Skocz do zawartości

Andrzejkowy gabinet u Gringe


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

Ja poproszę na życie uczuciowe na najbliższe pół roku. Czy coś się ruszy i uda się poznać kogoś z kim stworzę w przyszłości związek :) Rozkład odpowiedni do tego pytania i talie pozostawiam Tobie do wyboru :)

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

I ja poproszę, na relację, w starym piecu diabeł pali :sark: 

Chyba celt będzie najlepszy? 

Talia obojętna, byle nie mroczna :D 

ale.... najbardziej pasuje mi Radiant :buzka_z:

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, ja też poproszę, nie typowo andrzejkowo, bo to już i wiek nie po temu i jestem sercowo zajęta :D ale poprosiłabym o jakiś rozkład na finanse, bo to jak raz ważna kwestia jest teraz u mnie :)

Talia obojętna (to wróżka decyduje) a rozkład - no taki najbardziej pasujący do pytania :thanks:

  • O.K 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@NadziejaZoja

„Drzewo życia”

 

  1. Twoja sytuacja: 2 Buław 

 

W 2 Buław jest moment kiedy ogólnie myślimy „co robić?”. I jest to całościowa analiza, na ile opłaca Ci się angażować w to swoj czas, środki, czy masz ogólnie odpowiednie przygotowanie. Jest to poniekąd stanie na rozdrożu i rozważanie która z dróg będzie najodpowiedniejsza do Twoich sił i możliwości. Moment zawahania. Dylematów. 

 

  1. Obowiązki: Kochankowie 

 

Może jesteś zobligowana jakaś umową z kimś? Jakimś układem? Może nie możesz na ten moment z tego się wycofać? 

kochankowie ogólnie oznaczają współpracę i konieczność dokonywania wyborów - jesteś osoba wolną do Ciebie należy wybór - kwestia czy będzie właściwy? 

 

  1. Ograniczenia z przeszłości: Rycerz Monet 

 

Zaznacza się postać osoby w Typie Rycerza Monet. Może to być mężczyzna jak również i kobieta. Ktoś dbający o sprawy materialne, „dorobkiewicz”. 

Rycerz Monet może tez oznaczać Twoją postawę z przeszłości, i tutaj chodzi o tkwienie w starych schematach. Zafiksowanie na jednym pomyśle bez spojrzenia na sprawę z innej strony. Rycerz monet jest uparty, mało elastyczny.  

 

  1. Co Cię wspiera: Gwiazda 

 

Zdecydowanie Los czuwa bad Tobą, przynajmniej jeśli chodzi o dalszą przyszłość. Jeśli teraz ponosisz pewne niepowodzenia to były to sprawy które by Ci nie posłużyły w dłuższej perspektywie. Gwiazda pokazuje często, że sprawy przybiorą inny obrót niż sobie życzymy ale tylko po to by w przyszłości trafić na coś o wiele cenniejszego. Gwieździe patronuje znak Wodnika( Uran, Saturn). 

Czas gra na Twoją korzyść - to, co się odwleka ma zdecydowanie głębszy sens i swoj powód. Cierpliwości. 

 

  1. Co Ci się sprzeciwia?( co Tobie nie służy): 5 Kielichów 

 

Zdecydowanie „rozmemłanie” i tkwienie w przeszłości. W 5 Kielichów osoba „fiksuje” na trzech rozdanych kielichach i nie widzi szans które Los zdążył mu już naszykować( 2 Kielichy). 

Rozpamiętywanie minionych chwil to nie jest sposób by ruszyć do przodu. 

 

  1. Osiągnięcia: Mag 

 

Chcieć znaczy móc. Udało Ci się dopiąć różnych rzeczy dzięki swoim zdolnościom- nasz wszystko by przekuć swoje marzenia w realne sprawy. Wystarczy tylko chcieć - nic nie stoi Ci na przeszkodzie i nigdy nie stało. 

 

 

  1. Atrakcyjność/ relacje: 6 Monet 

 

Karta podkreśla konieczność równowagi w dawaniu i braniu. Drobne uprzejmości wracają. 

Opłaca się dać coś od siebie by uzyskać uwagę otoczenia. 

 

  1. Praca/komunikacja: Rycerz Mieczy 

 

Rycerz Mieczy sieje zamęt. Działa chaotycznie. Ma pewne pomysły, niestety brakuje mu wyczucia chwili. W pracy może oznaczać skupienie na intelektualnych obowiązkach bez wchodzenia w bliższe kontakty z otoczeniem. Chłodne, racjonalne podejście. 

 

  1. Co jest ukryte: 6 Buław 

 

Nie dostrzegasz jak bardzo jesteś na pozycji zwycięzcy. Pokonałaś z sukcesem wiele przeciwności Losu. Pora wrzucić trochę na luz i docenić swoje przywileje. 

 

 

  1. Przyszłe środowisko/ wynik: Świat 

 

Totalna zmiana. AW i karta transformacji - w dłuższej perspektywie czasowej pisane jest Ci ruszyć w świat, zupełnie nieznany dla Ciebie ląd, co będzie się wiązać z transformacją obecnego życia. 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Mala_83

„Czas na miłość” 

 

  1. Czy jestem gotowa na nowy związek: Królowa Buław 

 

Jak najbardziej choć znasz swoją cenę. A Królowa „tanio” nie chodzi…

Karta pokazuje, że jesteś świadomą siebie, swoich potrzeb kobietą. Pełną energii, wigoru, pewności siebie, otwartą. Wzbudzasz zainteresowanie męskiej części otoczenia, niejeden z panów dłużej zatrzymuje na Tobie wzrok. 

Jesteś gotowa na związek przy czym nie interesują Cię przelotne znajomosci o byle jakiej jakości. Czekasz na właściwego mężczyznę który okaże Vi swoje zainteresowanie. 

 

  1. Co mi pomoże w znalezieniu miłości: 6 Mieczy 

 

Zdecydowanie trzeba ruszyć do przodu. Zmienić otoczenie, sytuacje w których obecnie się obracasz. Zostawić smutek za sobą, wyjść zupełnie poza schemat. 

Za jakąś chwilę może pojawić się szansa na zmianę otoczenia - bez wątpienia warto skorzystać z tej opcji. Może wiązać się to z podróżą lub krótkimi codziennymi wyprawami. 

Dodam, że 6 Mieczy to karta-brama - daje szansę na odmianę losu. 

 

  1. Co mi przeszkadza w znalezieniu partnera: 5 Kielichów 

 

Tkwienie w przeszłości. Pozwalanie sobie na emocjonalne „rozwalenie” i międlenie przeszłych niepowodzeń. To jest ślepa uliczka. 

Nie można poddawać się uczuciom straty, żalu, rozgoryczenia - Los już ma dla Ciebie drugą opcję, znacznie lepszą od tego, co minęło. 

To tez jest karta- brama. W tej pozycji zapowiada, że możliwość jej pokonania pojawia się w momencie odrodzenia się uczuć, pozwoleniu sobie na pojawienie się nadziei- bez tkwienia w przeszłych wydarzeniach.

 

  1. Kogo Los postawi na mojej drodze w najbliższym czasie: Paź Monet 

 

Nie id razu Rzym zbudowano - pojawią się wpierw pewne informacje, mogą być związane z pracą, Twoim codziennym życiem. Możesz tez dostać zaproszenie( na imprezę), wiadomość. 

 

  1. Rezultat, najbliższa przyszłość: Paź Mieczy 

 

Podkreślenie jak bardzo ważna będzie komunikacja odnośnie Twojego pytania. Ktoś wyślę Ci wiadomość, otrzymasz informacje. Patrząc na poprzednie karty, warto rozważyć propozycję i wejść w nowe sprawy. Może być to początek zdecydowanie czegoś większego nowego. 

  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Romualda de Kocurko

„Co Cię czeka?”

 

  1. Aura: Królowa kielichów 

 

Najbliższy czas będzie dość emocjonalny. Skupienie zwłaszcza na swoich uczuciach i tym, co dzieje się w sercu. Niestety Królowa Kielichów ma to do siebie, że bywa pesymistką. Dla niej kielich jest do połowy pełny - czuje, że nie ma wszystkiego. A chciałaby. Stąd rodzą się pytania: „Dlaczego ja?”

Królowa lubi celebrować uczucia. Chce czuć, że jest lubiana, kochana przez otoczenie. Potrzebuje by ktoś o nią się zatroszczył - podał pomocne ramię. Czasem bywa nieporadna, oderwana id realnego świata. 

 

  1. Sprawy uczuciowe: 4 Monet 

 

Stabilizacja. To, co masz nie stracisz. Jeśli jednak czekasz na odmianę losu to nie jest ten moment. Karta zapowiada spędzenie większej ilości czasu w domu, bezpiecznie. 

W sumie rozpoczynamy sezon zimowy więc 4 Monety sprzyjają sielskiej, stabilnej atmosferze we własnych 4 ścianach. 

 

  1. Finanse: 8 Buław 

 

Możesz zdecydować się na nagły, nieplanowany zakup pod wpływem chwili. 

Buławy to wola, ogień - a w odniesieniu do finansów to sprawy gdzie podejmujemy decyzje bo tak chcemy. To jest nasza wola i tego „pożądamy”. Pasuje idealnie kiedy coś wpadnie nam w oko :D 

Szybka decyzja. 

 

  1. Praca/szkoła: 2 Mieczy 

Przed Tobą chwile zawahania. Konieczność przemyślenia pewnej sprawy przed podjęciem decyzji. Moment wstrzymania się z uwagi na brak dostatecznej wiedzy. Rozważanie dwóch opcji, dwóch informacji. Decyzje oparte na intelekcie - pozbawione kalkulacji czy emocji. 

 

 

  1. Rodzina: 7 Buław 

 

Będziesz trzymać się obranej przez siebie drogi, punktu widzenia, stanowiska. To jest stanie przy swoim mimo niesprzyjających warunków. Może będziesz musiała odeprzeć czyjś atak? 

 

  1. Ostrzeżenia: 3 Monet 

 

Nie spoczywaj na laurach. Coś, co wydawało Ci się, że ma solidne podstawy może runąć jak domek z kart i stracisz to, co już zdążyłaś wypracować. Pycha nie jest dobrym doradcą. 

 

  1. Niespodzianka, coś miłego: 9 Buław 

 

Masz w sobie siłę by stawić czoło przeciwnościom. Zaufaj sobie i nie odpuszczaj zanim nie osiągniesz celu - bo jest on na wyciągnięcie dłoni.  

  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Ragna

„Tajemnica Arcykapłanki” 

 

  1. Motyw przewodni: 9 Kielichów 

 

Do wybranej przez Ciebie Ragno, mam książeczkę do interpretacji przy czym lubię trzymać się tego, co sama wiem na temat danej karty. Na koniec każdego klasycznego znaczenia dodam opis ze wspomnianej książeczki - może podpowie coś więcej :) 

 

A więc karta 9 Kielichów to karta ogólnie mówiąca o zadowoleniu emocjonalnym, takie: „chwilo trwaj, jesteś piękna” - ale w żaden sposób ta chwila nie wiąże się z przyszłością, co może sugerować różne znajomosci, flirty - bez głębszej refleksji. Nastawienie na to by było przyjemnie ale bez zbędnych konsekwencji. 

Wg książeczki: dobre samopoczucie, posiadanie więcej niż potrzeba. 

 

  1. Co krzyżuje się( z motywem przewodnim): 5 Mieczy 

 

Karta na pozycji drugiej może mieć wpływ wspierający lub krzyżujący z kartą z pozycji pierwszej. W tym kontekście powiedziałabym,  że „z braku laku…”- 5 Mieczy mówi o podniesionym fiasku, coś po prostu nie wyszło, nie poszło po naszej myśli a nawet jak już wyszło to wyszło głupio i nie cieszy. 

W połączeniu z 9 Kielichów możesz mieć poczucie, że nie widzisz osoby spełniającej Twoje wymogi więc skupiasz się ba chwili obecnej i czerpiesz z niej to, co da się najlepszego. Przy czym te relacje nie są długoterminowe ani rokujące na cokolwiek. 

Wg Książeczki: „Obalona sytuacja w obliczu ryzyka”.

 

  1. Pełnia. Główny wpływ w obecnym czasie: Królowa Kielichów 

 

Jak widzę Królową Kielichów to wiem, że czegoś jest mało. Brakuje czegoś. Człowiek nie jest usatysfakcjonowany. Marudzi. Biadoli. Czemu inni mają a ja nie? I jak zwykle, dla Królowej Kielichów szklanka jest do połowy pusta.  

Tu nie ma satysfakcji. Jest skupienie na swoich emocjach i tym, że jest smutno. Niestety Królowa jest energią pasywną, żeńską - sama nie wykona kroku by zmienić sytuację. Jest nieśmiała.

Wg książeczki: „Czuły kochanek wymienia seksualne przysługi z towarzyszem. uznanie prawa partnera do orgazmu”.

 

  1. Przybywający Księżyc. Wpływy zyskujące na sile: As Kielichów  

 

Pojawi się szansa na rozbudzenie potrzeb emocjonalnych. Nowe okoliczności które ucieszą Twoje serce - kwestia tylko czy zdecydujesz się wykorzystać tą szansę. 

Wg książeczki: „Kobieta w kielichu symbolizuje pożądanie, ale siła fizyczna i duchowa nie wystarcza mężczyźnie. Szukaj pomocy, współudział”. 

 

  1. Ubywający Księżyc. Siły tracące wpływy: 4 Kielichy

 

Jest nadzieja. Poczucie zniechęcenia powoli zaczyna odchodzić. Cis, co wydawałoby się będzie trwać wiecznie pozwala nadejść nowym emocjom. 

W 4 Kielichów człowiek nie widzi sensu by angażować się w daną sprawę. Emocjonalnie. Nie cieszy go ten temat wiec zdecydowanie mówi: nie. 

Wg książeczki: „Intruz. Nieufność. Słaba samoocena. 

 

  1. Co znajduje się w ciemności. Postrzegane nieświadomie, przeczuwane: Siła

 

Tu za dużo nie muszę wyjaśniać. Budzi się wewnętrzna moc i ogień. Świadomość swojej potencji i możliwości - a są one temperamentne i gorące przy czym bardzo dobrze kontrolowane. 

Obudzenie świadomości na temat swojego ciska i potrzeb - Moc jest zwierzęcą, mówiącą o instynktach kartą. 

Wg Książeczki: „Sympatia i dawanie się ponieść emocjom mają moc zwalczania brutalnej siły. Pogodzić relację i zmiękczyć”. 

 

  1. Co znajduje się w świetle. Coś co jest jasno rozpoznawalne i zazwyczaj cenione: 4 Monet 

 

Poczucie bezpieczeństwa. Asekuracja. Zamknięcie. W 4 Monet człowiek ceni swoją prywatność i przed mało kim się otwiera. Tego jesteś świadoma i to sobie w sobie cenisz. 

Wg książeczki: „Chciwość. Intensywne i pożądliwe życie. Egoizm”. 

 

  1. Dokąd prowadzi podróż? Co wydarzy się w najbliższym czasie: Umiarkowanie 

 

W Umiarze życie płynie spokojnie. Nie zaskakuje nas niczym- tym bardziej sytuacja nie ulega przemianie. Jest dobrze, spokojnie. Brak poczucia, że trzeba coś zmienić. To jeszcze nie ten czas. 

Wg książeczki: „Zachowanie kobiety jest często nieprzewidywalne i nie opiera się na rozsądnych kryteriach. Nigdy nie myśl, że masz ukochaną osobę w zasięgu ręki”. 

 

  1. Tajemnica Arcykapłanki: brak Arkan Wielkich w tym miejscu - tajemnica pozostaje nieujawniona. 

 

Podsumowując rozkład - brak tutaj kart z dworu Buław które mogłoby mówić o aktywnym życiu seksualnym. Większość spraw rozgrywa się w sferze duchowej ( Kielichy). I na najbliższy czas nie ulegnie to znaczącej zmianie choć pojawia się szańce na rozbudzenie nowych emocji (As Kielichów). Wzrasta świadomość swoich potrzeb - w odpowiednim czasie przerodzi się w czyn. 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Lunaria

„Drzewo życia”

 

 

  1. Twoja obecna sytuacja: 7 Monet

 

Twoja bieżącą sytuacja nastawiona jest na czekanie. Na ten moment niczego nie przyspieszysz, trzeba uzbroić się w cierpliwość ale tez nie zaniechać swoich obowiązków by plon który masz zebrać w przyszłości był satysfakcjonujący. 

 

  1. Obowiązki: 2 Buław 

 

Karta, która stoi najniżej w hierarchii Tarota nie zapowiada dużych problemów jednak w kontekście tej pozycji czyli obowiązki jakie obecnie masz, to przy 2 Buław możesz mieć poczucie częstego decydowania gdzie skierować swoje siły, swoją uwagę, swoją wolę. W co masz się obecnie zaangażować. Twoje otoczenie wymaga od Ciebie nieustannej uwagi i konieczności decydowania „co najpierw robić?”. 

Karta też mówiąca o dylematach w stylu: „czy mi się w ogóle chce?”

 

  1. Ograniczenia wynikające z przeszłości: 3 Monet 

 

Możesz być zobowiązana jakimś wspólnym projektem. Wstępnie widać już postęp przy czym czeka Cię jeszcze sporo pracy - to dopiero „3” a do 10 jeszcze jest trochę kart. 

Jest widok na sukces - należy być wytrwałym. 

 

  1. Co Cię wspiera: 3 Kielichy 

 

Otoczenie jest bardzo wspierające. Czujesz pozytywna energię innych ludzi oraz ich życzliwość i ciepłe uczucia. Bardzo sympatyczna karta mówiąca o tym, że wszyscy wkoło czują się ze sobą fajnie i miło - to zdecydowanie wpływa na Ciebie pozytywnie i wspierająco. 

 

 

  1. Co sprzeciwia się Tobie?( co działa na Twoją niekorzyść): Kochankowie 

 

Druga karta w tym rozkładzie podkreślająca współpracę i obie te karty są w kontekście problemu i czegoś, co działa na Twoją niekorzyść. Pomysł czy nie jesteś uwikłana w pewną relację która Cię hamuje. Może ktoś z pracy( wcześniejsza 3 Monet) wykorzystuje Twoją życzliwość, co odbija się negatywnie na Twoich sprawach( np za dużo obowiązków w pracy). 

Kochankowie ostrzegają też by nie wchodzić zbyt ufnie w spółki a raczej działać śmiało ale samodzielnie- zdać się na swoj rozum. 

 

  1. Osiągnięcia: Moc 

 

Zdecydowanie zdołałeś zapanować nad porywami serca, okiełznać zwierzęce instynkty w sobie i wykorzystać je w bardzo ukierunkowany sposób. Masz wewnętrzna moc by pokonywać trudności oraz życiowe wyzwania. 

Karta ogólnie mówi o osiągnięciu sępich zamierzeń dzięki dyscyplinie i opanowaniu. To jest Twój indywidualny sukces i sama go sobie zawdzięczasz. 

 

  1. Atrakcyjność/ związki: 7 Kielichów 

 

Jesteś osobą o romantycznym nastawieniu do ludzi. Niektórzy mogą odbierać Twoje podejście jako zainteresowanie i są w dużym błędzie. Po prostu mylą Twoją życzliwość z zainteresowaniem czymś więcej. 

7 Kielichów w związkach może zapowiadać czas kiedy rozważamy różne drogi jakie może obrać nasz związek - w sensie rozwoju. 

Karta zaangażowania duchowego, delikatnej, platonicznej miłości. 

Zapowiada się przyjemny czas. 

 

 

  1. Praca/ komunikacja: Mag 

 

W pracy nie ma rzeczy niemożliwych dla Ciebie. Nie ma sprawy ani zadania którego byś nie ukończyła z sukcesem - dopniesz wszystko wszelkimi sposobami a zwłaszcza przy użyciu uroku osobistego i wdzięku. 

Mag ma wszystko by urzeczywistnić swoje plany i marzenia - jednym słowem: Sukces!

 

  1. Co jest ukryte: 6 Buław 

 

Udana realizacja planów. Może coś się udać, co już spisałaś na straty. 

 

  1. Przyszłe środowisko/ nadchodzące wydarzenia: 2 Miecze 

 

Bieżący moment jak również niedaleka przyszłość będzie pod hasłem podejmowania decyzji oraz dylematów. Przy czym w 2 Mieczy możesz die wahać z uwagi na brak wystarczających informacji, o czymś możesz nie wiedzieć i to spowoduje moment wahania. 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Gringe napisał:

@Mala_83

„Czas na miłość” 

 

  1. Czy jestem gotowa na nowy związek: Królowa Buław 

 

Jak najbardziej choć znasz swoją cenę. A Królowa „tanio” nie chodzi…

Karta pokazuje, że jesteś świadomą siebie, swoich potrzeb kobietą. Pełną energii, wigoru, pewności siebie, otwartą. Wzbudzasz zainteresowanie męskiej części otoczenia, niejeden z panów dłużej zatrzymuje na Tobie wzrok. 

Jesteś gotowa na związek przy czym nie interesują Cię przelotne znajomosci o byle jakiej jakości. Czekasz na właściwego mężczyznę który okaże Vi swoje zainteresowanie. 

 

  1. Co mi pomoże w znalezieniu miłości: 6 Mieczy 

 

Zdecydowanie trzeba ruszyć do przodu. Zmienić otoczenie, sytuacje w których obecnie się obracasz. Zostawić smutek za sobą, wyjść zupełnie poza schemat. 

Za jakąś chwilę może pojawić się szansa na zmianę otoczenia - bez wątpienia warto skorzystać z tej opcji. Może wiązać się to z podróżą lub krótkimi codziennymi wyprawami. 

Dodam, że 6 Mieczy to karta-brama - daje szansę na odmianę losu. 

 

  1. Co mi przeszkadza w znalezieniu partnera: 5 Kielichów 

 

Tkwienie w przeszłości. Pozwalanie sobie na emocjonalne „rozwalenie” i międlenie przeszłych niepowodzeń. To jest ślepa uliczka. 

Nie można poddawać się uczuciom straty, żalu, rozgoryczenia - Los już ma dla Ciebie drugą opcję, znacznie lepszą od tego, co minęło. 

To tez jest karta- brama. W tej pozycji zapowiada, że możliwość jej pokonania pojawia się w momencie odrodzenia się uczuć, pozwoleniu sobie na pojawienie się nadziei- bez tkwienia w przeszłych wydarzeniach.

 

  1. Kogo Los postawi na mojej drodze w najbliższym czasie: Paź Monet 

 

Nie id razu Rzym zbudowano - pojawią się wpierw pewne informacje, mogą być związane z pracą, Twoim codziennym życiem. Możesz tez dostać zaproszenie( na imprezę), wiadomość. 

 

  1. Rezultat, najbliższa przyszłość: Paź Mieczy 

 

Podkreślenie jak bardzo ważna będzie komunikacja odnośnie Twojego pytania. Ktoś wyślę Ci wiadomość, otrzymasz informacje. Patrząc na poprzednie karty, warto rozważyć propozycję i wejść w nowe sprawy. Może być to początek zdecydowanie czegoś większego nowego. 

Wow czytam i jestem w szoku, że to wszystko co napisałaś jest prawdą. Faktycznie doszłam do tego etapu że jestem świadoma siebie kobietą która wie czego chce. Nie mam już ochoty na bylejakość i przelotne znajomości. Szukam kogoś kto faktycznie mnie zainteresuje swoją osobą. Na facetów chyba trochę działam, ale ostatnio żonatych :) Co do otoczenia faktycznie sporo ostatnio czasu poświęciłam na swój rozwój i widzę że nie odnajduje się w swoim otoczeniu i stwierdziłam ostatnio że muszę ruszyć do przodu i poszukać nowych znajomości które będą mnie wspierać a nie zazdrościć sukcesów i ciągnąć w dół. Faktycznie czasem zbyt bardzo analizuje, miedle tą przeszłość ale pracuje nad tym żeby to znacznie ograniczyć. 

Czyli rozumiem że mam otworzyć się na nowe i być czujna na różne wiadomości jakie dostanę w najbliższym czasie :)

Dzięki serdeczne za poświęcony czas i energię i jestem pod wrażeniem trafności wróżby :)

 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Mala_83 przystąpiłam do naszej zabawy andrzejkowej trochę z ciekawości bo nie bardzo ufałam stawianiu kart na odległość. I zaskoczyło mnie jak każdy z rozkładów się różnił - czuć było od każdego inną energię a każda karta w rozkładzie miała swoj sens. 

Odnośnie Twojej sytuacji - trzeba próbować. Małymi kroczkami - Tak jak pisałam: „nie od razu Rzym zbudowano”. :D 
Karty są na najbliższe pół roku tak jak  prosiłaś - a czas szybko leci :) 

 

ps. 
Ta Królowa Buław to ciekawa karta bo faktycznie pokazuje zainteresowanie żonatych facetów - ki ostatnio pokazała wiadomość od przyjaciela mojego exa - oczywiście jest on żonaty :obled:

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że faktycznie muszę zmienić otoczenie, bo ono ciągnie mnie w dół. A karty pokazały dokładnie to samo więc to dobry kierunek :) Muszę jeszcze popracować nad moją cierpliwościa w takim wypadku :)

Ostatnio to faktycznie sami żonaci się odzywają co mnie już męczy, więc coś jest w tym, że królowa buław przyciąga żonatych hahaha Jakoś tak o tej karcie nie pomyślałam :)

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
W dniu 26.11.2021 o 13:31, Gringe napisał:

Mam już komplet ochotników - zatem nie przyjmuję więcej zapytań. :papa2:


Obiecane rozkładu pojawia się w nadchodzący poniedziałek i wtorek :) 

@aneta31

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gringe napisał:

@Romualda de Kocurko

„Co Cię czeka?”

 

  1. Aura: Królowa kielichów 

 

Najbliższy czas będzie dość emocjonalny. Skupienie zwłaszcza na swoich uczuciach i tym, co dzieje się w sercu. Niestety Królowa Kielichów ma to do siebie, że bywa pesymistką. Dla niej kielich jest do połowy pełny - czuje, że nie ma wszystkiego. A chciałaby. Stąd rodzą się pytania: „Dlaczego ja?”

Królowa lubi celebrować uczucia. Chce czuć, że jest lubiana, kochana przez otoczenie. Potrzebuje by ktoś o nią się zatroszczył - podał pomocne ramię. Czasem bywa nieporadna, oderwana id realnego świata. 

 

  1. Sprawy uczuciowe: 4 Monet 

 

Stabilizacja. To, co masz nie stracisz. Jeśli jednak czekasz na odmianę losu to nie jest ten moment. Karta zapowiada spędzenie większej ilości czasu w domu, bezpiecznie. 

W sumie rozpoczynamy sezon zimowy więc 4 Monety sprzyjają sielskiej, stabilnej atmosferze we własnych 4 ścianach. 

 

  1. Finanse: 8 Buław 

 

Możesz zdecydować się na nagły, nieplanowany zakup pod wpływem chwili. 

Buławy to wola, ogień - a w odniesieniu do finansów to sprawy gdzie podejmujemy decyzje bo tak chcemy. To jest nasza wola i tego „pożądamy”. Pasuje idealnie kiedy coś wpadnie nam w oko :D 

Szybka decyzja. 

 

  1. Praca/szkoła: 2 Mieczy 

Przed Tobą chwile zawahania. Konieczność przemyślenia pewnej sprawy przed podjęciem decyzji. Moment wstrzymania się z uwagi na brak dostatecznej wiedzy. Rozważanie dwóch opcji, dwóch informacji. Decyzje oparte na intelekcie - pozbawione kalkulacji czy emocji. 

 

 

  1. Rodzina: 7 Buław 

 

Będziesz trzymać się obranej przez siebie drogi, punktu widzenia, stanowiska. To jest stanie przy swoim mimo niesprzyjających warunków. Może będziesz musiała odeprzeć czyjś atak? 

 

  1. Ostrzeżenia: 3 Monet 

 

Nie spoczywaj na laurach. Coś, co wydawało Ci się, że ma solidne podstawy może runąć jak domek z kart i stracisz to, co już zdążyłaś wypracować. Pycha nie jest dobrym doradcą. 

 

  1. Niespodzianka, coś miłego: 9 Buław 

 

Masz w sobie siłę by stawić czoło przeciwnościom. Zaufaj sobie i nie odpuszczaj zanim nie osiągniesz celu - bo jest on na wyciągnięcie dłoni.  

Dzięki za obszerną wróżbę, a zapytam tylko - na jak długi czas wróżyłaś? 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
17 minut temu, Romualda de Kocurko napisał:

Dzięki za obszerną wróżbę, a zapytam tylko - na jak długi czas wróżyłaś? 

Stawiam na najbliższe 6 miesięcy - więc spokojnie :) 

  • hmmm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Gringe napisał:

Stawiam na najbliższe 6 miesięcy - więc spokojnie :) 

Łee, to niedobrze :) bo jak na tak długo to niezbyt mi się podobają te karty kurde :D 

To od razy zapytam, jeśli chodzi o uczucia - czy myślisz, że te 4 Denary pokazują mnie, że nie chcę czegoś odpuścić, czy bardziej czyjeś nastawienie w stosunku do mnie?

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
26 minut temu, Romualda de Kocurko napisał:

To od razy zapytam, jeśli chodzi o uczucia - czy myślisz, że te 4 Denary pokazują mnie, że nie chcę czegoś odpuścić, czy bardziej czyjeś nastawienie w stosunku do mnie?

Wg mnie to 4 Monet pokazuje impas i brak zmian. Ani lepiej ani gorzej :/ 

Jeśli chodzi o czas to u mnie Tarot bardzo luźno do tego podchodzi i z doświadczenia pokazuje mi sytuacje które muszą się najpierw zadziać a nie wynik docelowy- oczywiście nie zawsze, mówimy tu o rozkładzie np. Na miłość - gdzie nie pokaże ślubu który będzie za 3 lata ale sytuacje która będzie w najbliższej przyszłości( No niech będzie to okres od 3-6 miesięcy). :) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Ismer

 

„Krzyż Celtycki”

 

  1. Ty; sytuacja ogólna: Królowa Monet 

 

Karta pokazuje niezależna osobę. Królowa Monet nie polega na nikim tylko na sobie a jej działanie zawsze przynosi dla niej korzyść. W kontekście sytuacji związkowej może pokazywać kobietę której nie zależy by mieć kogoś przy sobie byle tylko wypełnić puste miejsce. Królowa zawsze się ceni i wie, że zasługuje na najlepsze - jeśli ktoś jej tego nie da to sama sobie to zagwarantuje. 

Oczywiście Królowa Monet to tez kobieta skupiona na pracy, karierze a budowanie związku nie jest jej priorytetem. 

 

  1. Co się krzyżuje lub uzupełnia z kartą z pozycji pierwszej: Rycerz Mieczy 

 

Powiedziałabym, że karta uzupełnia die a nie krzyżuje. Materialne podejście Królowej Denarów powodowane jest logicznymi przesłankami które ma Rycerz Mieczy. Chłodna kalkulacja. Kierowanie się w relacji dużym pragmatyzmem i logiką - tu nie ma miejsca na porywy serca czy innych części ciała. 

 

  1. Najlepsze, co może być osiągnięte w tych okolicznościach: Paź Buław 

 

Pomimo pragmatycznych przesłanek jest chęć by próbować rozwijać relację. Pazie może nie są zbyt doświadczone ale mają dużo entuzjazmu i dobrej woli by próbować. Jeśli nie wyjdzie - będą inne, kolejne próby. 

Paź Buław może tez oznaczać zaproszenia na randkę lub jak pisze H.Banzhaf:  „Giermek Buław często oznacza zaproszenie do przygód. Zawiera się w tym zarówno wzbogacenie i ożywcza perspektywa dla istniejącego związku, jak również zachęta fo rozpoczęcia nowej, podniecającej znajomosci. Czasami Giermek Buław oznacza ochotę na poszukiwanie przygód poza utartymi ścieżkami”. 

Odpowiednik astrologiczny - Wenus w koniunkcji z Księżycem w Strzelcu jako szansa która będzie przyjęta z zachwytem( powiedziałabym, że potrzeby serca oraz emocji są w zgodzie, harmonia).

 

  1. Fundament, powód dla którego rozłożono karty: Kapłanka 

 

Powód ezoteryczny? Próba sprawdzenia, zgłębienia tego, co dzieje się we własnym wnętrzu. Skupienie na sobie i swoich odczuciach. Intuicja. 

 

 

  1. Przeszłość relacji: Śmierć  

 

Przeszłość związku/ relacji zdominowały transformujące wydarzenia. 

 

  1. Bliska przyszłość: Paź Monet 

 

 Otrzymanie wiadomości, przesyłki. Wzbogacenie się. Rozpoczęcie nowego projektu. 

 

  1. Ty wobec rekacji: 6 Kielichów 

 

Znajomość oparta na pozytywnych, przeszłych emocjach. Posiadanie sentymentu do osoby z którą jest się w relacji. Wzgląd na drugą osobę przez pryzmat dobrych wspomnień. 

 

  1. Twoje środowisko i to, co na Ciebie wpływa: Król Mieczy 

 

Na Twoją postawę wobec partnera może mieć wpływ mężczyzna o cechach Króla Mieczowego( szef?). Możesz też być sama odbierana jako Król Mieczy który kieruje się zasadami i normami. Trzymanie partnera na bezpieczny dystans. To partner jest zależny od Ciebie a nie Ty od niego. 

 

  1. Nadzieję i obawy: 7 Mieczy 

 

Możesz obawiać się nieszczerości ze strony drugiej osoby. 

 

  1. Wynik, dalsza przyszłość: Paź Mieczy, 3 Mieczy, Cesarz

 

Patrząc na Pazia w tym miejscu to teoretycznie nic nie ulegnie zmianie. Może pojawić się po pewnym czasie galimatias, sprzeczki, jakieś napięcie w kontaktach. Uszczypliwości wobec drugiej osoby co w rezultacie może skutkować usłyszenie czegoś niemiłego( 3 Mieczy zapowiada zawieszenie naszych nadziei, czyjś komunikat „nie”). Dalej układ zamyka Cesarz który ma swoją wizję sprawy i albo podporządkujemy się albo kończy się współpraca. Nie ma tu kart na rozstanie, raczej bym powiedziała, ze może zaskoczyć czyjś opór który do tej pory nie był odczuwalny. 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@FreyaAngels

Drzewo życia”  

 

  1. Sytuacja obecna: 10 Monet 

 

Obecna sytuacja, w sensie ogólnym jest bardzo dobra. 10 Monet jako karta brama pokazuje, że przed Tobą otwierają się nowe obiecujące możliwości. Jesteś osobą „startującą” z najlepszego miejsca. 

10 Monet może tez pokazywać zasobną rodzinę, dobrą sytuację materialną - stabilną i z widokami na więcej. 10 kończy cykl wiec obecnie wkraczasz w nowy etap i masz poczucie, że pewna cześć życia zamyka się za Tobą. 

 

  1. Obowiązki: 6 Mieczy 

 

Kolejna karta - brama. Możesz mieć poczucie nieuniknionego. Coś musisz opuścić by ruszyć do przodu - pewne sytuacje które budziły w Tobie niepokój zostawiasz za dobą by wkroczyć na nowy teren. Jak na kartę mieczową - 6 Mieczy jest najbardziej optymistyczna i dająca nadzieję. 

W miejscu gdzie są „obowiązki” może wskazywać, że czujesz się poniekąd zmuszona do ruszenia w drogę, sytuacja nie do końca od Ciebie zależy. Nie masz wyboru. 

 

 

  1. Ograniczenia z przeszłości: Słońce 

 

W jakiś sposób może ograniczać Ci zbytnia ufność i optymizm. Może przyjaźń z kimś. 

Ograniczać mogło Cię…szczęście. Nie czułaś potrzeby by szukać czegoś więcej bo masz dużo lub wszystko czego potrzebujesz. 

Słońce to spokój i brak obaw - a to potrafi rozleniwić. 

 

  1. Co Cię wspiera: Król Buław 

 

Możesz liczyć na wsparcie u osoby w typie Króla Buław. Może to być mężczyzna choć czasem i kobieta może być o cechach tej karty. 

Osoba jest energiczna, wykazująca inicjatywę w kontakcie z Tobą. Może być atrakcyjna dla otoczenia choć uroda to rzecz względna. 

W jakiś sposób zależysz od tej osoby - nie warto jej „podpaść” bo może wymierzyć karę. 

Na mojej karcie Król Buław chowa się za swoim tronem - często ta karta wypada na osoby które nie do końca ujawniają swoje zamiary lub za kimś/czymś się ukrywają( zasłaniają). 

 

  1. Co Ci się sprzeciwia: 4 Mieczy

 

Co zatem Ci nie służy? Z czego nie będziesz mieć korzyści- z odpoczynku. Z wstrzymania się od działania. Jeśli zostawisz sprawy w rekach innych ludzi i będziesz czekać. Czas Cię nagli - to nie jest pora na opieszałość i zamykanie się w domu. 

Trzeba działać teraz. 

 

  1. Osiągnięcia: Paź Mieczy 

 

Otrzymałaś jakieś istotne dla Ciebie informacje choć nie do końca były one po Twojej myśli. 

Paź Mieczy lubi broić. Może kogoś skłóciłaś? 

 

  1. Atrakcyjność/ relacje: Rycerz Mieczy 

 

W Twoim życiu pojawia się od czasu do czasu 

Osoba w typie Rycerza Mieczy. Nie jest to zdeklarowany partner, może ktoś z kim randkujesz lub kogo po prostu widujesz. Może wprowadzać zamęt w Twoim życiu i myślach. Destabilizować sytuację. 

Ogólnie Rycerz Mieczy mówi o ochłodzeniu relacji- na ten moment to nie jest czas na rozkwit uczuć. 

 

  1. Praca/komunikacja: 8 Kielichów 

 

Tkwisz w sytuacji która Cię nie satysfakcjonuje. Powielasz stare schematy i żadne z nich nie dają Ci emocjonalnego spełnienia. Straciłaś serce do tego, co robisz lub jakaś sytuacja wywołuje w Tobie smutek. 

Czekasz na jakieś wydarzenie które przerwie impas o pozwoli wejść w nową sytuację( 8 Kielichów to karta brama, astrologicznie Saturn w Rybach- smutek). 

 

  1. Co jest ukryte: Wisielec

 

Możesz nie zdawać sobie sprawy, że Los nad Tobą czuwa. 

Pewne sprawy tkwią w zawieszeniu dopóki nie spojrzysz na nie z innej perspektywy - nic się nie zmieni. 

 

  1. Przyszłe otoczenie/ najbliższa przyszłość: 

Papież 

 

 

Możesz wysłuchiwać rad kogoś doświadczonego i z autorytetem. Kogoś kogo cenisz i szanujesz. Możesz tez sama zostać dla kogoś mentorem i natchnieniem - pokierować czyimś postępowaniem. Papież jest tez kartą wiadomości. 

  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Beatus

„Krzyż celtycki” 

 

 

  1. O to chodzi: 8 Monet 

 

A zatem jaka jest Twoja wyjściowa sytuacja jeśli chodzi o uczucia? W 8 Monet powinno być stabilnie. Może być czasem pracochłonnie ale sytuacja nie zaskakuje - dopracowujesz szczegóły do perfekcji. Może praca nad relacją? Poświęcenie swojej uwagi detalom, szczegółom które tworzą całość. 

Na pierwszy plan wysuwa się pytanie: Co Ci daje związek? Do czego jest potrzebny? Jakie masz z niego zyski? 

Jeśli jesteś osobą samotną - pracujesz nad strategią. Nie zadawalasz się byle czym. Możesz też tykać w jakiś schematach związkowych/relacyjnych. 

 

  1. To dochodzi do tego: 6 Monet 

 

Jaki jest dodatkowy impuls wpływający na Twoje pytanie? Kolejna karta monetowa mówiąca o stabilizacji i pewności. Obie karty, z pozycji 1 i 2 mówią o ogólnym obrazie sytuacji. Nie tyle ważne są tu konkretne osoby( Ty lub partner), co same sytuacje wpływające na budowanie relacji i tworzenie fundamentów. 

W 6 Monet zachodzi równowaga kiedy obie osoby coś od siebie dają - czy zatem w Twojej relacji jest ten balans? A może nie czujesz się dostatecznie doceniona w stosunku do tego, co oferujesz innym? 

 

  1. To zostanie rozpoznane: Wieża 

 

Czego jesteś świadoma na obecną chwilę jeśli chodzi o temat rekacji? W Wieży wiesz, że coś jest nie tak i obecna sytuacja nie ma mocnych podstaw by przetrwać w obecnej formie a tym bardziej by się rozwijać. Coś musi runąć by coś mogło pójść do przodu. 

Jeśli jesteś samotna - tkwisz w błędnym kole które prowadzi do nikąd. Trzeba wyjść poza schemat. 

 

  1. To będzie wyczuwalne: Rycerz Monet  

 

Czy masz zatem siłę by pokonać trudności w obecnej sytuacji? Tak. Jesteś świadoma, że dysponujesz środkami by uzyskać cele które sobie wyznaczyłaś. Samo nie przyjdzie przy czym dysponujesz uporem i przy odrobinie cierpliwości ruszysz do przodu. 

Jesteś dobrej myśli. 

 

  1. To doprowadziło do tego(tam): Rycerz Mieczy 

Jakie są powodu obecnej sytuacji? Mógł być to ktoś w typie Rycerza Mieczy. Mógł stworzyć jakiś galimatias, stworzyć niepokój wokół spraw sercowych. Bałagan emocjonalny. Mogły to być przykre doświadczenia z przeszłości, kłótnia, ścięcie się z kimś. Brak uczuć czy empatii. 

 

 

  1. Tak potoczy się dalej: 5 Buław 

 

Vo zwiastuje najbliższa przyszłość? W 5 Buław dojdzie do jakiś przepychanek. Twoja wola przeciwko czyjejś i oboje będziecie chcieli postawić na swoim. Może tez być, że masz własny pomysł odnośnie sytuacji osobistej a otoczenie niekoniecznie gra to tej samej bramki.  

karta często porównywana do sportowych zawodów w przeciąganiu liny - nikt tutaj nie jest wygrany/przegrany chodzi raczej o ten emocjonujący czas podczas zabawy. 

 

  1. Tak widzi to pytający: Król Kielichów 

 

Sytuacja wg Ciebie wyglada na bardzo emocjonującą. Powiedziałabym, że możesz die z kimś spotykać kogo już uważasz za swojego partnera- trudno jednak powiedzieć czy druga osoba odwzajemnia Twój pogląd( zwłaszcza przy poprzedniej 5 Buław). 

Jeśli jesteś samotna, Król Kielichów może pokazywać Ciebie jako osobą wykazującą zdecydowaną inicjatywę, gdzie masz poczucie, że płeć męska jest na Twojej łasce. To Ty decydujesz i jesteś łaskawa i empatyczna. Hojna w uczuciach i wybaczająca. 

 

 

  1. Tak widzą to inni: Rycerz Buław 

 

Na dwoje babka wróżyła- albo spotykasz się z kimś kogo już uważasz za swoją połówkę a otoczenie widzi to raczej jako romans niż stałą relację. Albo Ty jesteś Rycerzem Buław przejmującym inicjatywę i szukającym kontaktów z otoczeniem. Bardzo aktywnie bo jest to sprawa honorowa dla Ciebie. 

Karta może tez pokazywać kogoś, kto do Ciebie przyjeżdża z mniejszej odległości. 

 

 

  1. Tego się obawiasz: 7 Mieczy 

 

Normalne, że boimy się, że druga strona może nie grać fair i coś ukrywać. 

W 7 Mieczy przy kontaktach internetowych człowiek stara pokazać się od najlepszej strony i niekoniecznie wszystko o sobie mówi. 

 

  1. Do tego to prowadzi: 

 

8 Buław, 10 Buław, Umiar 

 

 

8 Buław jest kartą szybkiego romansu który jak szybko się zaczął tak szybko może doprowadzić do końca znajomosci - 10 Buław mówi o zmęczeniu sytuacją. Coś może ewidentnie być uciążliwe i przeszkadzać.

W Umiarze jest milo. Następuje zawieszenie broni - sytuacja wraca do stanu wyjściowego. 

Nie widzę tu zerwania - jedli z kimś się spotykasz, a raczej oczyszczenie atmosfery i finalny spokój między dwójką ludzi. Harmonia 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Amarena

„Krzyż celtycki” amarena 

 

  1. To jest to: Paź Mieczy 

 

Sytuacja wyjściowa w sprawach sercowych nie jest najłatwiejsza. Paź Mieczy może symbolizować jakaś nerwówkę, stres, kłótnie, opryskliwą wymianę informacji z drugą osobą. 

Zwykle Paź jest zapowiedzią otrzymania wiadomości przy czym będą one pozbawione emocji/ suche informacje. 

 

  1. To krzyżuje się z tym: Słońce 

 

Druga karta mówi o wpływach które są wspomagające daną sytuację a mając tutaj Słońce które ociepla wpływ negatywnych kart - powiedziałabym, że chodzi o przekomarzanie się z drugą osobą. Droczenie się - może poniekąd lekko kąśliwe ale serdeczne i mające na celu rozbudzenie pozytywnych emocji. 

Przychodzi mi do głowy określenie „końskie zaloty”. 

 

  1. To koronuje to: 5 Buław 

 

Do czego świadomie dążysz? W obecnej relacji( bo patrząc na cały układ mam wrażenie, że jest ktoś na horyzoncie tylko sytuacja jeszcze nie jest klarowna), chcesz postawić na swoim. I znów mamy takie „sportowe przeciąganie liny”. Każdy chce by jego było na wierzchu przy czym nie chodzi o sam finał a samą zabawę. Karta często przypisywana jest seksualnym przygodom, romansowi. Nie bez powodu astrologicznie przypisywany jest tutaj Mars w 5 domu - energia wkładana w kreację( w tym uprawianie seksu). 

Stawiam, że chciałabyś „skonsumować” tą relację. 

 

  1. To jest podstawa: 3 Kielichy 

 

Czy masz podstawy by osiągnąć sukces w zapytywanym temacie? Tak, ponieważ masz wystarczająco dużo optymizmu i pogody ducha by zrealizować swoje zamierzenia w powyższym temacie.

 

  1. To było przedtem: 7 Monet 

 

Ogólnie na tej pozycji mówimy o przyczynach danej sytuacji, z czego ona wynika. W mianowicie ktoś, gdzieś, kiedyś zasiał ziarenko zainteresowania. I bardzo długo ono kiełkowało. To był okres czekania bez określenia jego końca. Czas ten jednak jest przeszłością. 

 

 

  1. To nadejdzie potem: 5 Monet 

 

Najbliższa przyszłość pod szyldem 5 Monet upłynie na uporczywym braku. Może zabraknie obecności tej osoby? Może będzie mniej okazji do spotkań?  5 nie jest bierną kartą wiec zapewne będziesz starać się „uzupełnić braki” i nie siedzieć z założonymi rękami, przy czym główne uczucie będzie właśnie ten „brak”. 

 

 

  1. To jest pytający: 2 Kielichy 

 

Jak wyglądasz w całej sytuacji? W 2 Kielichów sprawiasz wrażenie osoby zaangażowanej emocjonalnie, czułej, wrażliwej. Uskrzydliło Cię jakieś interesujące spotkanie. Jesteś otwarta i gotowa do rozmów. 

2 Kielichów to szczere otwarcie na drugiego człowieka. Przychylność. 

 

  1. Tam to się odbywa: Księżyc 

 

Pozycja mówiąca o miejscu wydarzeń lub wpływie otoczenia. Przy Księżycu sytuacja jest zagmatwana i wyglada zupełnie inaczej niż Ty ja postrzegasz lub jakie sprawia wrażenie na pierwszy rzut oka. 

Ktoś może nie być z Tobą szczery z bliskiego otoczenia. 

 

  1. To są nadzieje/ obawy: 10 Mieczy 

 

Masz dość. Masz nadzieje, że obecna sytuacja się skończy. Wyklaruje. Na ten moment możesz czuć się bezsilnie, sytuacja dobiła dna - gorzej być nie może. 

Z drugiej strony możesz obawiać się końca, że zostaniesz zupełnie z niczym. 

 

 

  1. Tam to prowadzi: Król Kielichów, Kochankowie, Koło 

 

Finał będzie dosyć ciekawy bo zapowiada wejście w oficjalny związek. Króle to osoby symbolizujące często partnera plus Kochankowie i Koło - w bardzo odważnej interpretacji powiedziałabym, że ślub. 

( na marginesie dodam, że Koło jest potężną kartą transformującą - wraz z Kochankami zapowiada poważne zmiany na wielu płaszczyznach w związku z wejściem w relację z danym meżczyzną). 

No tak - Król Kielichów jest bardzo czuły i wrażliwy. Empatyczny. Skupiony na emocjach, ze skłonnością do alkoholu( nie musi hyc alkoholik ale lubi zrelaksować się ze szklaneczką czegoś mocniejszego). 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 29.11.2021 o 17:46, Gringe napisał:

@Lunaria

„Drzewo życia”

 

 

  1. Twoja obecna sytuacja: 7 Monet

 

Twoja bieżącą sytuacja nastawiona jest na czekanie. Na ten moment niczego nie przyspieszysz, trzeba uzbroić się w cierpliwość ale tez nie zaniechać swoich obowiązków by plon który masz zebrać w przyszłości był satysfakcjonujący. 

 

  1. Obowiązki: 2 Buław 

 

Karta, która stoi najniżej w hierarchii Tarota nie zapowiada dużych problemów jednak w kontekście tej pozycji czyli obowiązki jakie obecnie masz, to przy 2 Buław możesz mieć poczucie częstego decydowania gdzie skierować swoje siły, swoją uwagę, swoją wolę. W co masz się obecnie zaangażować. Twoje otoczenie wymaga od Ciebie nieustannej uwagi i konieczności decydowania „co najpierw robić?”. 

Karta też mówiąca o dylematach w stylu: „czy mi się w ogóle chce?”

 

  1. Ograniczenia wynikające z przeszłości: 3 Monet 

 

Możesz być zobowiązana jakimś wspólnym projektem. Wstępnie widać już postęp przy czym czeka Cię jeszcze sporo pracy - to dopiero „3” a do 10 jeszcze jest trochę kart. 

Jest widok na sukces - należy być wytrwałym. 

 

  1. Co Cię wspiera: 3 Kielichy 

 

Otoczenie jest bardzo wspierające. Czujesz pozytywna energię innych ludzi oraz ich życzliwość i ciepłe uczucia. Bardzo sympatyczna karta mówiąca o tym, że wszyscy wkoło czują się ze sobą fajnie i miło - to zdecydowanie wpływa na Ciebie pozytywnie i wspierająco. 

 

 

  1. Co sprzeciwia się Tobie?( co działa na Twoją niekorzyść): Kochankowie 

 

Druga karta w tym rozkładzie podkreślająca współpracę i obie te karty są w kontekście problemu i czegoś, co działa na Twoją niekorzyść. Pomysł czy nie jesteś uwikłana w pewną relację która Cię hamuje. Może ktoś z pracy( wcześniejsza 3 Monet) wykorzystuje Twoją życzliwość, co odbija się negatywnie na Twoich sprawach( np za dużo obowiązków w pracy). 

Kochankowie ostrzegają też by nie wchodzić zbyt ufnie w spółki a raczej działać śmiało ale samodzielnie- zdać się na swoj rozum. 

 

  1. Osiągnięcia: Moc 

 

Zdecydowanie zdołałeś zapanować nad porywami serca, okiełznać zwierzęce instynkty w sobie i wykorzystać je w bardzo ukierunkowany sposób. Masz wewnętrzna moc by pokonywać trudności oraz życiowe wyzwania. 

Karta ogólnie mówi o osiągnięciu sępich zamierzeń dzięki dyscyplinie i opanowaniu. To jest Twój indywidualny sukces i sama go sobie zawdzięczasz. 

 

  1. Atrakcyjność/ związki: 7 Kielichów 

 

Jesteś osobą o romantycznym nastawieniu do ludzi. Niektórzy mogą odbierać Twoje podejście jako zainteresowanie i są w dużym błędzie. Po prostu mylą Twoją życzliwość z zainteresowaniem czymś więcej. 

7 Kielichów w związkach może zapowiadać czas kiedy rozważamy różne drogi jakie może obrać nasz związek - w sensie rozwoju. 

Karta zaangażowania duchowego, delikatnej, platonicznej miłości. 

Zapowiada się przyjemny czas. 

 

 

  1. Praca/ komunikacja: Mag 

 

W pracy nie ma rzeczy niemożliwych dla Ciebie. Nie ma sprawy ani zadania którego byś nie ukończyła z sukcesem - dopniesz wszystko wszelkimi sposobami a zwłaszcza przy użyciu uroku osobistego i wdzięku. 

Mag ma wszystko by urzeczywistnić swoje plany i marzenia - jednym słowem: Sukces!

 

  1. Co jest ukryte: 6 Buław 

 

Udana realizacja planów. Może coś się udać, co już spisałaś na straty. 

 

  1. Przyszłe środowisko/ nadchodzące wydarzenia: 2 Miecze 

 

Bieżący moment jak również niedaleka przyszłość będzie pod hasłem podejmowania decyzji oraz dylematów. Przy czym w 2 Mieczy możesz die wahać z uwagi na brak wystarczających informacji, o czymś możesz nie wiedzieć i to spowoduje moment wahania. 

Wygrzebalam się z andrzejkowych wróżb, więc mogę się trochę zrelaksować i odnieść na spokojnie do Twojej prognozy :)

 

Na wstępie 7 Denarów, której to nie lubię równie mocno co Wisielca, to nie jest wymarzona karta dla takiego raptusa jak ja xD

W każdym razie plus z tej karty wynika, że kiedyś wreszcie nadejdzie czas zbiorów :)

obowiązki - tu jak karta wskazuje -  dualizm, czyli podział na pracę i dom, nic nadzwyczajnego :)

Co do ograniczeń to pomyślałam, że może jeszcze wrócę na uczelnię, ale nie wiem czy nie braknie mi zapału :p

Co mnie wspiera - tak też mi pasuje to na otoczenie :)

Z tym co działa na moją niekorzyść to w punkt! Do tego może jestem zbyt niezdecydowana...

Osiągnięcia- mam też nadzieję, bo walczę o to jak lwica, żeby patrzono na mnie przez pryzmat mojej wiedzy i umiejętności a nie wyglądu 

No jeśli chodzi o atrakcyjnośc to chyba dla Pana Męża jestem wyjątkowa :) może nie tylko jemu się podobam :p

Ten Mag na pracę też pasuje, dużo gadam, smieszkuje i robię 10 rzeczy na raz a na biurku jak u Maga leży mydło i powidło  xD

To co ukryte... oby się spełniło to o czym myślę, bo ładnie to się komponuje z 7 Denarów, ale... cicho... sza... żeby nie zapeszyć :)

No i ta 2 Mieczy też nie wygląda zachecajaco, ale zobaczymy co to za dylematy nadejdą 

 

dzięki serdeczne! :1s_z::buziak:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gringe napisał:

@Beatus

„Krzyż celtycki” 

 

 

  1. O to chodzi: 8 Monet 

 

A zatem jaka jest Twoja wyjściowa sytuacja jeśli chodzi o uczucia? W 8 Monet powinno być stabilnie. Może być czasem pracochłonnie ale sytuacja nie zaskakuje - dopracowujesz szczegóły do perfekcji. Może praca nad relacją? Poświęcenie swojej uwagi detalom, szczegółom które tworzą całość. 

Na pierwszy plan wysuwa się pytanie: Co Ci daje związek? Do czego jest potrzebny? Jakie masz z niego zyski? 

Jeśli jesteś osobą samotną - pracujesz nad strategią. Nie zadawalasz się byle czym. Możesz też tykać w jakiś schematach związkowych/relacyjnych. 

 

  1. To dochodzi do tego: 6 Monet 

 

Jaki jest dodatkowy impuls wpływający na Twoje pytanie? Kolejna karta monetowa mówiąca o stabilizacji i pewności. Obie karty, z pozycji 1 i 2 mówią o ogólnym obrazie sytuacji. Nie tyle ważne są tu konkretne osoby( Ty lub partner), co same sytuacje wpływające na budowanie relacji i tworzenie fundamentów. 

W 6 Monet zachodzi równowaga kiedy obie osoby coś od siebie dają - czy zatem w Twojej relacji jest ten balans? A może nie czujesz się dostatecznie doceniona w stosunku do tego, co oferujesz innym? 

 

  1. To zostanie rozpoznane: Wieża 

 

Czego jesteś świadoma na obecną chwilę jeśli chodzi o temat rekacji? W Wieży wiesz, że coś jest nie tak i obecna sytuacja nie ma mocnych podstaw by przetrwać w obecnej formie a tym bardziej by się rozwijać. Coś musi runąć by coś mogło pójść do przodu. 

Jeśli jesteś samotna - tkwisz w błędnym kole które prowadzi do nikąd. Trzeba wyjść poza schemat. 

 

  1. To będzie wyczuwalne: Rycerz Monet  

 

Czy masz zatem siłę by pokonać trudności w obecnej sytuacji? Tak. Jesteś świadoma, że dysponujesz środkami by uzyskać cele które sobie wyznaczyłaś. Samo nie przyjdzie przy czym dysponujesz uporem i przy odrobinie cierpliwości ruszysz do przodu. 

Jesteś dobrej myśli. 

 

  1. To doprowadziło do tego(tam): Rycerz Mieczy 

Jakie są powodu obecnej sytuacji? Mógł być to ktoś w typie Rycerza Mieczy. Mógł stworzyć jakiś galimatias, stworzyć niepokój wokół spraw sercowych. Bałagan emocjonalny. Mogły to być przykre doświadczenia z przeszłości, kłótnia, ścięcie się z kimś. Brak uczuć czy empatii. 

 

 

  1. Tak potoczy się dalej: 5 Buław 

 

Vo zwiastuje najbliższa przyszłość? W 5 Buław dojdzie do jakiś przepychanek. Twoja wola przeciwko czyjejś i oboje będziecie chcieli postawić na swoim. Może tez być, że masz własny pomysł odnośnie sytuacji osobistej a otoczenie niekoniecznie gra to tej samej bramki.  

karta często porównywana do sportowych zawodów w przeciąganiu liny - nikt tutaj nie jest wygrany/przegrany chodzi raczej o ten emocjonujący czas podczas zabawy. 

 

  1. Tak widzi to pytający: Król Kielichów 

 

Sytuacja wg Ciebie wyglada na bardzo emocjonującą. Powiedziałabym, że możesz die z kimś spotykać kogo już uważasz za swojego partnera- trudno jednak powiedzieć czy druga osoba odwzajemnia Twój pogląd( zwłaszcza przy poprzedniej 5 Buław). 

Jeśli jesteś samotna, Król Kielichów może pokazywać Ciebie jako osobą wykazującą zdecydowaną inicjatywę, gdzie masz poczucie, że płeć męska jest na Twojej łasce. To Ty decydujesz i jesteś łaskawa i empatyczna. Hojna w uczuciach i wybaczająca. 

 

 

  1. Tak widzą to inni: Rycerz Buław 

 

Na dwoje babka wróżyła- albo spotykasz się z kimś kogo już uważasz za swoją połówkę a otoczenie widzi to raczej jako romans niż stałą relację. Albo Ty jesteś Rycerzem Buław przejmującym inicjatywę i szukającym kontaktów z otoczeniem. Bardzo aktywnie bo jest to sprawa honorowa dla Ciebie. 

Karta może tez pokazywać kogoś, kto do Ciebie przyjeżdża z mniejszej odległości. 

 

 

  1. Tego się obawiasz: 7 Mieczy 

 

Normalne, że boimy się, że druga strona może nie grać fair i coś ukrywać. 

W 7 Mieczy przy kontaktach internetowych człowiek stara pokazać się od najlepszej strony i niekoniecznie wszystko o sobie mówi. 

 

  1. Do tego to prowadzi: 

 

8 Buław, 10 Buław, Umiar 

 

 

8 Buław jest kartą szybkiego romansu który jak szybko się zaczął tak szybko może doprowadzić do końca znajomosci - 10 Buław mówi o zmęczeniu sytuacją. Coś może ewidentnie być uciążliwe i przeszkadzać.

W Umiarze jest milo. Następuje zawieszenie broni - sytuacja wraca do stanu wyjściowego. 

Nie widzę tu zerwania - jedli z kimś się spotykasz, a raczej oczyszczenie atmosfery i finalny spokój między dwójką ludzi. Harmonia 

Dziękuję Ci serdecznie, nie wiem jak się do tego odnieść, muszę trochę pobyć z tym.

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Emeryta

„Sytuacja finansowa”

 

  1. Obecna sytuacja: Rydwan 

 

Karta- brama należąca do AW, tak zwana karta transformacyjna( potężna). 

Otwierają się przed Tobą nowe możliwości, możesz mieć poczucie, że od Ciebie zależy wszystko, od Twojego zdecydowania i umiejętności zapanowania nad sytuacją. 

Rydwan pokazuje nowy początek z pełną ufnością i radością. Przepełnia może Cię pozytywna energia, przedsiębiorczość, gotowość do podjęcia ryzyka. 

Karta wskazuje na duże potencjalne zdolności i jednoczesny brak doświadczenia( wkraczanie na nieznany teren). Należy uważać by nie przecenić własnych sił. 

Astrologicznie karcie odpowiada znak Barana.

 

 

  1. Twoje oczekiwania: 7 Mieczy 

 

Masz nadzieję, że przy odrobinie sprytu uda Ci się zrealizować swoje plany. 

W najbardziej pozytywnej odsłonię tej karty, mamy nadzieję ominąć wszelkie problemy, lawirowanie by uniknąć kłopotów. 

Karcie patronuje Merkury. 

 

 

  1. Możliwości rzeczywiste: Wieża 

 

 

Jakieś plany mogą „wziąć w łeb”. Coś nie wyjdzie z powodu słabych podstaw do dalszego rozwoju. Przy czym karta na swoje pozytywne oblicze gdyż pozwoli odetchnąć z ulgą i da uniknąć utknięcie w niekomfortowej sytuacji. 

Zmusi do przeanalizowania sytuacji od początku i wprowadzenia poprawek. 

 

 

  1. Przeszkody w polepszeniu sytuacji: As Mieczy 

 

Brakuje konkretnego pomysłu by zaradzić obecnej sytuacji finansowej. Może tez oznaczać brak szczerości i otwartości, co pozwoliłoby oczyścić frustrującą. atmosferę. 

 

  1. Gdzie szukać dodatkowych dochodów: 3 Buław 

 

3 Buław wazę się z podróżami, robieniem planów na przyszłość. 

Karta tez mówi o budowaniu solidnych fundamentów pod kolejne przedsięwzięcia. 

Może tez mówić o inwestowaniu w coś środków finansowych tak, by dały one plon w przyszłości. 

 

  1. Twój następny krok: 4 Mieczy 

 

Chwilowo możesz wycofać się z aktywnego działania. Czas poświęcony na chwilę odpoczynku, relaks w domu. Może urlop? 

 

 

Podsumowując, nie widzę kart Denarowych które tak istotne są w rozkładach na finanse. Może nie być to czas sprzyjający ba powiększenie majątku lub wzbogacenie - inne sprawy mogą bardziej tez zaprzątać myśli a finanse mogą być poboczną sprawą. 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gringe napisał:

@Amarena

„Krzyż celtycki” amarena 

 

  1. To jest to: Paź Mieczy 

 

Sytuacja wyjściowa w sprawach sercowych nie jest najłatwiejsza. Paź Mieczy może symbolizować jakaś nerwówkę, stres, kłótnie, opryskliwą wymianę informacji z drugą osobą. 

Zwykle Paź jest zapowiedzią otrzymania wiadomości przy czym będą one pozbawione emocji/ suche informacje. 

 

  1. To krzyżuje się z tym: Słońce 

 

Druga karta mówi o wpływach które są wspomagające daną sytuację a mając tutaj Słońce które ociepla wpływ negatywnych kart - powiedziałabym, że chodzi o przekomarzanie się z drugą osobą. Droczenie się - może poniekąd lekko kąśliwe ale serdeczne i mające na celu rozbudzenie pozytywnych emocji. 

Przychodzi mi do głowy określenie „końskie zaloty”. 

 

  1. To koronuje to: 5 Buław 

 

Do czego świadomie dążysz? W obecnej relacji( bo patrząc na cały układ mam wrażenie, że jest ktoś na horyzoncie tylko sytuacja jeszcze nie jest klarowna), chcesz postawić na swoim. I znów mamy takie „sportowe przeciąganie liny”. Każdy chce by jego było na wierzchu przy czym nie chodzi o sam finał a samą zabawę. Karta często przypisywana jest seksualnym przygodom, romansowi. Nie bez powodu astrologicznie przypisywany jest tutaj Mars w 5 domu - energia wkładana w kreację( w tym uprawianie seksu). 

Stawiam, że chciałabyś „skonsumować” tą relację. 

 

  1. To jest podstawa: 3 Kielichy 

 

Czy masz podstawy by osiągnąć sukces w zapytywanym temacie? Tak, ponieważ masz wystarczająco dużo optymizmu i pogody ducha by zrealizować swoje zamierzenia w powyższym temacie.

 

  1. To było przedtem: 7 Monet 

 

Ogólnie na tej pozycji mówimy o przyczynach danej sytuacji, z czego ona wynika. W mianowicie ktoś, gdzieś, kiedyś zasiał ziarenko zainteresowania. I bardzo długo ono kiełkowało. To był okres czekania bez określenia jego końca. Czas ten jednak jest przeszłością. 

 

 

  1. To nadejdzie potem: 5 Monet 

 

Najbliższa przyszłość pod szyldem 5 Monet upłynie na uporczywym braku. Może zabraknie obecności tej osoby? Może będzie mniej okazji do spotkań?  5 nie jest bierną kartą wiec zapewne będziesz starać się „uzupełnić braki” i nie siedzieć z założonymi rękami, przy czym główne uczucie będzie właśnie ten „brak”. 

 

 

  1. To jest pytający: 2 Kielichy 

 

Jak wyglądasz w całej sytuacji? W 2 Kielichów sprawiasz wrażenie osoby zaangażowanej emocjonalnie, czułej, wrażliwej. Uskrzydliło Cię jakieś interesujące spotkanie. Jesteś otwarta i gotowa do rozmów. 

2 Kielichów to szczere otwarcie na drugiego człowieka. Przychylność. 

 

  1. Tam to się odbywa: Księżyc 

 

Pozycja mówiąca o miejscu wydarzeń lub wpływie otoczenia. Przy Księżycu sytuacja jest zagmatwana i wyglada zupełnie inaczej niż Ty ja postrzegasz lub jakie sprawia wrażenie na pierwszy rzut oka. 

Ktoś może nie być z Tobą szczery z bliskiego otoczenia. 

 

  1. To są nadzieje/ obawy: 10 Mieczy 

 

Masz dość. Masz nadzieje, że obecna sytuacja się skończy. Wyklaruje. Na ten moment możesz czuć się bezsilnie, sytuacja dobiła dna - gorzej być nie może. 

Z drugiej strony możesz obawiać się końca, że zostaniesz zupełnie z niczym. 

 

 

  1. Tam to prowadzi: Król Kielichów, Kochankowie, Koło 

 

Finał będzie dosyć ciekawy bo zapowiada wejście w oficjalny związek. Króle to osoby symbolizujące często partnera plus Kochankowie i Koło - w bardzo odważnej interpretacji powiedziałabym, że ślub. 

( na marginesie dodam, że Koło jest potężną kartą transformującą - wraz z Kochankami zapowiada poważne zmiany na wielu płaszczyznach w związku z wejściem w relację z danym meżczyzną). 

No tak - Król Kielichów jest bardzo czuły i wrażliwy. Empatyczny. Skupiony na emocjach, ze skłonnością do alkoholu( nie musi hyc alkoholik ale lubi zrelaksować się ze szklaneczką czegoś mocniejszego). 

No jestem pod wrażeniem! Serio! :)

Genialnie to opisałaś. Już mogę co nieco zweryfikować.

 

"Druga karta mówi o wpływach które są wspomagające daną sytuację a mając tutaj Słońce które ociepla wpływ negatywnych kart - powiedziałabym, że chodzi o przekomarzanie się z drugą osobą. Droczenie się - może poniekąd lekko kąśliwe ale serdeczne i mające na celu rozbudzenie pozytywnych emocji. 

Przychodzi mi do głowy określenie „końskie zaloty”. 

To prawda:) od pewnego czasu tak jest.

 

Do czego świadomie dążysz? W obecnej relacji( bo patrząc na cały układ mam wrażenie, że jest ktoś na horyzoncie tylko sytuacja jeszcze nie jest klarowna), chcesz postawić na swoim. I znów mamy takie „sportowe przeciąganie liny”. Każdy chce by jego było na wierzchu przy czym nie chodzi o sam finał a samą zabawę. Karta często przypisywana jest seksualnym przygodom, romansowi. Nie bez powodu astrologicznie przypisywany jest tutaj Mars w 5 domu - energia wkładana w kreację( w tym uprawianie seksu). 

Stawiam, że chciałabyś „skonsumować” tą relację. "

 

Taaak,zdecydowanie tak, ale walczę ze sobą, jest to pewnego rodzaju przeciąganie liny, z obu stron tak jest. Takie raz ja zrobię krok, raz on, po czym wycofanie, żeby on/ona sobie nie pomyślał(a) za dużo. 

 

"Ogólnie na tej pozycji mówimy o przyczynach danej sytuacji, z czego ona wynika. W mianowicie ktoś, gdzieś, kiedyś zasiał ziarenko zainteresowania. I bardzo długo ono kiełkowało. To był okres czekania bez określenia jego końca. Czas ten jednak jest przeszłością. "

 

Tak było :) wszystko się zgadza. 

 

"Jak wyglądasz w całej sytuacji? W 2 Kielichów sprawiasz wrażenie osoby zaangażowanej emocjonalnie, czułej, wrażliwej. Uskrzydliło Cię jakieś interesujące spotkanie. Jesteś otwarta i gotowa do rozmów. 

2 Kielichów to szczere otwarcie na drugiego człowieka. Przychylność. "

 

Tak, uskrzydliło mi spotkanie z kimś, uskrzydla nadal, ale jeszcze są wahania, niepewność. Ale jestem otwarta do rozmów.

 

"Masz dość. Masz nadzieje, że obecna sytuacja się skończy. Wyklaruje. Na ten moment możesz czuć się bezsilnie, sytuacja dobiła dna - gorzej być nie może. 

Z drugiej strony możesz obawiać się końca, że zostaniesz zupełnie z niczym. "

 

Dokładnie tak jest, czuje się w pewien sposób bezsilna, obawiam się końca, że zostanę z niczym. Choć wydaje mi się że obecnie mam dużo siły. 

 

Nie mogę się doczekać, aż będę mogła zweryfikować resztę! Bo jest baaardzo optymistyczna! :1s_c:

Nie spodziewałam się tego. Obiecuję że wrócę i wszystko opiszę. Pozdrawiam! 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
W dniu 29.11.2021 o 17:44, Gringe napisał:

@Ragna

„Tajemnica Arcykapłanki” 

 

  1. Motyw przewodni: 9 Kielichów 

 

Do wybranej przez Ciebie Ragno, mam książeczkę do interpretacji przy czym lubię trzymać się tego, co sama wiem na temat danej karty. Na koniec każdego klasycznego znaczenia dodam opis ze wspomnianej książeczki - może podpowie coś więcej :) 

 

A więc karta 9 Kielichów to karta ogólnie mówiąca o zadowoleniu emocjonalnym, takie: „chwilo trwaj, jesteś piękna” - ale w żaden sposób ta chwila nie wiąże się z przyszłością, co może sugerować różne znajomosci, flirty - bez głębszej refleksji. Nastawienie na to by było przyjemnie ale bez zbędnych konsekwencji. 

Wg książeczki: dobre samopoczucie, posiadanie więcej niż potrzeba. 

 

  1. Co krzyżuje się( z motywem przewodnim): 5 Mieczy 

 

Karta na pozycji drugiej może mieć wpływ wspierający lub krzyżujący z kartą z pozycji pierwszej. W tym kontekście powiedziałabym,  że „z braku laku…”- 5 Mieczy mówi o podniesionym fiasku, coś po prostu nie wyszło, nie poszło po naszej myśli a nawet jak już wyszło to wyszło głupio i nie cieszy. 

W połączeniu z 9 Kielichów możesz mieć poczucie, że nie widzisz osoby spełniającej Twoje wymogi więc skupiasz się ba chwili obecnej i czerpiesz z niej to, co da się najlepszego. Przy czym te relacje nie są długoterminowe ani rokujące na cokolwiek. 

Wg Książeczki: „Obalona sytuacja w obliczu ryzyka”.

 

  1. Pełnia. Główny wpływ w obecnym czasie: Królowa Kielichów 

 

Jak widzę Królową Kielichów to wiem, że czegoś jest mało. Brakuje czegoś. Człowiek nie jest usatysfakcjonowany. Marudzi. Biadoli. Czemu inni mają a ja nie? I jak zwykle, dla Królowej Kielichów szklanka jest do połowy pusta.  

Tu nie ma satysfakcji. Jest skupienie na swoich emocjach i tym, że jest smutno. Niestety Królowa jest energią pasywną, żeńską - sama nie wykona kroku by zmienić sytuację. Jest nieśmiała.

Wg książeczki: „Czuły kochanek wymienia seksualne przysługi z towarzyszem. uznanie prawa partnera do orgazmu”.

 

  1. Przybywający Księżyc. Wpływy zyskujące na sile: As Kielichów  

 

Pojawi się szansa na rozbudzenie potrzeb emocjonalnych. Nowe okoliczności które ucieszą Twoje serce - kwestia tylko czy zdecydujesz się wykorzystać tą szansę. 

Wg książeczki: „Kobieta w kielichu symbolizuje pożądanie, ale siła fizyczna i duchowa nie wystarcza mężczyźnie. Szukaj pomocy, współudział”. 

 

  1. Ubywający Księżyc. Siły tracące wpływy: 4 Kielichy

 

Jest nadzieja. Poczucie zniechęcenia powoli zaczyna odchodzić. Cis, co wydawałoby się będzie trwać wiecznie pozwala nadejść nowym emocjom. 

W 4 Kielichów człowiek nie widzi sensu by angażować się w daną sprawę. Emocjonalnie. Nie cieszy go ten temat wiec zdecydowanie mówi: nie. 

Wg książeczki: „Intruz. Nieufność. Słaba samoocena. 

 

  1. Co znajduje się w ciemności. Postrzegane nieświadomie, przeczuwane: Siła

 

Tu za dużo nie muszę wyjaśniać. Budzi się wewnętrzna moc i ogień. Świadomość swojej potencji i możliwości - a są one temperamentne i gorące przy czym bardzo dobrze kontrolowane. 

Obudzenie świadomości na temat swojego ciska i potrzeb - Moc jest zwierzęcą, mówiącą o instynktach kartą. 

Wg Książeczki: „Sympatia i dawanie się ponieść emocjom mają moc zwalczania brutalnej siły. Pogodzić relację i zmiękczyć”. 

 

  1. Co znajduje się w świetle. Coś co jest jasno rozpoznawalne i zazwyczaj cenione: 4 Monet 

 

Poczucie bezpieczeństwa. Asekuracja. Zamknięcie. W 4 Monet człowiek ceni swoją prywatność i przed mało kim się otwiera. Tego jesteś świadoma i to sobie w sobie cenisz. 

Wg książeczki: „Chciwość. Intensywne i pożądliwe życie. Egoizm”. 

 

  1. Dokąd prowadzi podróż? Co wydarzy się w najbliższym czasie: Umiarkowanie 

 

W Umiarze życie płynie spokojnie. Nie zaskakuje nas niczym- tym bardziej sytuacja nie ulega przemianie. Jest dobrze, spokojnie. Brak poczucia, że trzeba coś zmienić. To jeszcze nie ten czas. 

Wg książeczki: „Zachowanie kobiety jest często nieprzewidywalne i nie opiera się na rozsądnych kryteriach. Nigdy nie myśl, że masz ukochaną osobę w zasięgu ręki”. 

 

  1. Tajemnica Arcykapłanki: brak Arkan Wielkich w tym miejscu - tajemnica pozostaje nieujawniona. 

 

Podsumowując rozkład - brak tutaj kart z dworu Buław które mogłoby mówić o aktywnym życiu seksualnym. Większość spraw rozgrywa się w sferze duchowej ( Kielichy). I na najbliższy czas nie ulegnie to znaczącej zmianie choć pojawia się szańce na rozbudzenie nowych emocji (As Kielichów). Wzrasta świadomość swoich potrzeb - w odpowiednim czasie przerodzi się w czyn. 

 

Dziękuję ślicznie! :dance: :bukiet3i: Super mi się to czytało, aczkolwiek spodziewałam się, że wyjdzie dużo Buław ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
26 minut temu, Ragna napisał:

 

Dziękuję ślicznie! :dance: :bukiet3i: Super mi się to czytało, aczkolwiek spodziewałam się, że wyjdzie dużo Buław ;)  

@Ragna w takim razie prawdziwe Buławy jeszcze przed Tobą :D :czarodziej: :oczko: 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 30.11.2021 o 22:05, Gringe napisał:

Sytuacja finansowa”

 

  1. Obecna sytuacja: Rydwan 

 

Karta- brama należąca do AW, tak zwana karta transformacyjna( potężna). 

Otwierają się przed Tobą nowe możliwości, możesz mieć poczucie, że od Ciebie zależy wszystko, od Twojego zdecydowania i umiejętności zapanowania nad sytuacją. 

Rydwan pokazuje nowy początek z pełną ufnością i radością. Przepełnia może Cię pozytywna energia, przedsiębiorczość, gotowość do podjęcia ryzyka. 

Karta wskazuje na duże potencjalne zdolności i jednoczesny brak doświadczenia( wkraczanie na nieznany teren). Należy uważać by nie przecenić własnych sił. 

Astrologicznie karcie odpowiada znak Barana.

 

 

  1. Twoje oczekiwania: 7 Mieczy 

 

Masz nadzieję, że przy odrobinie sprytu uda Ci się zrealizować swoje plany. 

W najbardziej pozytywnej odsłonię tej karty, mamy nadzieję ominąć wszelkie problemy, lawirowanie by uniknąć kłopotów. 

Karcie patronuje Merkury. 

 

 

  1. Możliwości rzeczywiste: Wieża 

 

 

Jakieś plany mogą „wziąć w łeb”. Coś nie wyjdzie z powodu słabych podstaw do dalszego rozwoju. Przy czym karta na swoje pozytywne oblicze gdyż pozwoli odetchnąć z ulgą i da uniknąć utknięcie w niekomfortowej sytuacji. 

Zmusi do przeanalizowania sytuacji od początku i wprowadzenia poprawek. 

 

 

  1. Przeszkody w polepszeniu sytuacji: As Mieczy 

 

Brakuje konkretnego pomysłu by zaradzić obecnej sytuacji finansowej. Może tez oznaczać brak szczerości i otwartości, co pozwoliłoby oczyścić frustrującą. atmosferę. 

 

  1. Gdzie szukać dodatkowych dochodów: 3 Buław 

 

3 Buław wazę się z podróżami, robieniem planów na przyszłość. 

Karta tez mówi o budowaniu solidnych fundamentów pod kolejne przedsięwzięcia. 

Może tez mówić o inwestowaniu w coś środków finansowych tak, by dały one plon w przyszłości. 

 

  1. Twój następny krok: 4 Mieczy 

 

Chwilowo możesz wycofać się z aktywnego działania. Czas poświęcony na chwilę odpoczynku, relaks w domu. Może urlop? 

 

 

Podsumowując, nie widzę kart Denarowych które tak istotne są w rozkładach na finanse. Może nie być to czas sprzyjający ba powiększenie majątku lub wzbogacenie - inne sprawy mogą bardziej tez zaprzątać myśli a finanse mogą być poboczną sprawą. 

 

Myślę, że mogę już podsumować: brak kart denarowych wskazał na brak kasy, pozwalającej na wzbogacenie. Była taka sprawa, na którą liczyłam, że pozwoli mi zasilić budżet, ale nie wypaliła. Jest jeszcze mała szansa, ale moja nadzieja już zdechła.

Wsadziłam też trochę kasy w niepewne przedsięwzięcie, co wyzerowało mi konto. Nie wiem, czy ta inwestycja da plon w przyszłości, na razie jestem sceptyczna co do tego, jeśli ma coś dać to na pewno nie szybko. Jak dożyję, to wrócę z weryfką :D

  • Lubię to! 1
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2021 o 17:41, Gringe napisał:

@Mala_83

„Czas na miłość” 

 

  1. Czy jestem gotowa na nowy związek: Królowa Buław 

 

Jak najbardziej choć znasz swoją cenę. A Królowa „tanio” nie chodzi…

Karta pokazuje, że jesteś świadomą siebie, swoich potrzeb kobietą. Pełną energii, wigoru, pewności siebie, otwartą. Wzbudzasz zainteresowanie męskiej części otoczenia, niejeden z panów dłużej zatrzymuje na Tobie wzrok. 

Jesteś gotowa na związek przy czym nie interesują Cię przelotne znajomosci o byle jakiej jakości. Czekasz na właściwego mężczyznę który okaże Vi swoje zainteresowanie. 

 

  1. Co mi pomoże w znalezieniu miłości: 6 Mieczy 

 

Zdecydowanie trzeba ruszyć do przodu. Zmienić otoczenie, sytuacje w których obecnie się obracasz. Zostawić smutek za sobą, wyjść zupełnie poza schemat. 

Za jakąś chwilę może pojawić się szansa na zmianę otoczenia - bez wątpienia warto skorzystać z tej opcji. Może wiązać się to z podróżą lub krótkimi codziennymi wyprawami. 

Dodam, że 6 Mieczy to karta-brama - daje szansę na odmianę losu. 

 

  1. Co mi przeszkadza w znalezieniu partnera: 5 Kielichów 

 

Tkwienie w przeszłości. Pozwalanie sobie na emocjonalne „rozwalenie” i międlenie przeszłych niepowodzeń. To jest ślepa uliczka. 

Nie można poddawać się uczuciom straty, żalu, rozgoryczenia - Los już ma dla Ciebie drugą opcję, znacznie lepszą od tego, co minęło. 

To tez jest karta- brama. W tej pozycji zapowiada, że możliwość jej pokonania pojawia się w momencie odrodzenia się uczuć, pozwoleniu sobie na pojawienie się nadziei- bez tkwienia w przeszłych wydarzeniach.

 

  1. Kogo Los postawi na mojej drodze w najbliższym czasie: Paź Monet 

 

Nie id razu Rzym zbudowano - pojawią się wpierw pewne informacje, mogą być związane z pracą, Twoim codziennym życiem. Możesz tez dostać zaproszenie( na imprezę), wiadomość. 

 

  1. Rezultat, najbliższa przyszłość: Paź Mieczy 

 

Podkreślenie jak bardzo ważna będzie komunikacja odnośnie Twojego pytania. Ktoś wyślę Ci wiadomość, otrzymasz informacje. Patrząc na poprzednie karty, warto rozważyć propozycję i wejść w nowe sprawy. Może być to początek zdecydowanie czegoś większego nowego. 

Tak na poważne sporo tu się sprawdziło,ale nigdzie się nie przeprowadziłam mam kłopot z podjęciem decyzji

.Tak przeszłość ciągle dopada

 

..

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
54 minuty temu, NadziejaZoja napisał:

Tak na poważne sporo tu się sprawdziło,ale nigdzie się nie przeprowadziłam mam kłopot z podjęciem decyzji

.Tak przeszłość ciągle dopada

 

..

Te karty były dla @Mala_83 :) 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 30.11.2021 o 18:30, Gringe napisał:

@Amarena

„Krzyż celtycki” amarena 

 

  1. To jest to: Paź Mieczy 

 

Sytuacja wyjściowa w sprawach sercowych nie jest najłatwiejsza. Paź Mieczy może symbolizować jakaś nerwówkę, stres, kłótnie, opryskliwą wymianę informacji z drugą osobą. 

Zwykle Paź jest zapowiedzią otrzymania wiadomości przy czym będą one pozbawione emocji/ suche informacje. 

 

  1. To krzyżuje się z tym: Słońce 

 

Druga karta mówi o wpływach które są wspomagające daną sytuację a mając tutaj Słońce które ociepla wpływ negatywnych kart - powiedziałabym, że chodzi o przekomarzanie się z drugą osobą. Droczenie się - może poniekąd lekko kąśliwe ale serdeczne i mające na celu rozbudzenie pozytywnych emocji. 

Przychodzi mi do głowy określenie „końskie zaloty”. 

 

  1. To koronuje to: 5 Buław 

 

Do czego świadomie dążysz? W obecnej relacji( bo patrząc na cały układ mam wrażenie, że jest ktoś na horyzoncie tylko sytuacja jeszcze nie jest klarowna), chcesz postawić na swoim. I znów mamy takie „sportowe przeciąganie liny”. Każdy chce by jego było na wierzchu przy czym nie chodzi o sam finał a samą zabawę. Karta często przypisywana jest seksualnym przygodom, romansowi. Nie bez powodu astrologicznie przypisywany jest tutaj Mars w 5 domu - energia wkładana w kreację( w tym uprawianie seksu). 

Stawiam, że chciałabyś „skonsumować” tą relację. 

 

  1. To jest podstawa: 3 Kielichy 

 

Czy masz podstawy by osiągnąć sukces w zapytywanym temacie? Tak, ponieważ masz wystarczająco dużo optymizmu i pogody ducha by zrealizować swoje zamierzenia w powyższym temacie.

 

  1. To było przedtem: 7 Monet 

 

Ogólnie na tej pozycji mówimy o przyczynach danej sytuacji, z czego ona wynika. W mianowicie ktoś, gdzieś, kiedyś zasiał ziarenko zainteresowania. I bardzo długo ono kiełkowało. To był okres czekania bez określenia jego końca. Czas ten jednak jest przeszłością. 

 

 

  1. To nadejdzie potem: 5 Monet 

 

Najbliższa przyszłość pod szyldem 5 Monet upłynie na uporczywym braku. Może zabraknie obecności tej osoby? Może będzie mniej okazji do spotkań?  5 nie jest bierną kartą wiec zapewne będziesz starać się „uzupełnić braki” i nie siedzieć z założonymi rękami, przy czym główne uczucie będzie właśnie ten „brak”. 

 

 

  1. To jest pytający: 2 Kielichy 

 

Jak wyglądasz w całej sytuacji? W 2 Kielichów sprawiasz wrażenie osoby zaangażowanej emocjonalnie, czułej, wrażliwej. Uskrzydliło Cię jakieś interesujące spotkanie. Jesteś otwarta i gotowa do rozmów. 

2 Kielichów to szczere otwarcie na drugiego człowieka. Przychylność. 

 

  1. Tam to się odbywa: Księżyc 

 

Pozycja mówiąca o miejscu wydarzeń lub wpływie otoczenia. Przy Księżycu sytuacja jest zagmatwana i wyglada zupełnie inaczej niż Ty ja postrzegasz lub jakie sprawia wrażenie na pierwszy rzut oka. 

Ktoś może nie być z Tobą szczery z bliskiego otoczenia. 

 

  1. To są nadzieje/ obawy: 10 Mieczy 

 

Masz dość. Masz nadzieje, że obecna sytuacja się skończy. Wyklaruje. Na ten moment możesz czuć się bezsilnie, sytuacja dobiła dna - gorzej być nie może. 

Z drugiej strony możesz obawiać się końca, że zostaniesz zupełnie z niczym. 

 

 

  1. Tam to prowadzi: Król Kielichów, Kochankowie, Koło 

 

Finał będzie dosyć ciekawy bo zapowiada wejście w oficjalny związek. Króle to osoby symbolizujące często partnera plus Kochankowie i Koło - w bardzo odważnej interpretacji powiedziałabym, że ślub. 

( na marginesie dodam, że Koło jest potężną kartą transformującą - wraz z Kochankami zapowiada poważne zmiany na wielu płaszczyznach w związku z wejściem w relację z danym meżczyzną). 

No tak - Król Kielichów jest bardzo czuły i wrażliwy. Empatyczny. Skupiony na emocjach, ze skłonnością do alkoholu( nie musi hyc alkoholik ale lubi zrelaksować się ze szklaneczką czegoś mocniejszego). 

Niestety finału nie ma, w tym momencie nie zanosi się u mnie na związek. Oczywiście może to dotyczyło dłuższego okresu, może tak być że coś się nagle zmieni, bo przecież życie jest nieprzewidywalne i zazwyczaj coś się dzieje w najmniej oczekiwanym momencie. W każdym razie nie czekam, zobaczymy co mi los przyzniesie :).

Odezwę się jeśli by coś się zmieniło. 

 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 12.05.2022 o 17:16, Artemidaa napisał:

Niestety finału nie ma, w tym momencie nie zanosi się u mnie na związek. Oczywiście może to dotyczyło dłuższego okresu, może tak być że coś się nagle zmieni, bo przecież życie jest nieprzewidywalne i zazwyczaj coś się dzieje w najmniej oczekiwanym momencie. W każdym razie nie czekam, zobaczymy co mi los przyzniesie :).

Odezwę się jeśli by coś się zmieniło. 

 

Witaj! Coś się zmieniło jednak... Coś ruszyło, ale jeszcze to nie związek 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...