Skocz do zawartości

Rozkład Lenormand


Agness1666

Rekomendowane odpowiedzi

Nie do końca wiem jak czytać ten rozkład i gdzie jest ta 1 i 2 strona, dostrzegam jednak kartę Pana i Pani. 29 Pani + 31 Słońce są razem?

 

Trumna + Śmierć może oznaczać kilka rzeczy. Chorą kobietę, koniec romansu, konieczność poskromienia własnej seksualności, koniec matactw, koniec kłamstw i iluzji, ale także zakończenie jakiejś sytuacji z taktem i stylem, ponieważ Żmija symbolizuje kogoś, kto się umie prezentować (lepiej lub gorzej, ale jednak).

Żmija + List to wiadomości od kobiety, dokumenty związane z kobietą, nieprzyjemne informacje.

List + Podróż to może być zawiadomienie o podróży, bilet na statek/pociąg/samolot, komunikacja na odległość, komunikacja na temat jakiejś zmiany albo informacja która do tej zmiany doprowadzi, wyrażenie chęci zrobienia czegoś nowego albo wybrania się w podróż. Także: dokumenty zakupu, bo czasem statek może pokazywać handel.

 

Jednym słowem obstawiam najbardziej to, że jakaś kobieta w pobliżu pana odwoła jakiś wyjazd.

 

Choroba w teorii jest możliwa, połączenie Trumna + Statek mogłoby sugerować jakąś poważniejszą, ale nie leżą koło siebie, więc na dwoje babka wróżyła.

 

 

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
12 godzin temu, Agness1666 napisał:

Pytanie było co może wydarzyć się w najbliższym czasie . 
troche niepokoi mnie ta … trumna …

Po pierwszej stronie Ja 

po drugiej stronie osoba druga 

 

5B0DED6D-3EB8-46F0-BC19-9F206DB48336.png

Nie rozumiem... Co to za rozkład? Jaka karta jest na danej pozycji? Jaka jest Twoja interpretacja i dlaczego część kart jest odwrócona? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...