kamień z napisem:

Tu leży taki i taki.

Każdy z nas jest Odysem,

Co wraca do swej Itaki."

L. Staff 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lunaria napisał:

1. Lekcja jaką wynoszę z poprzedniego roku (2021)

2 Buław 

Wiesz, że świat należy do Ciebie, ale jednocześnie zdajesz sobie sprawę, że nie wszystko jest warto. Umiesz spojrzeć na sprawy z dalszej perspektywy

 

2. Wyzwania, które przyniesie 2022 rok

10 Mieczy 

Zamknięcie starych etapów, tego wszystkiego co kazało Ci gryźć ręce z nerwów. Czas niełatwych pożegnań

 

3. Na czym najbardziej się skupić 

10 Denarów 

Na pracy, na tym co jest zbudowane na trwałych fundamentach. Na mojej karcie jest osoba, którą słucha tłum a ona jest przed pięknie zdobionym budynkiem, więc może warto zainteresować się PR, zadbać o dobrobyt innych osób 

 

4. Okazje do wykorzystania 

Rycerz Kielichów 

Będziesz mogła świętować sukcesy w projektach, które wymagają artystycznego zacięcia. Dostaniesz zaproszenia na rodzinne imprezy, z których powinnaś skorzystać :)

 

5.  Jaki będzie temat przewodni roku 2022

6 Mieczy 

Odcinanie i amputowanie wszystkiego co powoduje gangrenę :p tak jak w winogronie trzeba obciąć pędy i zostawić tylko te najzdrowsze i najładniejsze, aby mogły rodzić najlepsze owoce, tak Ty będziesz musiała odpuscic i spisać na straty wszystko to co nie rokuje

Bardzo, bardzo dziękuję :bukiet3i:

Jeśli chodzi o lekcję - to w punkt! W związku z czym już wczoraj podjęłam wyzwanie na 2022 r. - ojjj... będzie to miało wpływ na to, co się będzie dziać dalej :)

Resztę zweryfikuję za jakiś czas ;) jeszcze raz dziękuję :_buzki:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 21.11.2021 o 23:35, Artanis napisał:

Ja też proszę ;)

1. Lekcja jaką wynoszę z poprzedniego roku (2021)

Pustelnik

Nauczyles się czerpać siłę z samotności, dojrzałeś do tego aby zagłębić się w swoim wnętrzu 

 

2. Wyzwania, które przyniesie 2022 rok

Wisielec

Zostaniesz poddany próbie, która może dotyczyć odwlekania różnych spraw. Możesz czuć się jak w potrzasku, wszystkie dni będą wydawały się identyczne, nudne, miałkie. Będziesz musiał zmienić swoją perspektywę, zastanowić się nad tym co jest plusem danej sytuacji. 

 

3. Na czym najbardziej się skupić 

7 Mieczy 

Na tym, aby działać sprytnie, ale też nie wybielać się kosztem innych. Uważać też na różne podstępy. 

"Należy więc być lisem, aby się poznać na sieciach (...)"

Machiavelli "Książę"

 

4. Okazje do wykorzystania 

4 Buław 

Jest szansa na to, aby pogodzić się z kimś, wprowadzić harmonię i równowagę w rodzinie lub wśród znajomych, każda szansa na celebrowania miłych chwil jest wskazana 

 

5.  Jaki będzie temat przewodni roku 2022

2 Mieczy 

Oczekiwanie na rozwój sytuacji, blokady, zahamowanie działań, ale też czas na to by kierować się intelektem i intuicją.

  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 minuty temu, Mesi napisał:

Bardzo, bardzo dziękuję :bukiet3i:

Jeśli chodzi o lekcję - to w punkt! W związku z czym już wczoraj podjęłam wyzwanie na 2022 r. - ojjj... będzie to miało wpływ na to, co się będzie dziać dalej :)

Resztę zweryfikuję za jakiś czas ;) jeszcze raz dziękuję :_buzki:

Dziękuję za wstępną weryfikację :) trzymaj się! Czasem trzeba zostawić zgliszcza, żeby coś na nowo wybudować :) trzymam kciuki :slonko::_buziak:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
20 godzin temu, Gringe napisał:

@Lunaria Dziękuję Ci pięknie :buziak::bukiet:

 

W 4 Kielichów nie tyle smutek, co lekcją jest nieangażowanie się emocjonalnie w sprawy na które nie mam wpływu - i tego uczę się cały czas. Być obojętną. 
W 5 Denarów będę ścigać exa o alimenty i ogólnie starać się wiązać koniec z końcem, może częściej poproszę rodziców o finansowe wsparcie :/ 

Wisielec - zgadzam się. Ogólnie „branie” a nie „dawanie”. 
W Wieży - masz rację- i nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło :) 

Umiar co by nie było to miła karta i czas spokojnie płynie :) 

 

 

Dzięki za wstępną weryfikację :*

 mam nadzieję że wszystko się ułoży, a na to wskazuje Umiar :)

Wspaniałego 2022 roku :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StoKrotkax
4 godziny temu, Lunaria napisał:

1. Lekcja jaką wynoszę z poprzedniego roku (2021)

Diabeł 

Ten rok raczej dał Ci w kość, musiałaś nauczyć się jak wyjść obronną ręką z toksycznych relacji. Emocje i uczucia aż w Tobie kipiały, może musiałaś nauczyć się funkcjonować w środowisku które Tobą  manipuluje.

 

2. Wyzwania, które przyniesie 2022 rok

2 Denarów 

Trzeba będzie trochę się nagimnastykować, załapać parę srok za ogon. Pojawią się mozliwosci na znalezienie dodatkowego zarobku

 

3. Na czym najbardziej się skupić 

2 Mieczy 

Na sprawiedliwym wyborze, na ocenianiu realnie szans.

 

4. Okazje do wykorzystania 

6 Denarów 

Ktoś może wyciągnąć w Twoim kierunku pomocną dłoń, nie powinnaś jej odrzucać. Może też sama będziesz mogła pomóc komuś kto jest w gorszym położeniu niż Ty

 

5.  Jaki będzie temat przewodni roku 2022

9 Denarów 

Zachowanie niezależności, budowanie atrakcyjności.

 

Dużo kart, które mówią o emocjach i rozterkach, ale końcowa karta wskazuje, że wszystko jest na dobrej drodze. 3 karty z dworu Denarów, które sugerują, że należy zająć się materią, dbaniem o swoje dobro i interesy

Aż tak wiele... się zgadza że jestem w szoku.  Co do 1  kipiały i kipią do dziś  :D.  Co do 2.  Chciałabym coś swojego dodatkowego mimo etatu ale nie mam pomysłu na siebie. Dziękuję :koniczynka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 minuty temu, StoKrotkax napisał:

Aż tak wiele... się zgadza że jestem w szoku.  Co do 1  kipiały i kipią do dziś  :D.  Co do 2.  Chciałabym coś swojego dodatkowego mimo etatu ale nie mam pomysłu na siebie. Dziękuję :koniczynka:

W takim razie myślę, że los coś dobrego ześle :D ktoś znajomy może zaproponować spółkę albo pracę u siebie (6 Denarów), dzięki czemu staniesz się niezależna finansowo (9 Denarów)

Będzie dobrze! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2021 o 20:54, Lunaria napisał:

1. Lekcja jaką wynoszę z poprzedniego roku (2021)

9 Denarów - nauka dbania o siebie i swoją wygodę. Wiesz jak wygląda zdrowy egoizm, nauczyłaś się jak skupić na sobie uwagę  :)

2. Wyzwania, które przyniesie 2022 rok

Rycerz Kielichów - walka o swoje pasje, będziesz musiała oddzielić to co jest chwilowym kaprysem od tego co jest naprawdę ważne dla Ciebie. Mogą też pojawić się osoby nastawione na flirty

3. Na czym najbardziej się skupić

4 Denarów  - na sobie, na materii. To może być też nauka operowania budżetem. 

4. Okazje do wykorzystania

Cesarzowa  - będziesz miała okazję rozwinąć się jako plodna artystka, może pojawić się sporo pomysłów, które będziesz realizować z wielkimi sukcesami :) szansa na wyjaśnienie relacji z kobietami w Twojej rodzinie i pokażesz kto tu rzadzi :)

5.  Jaki będzie temat przewodni roku 2022

Pustelnik - nauka, rozwój  wewnętrzny, szukanie w sobie spokoju i rownowagi, zainteresowanie medytacją, podróżami w głąb siebie

Diekuje ale czy tylko ja nie dostalam zadnego wiersza ani poetyckiego porownania?

 

Juz moge cos zweryfikowac.

1. Tak dbanie o siebie pelna para to mijajacy rok.

4. te relacje z kobietami to akurat na powrot siostry do domu. Mysle ze one moga pogorszeniu ulec a nie polepszeni. Psy juz wyja. Ja z kotem dostajemy kota ;p W planach tez mam do zrobienia kilka kreatywnych rzeczy.

5. Propo nauki i rozwoju wewnt-zaczelam nauke podrozy astralnych. Co do nauki to mysle ze w pewnym zakresie niedlugo bede musiala faktycznie sie doksztalcic.

 

 

 

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
55 minut temu, Blackraven napisał:

Diekuje ale czy tylko ja nie dostalam zadnego wiersza ani poetyckiego porownania?

 

Juz moge cos zweryfikowac.

1. Tak dbanie o siebie pelna para to mijajacy rok.

4. te relacje z kobietami to akurat na powrot siostry do domu. Mysle ze one moga pogorszeniu ulec a nie polepszeni. Psy juz wyja. Ja z kotem dostajemy kota ;p W planach tez mam do zrobienia kilka kreatywnych rzeczy.

5. Propo nauki i rozwoju wewnt-zaczelam nauke podrozy astralnych. Co do nauki to mysle ze w pewnym zakresie niedlugo bede musiala faktycznie sie doksztalcic.

 

 

 

 

Powiem Ci, że faktycznie jakoś u Ciebie bez piosenki i cytatu, ale to chyba przez talię jakie wybrałam. U Ciebie zaczęłam wróżyć Mystical Manga Tarot i miałam totalną niemoc twórcza, dopiero poczułam flow przy Tarot Mucha :) ale naprawie swój błąd :) przyjrze się dziś tym kartom :D

dziękuję za wstępną weryfikację :)

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lunaria napisał:

Powiem Ci, że faktycznie jakoś u Ciebie bez piosenki i cytatu, ale to chyba przez talię jakie wybrałam. U Ciebie zaczęłam wróżyć Mystical Manga Tarot i miałam totalną niemoc twórcza, dopiero poczułam flow przy Tarot Mucha :) ale naprawie swój błąd :) przyjrze się dziś tym kartom :D

dziękuję za wstępną weryfikację :)

 

 

Hab

hahaa jak dla mnie obie talie malo wrozebne. Bylabym wdziedzna za wtloczenie w ta wrozbe nutke romantyzmu i poezji ;p

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lunaria dziękuję Ci ślicznie za wróżbę andrzejkową :bukiet3i::bukiet: Nie będę też ukrywał, że spodziewałem się bardziej przychylnych kart ot, taki wewnętrzny egoista ze mnie i myśliciel życzeniowy :biggrin: Pomimo chwilowego wyparcia, po przemyśleniu sprawy doszedłem do wniosku, że karty te przedstawiają sytuację, w której się znajduję (najbardziej właśnie ją) oraz tematy, które będę kontynuowane w 2022 roku. Fajnie gdybyś podała mi nazwę talii gdybym mógł zobaczyć jakie ma obrazki. Dobra refleksja i rada na Nowy Rok.

 

W dniu 30.11.2021 o 18:12, Lunaria napisał:

1. Lekcja jaką wynoszę z poprzedniego roku (2021)

Pustelnik

Nauczyles się czerpać siłę z samotności, dojrzałeś do tego aby zagłębić się w swoim wnętrzu

 

Nauczyłem się akceptować samotność i to, że nie ma w tym nic złego ani dziwnego. To też poszukiwanie własnego ego (czego chcę i czego oczekuję od innych) i wniosek, że potencjalnie największy zysk może przyjść gdy człowiek idzie pod prąd, ale może to też wiązać się z równie wielką stratą. Moje decyzje podejmowane są po namyśle, ale na pewno lepsze są szybkie decyzje niż ich całkowity brak lub odwlekanie tematu.

 

W dniu 30.11.2021 o 18:12, Lunaria napisał:

2. Wyzwania, które przyniesie 2022 rok

Wisielec

Zostaniesz poddany próbie, która może dotyczyć odwlekania różnych spraw. Możesz czuć się jak w potrzasku, wszystkie dni będą wydawały się identyczne, nudne, miałkie. Będziesz musiał zmienić swoją perspektywę, zastanowić się nad tym co jest plusem danej sytuacji.

 

 

Coś czuję, że w odpowiedzi zarysował się obszar mojej pracy zawodowej. Od jakiegoś czasu nie czuję rozwoju ani intelektualnego ani finansowego. Myślę, że karta oznacza moją stagnację, brak perspektyw na rozwój oraz konieczność wycofania i przemyślenia czy wstawiam na swoje lub czy zmieniam pracę. Obie z tych rzeczy są niezmiernie wyczerpujące fizycznie i intelektualnie i nie mogą odbyć się od razu. To czas na zastanowienie się i obranie nowego kierunku rozwoju. Mega fajnie koresponduje to z tematem Urana w Byku i zmiany drogi powołania.

 

W dniu 30.11.2021 o 18:12, Lunaria napisał:

3. Na czym najbardziej się skupić 

7 Mieczy 

Na tym, aby działać sprytnie, ale też nie wybielać się kosztem innych. Uważać też na różne podstępy. 

"Należy więc być lisem, aby się poznać na sieciach (...)"

Machiavelli "Książę"

 

Tutaj karta też koresponduje z moją pracą. To gra na dwa fronty, czyli rozwój i działanie po za normalną pracą zawodową. Dokształcanie się po godzinach lub praca na własnej działalności. Przeniesienie powiadanego doświadczenia do nowej roli w celu zarobienia lepszych pieniędzy. Wiem, że obszar w którym pracuje może się zakończyć, więc moją rolą jest aktywne przygotowywanie się do zmiany.

 

Cytat

Lisem trzeba być, aby się poznać na sidłach, lwem, aby przestraszyć wilków. Kto tylko lwa naśladuje, ten nie rozumie rzeczy. Roztropny książę nie może i nie powinien dotrzymać słowa, jeśliby to było ze szkodą dla niego i skoro ustały powody, które go do dania słowa skłoniły. Gdyby wszyscy ludzie byli uczciwi, rada ta nie byłaby na swoim miejscu, lecz gdy są przewrotni i na dane tobie słowo nie zważają, więc i ty nie powinieneś dotrzymać twego słowa, a nigdy nie zabraknie księciu dowodnych przyczyn ku ubarwieniu wiarołomstwa. Można by wiele nowych przykładów przytoczyć, aby okazać, ile traktatów, ile przyrzeczeń zniweczyła niewierność książąt, i że tym dalej zajdziemy, im lepiej lisa naśladujemy. Ale ten przymiot trzeba umieć doskonale zamaskować oraz być niepospolitym zmyślaczem i obłudnikiem

 

No tak tak - kłamać, manipulować, lawirować :biggrin: czysty cynizm.

 

W dniu 30.11.2021 o 18:12, Lunaria napisał:

4. Okazje do wykorzystania 

4 Buław 

Jest szansa na to, aby pogodzić się z kimś, wprowadzić harmonię i równowagę w rodzinie lub wśród znajomych, każda szansa na celebrowania miłych chwil jest wskazana

 

Coś czuję, że zmienię pracę lub podejmę nową aktywność zawodową przynoszącą lepsze rezultaty finansowe. Alternatywnie zmienię miejsce zamieszkania i zrealizuję postawione cele ...albo zbuduję swoje imperium i stanę się Księciem... a może nawet adminem na Ezoforum :D

 

W dniu 30.11.2021 o 18:12, Lunaria napisał:

5.  Jaki będzie temat przewodni roku 2022

2 Mieczy 

Oczekiwanie na rozwój sytuacji, blokady, zahamowanie działań, ale też czas na to by kierować się intelektem i intuicją.

 

Wybór - pozostanie w starej, stabilnej i "dobrej", nierozwijającej pracy czy jej zmiana. Kalkulacja czy wyjście ze strefy komfortu przyniesienie zysk jakiego się spodziewam. Oszacowanie ryzyka.

Edytowane przez Artanis
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, Artanis napisał:

dziękuję Ci ślicznie za wróżbę andrzejkową :bukiet3i::bukiet: Nie będę też ukrywał, że spodziewałem się bardziej przychylnych kart ot, taki wewnętrzny egoista ze mnie i myśliciel życzeniowy :biggrin: Pomimo chwilowego wyparcia, po przemyśleniu sprawy doszedłem do wniosku, że karty te przedstawiają sytuację, w której się znajduję (najbardziej właśnie ją) oraz tematy, które będę kontynuowane w 2022 roku. Fajnie gdybyś podała mi nazwę talii gdybym mógł zobaczyć jakie ma obrazki. Dobra refleksja i rada na Nowy Rok.

Proszę bardzo :) no niestety karty mają to do siebie, że pokazują nagą prawdę a i ja nie należę do osób, które owijają w bawełnę... krótko mówiąc jak w życiu są rozterki, to karty nie pokażą cukrowych jednorożców :D

korzystałam z talii Tarot Mucha (wzorowane na grafikach kobiet tworzonych przez Alfonsa Mucha) nie ma tam zadnych owadów xD

 

Po tych kartach jakie wypadły, to jestem daleka od tego, żeby stwierdzić, że zmienisz pracę. Masz same karty zastoju. Jakby dziwnie to nie zabrzmiało jedyną kartą ruchu i pozytywną jest 7 Mieczy, ale też nie świadczy o znalezieniu nowej pracy. Jeśli zajmujesz się swoją firmą poza godzinami, to nie widać, żeby się to zmieniło. Karta mówi, że będziesz dalej kombinował, budował swoje imperium ;p ale nieoficjalnie i po cichu "wynosił" koncepty z miejsca gdzie jesteś na etacie.

 

Co do tej 4 Buław i przeprowadzki też niekoniecznie ją tu widać, przynajmniej nie w połączeniu z Wisielcem, 2 Mieczy (na rozkład patrzę całościowo nie w oderwaniu 1 karty). 4 Buław może być synonimem domu/mieszkania, bo to często 4 ściany, ale to też operowanie w schemacie, który znasz układzie zamkniętym, więc to dom rodzinny i relacje albo z rodziną albo przyjaciółmi. Skoro to pozycja okazji/szansy, a 4 Buław jest też kartą rozrywki i miłej atmosfery to dlatego uznałam, że jest szansa na miłe spędzanie czasu :)

 

1 godzinę temu, Artanis napisał:

zbuduję swoje imperium i stanę się Księciem... a może nawet adminem na Ezoforum :D

Ambitnie :p ale chyba prędzej zostaniesz nekromantą niż... adminem Ezoforum xD

 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
6 godzin temu, Blackraven napisał:

Hab

hahaa jak dla mnie obie talie malo wrozebne. Bylabym wdziedzna za wtloczenie w ta wrozbe nutke romantyzmu i poezji ;p

 

 

Właśnie, zależy co kto lubi a czasem i od nastroju :D

7 godzin temu, Blackraven napisał:

3. Na czym najbardziej się skupić

4 Denarów  - na sobie, na materii. To może być też nauka operowania budżetem. 

Zgodnie z życzeniem :) W mojej głowie znowu Nosowska na tapecie:

"Udaje, ze swiat zamyka sie
W tych czterech scianach, a za nim pustka
Lubie ten stan
Cisza, ja i czas"

 

:D

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
W dniu 30.11.2021 o 17:36, Lunaria napisał:

1. Lekcja jaką wynoszę z poprzedniego roku (2021)

Rycerz Kielichów - kierowałaś się intuicją, nauczyłaś się iść za glosem serca. Mocniej otworzyłaś się na ezoterykę. Znalazłaś miejsce, w którym czujesz się dobrze.

 

Otwarcie na ezoterykę tak, ale co do reszty to raczej nabawiłam się tylko rozstroju nerwowego spowodowanego... kompletnym zastojem i brakiem wydarzeń ;) Pandemia nie pomogła, no :)

 

W dniu 30.11.2021 o 17:36, Lunaria napisał:

 

2. Wyzwania, które przyniesie 2022 rok

7 Buław 

Trzeba będzie zmierzyć się z odmiennymi poglądami, komplikacjami, różne czynniki będą robić Ci pod górkę. Najważniejsze jednak, żebyś cały czas odpierała ataki, odwagi Ci nie zabraknie

 

Tak, po nowym roku czeka mnie zmierzenie się z pewnym środowiskiem, może nawet potencjalnymi atakami. Inna sprawa, że wiem, że to ja muszę być silna.

 

W dniu 30.11.2021 o 17:36, Lunaria napisał:

 

3. Na czym najbardziej się skupić 

10 Buław 

Może planujesz remont lub przeprowadzkę. Tak pomyślałam, że warto abyś uzmysłowiła sobie czy nie bierzesz zbyt wiele na swoje barki. Ewentualnie to czas, abyś podzieliła się tym co Ci ciąży 

 

Być może będzie przeprowadzka, dosyć znacząca dla mnie. Co do brania na swoje barki to może niekoniecznie, ale może oznaczać zwykł zmęczenie. Pochorowałam się od bezsenności i priorytetem jest dla mnie stanięcie na nogi i zdrowie.

 

W dniu 30.11.2021 o 17:36, Lunaria napisał:

 

4. Okazje do wykorzystania 

Giermek Kielichów 

Będziesz miała szansę, aby udzielić komuś wsparcia emocjonalnego, ludzie będą traktować Cię jako osobę, której można się zwierzyc, wyżalić. Okazja do spotkania ciepłych, wrażliwych, artystycznych dusz

 

O, to ciekawe. Będę wypatrywać artystycznych dusz, obiecuję! :love:

 

W dniu 30.11.2021 o 17:36, Lunaria napisał:

 

5.  Jaki będzie temat przewodni roku 2022

Gwiazda - plany, marzenia, uzdrowienie.

Per aspera ad astra - ten rok to może być kamieniem milowym jeśli chodzi o spelnianie marzeń i znalezienie swojego celu, drogi. Nie będzie łatwo, mogą pojawić się chwile zwątpienia, ale nie będzie już odwrotu, będziesz płynąć jak Odys do swojej Itaki

 

Cudownie, bo mam jedno luźne marzenie zaplanowane na przyszły rok i dodam tylko, że związane z ezo. Żeby miało większą szansę powodzenia wymyśliłam coś dzisiaj, co wiąże się zarówno z tym i... z internetem, na co może wskazywać Gwiazda. Nie chcę jednak zapeszać i detale zachowam dla siebie, ale dam znać czy karta oznaczała to o czym myślę czy może zrealizowała się w inny sposób :biggrin:

 

W dniu 30.11.2021 o 17:36, Lunaria napisał:

 

"Niech cię nie niepokoją

Cierpienia twe i błędy.

Wszędy są drogi proste

Lecz i manowce wszędy.

 

O to chodzi jedynie,

By naprzód wciąż iść śmiało,

Bo zawsze się dochodzi

Gdzie indziej, niż się chciało.

 

Zostanie kamień z napisem:

Tu leży taki i taki.

Każdy z nas jest Odysem,

Co wraca do swej Itaki."

L. Staff 

 

Dziękuję za wiersz, potrzebowałam czegoś takiego :prosi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lunaria napisał:

Proszę bardzo :) no niestety karty mają to do siebie, że pokazują nagą prawdę a i ja nie należę do osób, które owijają w bawełnę... krótko mówiąc jak w życiu są rozterki, to karty nie pokażą cukrowych jednorożców :D

 

A szkoda :D czasami nawet najgorsze ciasto zasługuje na odrobinę lukru! :D

 

Godzinę temu, Lunaria napisał:

korzystałam z talii Tarot Mucha (wzorowane na grafikach kobiet tworzonych przez Alfonsa Mucha) nie ma tam zadnych owadów xD

Znam i lubię tego artystę, ale znudziła mi się secesja :D Kiedyś ta talia mi się bardzo podobała.

 

Godzinę temu, Lunaria napisał:

Po tych kartach jakie wypadły, to jestem daleka od tego, żeby stwierdzić, że zmienisz pracę. Masz same karty zastoju. Jakby dziwnie to nie zabrzmiało jedyną kartą ruchu i pozytywną jest 7 Mieczy, ale też nie świadczy o znalezieniu nowej pracy. Jeśli zajmujesz się swoją firmą poza godzinami, to nie widać, żeby się to zmieniło.

Problem jest taki, że na polu zawodowym rośnie we mnie frustracja. Powoli staje się ona nie do opanowania. Cóż akceptuję i zrobię wszystko aby tak nie było i poprawić swoje zadowolenie. Może to ostrzeżenie przez zmianą pracy?

 

Godzinę temu, Lunaria napisał:

Ambitnie :p ale chyba prędzej zostaniesz nekromantą niż... adminem Ezoforum xD

Dajcie mi tylko dostęp do bazy danych :D! Hehe

Edytowane przez Artanis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...