Skocz do zawartości

Usta ZWERYFIKOWANE


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Chce zrobić sobie usta. Która Panią mam wybrać , żebym była zadowolona ?

 

Pani D

 

Umiarkowanie XIV , moc VIII, 9 monet 

 

Pani N

 

as mieczy , 4 kielichy , 6 buław 

 

Na Panią D lepsze karty zdecydowanie chociaż u Pani X kończy rozkład fajna karta 6 buław. Jak myślicie ? 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza

Pierwsza. Zdecydowanie lepsze karty.

Umiarkowanie czesto mi wychodzilo na zabiegi medycyny estetycznej i to takie ktore sie udaly i polepszyly moj wyglad wiec to bardzo dobra karta. Karta Moc moze mowic o tym ze Twoja fizycznosc bedzie o wiele bardziej atrakcyjna. I w 9 denarach zadowolona babka pewna siebie..

 

Pani D-as mieczy jako zastrzyk lub tez decyzja do podjecia i 4 kielichy- wydaje mi sie ze mozesz krecic glowa ze igla za duza albo z jakiegos powodu miec jakies obiekcje. Moze po konsultacji stwierdzilabys ze na inny efekt liczylas? 6 bulaw -widac ze finalnie wszystko by sie udalo.  No ale 1 to zdecydowanie lepsze karty.

 

  • W punkt 2
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.11.2021 o 21:01, panna.marta napisał:

Chce zrobić sobie usta. Która Panią mam wybrać , żebym była zadowolona ?

 

Pani D

 

Umiarkowanie XIV , moc VIII, 9 monet 

 

Pani N

 

as mieczy , 4 kielichy , 6 buław 

Układ kart mówi o Pani D.  ... 9 monet to też pozytywna karta w tym rozkładzie... wskazuje na indywidualne podejście...

 

Pozdrawiam :thanks:

 

 

 

 

Edytowane przez Piko
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 24.11.2021 o 21:01, panna.marta napisał:

Pani D

 

Umiarkowanie XIV , moc VIII, 9 monet 

Ma dużą wiedzę, zrobiła wiele kursów i jej prace są bardzo estetyczne. Do tego myślę, że dobierze coś co będzie idealnie pasować do Ciebie (nie będziesz mieć kaczego dzioba tylko ladnie wymodelowane usta)

W dniu 24.11.2021 o 21:01, panna.marta napisał:

Pani N

 

as mieczy , 4 kielichy , 6 buław 

A z niej myślę że karty radzą zrezygnować, ponieważ będziesz chodziła na poprawki, bo na początku efekt będzie niezadowalający

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Pani D- wyszły aż 2 AW. Same pozytywne karty. Umiarkowanie może mówić, że już trochę działa w tej dziedzinie. 9 Monet to może pokazuje zarówno wydatek, jak i Twoje końcowe zadowolenie.

Pani N- tu nieciekawe karty. 4 Kielichów to raczej nie będzie zadowolenia, choć trochę przekaz tej karty łagodzi 6 Buław.

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.11.2021 o 21:01, panna.marta napisał:

Pani D

 

Umiarkowanie XIV , moc VIII, 9 monet 

Umiarkowanie może podpowiadać, że Pani nie "przedobrzy", Moc - że usta będą mega sexy i kobiece, a kończąca rozkład 9 Monet - że efekt będzie dokładnie taki, jaki chciałaś.

 

W dniu 24.11.2021 o 21:01, panna.marta napisał:

Pani N

 

as mieczy , 4 kielichy , 6 buław 

As Mieczy w połączeniu z 4 Kielichów może pokazywać, że zostanie wstrzyknięte za dużo materiału, przez co usta mogą początkowo wydawać się za duże. Rozkład kończy 6 Buław więc po jakimś czasie będzie ok. Ale też 4 Kielichy w połączeniu z 6 Buław mogą mówić o dużej opuchliźnie po wstrzyknięciu. 6 Buław to karta często interpretowana jako karta zwycięstwa, bo często na wizerunku karty pokazany jest bohater wracający po zwycięskiej bitwie. I tu jest klucz - czy ta bitwa w tym przypadku jest wskazana?

 

Wybrałabym Panią D - efekt będzie delikatniejszy ale bardziej sexy. I mam wrażenie, że te karty pokazały duże doświadczenie Pani D. No i 9 Denarów to karta zadowolenia.

W przypadku Pani N - mogą pojawić się komplikacje.

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
W dniu 24.11.2021 o 21:01, panna.marta napisał:

Chce zrobić sobie usta. Która Panią mam wybrać , żebym była zadowolona ?

 

Pani D

 

Umiarkowanie XIV , moc VIII, 9 monet 

 

Pani N

 

as mieczy , 4 kielichy , 6 buław 

 

Na Panią D lepsze karty zdecydowanie chociaż u Pani X kończy rozkład fajna karta 6 buław. Jak myślicie ? 

Nie zrobiłam . Kilka dni po miałam wypadek w którym tez doszło do urazu głowy i twarzy jak już dojdę do normalności zrobię u Pani D zdecydowanie !

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Usta ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...